Jump to content

הרכב לקלוז'

שורה

Recommended Posts

איך הייתם עולים? (כמובן עם מה שיש)

הייתי עולה שלושה בלמים-

יאניוטיס,קנדיל,ייני,ז'איר,פיבן,דוידזאדה,גלזר,פרץ,מיכה,צ'יקו,שכטר.

איך הייתם עולים? (כמובן עם מה שיש)

הייתי עולה שלושה בלמים-

יאניוטיס,קנדיל,ייני,ז'איר,פיבן,דוידזאדה,גלזר,פרץ,מיכה,צ'יקו,שכטר.

3 בלמים כשאין לך בלם מחליף ואתה עם 0 אופציות התקפיות פה זה מסוכן מאוד. לדעתי:

יאניוטיס

קנדיל שרן/פיבן יאיר דוידזאדה

גלזר פרץ

כהן מיכה ריקן

צ'יקו

5-3-2 למרות שיש לנו 3 בלמים בסגל, אם חס וחלילה אחד מהם נפצע, מכניס קשר ומוריד את פרץ מדרגה

כמו ההרכב של שורה עם שכטר ויוני, צ'יקו מפוזר מדי כרגע בכדי לסמוך עליו

יאניוטיס

דוידזאדה, ז׳איר/פיבן, שרן, קנדיל

גלזר , פרץ

צ׳יקו, מיכה, עטר

שכטר

יאניוטיס

דוידזאדה, ז׳איר, שרן, פיבן, קנדיל

גלזר , פרץ

מיכה

צ׳יקו, שכטר

אלוהים לא יעזור לנו, הוא תקוע בסין.

ואם להיות יותר רציניים, מה זאת הגישה התובסתנית הזאת. גם עם הנוער נעלה בראבק וננסה לנצח. אין יציאה בלי ניצחון.

יאניוטיס
ריקן ז'איר ייני פיבן קנדיל

גלזר פרץ
מיכה
צ'יקו/יוני שכטר

-לא אוהב את ריקן כמגן אבל בשיטה של שלושה בלמים הוא יכול להיות סביר שם. דוידזאדה לא נראה טוב במחנה ועדיף לא לקחת איתו סיכון במשחק כזה. מה עוד שריקן הוא מסוג השחקנים שחייבים להיות על המגרש במשחקים כאלה לדעתי (נסיון, "טירוף" ובעיטה מרחוק).

-שכטר גם חייב להיות על המגרש לדעתי - בדומה לריקן הוא מביא ערך מוסף שמאוד חשוב במשחקים כאלה. חוץ מזה שאני חושב שכשאנחנו משחקים עם 2 חלוצים שכטר צריך להיות (כמעט) תמיד אחד מהשניים.

-צ'יקו או יוני ליד שכטר זה החלטה קשה. נוטה ללכת עם יונתן ולתת לצ'יקו לעלות כמחליף כשההגנה שלהם קצת עייפה.

יאניוטיס

ריקן ז'איר

ייני

פיבן

קנדיל

גלזר פרץ

מיכה

צ'יקו/יוני שכטר

-לא אוהב את ריקן כמגן אבל בשיטה של שלושה בלמים הוא יכול להיות סביר שם.

דוידזאדה לא נראה טוב במחנה ועדיף לא לקחת איתו סיכון במשחק כזה. מה עוד שריקן

הוא מסוג השחקנים שחייבים להיות על המגרש במשחקים כאלה לדעתי (נסיון, "טירוף" ובעיטה מרחוק).

-שכטר גם חייב להיות על המגרש לדעתי - בדומה לריקן הוא מביא ערך מוסף שמאוד חשוב במשחקים כאלה. חוץ מזה שאני חושב שכשאנחנו משחקים עם 2 חלוצים שכטר צריך להיות (כמעט) תמיד אחד מהשניים.

-צ'יקו או יוני ליד שכטר זה החלטה קשה. נוטה ללכת עם יונתן ולתת לצ'יקו לעלות כמחליף כשההגנה שלהם קצת עייפה.

בגלל יכולת לא טובה בפאקינג משחק אימון אתה רוצה לפתוח עם ריקן בעמדה שאין לו מושג ולא עם דוידזאדה?

אתה סך הכל בן אדם הגיוני.

בגלל יכולת לא טובה בפאקינג משחק אימון אתה רוצה לפתוח עם ריקן בעמדה שאין לו מושג ולא עם דוידזאדה?

הגיוני מאד אפילו.

דוידזאדה היה פצוע תקופה ארוכה ככה שסביר ומובן שהוא צריך להוריד המון חלודה. סביר אפילו שהוא עדיין לא יכול לשחק בקצב גבוה במשך 90 דקות (שוב פעם - זה מובן אחרי פציעה ארוכה). תוסיף את זה לזה שהוא נראה רע במשחקי אימון ואני חושב שבמידה ויש חלופה סבירה למשחק הזה צריך ללכת עליה (כמובן שמשחק אימון זה לא המד האולטימטיבי לשחקן - אבל אני לוקח את זה כמהמשך לזה שהוא חוזר מפציעה ארוכה, ולא כמרכיב העיקרי). למרות זאת, אם עולים עם 4 בהגנה אני חושב שהוא צריך לפתוח פשוט כי ריקן לא טוב כשיש 4 בהגנה.

במידה וזה 5 "בהגנה" אני כן חושב שריקן מתאים ובטח שלא חסר מושג בעמדה הזו. תוסיף לזה את העובדה שהוא נראה טוב במחנה (והקבוצה נראתה טוב יותר שהוא על המגרש) ואת הערך מוסף שהוא נותן כשהוא על המגרש - ואני חושב שהוא חייב לפתוח במידה ואנחנו עם 5 בהגנה.

זאת נראה לי העמדה הכי טבעית של ריקן.