Jump to content

ניק בלקמן חתם במכבי!

ebibo

Recommended Posts

רציתי חלוץ של דו ספרתי וקיבלתי(על הנייר). יהיו גולים בקבוצה הזאת. פנטזיות על איזה חלוץ על שיסחוב אותנו קדימה, נדיר שמתגשמות. חדר המנועים שלנו צריך לקחת אותנו קדימה.

מי יכול להיות רציני ולספר לנו מה עבר עליו מאז שעזב אותנו?

לא יותר מידי. שיחק עונה שעברה בחיחון (ליגה שנייה בספרד), כבש שני שערים ב- 14 משחקים.

הוא יהיה כוכב העונה תחת איביץ'.

הוא שיחק בעונה לא טובה עם ההתקפה הכי סטאטית שהיתה לנו בשנים האחרונות (עד ששונה המערך), ולכן לקח על עצמו הרבה. כשעברנו ל 3-5-2 הוא היה נהדר.

רציתי חלוץ של דו ספרתי וקיבלתי(על הנייר). יהיו גולים בקבוצה הזאת. פנטזיות על איזה חלוץ על שיסחוב אותנו קדימה, נדיר שמתגשמות. חדר המנועים שלנו צריך לקחת אותנו קדימה.

זה באמת האידאל מבחינתי בלקמן.

לא תופס משבצת זר, מכיר את המועדון ומחובר אליו, ושחקן שיביא את המספרים.

עכשיו שנפגע בשחקן הגנה זר, הלוואי משהו שישדרג אותנו סטייל סאבוריט.

סוייר תודה שזה רכש מתחת לרדר. לא ידעת.

שמע, העובדה שהוא אופציה לא הייתה סוד. אם אני לא טועה אפילו פורסם (או שאני מפרסם פה סקופ) הוא התאמן עם הקבוצה ודיבר עם איביץ' במחנה אימון הראשון. הוא לא היה חופשי אז, כנראה המצב היה יותר מסובך.

לגבי ה"הפתעה" ושלא היה לי מושג. ככ לא היה לי מושג שהייתי היום במשרדים לעניינים שלי ובגלל שהוולקאם כנראה היה מוכן נהדפתי פיזית ממיקום שבדיעבד היה אמור לחשוף בפני את העיצוב. משעשע.

בכל מקרה 0 מושג 100% הפתעה מהצד שלי.

אם נחתים עוד זר זה כבר 9 "זרים" (ביחד עם שוינפלד, בלקמן וטננבאום) בסגל,

מכסה יפה שכבר מתאימה יותר לקבוצה שרוצה להתמודד באירופה.

אם נחתים עוד זר זה כבר 9 "זרים" (ביחד עם שוינפלד, בלקמן וטננבאום) בסגל,

מכסה יפה שכבר מתאימה יותר לקבוצה שרוצה להתמודד באירופה.

לא שוינפלד ולא טננבאום מסייעים לך יותר מדי, או נותנים ערך מוסף כשחקנים "זרים". הם לא שונים בשום צורה מהשחקן הישראלי הממוצע.

הלוואי והיו יותר "בלקמן".

הייתי מהתומכים הגדולים שלו פה בפורום באותה עונה, היום יש קצת הרגשה של הליכה אחורה עם הרכש הזה במיוחד שהיעד המרכזי של החלון היה חלוץ זר שישדרג אותנו. ניק הוא אחלה אבל עוד שחקן ברמת הסגל, לא מישהו שימשוך אותנו למעלה.. מקווה להתבדה כמובן.

עכשיו זה ברור שיגיע מגן ימני או בלם זר (או אחד שמסוגל לשחק את שתי העמדות)...

במצב אידיאלי (כשגם דסה וגם טיבי נשארים), אני מסכים איתך שהיינו צריכים חלוץ זר שישדרג אותנו משמעותית באירופה, אבל בהתאם לסיטואציה בלקמן זו החתמה לא רעה בכלל, זה יאפשר לנו להביא עוד בלם או מגן זר.

לא שוינפלד ולא טננבאום מסייעים לך יותר מדי, או נותנים ערך מוסף כשחקנים "זרים". הם לא שונים בשום צורה מהשחקן הישראלי הממוצע.

הלוואי והיו יותר "בלקמן".

לא כל זר באירופה הוא שחקן הרכב, מדובר פה על סגל.

בגדול, יש להם חינוך כדורגל שונה מהשחקן הישראלי הממוצע שרק רוצה לכדרר. זה הערך המוסף.

ואי אני בוכה מצחוק - כמה תסכול בספורט 5

בצעד מפתיע מאוד, ולאחר שלא הצליחה להגיע לסיכום עם מספר חלוצים זרים שניסתה להחתים, מכבי תל אביב הודיעה היום (ראשון) על החתמתו של ניק בלקמן, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. החלוץ הישראלי/אנגלי לא ייחשב לזר, דבר שמחזק את התחושה כי הצהובים ילכו על מגן זר על חשבונו של דור אלו.

די דיייי

הם ידעו שהוא חוזר אפילו לפניו.

לא כל זר באירופה הוא שחקן הרכב, מדובר פה על סגל.

בגדול, יש להם חינוך כדורגל שונה מהשחקן הישראלי הממוצע שרק רוצה לכדרר. זה הערך המוסף.

במה החינוך ה"שונה" מתבטא ביכולת?

אולי נשלח את ילדי הנוער לחינוך בבורדינג סקול באנגליה ובצרפת?

איך אפשר להיות נגד ההחתמה?

הוא ישראלי, בזמן שיש לנו שוינפלד בסגל חיזוק בתור בלקמן זה אחלה

בטח לא נגד, אבל לא חושב שההחתמה הזו תוסיף לנו הרבה.

זוכר ממנו הרבה מהירות כוח ודריבל מצד אחד, אבל גם משחק מפוזר והחמצות מצד שני

לא יודע אם הוא גולר, אבל הוא אחלה שחקן לליגה שלנו , איתו ועם צ'יקו יש לנו יופי של מהירות בהתקפה, מקווה ששניהם יתפוצצו העונה ואפשר לחלום

במה החינוך ה"שונה" מתבטא ביכולת?

אולי נשלח את ילדי הנוער לחינוך בבורדינג סקול באנגליה ובצרפת?

מתבטא בהרבה מאוד דברים קטנים שבסוף נותנים יתרון גדול.

קבלת החלטות, מתי לתת פס מתי לתת קרוס, מתי לרוץ, מתי להאט. לדחוף את עצמך לתת עוד אקסטרה ק"מ במשחק.

רק עכשיו מתחילים לראות את הדברים האלה בשחקנים שעולים לבוגרים ממחלקת הנוער.

בדרך כלל אני נגד חזרות כאלה, אלא אם זה איזה זהבי. תמיד מרגיש כמו חזרה לאחור במקום התקדמות, אבל זו החתמה מצוינת.

בלקמן כישראלי זה שיחוק, פותח אופציה לפתרונות של בעיות אחרות בסגל, שחקן שנראה שאוהב את מכבי. מקווה שייצור דינמיקה טובה עם יונתן כהן ושכר, כי על פניו הוא צריך לפרוח לידם (בעיקר ליד שכטר).

ובנוסף - אלירןMTA הוא המלך. היום הוא המלך.

מדויק.

ככלל אני פחות אוהב החתמות מהסוג הזה, אבל זאת באמת החתמה מעולה, בטח גם מאוד אוהב את ההתנהלות של מכבי, הכל בשקט, מסודר.

רצו להביא את דור אלו, כמו כל שאר הקבוצות כשמשא ומתן לא מבשיל מתחילות לאיים בשמות גנרים בתקשורת בשביל להלחיץ את הקבוצה המוכרת או השחקן. (הטריק הידוע של בערך כל בעלים גנרי בליגה)

מניח שכל בר דעת הניח שמכבי מכוונת לחלוץ זר כיוון שזאת נראת כמו העמדה שהכי דחוף להתחזק בה, אז זה היה נראה כמו איום חסר שיניים, פתאום יש ניק בלקמן ולא מופרך בכלל שינחת פה גם מגן זר, מעניין עכשיו עד כמה אלונה \ דור אלו יעמדו על הדרישות שלהם.

למען האמת, אני חושב שבסגל הנוכחי יכול להיות מעניין להביא את אלו + בלם זר, אלו הצליח מאוד במערך הזה בפ״ת (גם קנדיל בבני יהודה) מה שפותח עוד אופציות לאיביץ׳.

בקיצור החתמה מעולה שמקווה שמורידה פה קצת את סף הפאניקה לפחות לכמה שעות.

אגב, עוד מילה על אלו, ההדלפה של התמונה שלו במדים של מכבי זה אולי הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו, מה לעזאזל הם יעשו עם שחקן מנודה שהצטלם כבר במדי מכבי? גם אם הוא משלם להם לשחק שם הוא כבר לא ישחק, ואין עוד קבוצה אחת בליגה שתקח אותו.