Jump to content

כמה רשמים מהניצחון על בני יהודה בגמר אלוף האלופים | תואר ראשון לעונה

Sawyer

Recommended Posts

נראה שאין מתנדב להחליף אותי וטרם החלטתי מה יהיה הפורמט שבו אני אעשה את הסיכומים מעכשיו (ללא הצפייה, אראה תוך כדי/לא אראה אם לא ארצה/אספיק)

אבל אני בטוח שנוכל לייצר בקלות פלטפורמה נוחה לשמר לפחות חלקים מהמידע שהיה חשוב לנו לשמר ולבמה להתדיין על המשחק מבחינה מקצועית.

לא יודע מאיפה בדיוק להתחיל אבל בסה"כ למעט הפציעה של שרן (מקווה שהכל טוב ברביעי משחק עונה) עשו את המוטל עלינו, ניצחנו את המשחק הבאנו את התואר ועלינו עוד שלב בגביע הטוטו (והכל במשחק אחד!) המשחק עצמו לא היה מהנה לצפייה או זורם במיוחד כששתי הקבוצות נראו די חלודות. פתחנו קצת יותר טוב אח"כ הגיעו דקות שלהם וככה לרוב דקות המשחק, חושב בסה"כ היינו עדיפים ואיימנו יותר על השער אבל באמת שכל מה שחשוב כאן זה התוצאה וההכנה למשחק הסופר חשוב ביום רביעי. מבחינת שחקנים מוקדם להתרשם מיאנוטיס אבל אני ממש מחכה לזה כבר, קצת התאכזבתי מיאיר ובלטקסה שלא מוכיחים שהם רוצים להיות כאן עם רגעים לא מספיק טובים שנראים אישפהו בין חלודה לבלבול בקשר לעתידם המקצועי, שחר דווקא היה נראה לא רע בצד ההגנתי, גם קנדיל אני אוהב אותו וסומך עליו עם הקטנות לשחקנים וההצטרפות קדימה. בקישור ברסקי הראה דקות טובות (לצד מעט דקות של חוסר ריכוז), גלזר כרגיל, חוזז מלבד הבישול (הנהדר) כמעט לא קיים, שוינפלד לא שחקן כדורגל מקצועי. יוני עשה הרבה עבודה היו לו הרבה דקות טובות אבל שוב יש לו יותר מדי רגעים לא טובים על ה90 דקות. דור מיכה גם לא במשחק מבריק השחקן הכי חשוב שלנו בסגל.

פיקנטריה:

- משחק רשמי ראשון לעונת 19/20

- כובש ראשון בעונת 19/20: שוינפלד

- תואר אלוף האלופים

- שוינפלד מביא לנו (עוד) תואר :\

- בכורה במכבי ליאנוטיס

- חולצת שוער בצבע קרם(?)

- שרן ייני נפצע? דרוש בדיקה

היה נחמד לראות את ההמונים צובעים את האצטדיון ונלחמים מחוץ לאצטדיון על שאריות כרטיסים שהופשרו מהקהל שלא הגיע של בני יהודה, האווירה הייתה חיובית וכיפית והיוותה פתיחה מעולה להמשך השנה.

מאחל המון בהצלחה ללוחמים בצהוב שטסים לעודד את הקבוצה שלנו במשחק הסופר קריטי ביום רביעי, להתאבד על זה.

המבנה נשאר רק עם חלודה. חלק מהמוציאים לפועל לא שיחקו.

מנסים לשחק בנגיעה אבל בני יהודה מגבילה אותך באיזורים מה שצריך לגרום למכבי לשחק מהר יותר. גם את זה צריך לנצח ..

יונתן כהן מאותת שהוא בדרך לעונה גדולה.

בלטקסה היה חלש, נראה כמו גרסה פחות שרירית וביריונית של בן הרוש.

חייב לציין שמדובר במפעל חביב.

באים, לוקחים גביע. כיף.

לגמרי. זה גם אחלה קיצור דרך לחצי גמר טוטו ואז מקבלים "אירופאית" במקרה הזה ב"ש\חיפה ועוד משחק מעניין, אם כי בטח הוא יהיה תקוע כמו עצם בגרון מתי שיתקיים.

יונתן כהן מאותת שהוא הוא לתת עונה גדולה.

בלטקסה היה חלש, נראה כמו גרסה פחות שרירית וביריונית של בן הרוש.

עלה לי בול הפלאשבק לבן הרוש דווקא באיזה מהלך סביר שלו שהוא עצר מסירה שניסו למסור עליו. התבאסתי שבאתי עם חולצה של בן הרוש, לוקח אחריות.

יאיר רוצה לשחק? סתם חלוד?

יש מידע לגבי ייני? ההגנה שלנו פשוט לא טובה, בלי שרן זה יהיה מפחיד...

לא מסכים לגבי כהן, נתן משחק מצוין והוא השחקן הכי חד בסגל. חייב לפתוח נגד קלוז'.

עלה לי בול הפלאשבק לבן הרוש דווקא באיזה מהלך סביר שלו שהוא עצר מסירה שניסו למסור עליו. התבאסתי שבאתי עם חולצה של בן הרוש, לוקח אחריות.

יאיר רוצה לשחק? סתם חלוד?

האינטליגנציה שלו כמגן בקו ארבע - לא ברמה.

שחקנים בורחים לו מאחורי הגב בקלות, הוא תוקף כדורים אלכסוניים גם כשהוא לא יכול להגיע אליהם ומשאיר חורים מאחוריו.

גם בכל הקשור לחלק ההתקפי זה היה נראה רע.

לאחר שכל זה נאמר - בהתחשב בחלוקת הדקות עד כה במשחקי ההכנה, לא אתפלא אם איביץ׳ ייפתח איתו מול הרומנים. נקווה שייתפוס משחק טוב.

נראה שאין מתנדב להחליף אותי וטרם החלטתי מה יהיה הפורמט שבו אני אעשה את הסיכומים מעכשיו (ללא הצפייה, אראה תוך כדי/לא אראה אם לא ארצה/אספיק)

אבל אני בטוח שנוכל לייצר בקלות פלטפורמה נוחה לשמר לפחות חלקים מהמידע שהיה חשוב לנו לשמר ולבמה להתדיין על המשחק מבחינה מקצועית.

כמו אליפות.

ולנושא אהבתי את יוני מאוד, גלזר נלחם כרגיל ופיבן גם סבבה.

פחות אהבתי את ברסקי (לפחות נלחם), בלטסקה שעשה לא מעט חורים וחוזז שלצערי לא ממש מתאים.

ז'איר אמנם לפעמים לא היה מרוכז מאוד, אבל גם לא מכר את המשחק ועשה פעולות הגנתיות יפות.

משחק ראשון לעונה, לא מבחן אמיתי לטוב ולרע. הכי חשוב שלקחנו את התואר הזה ומכבי חזרה (התגעגתי).

יום רביעי מלחמת עולם באחד המשחקים הכי חשובים לעונה הקרובה.

חייב לציין שמדובר במפעל חביב.

באים, לוקחים גביע. כיף.

בגלל המפעל החביב הזה אולי איבדנו את שרן לקלוז'.

לגמרי. זה גם אחלה קיצור דרך לחצי גמר טוטו ואז מקבלים "אירופאית" במקרה הזה ב"ש\חיפה ועוד משחק מעניין, אם כי בטח הוא יהיה תקוע כמו עצם בגרון מתי שיתקיים.

הפוך סקומינה

מקבלים בוודאות "לא ארופית"

לא חיפה וב"ש

אלא אחת מ- 10 פשוטות הליגה

את המנצחת החלשה יותר משני הבתים

שנה שעברה זו היתה הפועל בתור המנצחת החזקה

משחק קצת קקה, אבל מכבי חזרה והיה כיף סהכ.

אין לי יותר מדי מה להגיד על המשחק, אבל אם ככה בלטקסה וחוזז רצים כשהם רוצים להישאר בקבוצה כדאי להם מהר לשנות פאזה.

מפה לשם שחר פיבן שוב מוכיח לכל המלעיזים שהוא כאן להישאר, ומאור קנדיל שוב מוכיח לכל מי שתוהה שהוא האיש גדר הבא של ישראל.

את נותנת טעם לחיים!

יוני כהן תותח. אבל צריך לשחק חלוץ שני, מבוזבז באגפים.

ברסקי ממש לא מועיל, הגנתית והתקפית, מעדיף שקראצב יקבל את הדקות שלו.

הייתי מוכר את חוזז לאיזי תמורת הבלם שלו.

גלזר איבד המון כדורים היום, אבל רק חזר מפציעה.

עם סבוריט וגרלדס מאמין שמשחק האגפים יראה טוב יותר.

לא אופטימי לקראת הרומנים, נראה שהם מגיעים בכושר טוב יותר ועם ההרכב של שנה שעברה.

הכרוז עולה חדש או משהו? איזה מעצבן כל ההדגשות באותיות סופיות, "ברוכימם הבאיממממם", מפגר.

בלטקסה נתן טעויות של בית סוהר, לפיבן הייתה טעות וחצי של בית סוהר (הייתה התקפה מתפרצת של מחור של בלטקסה, שאמאדור סגר מוביל כדור די סבבה ופיבן התמקד בכדור במקום שחקן שהגיע מהצד שלו שקנדיל לא הספיק לסגור, היה עם הגב אליו. מסוכן לאללה), אמאדור חלם קצת לפרקים. מדאיג קצת.

חוזז חייב קצת ביצים ולצאת מהאגף כשמתבקש גם אם זה ההוראות הטקטיות.