Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

אני וחבר חידשנו את המנוי שלנו ל11

אבל חבר שלא היה לו מנוי משלו(השתמש בשל מישהו מהמשפחה שלו כל העונה),מעוניין לרכוש מנוי *חדש* לבלומפילד איתנו ל11(כמובן שהוא מנוי פוראבר)

איך עושים את זה ??

@דאבל?

שער 11 זה שער מבוקש אז אין אפשרות להוסיף לשם חבר, תחכו למכירה של הפוראבר עוד שבועיים מאמין שישאר לשם

למעלה מ4000 אנשים עשו היום מנויים באינטרנט.

בנוסף כאשר נציג שירות עוזר לאדם לעשות מנויים הוא נועל עבורו את המקומות. אתה לא יודע מי היו האנשים בטלפון, אתה לא יודע מה הסיבה שעזרו להם, אתה לא יודע מה הזכאות שלהם וכמה זמן הם המתינו

אבל אתה מעבר לרומז פה על שחיתות. אני מציע לך לחזור בך או לפחות לספק הוכחות.

אחרת מבחינתי אתה סתם אפס שמפזר דיסאינפורמציה באוויר בכוונה לפגוע בקבוצה שלי.

אני לא חושב שהוא התכוון למכבי. הטענה היא בעיקר ללאן.

נגיד היה פה בחור שהיה לו מנוי שנה שעברה בנתניה ולפני השיפוץ היה מנוי ב-8. אתמול לפני שנפתחה המכירה לשער 8 לכל מי שהיה מנוי שם לפני השיפוץ אפשר היה לראות כבר שהיו מושבים תפוסים.

אני לא יודע מה הסיבה אבל זה לא נראה טוב. ואני יכול להבין אנשים שכועסים בגלל זה, זה לא פעם ראשונה שלאן מארגנים קומבינות לאנשים בין אם זה המקרה גם הפעם ובין אם לא.

אפשר לבטל את הפוראבר הזה?

עשיתי את זה במיוחד כדי לשמור מקום ליד חברים והכל התפקשש שם...

כמובן שהיה ברור ששום דבר לא ילך חלק..

אין שום סיכוי שאני משלם את הפוראבר הזה בלי שהמטרה העיקרית שלו הושגה...

לאן יקבלו ממני בראש על זה.. בני זונות.

אני לא חושב שהוא התכוון למכבי. הטענה היא בעיקר ללאן.

נגיד היה פה בחור שהיה לו מנוי שנה שעברה בנתניה ולפני השיפוץ היה מנוי ב-8. אתמול לפני שנפתחה המכירה לשער 8 לכל מי שהיה מנוי שם לפני השיפוץ אפשר היה לראות כבר שהיו מושבים תפוסים.

אני לא יודע מה הסיבה אבל זה לא נראה טוב. ואני יכול להבין אנשים שכועסים בגלל זה, זה לא פעם ראשונה שלאן מארגנים קומבינות לאנשים בין אם זה המקרה גם הפעם ובין אם לא.

אולי מסייעים לאנשים מבוגרים שלא יסתדרו עם האתר?

אני רואה בני 20-30 שמסתבכים על הפוראבר, אתר, כסאות מהבהבים בירוק ועוד, אז מה יגידו בני 60+?

יכול להיות שמכבי זיהתה מלכתחילה אוכלוסיה שעשויה להיות לה בעיה בחידוש מנוי וייתכן מאוד שאלו מינויים של שנים רבות. אם עשו כך - כל הכבוד.

*אני לא מדבר מידיעה, אלא מתקווה שכך מכבי נהגו*

אם אנשים בלאן הצליחו על הדרך לשמור לחברים שלהם מקומות.. מה תעשו?

כמה אנשים כבר מכירים את אותם עובדים בודדים שהיו היום פרונטלית במכירה? מקרים בודדים. אז הם הרוויחו. שימו את זה בצד. זה זניח. זה גם קורה בכל דבר בעולם, אתה מכיר אישית מישהו שיכול לעזור לך בעמדה הוא נמצא. הוא עושה את זה. לא מצפה ממכבי להיות מסוגלת לעצור את המקרים הבודדים האלו.. גם לא צריכה.. זאת המציאות.

עכשיו לגבי אותו מספר קטן של מקומות שמורים שמכבי הקצתה בצד. לא ענייני וגם לא שאלתי אבל יצא לי לנהל כל מני דברים כאלו בעבר בסדרי גודל משתנים.

מכבי *חייבת* לקחה לעצמה ספייר מסויים של מקומות שהיא תוכל לתקן בעיות קריטיות שהיו, להזיז אנשים וכו'. אם על זה מדובר.. לא יודע מה חשבתם. ואם אתם בוכים על אותם מקומות אז שער 8 הוא שער עצום עם מלא מקומות מעולים. כמות קטנה שלא הופשרה בטח לא מונעת ממכם את המקום הטוב. אל תבכו איפה שאין..

אני יודע שזאת שאלה קצת מפגרת, אבל החבר'ה לחוצים.

חידשתי לאזור 428 לשורות האחרונות כי אמרו שזה לא מסומן. בוודאות לא תהיה בעיה לשבת איפה שרוצים ביציע הזה נכון?

ולא תהיה הפרדה בין אזור 428 עד 431 נכון?

אני יודע שזאת שאלה קצת מפגרת, אבל החבר'ה לחוצים.

חידשתי לאזור 428 לשורות האחרונות כי אמרו שזה לא מסומן. בוודאות לא תהיה בעיה לשבת איפה שרוצים ביציע הזה נכון?

ולא תהיה הפרדה בין אזור 428 עד 431 נכון?

זה שער לא מסומן אתה תוכל לשבת איפה שתרצה בין 428-431

לא יודע למה זה מפתיע, אני הייתי בטוח שזה יציע שמיועד לכאלה שלא היה להם מנוי ולא רוצים לשלם יקר מידי, פחות למי שכבר מנוי ורגיל לנורמה מסויימת לגבי הישיבה שלו.

כל 7 הישן היה יציע בסגנון הזה ואותו תמחור, היה שם קרוב ל2000 מנויים בעונה האחרונה בבלומפילד, כנראה הם העדיפו לשלם קצת יותר בשביל לקבל מקום מובטח ולא לדאוג להגיע כל משחק שעתיים לפני לתפוס מקום

• מנהלים ראשיים

בשנה הראשונה ה FOREVER הוא בחינם

בשנה הראשונה ה FOREVER הוא בחינם

עלה לי 180₪

לא היה לי מנוי לנתניה.

עשיתי את forever כי מכבי נתנה אופציה למי שמחדש מנוי להזמין מנוי נוסף כיסא לידו בתנאי שיהיה חבר ב forever.

חברים שלי לא הצליחו לשריין לי מקום (לטענתם הייתה בעיה בלאן).

שלחתי מייל למכבי כדי לבטל את החברות ב forever.

ממש מרגיז העניין.

חייב עזרה חברים!
היו לנו 3 מנויים לשער 13 בעונה האחרונה לפני השיפוץ ושני מנויים בנתניה בעונה האחרונה, אנחנו לא מצליחים לחזור לאותם מקומות, למי אנחנו יכולים לפנות?
לאן קורסים כמובן ומכבי לא עונים בפייסבוק...

חייב עזרה חברים!

היו לנו 3 מנויים לשער 13 בעונה האחרונה לפני השיפוץ ושני מנויים בנתניה בעונה האחרונה, אנחנו לא מצליחים לחזור לאותם מקומות, למי אנחנו יכולים לפנות?

לחצתם על האייקון של האישור שיבוץ למנויי 2/13? זה לא בלינק של החידוש מנויים:

https://www.maccabi-tlv.co.il/%d7%a2%d7%9e%d7%95%d7%93-%d7%94%d7%aa%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%94/

בכל מקרה שלח להם מייל: support@leaan.co.il

חייב עזרה חברים!

עכשיו התעוררת?! היית עד לפני אמה ימים אוהד סוג א שמקבל קדימטת על כולם.. היום תצטרך להתפשר על מה שנשאר. עם כל הכאב

רציתי לקנות לגוש 422 (7 עליון), ממש ליד גוש 423 שזה כבר קפיצה במחיר.

יש סרט כזה שבין הגושים האלה תהיה גדר וזה יפריע לראות את הדשא? אפילו ששני הגושים זה שער 7?

קצת מלחיץ אותי שצריך לקנות מבלי שאפשר לראות איך רואים את הדשא משם.

מעניין אם מכבי יתחשבו בי, היה לי מנוי בעונה האחרונה בבלומפילד ומאז אני גר בחו"ל ומתכנן לחזור לארץ לקראת העונה הקרובה. ייתנו לי "לחדש" למרות שלא היה לי מנוי בשלוש השנים האחרונות?

רציתי לקנות כיסאות בגוש 422 (7 עליון), ממש ליד גוש 423 שזה כבר קפיצה במחיר.

יש סרט כזה שבין הגושים האלה תהיה גדר וזה יפריע לראות את הדשא? אפילו ששני הגושים זה שער 7?

קצת מלחיץ אותי שצריך לקנות מבלי שאפשר לראות איך רואים את הדשא משם.

לא יודע בוודאות, אבל לפי התרשים חלוקה של היציעים נראה שתהיה הפרדה כלשהי בין 422 ל 423.

למישהו קרה שביוזר של לאן הוא רושם ״יותר מאדם אחד משתמש באימייל״? הוא לא נותן לי להיכנס, להחליף סיסמא או בכלל לנשום באתר.

לא יודע בוודאות, אבל לפי התרשים חלוקה של היציעים נראה שתהיה הפרדה כלשהי בין 422 ל 423.

זהו, גם לי זה נראה ככה. אז מצד אחד אני רוצה להיות כמה שיותר קרוב למרכז המגרש, מצד שני מפחיד אותי שתהיה חציצה או משהו שתפריע לראות את הדשא

ביציע 324 שער 7 תחתון, שאני ריפרשתי שם בלי סוף לפני שהתחילה המכירה כבר סומנו לדעתי סביב ה 20 מקומות בצבע אפור שלא ניתן לרכוש אותם. ומקומות שנחשבים "לטובים", מי לקח אותם ולמה? לא יודע.

אני יכול להעיד שאתה צודק, המקומות שצמודים למרכז המגרש סומנו באפור ונוספו עוד כאלה עם כל רפרוש.

המכירה נפתחה אצלי בערך ארבע דקות לפני עשר והצלחתי למצוא שני מקומות במרכז שורה 13.