Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

בקצב הזה עד מחר כל המחדשים יחדשו או שיגעו ל10-11 אלף כולל כאלה שהוסיפו קרובי משפחה .

שאלה אם כבר חידשי 3 מנויים ואני רוצה עוד אחד אחרי שחידשי כבר לקרוב משפחה אפשרי לדעתך?

אם זה כיסא צמוד והוא פנוי אז אמור להיות אפשרי על פי מה שמכבי כתבו, אולי לא תצליח דרך אתר לאן(כי הקנייה לחבר צריכה להיות בהזמנה אחת) אבל דרך הטלפון לא מאמין שתהיה בעיה

אתה מסתמך גם על מקומות שכביכול שורינו מראש לשער 2,13? או ממש כמה חידשו?

כמה סהכ מקומות יש ב1-2-13?

תוסיף עוד 150 אנשים של תאי צפייה, 10 תאים כפול 15 איש.

למרות שכספית זה שונה ממנוי רגיל וזה סכום גבוה בשביל מכבי.

מה הסיכוי שמכבי מקצרים את תקופת החידוש? נראה לי מיותר לגמרי לפתוח את המכירה לקהל הרחב רק ב12.8. חבל על הבאז מצד אחד, מצד שני עד אז אני מניח שיראו האצה בבנייה וזה ירגיע קצת את החדשים שמן הסתם יותר מתלבטים מאיתנו.

את דרך איסוף המנוי עדיין לא פירסמו, אבל אני מניח שיהיה ניתן לאסוף אותו + החבילת forever+ באחד המשחקים באירופה ושלא חייב לקבוע תור ליד אליהו, נכון?

מה הסיכוי שמכבי מקצרים את תקופת החידוש? נראה לי מיותר לגמרי לפתוח את המכירה לקהל הרחב רק ב12.8. חבל על הבאז מצד אחד, מצד שני עד אז אני מניח שיראו האצה בבנייה וזה ירגיע קצת את החדשים שמן הסתם יותר מתלבטים מאיתנו.

לא נראה לי לעניין לקצר אחרי שהתחייבת כבר על תאריך. אנשים לפעמים מתכננים לוחות זמנים בהתאם להודעה שלך, אם אמרת שזה עד ה-12 ומישהו יפספס כי קיצרת זה לא לעניין. אם אמרו עד ה-12, אז עד ה-12.

גם אני חושב, סתם עכשיו להחזיק אנשים שבועיים כשהרוב כבר חידשו

אתה מסתמך גם על מקומות שכביכול שורינו מראש לשער 2,13? או ממש כמה חידשו?

כמה סהכ מקומות יש ב1-2-13?

לא. רק על אלו שקנו, כל הכיסאות והשורות המוקפאים אני לא מחשיב. ב2 ו13 לדוגמא יש כ600 מקומות שהקפיאו ואמורים להשתחרר בקרוב. ב11 יש 1,000 מוקפאים שחלקם כנראה זה למחלקת הנוער ושריונים לדם חדש שהפנאטיקס רוצה להכניס

גם אני חושב, סתם עכשיו להחזיק אנשים שבועיים כשהרוב כבר חידשו

נראה לי שבכוונה נקבעו יחסית מועדים מאוחרים לכל המנויים החדשים כדי להביא למינימום את ההתעסקות עם בעלי מנויי שאין אפשרות להכניס אותם כי משחקים בנתניה ובלומפילד לא מוכן.

מניח שעד ה-12 התמונה תהיה ברורה יותר ואין ספק שבמועד שנפתח לקהל הרחב כבר ידעו בוודאות.

ככה שנראה לי שהיה ברור להנהלה מראש שהחידוש יסתיים תוך יום-יומיים וזה לא מקרי.

נכנס לאתר של מכבי מתחבר למשתמש בלאן.

בוחר מושב המושב מהבהב בירוק לכמה שניות ולאחר מכן כלום לא קורה.

מה עושים?

אולי אלו כל מני הפרשות שצריך לתת להתאחדות, ספונסרים וכל מני כאלו.

מה עושים?

נכנסת דרך הפוראבר?

ניסיתי לחפש תמונות מהאיזור ועד כה לא ראיתי חציצה... נחכה שיתקינו את הכיסאות, ואז נראה אם יש רווח שם פתאום או לא.

תעקוב בנושא של בלומפילד.

עריכה: ראיתי ששמש האגדה צילם וענה לך. שמח בשבילך.

תודה רבה אחי! וואלה הרגיע אותי חח

לגמרי, ממש לא ברור לי למה מנויים ותיקים צריכים 10 ימים בשביל לחדש.

מה עושים?

תבדוק שיש לך את כל מה שדרוש כדי לחדש למקום שסימנת. מנוי עונה שעברה ומועדון פוראבר שמשוייך למשתמש שלך בלאן. אם זה לשער שמונה אתה צריך גם מנוי לשם לעונת 15-16.

לגמרי, ממש לא ברור לי למה מנויים ותיקים צריכים 10 ימים בשביל לחדש.

נגיד שיש את המאחרים האחרונים זה עד גג שלישי בערב ואז שישאירו עד סוף השבוע לתיקונים וסידורים. יום ראשון הם כבר יכולים להתחיל בנגלה הבאה.

לא. רק על אלו שקנו, כל הכיסאות והשורות המוקפאים אני לא מחשיב. ב2 ו13 לדוגמא יש כ600 מקומות שהקפיאו ואמורים להשתחרר בקרוב. ב11 יש 1,000 מוקפאים שחלקם כנראה זה למחלקת הנוער ושריונים לדם חדש שהפנאטיקס רוצה להכניס

איך הגיוני שנתנו למחדשים מקומות פחות טובים ב13( שורות גבוהות) ויפשירו רק בהמשך?

לדעתך יש מקומות שיופשרו ב303 עם הגג?

תבדוק שיש לך את כל מה שדרוש כדי לחדש למקום שסימנת. מנוי עונה שעברה ומועדון פוראבר שמשוייך למשתמש שלך בלאן. אם זה לשער שמונה אתה צריך גם מנוי לשם לעונת 15-16.

איך אני מוודא שהמועדון משויך למשתמש?

אז למעשה מי שיעשה מנוי חדש יקבל המקומות הטובים ביותר בשער 13? ואני בתור מחדש מקבל מקומות טובים פחות?? הם נכון זו שערורייה ממדרגה ראשונה.

אז למעשה מי שיעשה מנוי חדש יקבל המקומות הטובים ביותר בשער 13? ואני בתור מחדש מקבל מקומות טובים פחות.הם נכון זו שערורייה ממדרגה ראשונה.

אני חושב שאלו מקומות שמיועדים להפרשות ספונסרים, התאחדות וכאלו.

אז למעשה מי שיעשה מנוי חדש יקבל המקומות הטובים ביותר בשער 13? ואני בתור מחדש שעובר משער אחר מקבל מקומות טובים פחות?? הם נכון זו שערורייה ממדרגה ראשונה.

לאיפה קנית?