Jump to content

סטרימינג של ספורט במי בוקס

Insigne

Recommended Posts

On 13.8.2019 at 23:03, Semper Fidelis said:

טוב אז קניתי את השירות שבוסה פירסם פה לחצי שנה. יוצא משהו כמו 20 שח לחודש שעוברים בפייפאל (יתרון גדול)

אחלה של דבר, יש בערך כל ערוץ אפשרי בעולם

אי אפשר להגיד שבשביל בן אדם שרגיל לנוחות של יס, הוט וכו זה יהיה הכי נוח, אבל בשביל מחיר כזה זה על הזין

ההצקנה קצת מסורבלת אבל הבחור מלווה אותך בכל שאלה

יש טיפה תקיעות, מניח שזה פונקציה של איכות האינטרנט

יש אפשרות להשתמש בכמה מכשירים, אני אישית משתמש גם במיבוקס וגם באייפון (לא בו זמנית)

בגדול צומת לפי דעתי, בטח שמסתכלים על זה כניסיון של 120 שקל לחצי שנה

תגיד אתה עוד איתם?

ממליץ?

17 דקות לפני, Dalembert said:

הבנתי אותך. טוב, אולי אעשה חודש ניסיון ונראה איך זה רץ.

יש שם רק ערוצי טלוויזיה? או שיש גם איזה מאגר של סרטים וסדרות?

אני לא מצליח לשלוח לך הודעה 
יש מצב שתנסה לשלוח לי?

8 דקות לפני, Dalembert said:

כותב לי שאתה לא יכול לקבל הודעות. אולי יש איזה באג במערכת

אוקיי אז אני אכתוב פה רק חבל שזה יופיע בחיפוש של גוגל, אולי אפשר להעביר ל"בטיל", 
אם מדובר על הגלובל הם מעולים. אני בפברואר סוגר חצי שנה שקניתי מראש מהם, 
עד לפני חודשיים הייתי בדירה עם אינטרנט סיבים של פרטנר 500 מגה ועבד פיקס מעולם לא נתקע לי אפילו לשנייה, ותמיד בחרתי את המקור של ה1080 (יש גם מקור של 720 ו480 לרוב הערוצים לאנשים שיש להם אינטרנט בעייתי יותר), 
מאז עברתי דירה ויש לי פה רק הוט של 100 מגה, באמצע הלילה כשיש באמת 100 מגה ורואים את זה בספיד טסט אז הטלויזה עובדת חלק, אפילו 70 מספיק לכך שיעבוד ממש חלק, 
אבל בעומסים 20:00-00:30, חגים, מוצ"ש וכו', האינטרנט עצמו נופל לי לסביבות 15 מגה ואז גם בלתי אפשרי לצפות בתכנים, זה כל שנייה נתקע. אז חשוב שיהיה לך אינטרנט טוב ויציב, 
אם יש לך אפשרות לבזק בבית למשל אפילו אם תקבל 60 מגה יציב זה יספיק לך לעומת 100 מגה על הנייר של הוט שלא יספיק לך כי כשתצטרך זה יקרוס ל15. 
כמובן שאם יש לך סיבים אז בכלל עדיף. 
אבל מבחינת השירות הוא פיקס ואני כבר כמה חודשים איתו מרוצה מאוד, צופה דרך אפליקציה של סמרטרס שהם שלחו לי כשהצטרפתי במי בוקס אס. 
אפשר גם דרך המחשב אם אין לך מי בוקס יש קישור ששם אתה מכניס יוזר וסיסמה וזה פותח לך רשימת ערוצים אבל אני מעדיף לא להעלות לפה בגלל גוגל אז בפרטי או בבטיל. 

תודה רבה אחי

יש לי אינטרנט 200 מגה של הוט

סטינג וסלקום טיוי מעולם לא נתקעו לי עם האינטרנט הזה... כמו שאמרתי אני חושב שאעשה אולי חודש ניסיון ואראה איך הולך

מה לגבי מה ששאלתי את סמפר? יש שם רק ערוצי טלוויזיה? או שיש גם איזה מאגר של סרטים וסדרות?

17 דקות לפני, Dalembert said:

תודה רבה אחי

יש לי אינטרנט 200 מגה של הוט

סטינג וסלקום טיוי מעולם לא נתקעו לי עם האינטרנט הזה... כמו שאמרתי אני חושב שאעשה אולי חודש ניסיון ואראה איך הולך

מה לגבי מה ששאלתי את סמפר? יש שם רק ערוצי טלוויזיה? או שיש גם איזה מאגר של סרטים וסדרות?

אתה יכול גם לעשות ניסיון של יום אחד בדולר אחד אם אני זוכר נכון, סתם לראות איך זה (ואם מחליט להצטרף אח"כ מקזזים לך את הדולר מהמחיר)
יש את כל הערוצים מהעולם ובנוסף מאגר של תכני 24/7 שזה כל מיני סדרות שמשודרות פרק אחרי פרק ללא הפסקה, אני אוהב לצפות שם בדברים כמו סאות'פארק, נשואים פלוס או סתם סדרות ישנות שכיף להשאיר ברקע.
יש גם מאגר של סרטים וסדרות באנגלית, אבל לא "וואו" גדול,
בשביל וי או די אני משתמש בעידן פלוס פלוס (אפליקציה לאנדרואיד טי וי, תחפש בטלגרם את הקבוצה שלהם עם קישור להתקנה והוראות " idan++ &more ",
שם יש גם וי או די מעולה של תכנים מאתרי סדרות,סרטים וכו' שממש נותן כיסוי יפה עם איכות טובה ותרגום, למשל ראיתי לאחרונה את הג'וקר שם עם תרגום ואיכות 1080, יש המון סרטים וסדרות לפי קטגוריות כולל סדרות של נטפליקס וסדרות של אפל טי וי, יש סדרה של אפל טי וי ממש מומלצת בשם "עבור כל האנושות") 
וזה כמובן בחינם לגמרי, כולל גם קישורים למשחקי ספורט אבל אם אתה משתמש בזה כמוצר משלים לגלובל אז בכל מקרה יהיו לך את כל הערוצים ואז תוכל לראות את הספורט באיכות טובה יותר מאשר דרך העידן.

On 26.12.2019 at 14:56, YoC said:

הלילה כשיש באמת 100 מגה ורואים את זה בספיד טסט אז הטלויזה עובדת חלק, אפילו 70 מספיק לכך שיעבוד ממש חלק, 

כמעט בכל מקום(90%) שיש הוט 100/200 מגה אפשר לעשות את ה500 מגה שלהם.

ההבדל הגדול שמדובר במודם חדש ויציב. 

של ה100/200 למשל נתקע אם יש תדרי בלוטות' פתוחים קרובים אליו או לטלוויזיה, נפילות וכו'.

ב500 אתה מקבל בקווי 400-500 הורדה, 10 העלאה. 

בווייפיי הגעתי ל300-350 בערך וגם 10 העלאה. 

ממליץ וההפרש לא כזה גדול(כמובן לעשות דרך הוט ואז עם יחברו אותך להוטנט, לא  לעשות ההפך)

3 דקות לפני, Meron's said:

כמעט בכל מקום(90%) שיש הוט 100/200 מגה אפשר לעשות את ה500 מגה שלהם.

ההבדל הגדול שמדובר במודם חדש ויציב. 

של ה100/200 למשל נתקע אם יש תדרי בלוטות' פתוחים קרובים אליו או לטלוויזיה, נפילות וכו'.

ב500 אתה מקבל בקווי 400-500 הורדה, 10 העלאה. 

בווייפיי הגעתי ל300-350 בערך וגם 10 העלאה. 

ממליץ וההפרש לא כזה גדול(כמובן לעשות דרך הוט ואז עם יחברו אותך להוטנט, לא  לעשות ההפך)

השאלה אם בזמן שיא נניח 20:00 בערב גם ה500 מגה קורס ל15 בגלל עומס פיסית בתשתית שלהם? 
אם לא אז אולי זה פתרון.
אני כמובן הפכתי את ההוטבוקס 2 המסריח שלהם למצב גשר בלבד, לתת ללקוח ראוטר שתומך רק ב2.4 גיגהרץ בשנת 2020 זה פשוט מביך, חיברתי ראוטר פרטי שנותן לי גם 5 גיגהרץ ואיתו אני מקבל את מלא 100 המגה שמקבל בקווי בשעות לא עמוסות, בניגוד להוטבוקס שלהם שהיה מגיע מקסימום ל35.

On 17.7.2019 at 02:21, turgi said:

חפש בגוגל XIPTV. אני הייתי איתם תקופה ועבד אחלה

מצטרף להמלצה. 

רק שהם היו מקריסים לי את קודי או ממש מאיטים אותו ואת השימוש בו על מיבוקס עם הרשימה המלאה (19,000 ערוצי iptv שזה יותר מידי לטעון ולא סיפקו רשימות ערוצים חלקיות). 

צריך לערוך את הרשימה או להשתמש באפליקציה אחרת אלא אם למישהו יש פתרון. 

עבורי הepg שלהם לא היה משהו בכלל עד לא היה קיים אם משתמשים ב m3u עם xml ולא משתמשים באפליקציה שתומכת באקסטרים קוד או משהו דומה שאני לא זוכר את השם שלו אבל האיכות היתה טובה מאוד ואם זה לכדורגל אז לא ממש צריכים מדריך ערוצים. אפשר גם להשתמש בשירות epg חיצוני אבל אקסטרים קודס (שוב, או איך שלא קוראים לזה. לא זה שנסגר, אחד אחר) עבד ממש טוב וגם טען ערוצים/עדכן ערוצים מהר יותר. 

*בסוף חזרתי לטורנטים עם sonarr+radarr עבור

סרטים וסדרות אבל זה לא פתרון לספורט ישיר. 

19 hours ago, YoC said:

השאלה אם בזמן שיא נניח 20:00 בערב גם ה500 מגה קורס ל15 בגלל עומס פיסית בתשתית שלהם? 
אם לא אז אולי זה פתרון.
אני כמובן הפכתי את ההוטבוקס 2 המסריח שלהם למצב גשר בלבד, לתת ללקוח ראוטר שתומך רק ב2.4 גיגהרץ בשנת 2020 זה פשוט מביך, חיברתי ראוטר פרטי שנותן לי גם 5 גיגהרץ ואיתו אני מקבל את מלא 100 המגה שמקבל בקווי בשעות לא עמוסות, בניגוד להוטבוקס שלהם שהיה מגיע מקסימום ל35.

זה אצל אחותי, אז לא יודע להגיד לך.

אבל היום אין התחייבויות, מה כבר יכול להיות. 

עדיף לנסות יותר גרוע לא יהיה לך. 

וד''א עם איזה מודם אתה עובד?