Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק (הראשון) הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

הסקת את זה על סמך משחק 4 ימים לפני אירופה שבו נתנו לבלטקסה סיכוי?

לדעתי המשחק הזה לא העיד על שום דבר שיקרה בהמשך העונה אפילו מעט.

כך מצטייר בעיניי. כך גם כתבתי.

ובגלל שזה רק מצטייר ולא משהו עובדתי, לא הרחבתי על זה.

כך מצטייר בעיניי. כך גם כתבתי.

ובגלל שזה רק מצטייר ולא משהו עובדתי, לא הרחבתי על זה.

בעיני זה בדיוק הפוך, הוא העדיף לשחק עם המחליפים בכל עמדה בה יש לו מחליף מספיק טוב, כי המשחק החשוב יותר בעוד 4 ימים.

בעיני זה בדיוק הפוך, הוא העדיף לשחק עם המחליפים בכל עמדה בה יש לו מחליף מספיק טוב, כי המשחק החשוב יותר בעוד 4 ימים.

נשמע הגיוני וסביר מאוד.

בדיוק. דוידזאדה יפתח ברביעי.

מסכים לגבי מה שנכתב על ברסקי. אותו הדבר חוזז. להשתמש בקלפים האלו לטריידים לעמדות בעייתיות יותר.

זה שבלטקסה, לפחות כך מצטייר, מועדף על-פני דוידזאדה מעיד בעיקר על השני בעיניי.

זה דיי ברור שבלטקסה לא בשל ( וזה דיי מבאס לומר על שחקן בן 24 ). הוא פיזית לא שם ומבחינת הבנת המשחק הוא בכלל רחוק שנות אור. מאוד מעניין לשאול אוהד בני יהודה שנמצא בעניינים, איך הוא רואה את בלטקסה אחרי העונה הקודמת שלו בבני יהודה. ממה שאני התרשמתי, יש שם ליקויים באספקטים ברמת ההבנה - איך לעמוד בהגנה ומתי לתקוף את הכדור כשבגיל הזה צריכים כבר לשבת איתנים בתוך הראש.

יש לי הרבה כבוד לברסקי עוד מהתקופה שלו בנוער. התאושש משתי פציעות ועשה את הדרך מהכי למטה שיש עד לשחקן סגל לגטימי באלופת המדינה. המשבצת אתמול והדרישה של איביץ שיסתובב הרבה באזורים "המסוכנים" אצל היריב לא החמיאה לו ( בניגוד, למשל, דור פרץ שהדרישה הזאת של איביץ' העלתה אותה שתי דרגות בחשיבות שלו בתוך הקבוצה ). כשמנערים מעלינו את האהבה העצומה לשחקן בית ולסיפורי אנדרדוג, אפשר לשים לב שאפילו הנטייה לשחק לעומק בכל מהלך, שאפיינה אותו בתחילת העונה שעברה והובילה את אורי קופר אפילו לעשות על האספקט הזה במשחק שלו - סרטון, כבר פחות נוכחת. יכולת בעיטה לגמרי לא קיימת. בינואר הוא יהיה בן 28 ולדעתי, כדאי לנצל את היותו שחקן שכל קבוצה בליגה הייתה שמחה לקבל בכדי למקסם מעבר שלו בטרייד בתמורה לשחקן אחר מהליגה שבמסגרת הפייר פליי הפיננסי, לא מתאפשר לנו להביא.

לגבי בלטקסה, צריך לזכור שהוא קיצוני שמאלי שסוג של הוסב לתפקיד המגן לאחר שכבר עלה לבוגרים. וגם בבני יהודה שיחק בקו של 5 ולא של 4.

אז אין פלא שיש לו ליקויים בהבנת המשחק ההגנתית. אני כן חושב שיש לו פוטנציאל גדול אם הוא יוכל לעבור הסבה מלאה למגן שמאלי וללמוד לשחק בקו של 4. לא הוגן לשפוט אותו על כך עכשיו כי הוא לא שיחק שם הרבה ולא גדל בעמדה הזו.

לגבי ברסקי אני בסך הכל מסכים... הוא שחקן רוטציה סבבה אבל לא יותר, ולא צריך לשמור עליו בכוח אם יש אפשרות לקבל שחקן טוב.

לשוינפלד אין כדורגל, אבל אני שמח בשבילו שהוא שם גול בקטע אחר, לא יודע איך להסביר את זה.

לא מפריע לי שהוא בקבוצה כל עוד לא בונים עליו ונותנים לו לשחק רק במשחקים הלא חשובים האלה, ובסוף הוא גם נותן גול פה ושם, ומדי פעם שצריך שחקן שיעשה בלאגן במגרש.

זה כמו ילד חולה שמגשימים לו חלום, זה הכל. יוזמה משמחת, אבל אי אפשר לראות את זה כבר.

הוא גם מרוויח כמו שכטר, אפילו יותר.

רואה את הש.ח. עכשיו

שרף אמר שדור פרץ צריך להיות הבלם של מכבי ולא ייני

לא יאמן איך הוא היה המאמן של הנבחרת בשנות ה-90 ולא הביאו מאמן אמיתי

רואה את הש.ח. עכשיו

אחרי שהוא שם את נמני מגן שמאלי מה אפשר לצפות ממנו?

רואה את הש.ח. עכשיו

בטקס הוא אמר שהיו לו 2 וחצי אנשי צוות ובתקופתו היו יותר טובים. לא ברור איך הדינוזאור הזה עוד מפרשן.