Jump to content

סטרימינג של ספורט במי בוקס

Insigne

Recommended Posts

1 hour ago, Semper Fidelis said:

המחיר טוב בוסה? נראה שירות פצצה

אם אין יותר זול מזה אני כבר מחר קונה ואעדכן פה למתעניינים

אלה המחירים פלוס-מינוס (זה אפילו יחסית טוב). 

אני משתמש בספק אחר, הגדרתי אותו באפליקציית iptv בטלוויזיה ועובד לי מצויין ובלי שום תקיעות. 

8 hours ago, Semper Fidelis said:

המחיר טוב בוסה? נראה שירות פצצה

אם אין יותר זול מזה אני כבר מחר קונה ואעדכן פה למתעניינים

מחיר מעולה, בעיקר אם קונים 6 חודש. ממליץ להתחיל מחודש אחד גם אם זה ייצא יקר באופן יחסי.

תעדכן איך הם.

שום דבר לא חתונה קתולית. אם אף אחד לא יתן צאנס לשירות חדש הוא לעולם לא יהפוך למוכר ואמין.

שווה את הניסיון. לא טוב מפסיקים.

3 minutes ago, Dalembert said:

כמו?

אני הייתי עם XIPTV איזה חצי שנה.

יש פה לא מעט יוזרים שמשתמשים בשירותים האלה באופן קבוע, אני מניח שהם יוכלו לענות לך טוב יותר.

1 minute ago, turgi said:

אני הייתי עם XIPTV איזה חצי שנה.

יש פה לא מעט יוזרים שמשתמשים בשירותים האלה באופן קבוע, אני מניח שהם יוכלו לענות לך טוב יותר.

תודה!

טוב אז קניתי את השירות שבוסה פירסם פה לחצי שנה. יוצא משהו כמו 20 שח לחודש שעוברים בפייפאל (יתרון גדול)

אחלה של דבר, יש בערך כל ערוץ אפשרי בעולם

אי אפשר להגיד שבשביל בן אדם שרגיל לנוחות של יס, הוט וכו זה יהיה הכי נוח, אבל בשביל מחיר כזה זה על הזין

ההצקנה קצת מסורבלת אבל הבחור מלווה אותך בכל שאלה

יש טיפה תקיעות, מניח שזה פונקציה של איכות האינטרנט

יש אפשרות להשתמש בכמה מכשירים, אני אישית משתמש גם במיבוקס וגם באייפון (לא בו זמנית)

בגדול צומת לפי דעתי, בטח שמסתכלים על זה כניסיון של 120 שקל לחצי שנה

מי שבונה על iptv, בטח כמקור בלעדי, חייב לדאוג לאינטרנט הכי איכותי שאפשר. מהניסיון שלי מדובר בבזק בינל+בזק, אבל זה גם פונקציה של איזור מגורים.

לגבי נוחות, יש המון אפליקציות שמריצות iptv. אפשר להגיע לנוחות מקסימלית בהתאם לצרכים.

2 hours ago, BuSa said:

מי שבונה על iptv, בטח כמקור בלעדי, חייב לדאוג לאינטרנט הכי איכותי שאפשר. מהניסיון שלי מדובר בבזק בינל+בזק, אבל זה גם פונקציה של איזור מגורים.

לגבי נוחות, יש המון אפליקציות שמריצות iptv. אפשר להגיע לנוחות מקסימלית בהתאם לצרכים.

אני אחזק את בוסה ואוסיף שבמידה ואין סיבים אופטיים - בזק+בזק בינלאומי זו האופציה הכי טובה. 

אצלי בבית יש אנלימיטד בחבילה של 200/200 ועובד חלק לגמרי כשאני מפעיל עם אפליקציית ss iptv בסמארט טיוי של LG

On 13.8.2019 at 23:03, Semper Fidelis said:

טוב אז קניתי את השירות שבוסה פירסם פה לחצי שנה. יוצא משהו כמו 20 שח לחודש שעוברים בפייפאל (יתרון גדול)

אחלה של דבר, יש בערך כל ערוץ אפשרי בעולם

אי אפשר להגיד שבשביל בן אדם שרגיל לנוחות של יס, הוט וכו זה יהיה הכי נוח, אבל בשביל מחיר כזה זה על הזין

ההצקנה קצת מסורבלת אבל הבחור מלווה אותך בכל שאלה

יש טיפה תקיעות, מניח שזה פונקציה של איכות האינטרנט

יש אפשרות להשתמש בכמה מכשירים, אני אישית משתמש גם במיבוקס וגם באייפון (לא בו זמנית)

בגדול צומת לפי דעתי, בטח שמסתכלים על זה כניסיון של 120 שקל לחצי שנה

אני כנראה גם אעשה, רק חושש ממצב של תקלה. מבחינת האיכות לפחות בהדגמה שלו זה רץ חלק, חבל שהוא לא נותן לנסות את זה לפני שמשלמים /:

ספקי הiptv צריכים להתאים טיוי גייד ולתת לך לינק להזין באפליקציה, שמסתנכרן אוטומטית עם הרשימה שלהם.

שאל אותם אם קיים אצלם.

On 15.8.2019 at 19:44, Semper Fidelis said:

אם כבר, מישהו מכיר דרך להוסיף טיוי גייד לאפליקציה?

יש לך שם בעמוד הראשי של האפליקציה כפתור סנכרון (Install EPG), זה עובד ברוב הערוצים.

המבחר מעולה, בניגוד לאפולו פה הערוצים של יס עם תרגום (ואפילו אפשרות לבחור סאונד ברוסית), אבל האיכות לא משהו בכלל ברוב הערוצים באופן כללי.

יש גם catch-up שניים שלושה ימים אחורה ל-12 ערוצים ישראליים (11,12,13 וסרטים של יס והוט), ויש vod כללי של סרטים וסדרות עם מבחר לא מדהים.

13 minutes ago, TrebleKal said:

המבחר מעולה, בניגוד לאפולו פה הערוצים של יס עם תרגום (ואפילו אפשרות לבחור סאונד ברוסית), אבל האיכות לא משהו בכלל ברוב הערוצים באופן כללי.

יש גם catch-up שניים שלושה ימים אחורה ל-12 ערוצים ישראליים (11,12,13 וסרטים של יס והוט), ויש vod כללי של סרטים וסדרות עם מבחר לא מדהים.

לי משום מה אין תרגום בערוצי סדרות של יס, לא הכי קריטי אבל עדיין

ואיך מגיעים לתכנים בcatch-up הזה?

4 hours ago, Semper Fidelis said:

לי משום מה אין תרגום בערוצי סדרות של יס, לא הכי קריטי אבל עדיין

ואיך מגיעים לתכנים בcatch-up הזה?

איך אתה צופה? 

לפעמים צריך לבחור שפת תרגום 

בעיקרון צריך להתקין על הסטרימר vlc, להגדיר בסמארטרס את vlc בתור external player ואז ללחוץ לחיצה ארוכה על שם הערוץ ברשימה ולבחור לנגן דרך vlc, זה אמור להציג את הכתוביות גם אם הן לא עובדות ישירות בסמארטס.

אחרי היום אני יכול להגיד שבטלפון האיכות ממש טובה וגם הספורט לפחות במרבית הערוצים באיכות גבוהה (יש מדי פעם מריחות ותקיעות רגעיות כאלה שקשורות לשידור ולא לחיבור).

• 3 months later...