Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

אם הייתי מנוי לבלומפילד, אח"כ 3 שנים בנתניה ועשיתי גם פוראבר +, אני מקבל את הניקוד של אסטנה?

אתה מדורג אם תגיע לסלטיק תעשה סיבוב שלוש פעמים במקום ותגיד שוימר

קיבלתי מקום גרוע ביחס למה שהיה לי בעבר

מה עושים?

אם אתה מדבר על שער 13 אז אתה יכול לשנות את המיקום בעת הרכישה.

מבחינתי לתת את כל המנויים של 11 ללא לגרור מי גורר ושהוא יחליט מי נכנס ליציע. טוב הוא קצת פסיכופת אז תן לגלעד בי במקומו.

אבל זה לא יקרה, וצריך להכיר שיהיו הרבה לא מעודדים ובכלל, אין פוטנציאל בארץ ל5000 מעודדים לא משנה מה. השאיפה צריכה להיות לכמה שיותר, גם אם זה על חשבון ותק. שהמחדשים העייפים יילכו ל8.

זה בן אדם גמור עזוב אותך

מישהו יודע איך עושים שיוך לבעלים בלאן של כמה מנויים על מנת שאוכל ביום הרכישה לסמן אותם יחד ולקנות באותה ההזמנה?
אני יודע איך עושים במהלך ההזמנה עצמה אבל לא בהגדרות שלפני כן בפרטי משתמש

אתה יכול לבדוק מול מכבי מה הסיבה שתמחרו ביותר יקר חדשים בשער 11 מאשר 7-8 לא מסומן?

בגלל שזה היציע עם הביקוש הכי גבוה באיצטדיון?

מה זאת ההודעה הזאת של מכבי אתמול שחייבים להצטרף לפוראבר על מנת לחדש מנוי?

גם אני לא הבנתי למה אין לי את האפשרות לחדש מנוי לשער 13

שלחתי הודעה ללאן וענו שחייב קודם להיום חבר פוראבר

וואלה לא יחסתי לזה חשיבות ולא ידעתי שמקבלים כרטיס למשחק נגד קלוז עם עושים פוראבר+

מישהו יודע אם יש אפשרות לבטל ולקבל כרטיס או לקבל כרטיס למשחק הבא אם עושים פוראבר+ ?

בגלל שזה היציע עם הביקוש הכי גבוה באיצטדיון?

אם אתה הולך לכיוון של כמות והיצע. אז הם יכולים לדפוק גם את המחדשים.

בעבר היה מחירים מוזלים לנוער וחיילים בשער 11. מכיוון שהיום אין, אני חושב שצריך לתת מחיר הוגן גם לחדשים.

ואגב, אם כבר אתה הגבת (ולא גל שעבר ל-13) אני חושב שזה צריך להיות האינטרס של הארגון..

בעבר היה מחירים מוזלים לנוער וחיילים בשער 11. מכיוון שהיום אין, אני חושב שצריך לתת מחיר הוגן גם לחדשים.

ואגב, אם כבר אתה הגבת (ולא גל שעבר ל-13) אני חושב שזה צריך להיות האינטרס של הארגון..

זה לא "לדפוק מחירים".

מאז ומעולם לחדש לשער 11 היה זול יותר מלקנות מנוי חדש לשם (בתכלס לא באמת הייתה מכירה כי הכל היה סולד אאוט).

זה שמכבי באה לקראת אוהדים חדשים ונתנה להם אפשרות לקנות מנוי חדש באותו מחיר כמו המחדשים לשער 7/8 לא אומר שהם צריכים לתת את האופציה גם ל11.

מה זאת ההודעה הזאת של מכבי אתמול שחייבים להצטרף לפוראבר על מנת לחדש מנוי?

הם רוצים שכולם יהיו בFOREVER. יש גם מסלול חינמי לא חייב לשלם

מצטער, אבל אם להיות עדין מי שלא היה 3 שנים בנתניה מגיע לו בשנה הראשונה שלו בבלומפילד לשלם קצת יותר, לפחות בעיני.

כל עוד ישנה אלטרנטיבה יותר זולה גם אם זה לא לשבת ביציע העידוד העיקרי אלה באחת החלופות שלו בעיני זה בסדר.

הבכי הזה של אנשים שלא סבלו את נתניה 3 שנים יכול להוציא ממני רוע לא מוכר,איך אתם בכלל מעזים להתלונן? שרמוטות.

אשכרה