Jump to content

לקראת הסופרקאפ מול בני יהודה

דקסטר

Recommended Posts

מה הגיבו?

איזה בני זונות. ומתי באתם לקראתנו??

"בכל אירופה משחקים לפני ואחרי בליגה המקומית. לא פעם ולא פעמיים באנו לקראת מכבי ת"א. עדיף היה שאת תסכולו מבניית הסגל היה מוציא בדרך אחרת"

התאחדות מביכה

אהבתי שאיביץ' אמר שבלאקמן זה החלוץ שהוא רצה. בלי ספקות.

בוא, הוא לא החלוץ שהוא רצה.

אמר את זה כי זה מה יש והוא אחד שמחוייב לשחקנים שלו ב200% אז טבעי שיגיד את זה כדי להכניס בו ביטחון במקום ״היו לנו כמה אופציות לפני בלקמן, לא נותרה ברירה״

אליפויות - שיא

גביעים - שיא

גביע טוטו - שיא

אלוף האלופים - שיא משותף

לרצוח

אחלה של שם, ככה קראו לזה בישראל לפני חמישים שנה ויותר ולשם שינוי במדינה שלנו שאוהבים להעתיק הכל מחול ולהתבייש בשפה שלנו, שימרו את המסורת והמשיכו לקרוא לתחרות בשמה המקורי.

השם של המשחק הזה אידיוטי לחלוטין.

בני יהודה היא אלופה? מי שתנצח תוכתר כאלופה החדשה?

לא ולא. אז למה אלוף האלופים? חוץ מזה שזה אינפנטילי כאילו אכן ילד בן 9 חשב על השם.

ממש לא. מקווה מאוד שהגישה הלוזרית אנטי מכביסטית הזאת תעלם מהקהל או לפחות מאנשים בפורום שטוענים שהם קיימים גם במציאות.

תתקדם אחי ושחרר...לך תנגב את האף ותמציא עוד איזה שמועה כדי שנחשוב שאתה גבר.

לא לוזרית ולא נעליים, לא פעם ראשונה שעושים לנו דווקא ומצפים שנכבד מעמד שהם בעצמם לא מכבדים אם לא מאפשרים לנו מרווח סביר ממשחק קריטי באירופה..

אם המנהלת לא מכבדת, אין לנו מה לכבד.

להזכיר לך את המשחק המהולל נגד קריית שמונה שהתארך עוד ל120 דקות..

"בכל אירופה משחקים לפני ואחרי בליגה המקומית. לא פעם ולא פעמיים באנו לקראת מכבי ת"א. עדיף היה שאת תסכולו מבניית הסגל היה מוציא בדרך אחרת"

מתי השרמוטות האלו באו לקראת מכבי?

אשכרה אבוקסיס אמר שהוא יעלה עם שחקני נוער , וזו פעם ראושנה אי פעם שקבוצה מגיעה למםעל רשמי בלי מחנה אימון.

בנוסך אמר שזה כמו משחק אימון בשבילו.

על מי ייצאו , על המאמן הזר.

20 שנה אני מתפלל שאבוקסיס ימות,

וואלה אין אלוהים..ועוד רוצים לפרגן ולעשות משחקים במוצ"ש.

אבוקסיס הנחש הקטן, עם רועי זריהן הדובר השרמוטה - חובת מנהלת הליגה לקנוס את בני יהודה על האיחור הזה. נחכה ונראה.

20 שנה אני מתפלל שאבוקסיס ימות,

וואלה אין אלוהים..ועוד רוצים לפרגן ולעשות משחקים במוצ"ש.

אבוקסיס הנחש הקטן, עם רועי זריהן הדובר השרמוטה - חובת מנהלת הליגה לקנוס את בני יהודה על האיחור הזה. נחכה ונראה.

אם זה היה איביץ' היינו נכנסים לעוד שנת פייר פליי בגלל הכנס.

אשכרה אבוקסיס אמר שהוא יעלה עם שחקני נוער , וזו פעם ראושנה אי פעם שקבוצה מגיעה למםעל רשמי בלי מחנה אימון.

איך לא עשו מחנה אימון הם לא מתחילים אירופה עוד שבוע?

איפה מוטי פחשצקי שמסקר את מכבי, איך הוא לא הגיע למסיבת העיתונאים והוא מסקר אותה באתר של ערוץ הספורט?

בדיוק כמו בYNET של נדב צנציפר ובדיוק כמו שלמה שרף וההופעה של שלמה ארצי.

שכונה

אני חושב שאין לו מספיק שחקנים אז הוא חייב להשלים עם שחקני נוער/מושאלים שלהם שחזרו.

בהגנה הם איבדו את שני המגנים (קונסטנטין ובלטקסה) את הבלם הבכיר (קויאר) וגם את הבלם המחליף (ביטון).

בקישור איבדו את חזיזה ואשכנזי ובהתקפה את צ'יבוטה וסילבסטר.

כל המערך שלהם חדש, כמו בכל עונה.

תתקדם אחי ושחרר...לך תנגב את האף ותמציא עוד איזה שמועה כדי שנחשוב שאתה גבר.

לא לוזרית ולא נעליים, לא פעם ראשונה שעושים לנו דווקא ומצפים שנכבד מעמד שהם בעצמם לא מכבדים אם לא מאפשרים לנו מרווח סביר ממשחק קריטי באירופה..

אם המנהלת לא מכבדת, אין לנו מה לכבד.

להזכיר לך את המשחק המהולל נגד קריית שמונה שהתארך עוד ל120 דקות..

בלה בלה בלה

יש תואר, נלחמים עליו, זוכים בו. שומרים על המאזן - הכי הרבה תארים בישראל בכל הקטגוריות.

הגישה הזאת של "הם היו אליי ככה וככה אז אני אתנהדגכמו ילד קטן ואעשה חרם שיפגע רק בעצמי כדי להראות להם" היא פשוט מפגרת ולא מקובלת, והפוכה ממה שהקהל שלנו אמור לייצג.

אני יודע שבראש שלך נופיע עם הנוער ויהיה על זה כתבות בעיתוני ספורט ברחבי העולם שלא שתקנו וההתאחדות לא תדע מה לעשות כי לא יהיה רייטינג ובלה בלה. אבל זה הכל בראש שלך. כלום מזה לא יקרה וההתאחדות רק עוד יותר תשמח מזה שלקחו לנו עוד תואר וזיינו אותנו + יצאנו ילדים קטנים.

קיצר, טוב מאוד שמכבי לא מנוהלת ע"י אנשים פיקטיביים שקיימים רק באינטרנט וחושבים שיש להם בעלות על מכבי כי הם מאוננים מלא מול המקלדת.

בלה בלה בלה

יש תואר, נלחמים עליו, זוכים בו. שומרים על המאזן - הכי הרבה תארים בישראל בכל הקטגוריות.

הגישה הזאת של "הם היו אליי ככה וככה אז אני אתנהדגכמו ילד קטן ואעשה חרם שיפגע רק בעצמי כדי להראות להם" היא פשוט מפגרת ולא מקובלת, והפוכה ממה שהקהל שלנו אמור לייצג.

אני יודע שבראש שלך נופיע עם הנוער ויהיה על זה כתבות בעיתוני ספורט ברחבי העולם שלא שתקנו וההתאחדות לא תדע מה לעשות כי לא יהיה רייטינג ובלה בלה. אבל זה הכל בראש שלך. כלום מזה לא יקרה וההתאחדות רק עוד יותר תשמח מזה שלקחו לנו עוד תואר וזיינו אותנו + יצאנו ילדים קטנים.

אני מבין שאתה רואה את עצמך כאיזה אוהד עליון שמחלק ציונים לאוהדים אחרים ומדבר בהתנשאות...תתעורר מזה, זה בדיוק סוג האוהדים שבסוף עושים הכי הרבה נזק ומריבות פנימיות.

לא מצפה לשום כתבות ברחבי העולם כי אם לא הבנת מדובר בתואר שלא לוקחים יותר מדי ברצינות גם כאן ועד לא מזמן הוא גם לא היה קיים.

אני רוצה לקחת כל תואר אפשרי ועל זה גדלתי בתור אוהד מכבי אבל להיות לוזר מבחינתי זה להסתנוור מגביע חדש שהמציאו מול הרכב טלאים של בני יהודה ולחגוג כאילו אין מחר אבל לעלות עייף שלושה ימים לאחר מכן בליגת האלופות ולפגוע משמעותית בסיכויים שלי כי מספיק ששחקן משמעותי אחד יפצע ומבחינתי זה לא שווה את זה.

אין מה לעשות, בעידן של היום עם ריבוי המשחקים והתחרויות אתה לפעמים צריך לעשות איזשהו תעדוף מסוים ועל הדרך גם להרוויח את זה ששחקנים שאתה לא תמיד סופר יקבלו הזדמנות לשחק על תואר ולהוכיח את עצמם.

הזלזול המכון הזה בנו והרצון לפגוע בנו מרתיח אותי ולתת להם את הפרס הזה מרגיש לי כמו ליפול למלכודת מכוונת.

אין להם בושה

הגיבו בצורה דומה על יוקאנוביץ', זוכר שרוח הדברים אז הייתה מכבי בכיינים.

גועל נפש.

בלה בלה בלה

קיצר, טוב מאוד שמכבי לא מנוהלת ע"י אנשים פיקטיביים שקיימים רק באינטרנט וחושבים שיש להם בעלות על מכבי כי הם מאוננים מלא מול המקלדת.

במקרה הזה מסכים איתך לגמרי, אני גם חושב שצריך שההרכב החזק יתרגל בקטנה לפני הדבר האמיתי.

אבל בשביל לנצח את המחליפים של בני יהודה בחיזוק של הנוער לא צריך יותר מהרכב שני

אני יכול לעשות פה דיון של 5 שעות על מתי המנהלת/התאחדות מזיינים אותנו בכוונה ומתי הם פשוט שומרים על העקרונות שהם הגדירו לעצמם. זה לא מנה כי בשני המקרים התגובה של "לעלות עם הרכב זבל נוער ולהפסיד בכוונה ואז נראה להם מזה" היא תגובה ילדותית, לא מכביסטית ושלא תוביל אותנו לשום מקום.

התירוץ השני לגבי זה שמישהו יפצע, אז גם חבל על המשחק אימון הפנימי שנערך אתמול ועל המחנות אימון, בואו לא נשחק כדורגל תחרותי לעולם אלא רק במשחקים החשובים. בואו גם לא התאמן. עזוב. זה לא רציני.

המשחק בשבת, המשחק שלנו ברביעי. זה מספיק זמן לשחקנים שאין עליהן כרגע שום עומס וגם אין לוח עמוס עתידית להתאושש בצורה מלאה, זאת עובדה לא איזה דעה שלי ובגדול סתם נסיון שלך לגנוב דעת בדיעבד.

קיצר אתה יכול להמשיך לכתוב עליי ולטרגט אותי כדי להסיט את הדיון אבל השורה התחתונה לא תשתנה, אסור לעלות כדי להפסיד בכוונה ולעשות דווקא, צריך לעלות כדי להביא את התואר. ואתה אפס שאתה חושב אחרת. (זה בסדר כי אתה אוהד אינטרנט/לא אוהד מכבי - לכן גם הגישה הטבעית שלך היא אנטי מכביסטית)

מנדיונו,

לא מתערב לאיביץ בבחירת ההרכב, ברור שאין צורך לסכן פה שחקנים שהם חצי כשירים כמו אצילי או לעלות עם ההרכב הכי חזק לא משנה מה כי בני יהודה מגיעה במצב רע מאוד, אבל דור מיכה, יאנוטיס, הבלמים המיועדים, עמודי התווך של הקבוצה צריכים להיות שם ולהוביל אותנו לתואר, משאר לאיביץ' להחליט אם זה יהיה 100% ההרכב הכי חזק או רק 80%.

אני יכול לעשות פה דיון של 5 שעות על מתי המנהלת/התאחדות מזיינים אותנו בכוונה ומתי הם פשוט שומרים על העקרונות שהם הגדירו לעצמם. זה לא מנה כי בשני המקרים התגובה של "לעלות עם הרכב זבל נוער ולהפסיד בכוונה ואז נראה להם מזה" היא תגובה ילדותית, לא מכביסטית ושלא תוביל אותנו לשום מקום.

התירוץ השני לגבי זה שמישהו יפצע, אז גם חבל על המשחק אימון הפנימי שנערך אתמול ועל המחנות אימון, בואו לא נשחק כדורגל תחרותי לעולם אלא רק במשחקים החשובים. בואו גם לא התאמן. עזוב. זה לא רציני.

המשחק בשבת, המשחק שלנו ברביעי. זה מספיק זמן לשחקנים שאין עליהן כרגע שום עומס וגם אין לוח עמוס עתידית להתאושש בצורה מלאה, זאת עובדה לא איזה דעה שלי ובגדול סתם נסיון שלך לגנוב דעת בדיעבד.

קיצר אתה יכול להמשיך לכתוב עליי ולטרגט אותי כדי להסיט את הדיון אבל השורה התחתונה לא תשתנה, אסור לעלות כדי להפסיד בכוונה ולעשות דווקא, צריך לעלות כדי להביא את התואר. ואתה אפס שאתה חושב אחרת. (זה בסדר כי אתה אוהד אינטרנט/לא אוהד מכבי - לכן גם הגישה הטבעית שלך היא אנטי מכביסטית)

מנדיונו,

לא מתערב לאיביץ בבחירת ההרכב, ברור שאין צורך לסכן פה שחקנים שהם חצי כשירים כמו אצילי או לעלות עם ההרכב הכי חזק לא משנה מה כי בני יהודה מגיעה במצב רע מאוד, אבל דור מיכה, יאנוטיס, הבלמים המיועדים, עמודי התווך של הקבוצה צריכים להיות שם ולהוביל אותנו לתואר, משאר לאיביץ' להחליט אם זה יהיה 100% ההרכב הכי חזק או רק 80%.

אין פה דיון על מתי מנסים לדפוק אותנו ומה לא וזה לא קשור ולא רלוונטי לדיון.

מדברים כרגע על מקרה ספציפי של משחק שניתן היה בקלות להזיז בתקופה לא עמוסה במשחקים כמו זו ובכל זאת בחרו לתקוע לנו אותו מול משחק סופר קריטי במסגרת נוק אאוט שכמעט ואי אפשר לתקן.

לא אמרתי להפסיד בכוונה אבל לתת למשחק את ההתייחסות המתאימה מבחינת השקעה של משאבים בדיוק כמו שהמנהלת מתייחסת למשחק הזה.

אני חושב שאם רוצים לייצר כאן תואר נחמד נוסף אז צריך לתת לו את המקום שלו ואת הכבוד המגיע ואם לא אז לא אבל אי אפשר לנצל את הרייטינג שלנו לרעתנו.

מצחיק שאתה אומר "לטרגט" אותך כשאתה דואג להגיב ולצטט אותי כבר לא פעם ראשונה ולתת לי ציון כאוהד מבלי שאני בכלל פונה או מגיב לשטויות שאתה בדרך כלל רושם.

כמו שרשמתי לך בהתחלה, שחרר ותתקדם..

אין פה דיון על מתי מנסים לדפוק אותנו ומה לא וזה לא קשור ולא רלוונטי לדיון.

מדברים כרגע על מקרה ספציפי של משחק שניתן היה בקלות להזיז בתקופה לא עמוסה במשחקים כמו זו ובכל זאת בחרו לתקוע לנו אותו מול משחק סופר קריטי במסגרת נוק אאוט שכמעט ואי אפשר לתקן.

לא אמרתי להפסיד בכוונה אבל לתת למשחק את ההתייחסות המתאימה מבחינת השקעה של משאבים בדיוק כמו שהמנהלת מתייחסת למשחק הזה.

אני חושב שאם רוצים לייצר כאן תואר נחמד נוסף אז צריך לתת לו את המקום שלו ואת הכבוד המגיע ואם לא אז לא אבל אי אפשר לנצל את הרייטינג שלנו לרעתנו.

מצחיק שאתה אומר "לטרגט" אותך כשאתה דואג להגיב ולצטט אותי כבר לא פעם ראשונה ולתת לי ציון כאוהד מבלי שאני בכלל פונה או מגיב לשטויות שאתה בדרך כלל רושם.

כמו שרשמתי לך בהתחלה, שחרר ותתקדם..

כל איזו תקופה עמוסה אתה מדבר? המשחק הבא ביום רביעי. מתי יעשו את זה? כשיהיה לך גם אירופה וגם ליגה?

כל איזו תקופה עמוסה אתה מדבר? המשחק הבא ביום רביעי. מתי יעשו את זה? כשיהיה לך גם אירופה וגם ליגה?

אמרתי שהתקופה הזאת לא עמוסה ולכן קל יחסית להזיז, מה היה קורה לדוגמא אם המשחק היה היום?