Jump to content

סיפור בדיית האונס בקפריסין

Yoadknux

Recommended Posts

כמה זונה אפשר להיות. וזה סימפטום לתופעה. בחורות מה קורה איתכן איך נהיתן ככה זונות מה הדיבור?

על מי אפשר לבטוח בכלל שהיא לא דפקה אורגיה בחו"ל ככה בשושו בלי שידעו.

שרמוטות כולן.

וכן אם את שרמוטה אז כמובן שיתייחסו אליהן כמו הזונות שהן.

כאילו דה פאק איך מגיעים למצב כזה של להזדיין עם כל מה שזז בלי אבחנה יא סרח.

סבבה מתירנות מינית בלה בלה. וואלה הדור שלי היה הכי מאוזן לדעתי. היו שרמוטות קצה, אבל זה לא היה כ"כ בוטה וin your face כמו היום, זה אשכרה גאווה להתנהג בוייב של שרמוטה.

טפי.

ואוו אחי אתה חייב להתבגר.

טוב אחי. כי אני לא צודק ואין תופעה של הזנייה של הכל. יאללה שחרר אותי

אני אפילו לא מדבר על מה שכתבת עדיין.

אין שום תופעה, יש יותר חשיפה של הכל אז זה מרגיש שזה קיים יותר, גם פעם היו דופקים אורגיות וגם פעם היו זונות פשוט הן לא היו מעלות את זה לאינסטגרם, שלא יעבדו עלייך.

ולגבי זה שאתה צריך להתבגר, אתה כנראה לא תצליח אז פאק דאט עשה מה שעושה לך טוב.

כמה זונה אפשר להיות. וזה סימפטום לתופעה. בחורות מה קורה איתכן איך נהיתן ככה זונות מה הדיבור?

שרמוטות כולן.

סבבה מתירנות מינית בלה בלה. וואלה הדור שלי היה הכי מאוזן לדעתי. היו שרמוטות קצה, אבל זה לא היה כ"כ בוטה וin your face כמו היום, זה אשכרה גאווה להתנהג בוייב של שרמוטה.

טפי.

הבעיה היא שאנשים כמוך חושבים שגבר מזיין הרבה הוא זיין ואישה היא שרמוטה.

כי כשאני הייתי עם 4 בחורות באותו הלילה נשארתי לנצח אגדה שחקוקה בספרי מעריצי(ות) אביב גפן. אבל כשבחורה עושה את זה..

רמה כזאת של מין זאת כבר בעיה נפשית היא בטח לא הכי בסדר בראש. אפילו לבחורה זורמת זה הספק לא הגיוני.

כנל הנדון

מהסרטונים שאני ראיתי הם לא היו צריכים אישור..

וואלה, אז בוא נעלה גם תמונות עירופ שלך סתם לצחוקים.

מה זה לא צריך אישור? כל תמונת עירום צריכה להעעשות בהסכמה מלאה, בטח ובטח שיתוף. מה נסגרררר

וואלה, אז בוא נעלה גם תמונות עירופ שלך סתם לצחוקים.

מה זה לא צריך אישור? כל תמונת עירום צריכה להעעשות בהסכמה מלאה, בטח ובטח שיתוף. מה נסגרררר

לא התנסחתי נכון, היא הייתה מודעת לרוב הסרטונים, היא אפילו צילמה אחד.

אמנם להפיץ זה מעשה מכוער אבל להגיד שהיא לא הייתה מודעת או לא הסכימה לצילום זה חרטא.

אין בסיפור הזה אף קורבן תמים, לא הם ולא היא. טוב שנגמר כמו שנגמר.. אירועים מהסוג הזה די נפוצים ביעדים כאלה, אולי לא בהיקף כזה אבל זה הלך הרוח שאיתו הרבה באים לשם.

לפי מה שאמרו בחדשות

באותו לילה שהיא התלוננה על הנערים,

היא שכבה עם עוד 3 ישראלים אחרים.

מה זה??? כמות מין כמו התור ללאן ב10:00 הבוקר

וואי הרגת לי את החיים נקרעתי מצחוק כמו שהרבה זמן לא נקרעתי.

הנערים האלה ילדים חרא אין ספק

לצלם ולשלוח זה דברים שאנשים זבל עושים וחבל שהם לא מקבלים בראש על זה.

גם הבחורה פה נבלה גדולה שהתלוננה על 12 אנשים כי מישהו אחד העיף אותו מהחדר ועוד 2 צילמו אותו או יותר

יכלה להתלונן רק על אלה שבאמת אשמים ואז הסיפור פה היה נגמר אחרת

לא התנסחתי נכון, היא הייתה מודעת לרוב הסרטונים, היא אפילו צילמה אחד.

אמנם להפיץ זה מעשה מכוער אבל להגיד שהיא לא הייתה מודעת או לא הסכימה לצילום זה חרטא.

פנאן אז אנחנו מסכימים:)

אנשים מדברים על צילום והפצה של הסרטונים אבל שוכחים דבר אחד, מספיק אידיוט אחד בשביל לצלם ולהפיץ את הסרטון, אז למה הבחורה האשימה 12 אנשים שאנסו אותה?

מה גם שמרתיח אותי שאישה יכולה להגיד "אנסו אותי" באופן אוטומטי כולם מאמינים לה כאילו שאין שקרניות בעולם, אתה יכול לקיים יחסי מין עם מישהי בהסכמה, ואם היא תתהפך עליך ותגיד שאנסת אותה, למרות שמדובר במילה מול מילה, הגבר יצטרך להוכיח שלא אנס אותה, מבחינת המשטרה אתה אשם עד שיוכח אחרת, ואני מתעב בחורות כאלה שמנצלות את החוק על מנת לדפוק לגברים את החיים, ואני לא חושב שאותם צעירים הם טלית שכולה תכלת, אבל עליה אני לא מרחם בשום צורה.

אנשים מדברים על צילום והפצה של הסרטונים אבל שוכחים דבר אחד, מספיק אידיוט אחד בשביל לצלם ולהפיץ את הסרטון, אז למה הבחורה האשימה 12 אנשים שאנסו אותה?

מה גם שמרתיח אותי שאישה יכולה להגיד "אנסו אותי" באופן אוטומטי כולם מאמינים לה כאילו שאין שקרניות בעולם, אתה יכול לקיים יחסי מין עם מישהי בהסכמה, ואם היא תתהפך עליך ותגיד שאנסת אותה, למרות שמדובר במילה מול מילה, הגבר יצטרך להוכיח שלא אנס אותה, מבחינת המשטרה אתה אשם עד שיוכח אחרת, ואני מתעב בחורות כאלה שמנצלות את החוק על מנת לדפוק לגברים את החיים, ואני לא חושב שאותם צעירים הם טלית שכולה תכלת, אבל עליה אני לא מרחם בשום צורה.

הבעיה האמיתית היא שבישראל גם אם מתברר בסוף שהאישה תפרה תיק לגבר והאשימה אותו סתם באונס היא חסינה מפני העמדה לדין. זה ביזיון עצום.

הבעיה האמיתית היא שבישראל גם אם מתברר בסוף שהאישה תפרה תיק לגבר והאשימה אותו סתם באונס היא חסינה מפני העמדה לדין. זה ביזיון עצום.

מה גם שצריך לשמור על פרטויתה בעוד ששמו של הגבר מפורסם אם הוא לא קטין. על הגבר יהיה כתם לכל החיים שלא יוכל לצאת ממנו והאישה שגברים צריכים להיזהר ממנה תעבור לקורבן הבא.

שרמוטות כולן.

טפי.

טפי... בוא נגזים...

שיהיה לה לבריאות

רק אני חושב שמשהו נדפק במדינה הזאת וכל אחד עושה מה שבזין שלו בלי לשים פס על אף אחד?

זה מתחיל עם גננת שדופקת מכות לתינוקות, ממשיך עם ילדי חרא שמזיינים בחורה שהרגע פגשו וגם מצלמים את זה כאילו היא בובת מין, וממשיך עם רצח בדם קר של מישהו שרק העיר לך על חנייה כפולה

וכל הטוב הזה בחודש אחד בלבד...

מה נהיה מאיתנו כבר אין לי מושג, מפחיד אותי לאיזה עולם אני מביא את הילדים שלי

אם הייתי יכול הייתי עושה מגה רפורמה בחינוך, שחצי יום יהיה רק על מוסר וחינוך אמיתי על דרך ארץ, וחצי יום על כל שאר המקצועות

כי תכלס מה יעזור לבן אדם מתמטיקה אם מחר יתנו לתינוק שלו מכות, יאנסו לו את הבת או ירו בו כי הוא העיר למישהו על חנייה כפולה???

אנחנו מפגרים בני מפגרים

דור של ילדים קקות אחד אחד, אני רואה תילדים האלה אני מאשים את ההורים, היום ההורים לא משדרים חינוך ופחד ונותנים לילדים לעשות מה שבראש שלהם זאת התוצאה.

אנחנו מפגרים בני מפגרים

דור של ילדים קקות אחד אחד, אני רואה תילדים האלה אני מאשים את ההורים, היום ההורים לא משדרים חינוך ופחד ונותנים לילדים לעשות מה שבראש שלהם זאת התוצאה.

גדלו בתור נסיכים של אמא ומלכים של אבא

אני לא חושב שהדור שלנו שונה בהרבה מדורות אחרים. פשוט כל מה שעשו אז, היום יותר נחשפים לזה זה הכל. אם כבר, הדורות של פעם היו יותר גרועים אפילו. הייתה פי אלף החפצה של נשים, מורים וגננות היו מרביצים לילדים חופשי וההורים היו תומכים בזה אפילו, הגזענות הייתה הרבה יותר גדולה (וגם ממסדית). בקיצור סתם אתם מגזימים בגלל שאתם יותר נחשפים למעשים מאשר פעם עם כל התקדמות הטכנולוגיה. נחשפים בעיקר למעשי קיצון.

אבות כיום למשל הרבה יותר מבינים ועוזרים בבית ועם הילדים מפעם. אם מורה חס וחלילה רק מרימה אצבע על תלמיד ישר משעים אותה. בקיצור אפשר להירגע הכל בסדר החינוך והנוער שלנו לא התדרדר לשום מקום. יש מלא דוגמאות של נערים שכן עוזרים לחברה, שמתנדבים, שזוכים בתחרויות בכל העולם במתמטיקה שחמט ומה לא. פאקינג שלחנו חללית לירח

אנחנו מפגרים בני מפגרים

ההבדל היחיד בין הדור הזה לדור שלנו הוא שלכל אחד היום יש מצלמה. איי נאפה הייתה סדום ועמורה לבני נוער עוד שהילדים האלו היו זרע.

מצד שני גם יש בדור הזה הרבה יותר מתנדבים ממה שהיה בעבר והמסלולים לשנות השירות סולד אווט אז לא הכל דפוק.