Jump to content

הרכב לקלוז'

שורה

Recommended Posts

כוסאמא של המנהלת הזאת הרגו לנו את שרן עם המשחק המיותר הזה.

השחקן שאני הכי סומך עליו בהגנה.

אם איביץ' יצליח להביא איזשהי תוצאה, אפילו הפסד, שתשאיר סיכוי לגומלין הוא לא סתם מאמן ענק הוא חתיכת קוסם, להתחשב בכל הפציעות הארורות האלו.

אם איביץ' יצליח להביא איזשהי תוצאה, אפילו הפסד, שתשאיר סיכוי לגומלין הוא לא סתם מאמן ענק הוא חתיכת קוסם, להתחשב בכל הפציעות הארורות האלו.

אתה קצת מגזים

3-1 זאת תבוסה?

אתה קצת מגזים

לא קוסם אבל תסתכל על ההרכב.

הגנה שאני לא יודע אם שיחקה משחק אחד ביחד (גם לא משחק אימון), משחקת משחק ראשון בחוץ נגד קבוצה לא פראיירית באחד המשחקים הכי קריטיים.

יש 2 בלמים כשירים בסגל, פיבן , צעיר בלי ניסיון באירופה, ואמאדור שאלוהים יודע מה עובר עליו.

אפשר לעשות את זה ומכבי עשו דברים הרבה יותר מטורפים באירופה (גם בלי זהבי), אבל אני לא אופטימי יותר מדי לפני המשחק.

אתה קצת מגזים

לא מגזים אפילו קצת.

אתה מגיע עם שוער שעדיין צריך להוריד חלודה ולהגיע לתיאום עם ההגנה, גם אם הוא שוער מעולה, והוא בהחלט נראה ככה, תיאום עם ההגנה זה קריטי לשוער.

אתה מגיע עם אמאדור שאני לא יודע איפה הראש שלו, הוא נראה לא טוב במחנה אימונים ולא טוב מול בני יהודה, אלא אם כן הוא יוכל לעשות סוויץ' מיידי אנחנו בבעיה.

אתה מגיע בלי ייני שהוא העוגן והשכל של ההגנה.

אתה מגיע עם דודזאדה במקום סבוריט שהם ברמות שונות לגמרי.

(ולא הזכרתי את קנדיל במקום דסה כי אני מאמין בו ואת העובדה שאין בלם מחליף למשחק הזה ואין מגן ימני מחליף למשחק הזה, גם אם הפורטוגלי יגיע אני לא מאמין שיעלו אותו מהספסל אלא יאלתרו משהו עם שחקן אחר)

ההגנה מדאיגה מאוד.

מסכים לגבי סבוריט כי המחליף שלו בכמה דרגות פחות טוב ממנו וזה מבאס מאוד. לגבי ייני ברור שהיה טוב אם היה כשיר אבל בסופו של דבר לדעתי שלושת הבלמים שלנו באותה רמה פחות או יותר אז אני מאמין שנסתדר עם פיבן ואמאדור.

אנחנו קבוצה מאומנת עם סגל רחב שלא תלויה בשום שחקן על בודד וכל פעם שאיביץ' מעלה הרכב הוא פוגע אז אני רגוע. הכלים הכבדים שלנו בקישור- פרץ, גלזר, ריקן ומיכה כשירים וזה הכי חשוב מבחינתי. גם בהתקפה יש לנו ארסנל רחב- שכטר, כהן, עטר, צ'יקו, שוינפלד, חוזז, אלמוג ואולי גם בלקמן.

ואם כבר פציעות לצד השני גם יש שחקן שלא כשיר במאה אחוז וזה הסקורר הכי גדול שלהם אז גם הם צריכים לחשוש.

עוברים אותם

מסכים לגבי סבוריט כי המחליף שלו בכמה דרגות פחות טוב ממנו וזה מבאס מאוד. לגבי ייני ברור שהיה טוב אם היה כשיר אבל בסופו של דבר לדעתי שלושת הבלמים שלנו באותה רמה פחות או יותר אז אני מאמין שנסתדר עם פיבן ואמאדור.

אנחנו קבוצה מאומנת עם סגל רחב שלא תלויה בשום שחקן על בודד וכל פעם שאיביץ' מעלה הרכב הוא פוגע אז אני רגוע. הכלים הכבדים שלנו בקישור- פרץ, גלזר, ריקן ומיכה כשירים וזה הכי חשוב מבחינתי. גם בהתקפה יש לנו ארסנל רחב- שכטר, כהן, עטר, צ'יקו, שוינפלד, חוזז, אלמוג ואולי גם בלקמן.

ואם כבר פציעות לצד השני גם יש שחקן שלא כשיר במאה אחוז וזה הסקורר הכי גדול שלהם אז גם הם צריכים לחשוש.

עוברים אותם

אתה צודק לגבי ההתקפה והקישור אין ספק (בעולם מושלם הייתי מחליף את שוינפלד בחלוץ 9 שנותן מספרים ואת ניקוליץ'\גולסה בקשר 50-50 כשיר אבל אין "עולם מושלם" באף קבוצה, בטח לא תחת פייר פליי שאי אפשר לשפוך כספים),

ברור לי שאם שחקן אחד אקראי היה פצוע נניח אצילי זה לא היה משנה הרבה כי הקבוצה עובדת כיחידה משומנת, אבל פה יש הגנה אחרת לגמרי (למעט פיבן) מההגנה שרצה שנה שעברה:

דסה, ייני, פיבן, סבוריט

ראיקוביץ'

לעומת

קנדיל, אמאדור, פיבן, דוידזאדה

יאניוטיס

זאת ממש הגנה חדשה לגמרי ולא מתואמת כל כך אחד עם השני, זה חתיכת מכשול.

אם יש מאמן שיכול להסתדר עם זה, זה איביץ' כמובן, אבל אכלנו ממש פיצוץ לפני עם כל הפציעות האלו.

בע"ה שנעבור אותם בסיכום שני המשחקים זה יהיה הישג עצום.

זאת ממש הגנה חדשה לגמרי ולא מתואמת כל כך אחד עם השני, זה חתיכת מכשול.

אם יש מאמן שיכול להסתדר עם זה, זה איביץ' כמובן, אבל אכלנו ממש פיצוץ לפני עם כל הפציעות האלו.

בע"ה שנעבור אותם בסיכום שני המשחקים זה יהיה הישג עצום.

כן רק שקנדיל, פיבן, ז'איר ודוידזאדה כולם שיחקו ביחד בשנה שעברה במכבי וכולם גם שיחקו בסוף המשחק האחרון כדי להמשיך את התיאום לקראת המשחק.

שחקנים מתחלפים כל שנה וכל פעם מחדש צריך ליצור את הכימיה והחיבור. שנה שעברה הגיעו קנדיל, פיבן, ז'איר וסבוריט שלא שיחקו מעולם ביחד ובסוף זה הסתדר, הכל בסדר.

יהיה קשה ודי שוויוני אבל אני מאמין שיש לנו בכל זאת יתרון קטן ונעבור אותם. אם בשנה שעברה מאלמו הצליחו להדיח אותם מהאלופות וF91 דודלאנג' מהאירופית אני מאמין שגם מכבי מסוגלת וההישג לא יהיה כל כך גדול.

מכבי הזאת היא אחת הגדולות בהיסטוריה של המועדון ואני בטוח שהשנה נעשה אליפות וקמפיין אירופי מוצלח.

כן רק שקנדיל, פיבן, ז'איר ודוידזאדה כולם שיחקו ביחד בשנה שעברה במכבי וכולם גם שיחקו בסוף המשחק האחרון כדי להמשיך את התיאום לקראת המשחק.

שחקנים מתחלפים כל שנה וכל פעם מחדש צריך ליצור את הכימיה והחיבור. שנה שעברה הגיעו קנדיל, פיבן, ז'איר וסבוריט שלא שיחקו מעולם ביחד ובסוף זה הסתדר, הכל בסדר.

יהיה קשה ודי שוויוני אבל אני מאמין שיש לנו בכל זאת יתרון קטן ונעבור אותם. אם בשנה שעברה מאלמו הצליחו להדיח אותם מהאלופות וF91 דודלאנג' מהאירופית אני מאמין שגם מכבי מסוגלת וההישג לא יהיה כל כך גדול.

מכבי הזאת היא אחת הגדולות בהיסטוריה של המועדון ואני בטוח שהשנה נעשה אליפות וקמפיין אירופי מוצלח.

הלוואי.

אירופה כל כך חשובה העונה, יש פה דירוג, כסף גדול, יוקרה, שם של מועדון, רצון להמשיך את הרצף של ההופעות באירופה למעט השנה שעברה,

ואם אפשר להביא ליגת אלופות ולמלא את בלומפילד ולרקוד להפועל קצת על הדם בזמן שהם נאבקים בפלייאוף תחתון מול נס ציונה בכלל טוב.

ברסקי כי אין מישהו אחר חזק לאמצע, ושויינפלד כי חייבים גובה בנייחים

יש לך את גלזר ופרץ.

מעדיף שחקן שמאיים מרחוק כמו ריקן, ומניע מהר קדימה. ברסקי די פרווה צריך לומר, בעיני שחקן חביב לליגה לא יותר.

שוינפלד יתן את התחת לזכותו יאמר, אבל אנחנו צריכים לנסות לכבוש גול לא רק לבנות על המזל.