Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

ללחוצים עדיף שתיכנסו לאתר לאן כבר עכשיו שלא תעמדו בתור

https://www.leaan.co.il/he-IL/subscriptions/מכבי תל אביב 2019-20?hallmap

זה יעבוד מהניסיון שלך? לא ניזרק החוצה כשיתחיל?

אולי פשוט תפסיק להמציא דברים אם אתה לא יודע, זה שהיו מקומות שלא יכלת לבחור לא אומר שהם נשמרו למקורבים או נקנו כבר, אין בעיה להעביר ביקורת אבל להמציא על סמך עצמך עובדות זה סתם מבזה בעיקר אותך.

לא הבנתי. אם יש מקומות שלא יכולתי להזמין לשער 8 כי הם היו תפוסים מראש (וממש במקרה במיקומים הכי טובים ביציע) מה זה עוד אומר?

דאבל, תודה על הכל. בשעה 10:00 כל מה שיהיה הבדל - זה שהכסא הירוק לא יהבהב?

כן, למי שמחובר למשתמש הכסא לא יהיה אמור להבהב

לא הבנתי. אם יש מקומות שלא יכולתי להזמין לשער 8 כי הם היו תפוסים מראש מה זה עוד אומר?

שיש אנשים ששומרים להם כי מגיע להם את המקום לפניך, שיש אנשים שמגיע להם הזכות לקנות את הכסא הספציפי שראית לפני שמגיע לך מסיבה מסויימת, זה לא אומר שהם מקורבים או כל דבר בסגנון.

במילים אחרות, אם אתה לא יודע משהו להכפיש סתם אנשים לא הופך אותך ליותר גבר, זה שאתה מדבר בתאוריה זה אחלה אבל זה לא אומר שאתה צודק.

שיש אנשים ששומרים להם כי מגיע להם את המקום לפניך, שיש אנשים שמגיע להם הזכות לקנות את הכסא הספציפי שראית לפני שמגיע לך מסיבה מסויימת, זה לא אומר שהם מקורבים או כל דבר בסגנון.

במילים אחרות, אם אתה לא יודע משהו להכפיש סתם אנשים לא הופך אותך ליותר גבר, זה שאתה מדבר בתאוריה זה אחלה אבל זה לא אומר שאתה צודק.

אפרק את ההודעה שלך לגורמים:

1. יש אנשים ששומרים להם = מקורבים.

2. אין אף אחד שמגיע לו לפניי (או לכל אחד אחר שעמד בתנאים). עמדתי בתנאים כמו כולם. עשיתי פוראבר, אני מנוי משנת 15/16 ובנתניה. אין לאף אחד קדימות, והוא היה צריך להתחרות על המקום הזה בדיוק כמוני. בפועל המקומות האלה לא היו זמינים להזמנה עוד לפני שהמכירה נפתחה בכלל.

3. אני לא מכפיש סתם. יש צילומי מסך שפורסמו בין היתר על ידי בנושא הזה. אתה מוזמן ללכת אחורה ולראות.

4. עברנו מזמן את הגיל של "לצאת גבר". חבל שאתה מרדד את השיח לרמה הזאת.

אני מסכים עם הילד, לא רוצה להכפיש אף אחד סתם ולטעון לשחיתויות, אבל לדוגמא הכיסאות בגוש 325(7-8 אמצע תחתון) תפוסים ככה באותו מצב מאתמול עוד לפני שהמכירה נפתחה, צריך להיות שקיפות שיגידו למי שומרים את המקומות

byljdimmmz2l.png

אני מסכים עם הילד, לא רוצה להכפיש אף אחד סתם ולטעון לשחיתויות, אבל לדוגמא הכיסאות בגוש 325(7-8 אמצע תחתון) תפוסים ככה באותו מצב מאתמול עוד לפני שהמכירה נפתחה, צריך להיות שקיפות שיגידו למי שומרים את המקומות
byljdimmmz2l.png

אין בעיה, אבל דווקא אתה שכל היום מתעסק פה במנויים יכול לשים לב שבמכבי עושים הכל כדי שיהיה לכולם כמה שיותר טוב ולא כל מה שנראה מהצד הוא נכון, לצאת בהצהרה שיש מקורבים וזה בושה וחרפה שאתה לא יודע מה הסיבה שאי אפשר לקנות את המנויים האלה זה סתם להכפיש את הגוף שבאמת מנסה לעזור לכולם להגיע למצב הכי טוב.

לא חייב סתם איפה שאין.

אגב דאבל עוד שאלה, עוד מישהו שיודע, אני צריך להיכנס ללינק מיוחד כלשהו? כי שמור לי הכיסא משער 2 ואם אבחר בכיסא אחר במזרחי זה לא יעשה בעיות?

אגב דאבל עוד שאלה, עוד מישהו שיודע, אני צריך להיכנס ללינק מיוחד כלשהו? כי שמור לי הכיסא משער 2 ואם אבחר בכיסא אחר במזרחי זה לא יעשה בעיות?

יש לי 2 לינקים כרגע, נעשה ניסוי וטעייה אם לא יעבוד בראשון אז ננסה בשני

https://www.leaan.co.il/he-IL/subscriptions/מכבי תל אביב 2019-20?hallmap

https://www.leaan.co.il/he-IL/subscriptions/mt%20test?hallmap