Jump to content

לקראת הסופרקאפ מול בני יהודה

דקסטר

Recommended Posts

מנדיונו,

לא מתערב לאיביץ בבחירת ההרכב, ברור שאין צורך לסכן פה שחקנים שהם חצי כשירים כמו אצילי או לעלות עם ההרכב הכי חזק לא משנה מה כי בני יהודה מגיעה במצב רע מאוד, אבל דור מיכה, יאנוטיס, הבלמים המיועדים, עמודי התווך של הקבוצה צריכים להיות שם ולהוביל אותנו לתואר, משאר לאיביץ' להחליט אם זה יהיה 100% ההרכב הכי חזק או רק 80%.

בול.

צריך להביא את זה וגם נביא את זה. איביץ לא יעלה עם הנוער או רק עם מחליפים וזה יספיק כדי להביא את התואר.

שוב, לדעתי צריך לעלות הכי חזק שיש כדי לתרגל את ההרכב אבל סומך על איביץ' שהוא יודע מה הוא עושה וכל הרכב יתקבל.

אין פה דיון על מתי מנסים לדפוק אותנו ומה לא וזה לא קשור ולא רלוונטי לדיון.

מדברים כרגע על מקרה ספציפי של משחק שניתן היה בקלות להזיז בתקופה לא עמוסה במשחקים כמו זו ובכל זאת בחרו לתקוע לנו אותו מול משחק סופר קריטי במסגרת נוק אאוט שכמעט ואי אפשר לתקן.

לא אמרתי להפסיד בכוונה אבל לתת למשחק את ההתייחסות המתאימה מבחינת השקעה של משאבים בדיוק כמו שהמנהלת מתייחסת למשחק הזה.

אני חושב שאם רוצים לייצר כאן תואר נחמד נוסף אז צריך לתת לו את המקום שלו ואת הכבוד המגיע ואם לא אז לא אבל אי אפשר לנצל את הרייטינג שלנו לרעתנו.

מצחיק שאתה אומר "לטרגט" אותך כשאתה דואג להגיב ולצטט אותי כבר לא פעם ראשונה ולתת לי ציון כאוהד מבלי שאני בכלל פונה או מגיב לשטויות שאתה בדרך כלל רושם.

כמו שרשמתי לך בהתחלה, שחרר ותתקדם..

אל תשנה את הדעה שלך פתאום, כתבת בצורה מאוד ברורה לעלות על הנוער וכולם מבינים מה המשמעות. וגם אם תכבס את המילים שלך "כמו שהם מתייחסים" זה לא משנה המשמעות זהה. הרעיון עצמו נשאר אותו דבר ואני מתנגד לו נחרצות. כי הוא ילדותי, פוגע רק בנו ואנטי מכביסטי.

אני אסביר לך עוד משהו שאתה לא מבין לגבי, אני "תוקף" אותך לא כי אתה פתחת חזית נגדי, אלא נטו כי הדעות שלך סותרות את הדעות שלי לגבי מה טוב למכבי וככה אני מתנהל. מי שאני חושב שבא נגד מכבי/כותב דברים שאם ישכנעו אחרים יפגעו במכבי - אני תוקף אותו. אוטומטית. עכשיו נוסיף לזה את זה שאתה כנראה לא מנוי/בא למשחקים אם בכלל אוהד מכבי! וזה ממש מקל עליי את חוסר העידון בתגובות.

זה שהבכת את עצמך וקראת לבן אדם שללא ספק פעל הכי הרבה נגד גזענות במסגרת הקהל של מכבי "גזען" והאשמת אותי בדברים מפגרים באמת חסר משמעות מצידי, אני נטו נגד הדעות המפגרות שלך והפצתן בפורום

אז פשוט תסגור את הפינה באחת מהדרכים לבחירתך, או תתוודה שאתה לא אוהד מכבי/לא באמת מגיע למשחקים ואתה סתם פה משעמום ונתייחס אלייך כולם ככזה או לפחות תחזור בך לגבי הרעיון המפגר להפליא של לעלות כדי לעשות דווקא במקום לעלות כדי לנצח במקרה הלא סביר שאתה כן אוהד מכבי שבא למשחקים וסתם התבלבל וכתב שטות.

אמרתי שהתקופה הזאת לא עמוסה ולכן קל יחסית להזיז, מה היה קורה לדוגמא אם המשחק היה היום?

לא חושב שזה כזה משמעותי. ועוד יותר שהמשחק במוצאי שבת.

אל תשנה את הדעה שלך פתאום, כתבת בצורה מאוד ברורה לעלות על הנוער וכולם מבינים מה המשמעות. וגם אם תכבס את המילים שלך "כמו שהם מתייחסים" זה לא משנה המשמעות זהה. הרעיון עצמו נשאר אותו דבר ואני מתנגד לו נחרצות. כי הוא ילדותי, פוגע רק בנו ואנטי מכביסטי.

אני אסביר לך עוד משהו שאתה לא מבין לגבי, אני "תוקף" אותך לא כי אתה פתחת חזית נגדי, אלא נטו כי הדעות שלך סותרות את הדעות שלי לגבי מה טוב למכבי וככה אני מתנהל. מי שאני חושב שבא נגד מכבי/כותב דברים שאם ישכנעו אחרים יפגעו במכבי - אני תוקף אותו. אוטומטית. עכשיו נוסיף לזה את זה שאתה כנראה לא מנוי/בא למשחקים אם בכלל אוהד מכבי! וזה ממש מקל עליי את חוסר העידון בתגובות.

זה שהבכת את עצמך וקראת לבן אדם שללא ספק פעל הכי הרבה נגד גזענות במסגרת הקהל של מכבי "גזען" והאשמת אותי בדברים מפגרים באמת חסר משמעות מצידי, אני נטו נגד הדעות המפגרות שלך והפצתן בפורום

אז פשוט תסגור את הפינה באחת מהדרכים לבחירתך, או תתוודה שאתה לא אוהד מכבי/לא באמת מגיע למשחקים ואתה סתם פה משעמום ונתייחס אלייך כולם ככזה או לפחות תחזור בך לגבי הרעיון המפגר להפליא של לעלות כדי לעשות דווקא במקום לעלות כדי לנצח במקרה הלא סביר שאתה כן אוהד מכבי שבא למשחקים וסתם התבלבל וכתב שטות.

אני אבחר באופציה השלישית

להמשיך לשים עליך זין

לא פתחתי נגד אף אחד חזית ואני לא בא ומחפש לתת ציון לאוהדים.

אני מעולם לא פניתי אליך בניגוד אליך שמחפש אותי בכל פוסט

התגובה של ההתאחדות פשוט בושה. "שיוציא את התסכול שלו על בניית הסגל", מי אתם בכלל שתעבירו ביקורת על הצד המקצועי שלנו ומי אתם שתביעו את הדעה שלכם על הסגל שלנו, אתם גוף אובייקטיבי ומקצועי או גוף תקשורת? מה זאת השכונה הזאת? לא פלא שהכדורגל בארץ נראה כמו זין ורק אצלנו ובזכותנו הכדורגל הישראלי טיפה מצליח להראות רמה. שוכחים שחצי נבחרת, שהם מתגאים בה, הם שחקנים שלנו או שגדלו אצלנו. אם אני מכבי אני עושה להם את המוות על כל זימון של שחקן שלנו.

לשיטתך סויר, כל אוהד שרואה אוהד אחר מביע דיעה שלא תואמת את דעתו צריך לתקוף בכל הכח כדי שהדיעה הזאת לא תצבור אוהדים..

כל עוד לא ראיתי שחילקו דרגות לאוהדים ומינו אותך למתווה מדיניות הקהל אני מציע שתפתח קצת צניעות וענווה.

יכול להבין כשתוקפים אוהדים שמזלזלים בשחקנים שלנו, שמכריזים על רכש שהוא פלופ על סמך תחושת בטן או גזענים לסוגיהם...אבל הגישה הזאת שלך היא זאת שצריך לצאת נגדה ותעשה נזק בקהל.

סופר לגיטימי לרצות שנפסיק להיות בובות בידי המושחתים במנהלת ובהתאחדות ולפעמים נצא נגד, להזכירך ניסינו להזיז את מועד המשחק ולא ספרו אותנו ואיביץ בעצמו יצא נגד זה היום.

לא מחפש שתיתן לי ציון כאוהד, לא גדלתי בשער 11 ואני לא בפנטיקס, אבל אני בא לכל משחק מנתיבות ברכב מלא ומת על הקבוצה מגיל 5.

מציע לך גם לא למצוא מישהו אחר כמטרה כי אני מאמץ את הגישה שלך רק כלפיך, כל עוד אני חושב שאתה עושה נזק.

מה התואר הזה נותן?

רק גביע? אין כסף, משהו? נשמע מיותר לאללה אם זה ככה.

נותן לך מקום לרבע הגמר, זוכת הטוטו מקבלת מיליון שקל.

שמע סיילנט יוגי אתה ממשיך לזיין פה את השכל באלפי תווים אבל לא משנה את מה הויכוח ביננו, אתה רוצה למכור את המשחק כדי להראות מה זה להתאחדות ואני לא ילד בן 3 שלקחו לו את הסוכרייה אז הוא דופק את הראש ברצפה מעצבים.

זה שאני סופר אוהד לשיטתי ואתה ממציא פה סיפורים על נסיעות מכתיבות ועוד מעט גם תוסיף איזה משהו מרגש לסיפור שלך סטייל מאסטר שף זה לא רלוונטי לכאן. אנחנו מכבי תל אביב, אנחנו לא מפסידים משחק על תואר בכוונה כדי להעניש מישהו שלא דחה/הקדים אותו בכמה ימים, פשוט שחרר מהרעיון המפגר הזה ותתקדם, כי בין אם אתה סתם ילד קטן או אוהד קבוצה אחרת שבא להטריל - זה לא ילך..

לא מבין איך מכביסט ששומע שאנחנו חולקים שיא תארים עם קבוצה אחרת, ועוד השרמוטות שמעבר לכביש, ומחר יש לנו הזדמנות לתקן את זה ולהיות השליטים הבלעדיים של כל תואר אפשרי בישראל, יכול לחשוב אפילו בצחוק על לזרוק את המשחק הזה

תאמת שאני רואה כמה דברים טובים במשחק רשמי ראשון לפני אירופה, השוער ירגיש קצת קהל ואווירה אחרי חצי שנה בחוץ. שחקנים יצאו קצת מתרדמת הפגרה שהתחילה הפעם מוקדם מהצפוי כשהבטחנו אליפות ובכלל ניסוי כלים ראשון לפני משחק סופר קריטי באירופה.

חחח אין יותר סתירה מהמשפט הזה.

חחחחחחח למה? יש לנו הרכב שני טוב, והסגל שלהם עדיין בבנייה.

אחרים הציעו לעלות עם הנוער, ואני סבבה עם הרכב שני, לא צריך להגזים :-)