Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

יש בשער 10-11 עכשיו 3,778 מקומות פנויים, אמור להישאר למחדשים לא לדאוג

gdj1fch2morn.jpeg

11 מחכה שנעשה הו שגעותת???

המצב סבבה לפני פתיחת המנויים אתמול , אתמול חשבתי חצי 8 יהיה כבר מלא.

עם כל הכבוד לכל העובדים של מכבי שעושים לילות כימים (לא בציניות, ובהחלט יש הערכה וכבוד), יש כאן 2 נקודות שחורות שלא אשכח למועדון:

1. המקומות התפוסים למקורבים. זה הדבר הכי מחליא ודוחה שיכול להיות.

2. כמות השיט שכל אוהד היה צריך לעשות כדי לקנות מנוי. אני יודע מקרוב שהציבור המבוגר יותר סבל מזה קשות ונדפק מזה אפילו עוד יותר קשות.

היו המון דברים שהיה אפשר לעשות בעלות אפסית (גם כספית וגם מבחינת השקעת הון אנושי) כדי לשפר את התהליך, כמו למשל לאפשר לאנשים לבדוק לפני שמכירת המנויים נפתחה שהם עשו הכל כמו שצריך כדי לקבל זכאות לרכישה. אבל זו חוכמה שבדיעבד, וזו בעצם לא חוכמה. חבל.

עם כל הכבוד לכל העובדים של מכבי שעושים לילות כימים (לא בציניות, ובהחלט יש הערכה וכבוד), יש כאן 2 נקודות שחורות שלא אשכח למועדון:

2. כמות השיט שכל אוהד היה צריך לעשות כדי לקנות מנוי. אני יודע מקרוב שהציבור המבוגר יותר סבל מזה קשות ונדפק מזה אפילו עוד יותר קשות.

היו המון דברים שהיה אפשר לעשות בעלות אפסית (גם כספית וגם מבחינת השקעת הון אנושי) כדי לשפר את התהליך, כמו למשל לאפשר לאנשים לבדוק לפני שמכירת המנויים נפתחה שהם עשו הכל כמו שצריך כדי לקבל זכאות לרכישה. אבל זו חוכמה שבדיעבד, וזו בעצם לא חוכמה. חבל.

המקומות הטובים ששמרו למטה בשער 8 באמת מוזר, צריך להיות שקיפות לאן זה הלך

מישהו יודע איך יכול להיות שיש ב13 שורות שנוספו בשיפוץ וכבר תפוסות?

יש הרבה יציעים תפוסים גם בפינות של 7-8 עליון, אולי זה ישתחרר בהמשך

מישהו יודע איך יכול להיות שיש ב13 שורות שנוספו בשיפוץ וכבר תפוסות?

קומבינה..

השאלה אם ישתחרר למחדשים, או למנויים חדשים. כי זה ייצור מצב לא הוגן שבו מחדשים יתפסו מקומות גרועים בלית ברירה ואז ישתחררו מקומות טובים יותר...

השאלה אם ישתחרר למחדשים, או למנויים חדשים. כי זה ייצור מצב לא הוגן שבו מחדשים יתפסו מקומות גרועים בלית ברירה ואז ישתחררו מקומות טובים יותר...

קומבינה..

או שאולי שומרים את זה לפוראבר מי שמביא איתו עוד חבר

או שאולי שומרים את זה לפוראבר מי שמביא איתו עוד חבר

מה ההיגיון שמחדש לשער 13 שיש לו גם פוראבר לא יידע אם כדאי לו לחכות לחידוש פוראבר או לחדש כבר היום?

מה ההיגיון שמחדש לשער 13 שיש לו גם פוראבר לא יידע אם כדאי לו לחכות לחידוש פוראבר או לחדש כבר היום?

אין היגיון, צריך שהמקומות האלה ישתחררו, אנשים רוצים לדעת לאן לקנות או אולי להשתדרג במקום שלהם

מישהו יודע איך אני מוסיף בן משפחה למנוי מחדש?

. עזרה, אם מישהו כבר ביצע הזמנה כזאת אשמח לדעת, פשוט לא רוצה שתגיע המכירה ויתחילו להמציא לי כל מיני דברים

יש איזה פרוצדורה (לא לקרוא בקול של איתן כבל) של קדימות ברכישת מנוי ל11 עבור בן משפחה? שיוך או משהו?

. עזרה, אם מישהו כבר ביצע הזמנה כזאת אשמח לדעת, פשוט לא רוצה שתגיע המכירה ויתחילו להמציא לי כל מיני דברים

לא ניסיתי אבל זה מה שמכבי כתבו

87DOsOM.png

hPTxzwz.png

יש איזה פרוצדורה (לא לקרוא בקול של איתן כבל) של קדימות ברכישת מנוי ל11 עבור בן משפחה? שיוך או משהו?

לפי מה שכתוב באתר לא אפשרי

אחלה דאבל המון תודה אבל ראיתי את זה, עדיין לא עזר לי באיל אני עושה את הפעולה, אני אחכה לקראת 10:00 נראה לי ואחייג ללאן הבאסה שאני יודע שאני הולך להתייבש לפחות שעה על הקו

אין היגיון, צריך שהמקומות האלה ישתחררו, אנשים רוצים לדעת לאן לקנות או אולי להשתדרג במקום שלהם

מעריך שישתחררו היום?

אולי פשוט תפסיק להמציא דברים אם אתה לא יודע, זה שהיו מקומות שלא יכלת לבחור לא אומר שהם נשמרו למקורבים או נקנו כבר, אין בעיה להעביר ביקורת אבל להמציא על סמך עצמך עובדות זה סתם מבזה בעיקר אותך.

אחלה דאבל המון תודה אבל ראיתי את זה, עדיין לא עזר לי באיל אני עושה את הפעולה, אני אחכה לקראת 10:00 נראה לי ואחייג ללאן הבאסה שאני יודע שאני הולך להתייבש לפחות שעה על הקו

אתה הולך באתר ליציע שמותר להזמין אליו מסמן את המקום שלך ואת המקום של חבר שלך ועובר לביצוע הזמנה שם יש אפשרות לשייך מנוי למי שחבר שלך, אז תשייך אך המנוי לחבר שלך שיש לו חבר מועדון פוראבר. כדי לייעל את הסיפור כדאי שמראש תכניס אותו לרשימת החברויות, אפשר לעשות זאת בעמוד הפרטים האישיים בלאן.

אתה הולך באתר ליציע שמותר להזמין אליו מסמן את המקום שלך ואת המקום של חבר שלך ועובר לביצוע הזמנה שם יש אפשרות לשייך מנוי למי שחבר שלך, אז תשייך אך המנוי לחבר שלך שיש לו חבר מועדון פוראבר. כדי לייעל את הסיפור כדאי שמראש תכניס אותו לרשימת החברויות, אפשר לעשות זאת בעמוד הפרטים האישיים בלאן.

. וואי אתה מלך רק תגיד לי חייב להיות לו משתמש בלאן?

אתה צריך לעשות forever למנוי החדש.

תעשה מראש קישור בין החשבון שלך בלאן לחשבון שלו.

דרך איזור פרטים אישיים ושם ניהול חברים או משהו כזה (לא זוכר בדיוק את הטקסט באתר)

מה שכן, כשנפתחת שם החלונית יש כפתור הכי לא ברור בעולם שצריך ללחוץ עליו, טכתוב עליו "צור קשר"

אחרי שתכניס את הפרטים של בן המשםיה ותצרף אותו, אתה תראה את הקישור בינכם גם בחשבון שלך וגם בחשבון שלו.

כשתרצה להזמין מנוי, תתחבר עם החשבון שלך ותבחר שני כיסאות צמודים.

במסך אחרי בחירת הכיסאות אתה יכול לערוך את השיוך של כל כיסא למנוי אחר. תבחר שם את בן המשפחה שלך מהרשימה.

(יש אפשרות לחפש אותו גם שם אם לא הוספת מראש)

בכל מקרה זה לא יתן לך להזמין יותר ממנוי אחד אם לא תשייך כל מנוי לאדם אחר

מקווה שזה עוזר לך, אבל לא הצלחתי לפרט יותר מזה