Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

מעולם לא הבנתי את קו המחשבה הזה שרכש של שחקן (שהוא לא רכש רגשי כמו זהבי למשל או החזרה של נמני מבית"ר, אלא "סתם" רכש של שחקן טוב ואפילו שחקן מעולה) תמכור מינויים.

כשאני חושב לעשות מנוי למכבי אין לסגל הנוכחי בכלל שום שיקול בהחלט הזה, אני בא לראות ולתמוך במכבי, פחות שחקן יותר שחקן לא משנה.

יכול להבין שיש הבדל בין תקופה מוצלחת של אליפויות ותארים לבין תקופה חושך ששורדים בליגה במחזור האחרון מול מכבי פ"ת וזה מתבטא במינויים, אבל רכש של איזה דלמאו יביאו מינויים? לא מאמין.

מעולם לא הבנתי את קו המחשבה הזה שרכש של שחקן (שהוא לא רכש רגשי כמו זהבי למשל או החזרה של נמני מבית"ר, אלא "סתם" רכש של שחקן טוב ואפילו שחקן מעולה) תמכור מינויים.

כשאני חושב לעשות מנוי למכבי אין לסגל הנוכחי בכלל שום שיקול בהחלט הזה, אני בא לראות ולתמוך במכבי, פחות שחקן יותר שחקן לא משנה.

יכול להבין שיש הבדל בין תקופה מוצלחת של אליפויות ותארים לבין תקופה חושך ששורדים בליגה במחזור האחרון מול מכבי פ"ת וזה מתבטא במינויים, אבל רכש של איזה דלמאו יביאו מינויים? לא מאמין.

כמו שכבר אמרו פה , ברור שהגרעין של מכבי, שהוא הגדול בארץ , ומונה בערך 10-11 אלף איש יעשו מנוי לא משנה מה בערך, יש עדיין עוד 6-7 אלף לפחות "מתנדנדים" , ודברים כמו עליית שלבים באירופה או רכש נוצץ דוחפים אותם לעשות מנוי, ככה זה בכל מקום.

תגידו, יש מצב כלשהו שהמנוי של אנשים שהוספו על ידי חבר לשער 11 יבוטל במידה שיעלו על הבאג הזה במערכת?

סיכוי קלוש שיבטלו

לאן לא עונים מאתמול

גם לאתר אני לא מצליח להתחבר מאתמול (טוען וטוען).

פשוט לנסוע ללאן? זה האופציה היחידה?

תנסה לגלוש במצב נסתר, שווה ניסיון

שומעים

שחררו את האתר ושחררו את הטלפון

כנסו לאוטו וסעו ליד אליהו גם אם יש לכם תור וגם אם אין לכם, חבל על הבזבוז זמן שלכם ועל הדפיקות לב.

בהצלחה

שאלה חשובה : אני רוצה לעשות מנוי עם עוד שני חברים (סה"כ 3 אנשים) בסבב שייפתח ב12.8 למחזיקי forever ,

השאלה שלי האם זה קריטי לעשות את הforever על משתמש אחד בלאן כלומר 3 משתמשי forever על משתמש אחד בלאן, או שזה לא משנה שכל אחד עושה בנפרד על המשתמש שלו ?

כלומר בזמן רכישת המנוי אפשר לשים מספר forever של חבר גם אם הוא לא נעשה מאותו משתמש לאן ספיציפי ?

לדוגמא כל חבר עושה את המשתמש בנפרד , בזמן הרכישה נגיד אני אוכל לרכוש 3 מנויים יחד אם יש לי את המספרי forever של כולם? או שכל אחד ייצטרך לרכוש לבד?

תודה רבה

שומעים

שחררו את האתר ושחררו את הטלפון

כנסו לאוטו וסעו ליד אליהו גם אם יש לכם תור וגם אם אין לכם, חבל על הבזבוז זמן שלכם ועל הדפיקות לב.

בהצלחה

מחבר שהיה שם, צודק. אין תורים והכל מתקתק שם מהר יותר.

חושב על 24 אלף איש משחק ראשון שרים אבל הנשמה לבלומפילד מבקשת את הכי עוצמתי אי פעם ויש לי צמרמורת.

תחשוב שבאמת משחק ראשון יהיה נגד נס ציונה...איזה קבלת פנים עבורם לליגת העל...קצת מרחם עליהם.

לא חושב שנגיע ל-20K. הלוואי שכן, אבל אני מניח שבשיווק בנו גם על איזו החתמה נוצצת כדי לתת בוסט, מה שלא נראה שיקרה.

לדעתי החתמות לא אמורות לתת בוסט, אבל האמירה של הפועל הבוקר תמכור לנו לפחות 2K מנויים

אני לא בלופ, ההודעה ממכבי לגבי הכרטיס למשחק באירופה אמורה להגיע ישר אחרי? או שזה אמור לקחת זמן?

כמה דקות אחרי שעשית פוראבר+

אתה אמור לקבל קוד ואיתו להזמין את הכרטיס

כמה דקות אחרי שעשית פוראבר+

אתה אמור לקבל קוד ואיתו להזמין את הכרטיס

את הפוראבר פלוס כבר עשיתי, השאלה היא לגבי הכרטיס שאני אמור לקבל למשחק באירופה.. כי עוד לא קיבלתי הודעה עם הקוד. מאמין שזה יהיה כבר למשחק הבא, השאלה היא אם זה אמור להגיע ישר אחרי

את הפוראבר פלוס כבר עשיתי, השאלה היא לגבי הכרטיס שאני אמור לקבל למשחק באירופה.. כי עוד לא קיבלתי הודעה עם הקוד. מאמין שזה יהיה כבר למשחק הבא, השאלה היא אם זה אמור להגיע ישר אחרי

תיקון - מי שעשה פוראבר+ עד היום ב16:00 יקבל היום קופון למשחק מחר, מי שירשם אחרי זה יקבל לאחד ממשחקי המוקדמות הבאים לפי שיקולה של מכבי

וכן, קיבלתי כמה שעות אחרי שעשיתי

נערך על ידי דקסטר

עדכון צהריים- שעה וחצי "ממתין לנציג שיתפנה" כי "שיחתי חשובה להם"

עדיין אין מענה בפייסבוק מכבי ולא במייל מכבי\לאן.

מישהו יודע למי אפשר לפנות בחווית הקנייה המרגשת הזו?

סעו ליד אליהו אחה"צ הם מתקתקים בשנייה ולא באמת צריך תור. אני עשיתי את זה אתמול

לי לקח 5-6 שעות עד שקיבלתי את ההודעה

חושב על 24 אלף איש משחק ראשון שרים אבל הנשמה לבלומפילד מבקשת את הכי עוצמתי אי פעם ויש לי צמרמורת.

אני דווקא מדמיין את השחקנים עולים לחימום במשחק הראשון בבלומפילד ומתחיל להתנגן כמה שניות לפני שהם עולים שיר האליפות ואז כל הקהל "כל שבת חוגגים על המגרש..." ביחד עם עליית השחקנים. זה צמרמורת!!!!

תיקון - מי שעשה פוראבר+ עד היום ב16:00 יקבל היום קופון למשחק מחר, מי שירשם אחרי זה יקבל לאחד ממשחקי המוקדמות הבאים לפי שיקולה של מכבי

וכן, קיבלתי כמה שעות אחרי שעשיתי

ואם לא קיבלתי את הקופון, עם מי לדבר? מכבי או לאן? יותר נכון עם מי לנסות לדבר...

שאלה,

2 חברים מנסים כבר יומיים לחדש את המנוי ל 11 אבל נתקלים באותה בעיה, לאחר הכניסה ללאן דרך האתר של מכבי, ובחירת היציע אי אפשר להעלות את כמות המנויים הרצויה מ 0ל1.

אחרי בדיקה בקישור שנתנו פה בעמודים הקודמים לשניהם לא מופיע שיש מנוי שמקושר למשתמש שלהם בלאן.

מה אפשר וצריך לעשות במקרה כזה?