Jump to content

ניק בלקמן חתם במכבי!

ebibo

Recommended Posts

בדרך כלל אני נגד חזרות כאלה, אלא אם זה איזה זהבי. תמיד מרגיש כמו חזרה לאחור במקום התקדמות, אבל זו החתמה מצוינת.

בלקמן כישראלי זה שיחוק, פותח אופציה לפתרונות של בעיות אחרות בסגל, שחקן שנראה שאוהב את מכבי. מקווה שייצור דינמיקה טובה עם יונתן כהן ושכר, כי על פניו הוא צריך לפרוח לידם (בעיקר ליד שכטר).

ובנוסף - אלירןMTA הוא המלך. היום הוא המלך.

אלירןmta רוצה את זה בשיר או במשפט?

בפוסט פרידה של בלקמן מאיתנו בעונה של ג'ורדי הוא כתב באינסטגרם שהוא עוד יחזור ללבוש צהוב.

הבטיח וקיים.

9יכול להיות שיחוק רציני.

ההגעה שלו פותחת אפשרויות(ושאלות) לגבי המערך המרכזי שמכבי תשחק בו. שחקנים דוגמתו, יונתן ושכטר פורחים בציוות בשניים. גם צ'יקו יכול להצטרף לחגיגה בהצבה כחלוץ שני.

בכל אופן, גם בקאונטי הוא שיחק לא מעט כחלוץ מרכזי(9) בהצלחה.

הייתי מהתומכים הגדולים שלו פה בפורום באותה עונה, היום יש קצת הרגשה של הליכה אחורה עם הרכש הזה במיוחד שהיעד המרכזי של החלון היה חלוץ זר שישדרג אותנו. ניק הוא אחלה אבל עוד שחקן ברמת הסגל, לא מישהו שימשוך אותנו למעלה.. מקווה להתבדה כמובן.

עכשיו זה ברור שיגיע מגן ימני או בלם זר (או אחד שמסוגל לשחק את שתי העמדות)...

הייתי מהתומכים הגדולים שלו פה בפורום באותה עונה, היום יש קצת הרגשה של הליכה אחורה עם הרכש הזה במיוחד שהיעד המרכזי של החלון היה חלוץ זר שישדרג אותנו. ניק הוא אחלה אבל עוד שחקן ברמת הסגל, לא מישהו שימשוך אותנו למעלה.. מקווה להתבדה כמובן.

עכשיו זה ברור שיגיע מגן ימני או בלם זר (או אחד שמסוגל לשחק את שתי העמדות)...

איתך בקטע הזה..

אבל כנראה שההגנה שלנו זקוקה לחיזוק יותר לפי איביץ.

לדעתי איביץ' הולך על מערך של 5-3-2 בתחילת העונה- שיתאים גם לשלבי המוקדמות באירופה.

איביץ' כבר מריץ את המערך הזה מאז הגארבג'טיים של עונה שעברה.

ההחתמה של בלקמן היא מעולה למערך כזה.

ואי אני בוכה מצחוק - כמה תסכול בספורט 5

בצעד מפתיע מאוד, ולאחר שלא הצליחה להגיע לסיכום עם מספר חלוצים זרים שניסתה להחתים, מכבי תל אביב הודיעה היום (ראשון) על החתמתו של ניק בלקמן, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. החלוץ הישראלי/אנגלי לא ייחשב לזר, דבר שמחזק את התחושה כי הצהובים ילכו על מגן זר על חשבונו של דור אלו.

די דיייי

אחלה שחקן ובמיוחד שהוא ישראלי, אבל אני לא חושב שהוא השחקן שאנחנו צריכים.

אנחנו צריכים חלוץ 9 שיודע להבקיע שערים, והזיכרון שיש לי מבלקמן זה שהוא היה מחמיצן לא קטן, ולפחות 4 מהשערים שלו הגיעו מפנדלים.

אני מקווה שההחמצות שהיו לו זה בגלל העונה הגרועה שעברה על כל הקבוצה, וזה לא משהו שמאפיין אותו (הבקיע שער אחד ב-14 הופעות בעונה האחרונה).

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ומקווה שהוא יתן לנו את ה12+ שערים בעונה בלי פנדלים.

מכבי כתבו בפוש יש רכש והייתי בטוח זה אלו כמו הכותרת בנושא שלו

מחקתי מזמן את האפליקציה שלהם אחרי כל ההתרעות שווא שהייתי מקבל. בגלל זה פספסתי את בלקמן

בפוסט פרידה של בלקמן מאיתנו בעונה של ג'ורדי הוא כתב באינסטגרם שהוא עוד יחזור ללבוש צהוב.

הבטיח וקיים.

Guys ...Today I returned to England . I really don’t no where to start , but I will start firstly with talking about the man who made it all possible @jordicruyff . After not taking his advice for the last 4 years I decided to take it this time & I’m so glad I did ! He has been their for me through tears of joy & pain & between him and his staff they have shown incredible loyalty & opened my eyes to a new way of playing the game . I know which ever direction you decide to go in next you will be a success 100%
To my team mates we’ve been through a crazy season!! I’ve been given the opportunity to play & score the winning goal in the Europa league group stages & also won the first piece of silverware in my career with you guys by my side . Through the good and bad times we have stayed together and with this spirit even more success is on the way.
Last but certainly not least ..I want to say thank you to the fans , Who from the first day had me in their hearts and have treated me so well . Keep supporting and pushing the team to the success @maccabitlvfc deserves. I do not know what the immediate future holds but I do know one day I will wear the famous blue & yellow again . Thank you for everything NB11 #yallamaccabi

בדרך כלל אני נגד חזרות כאלה, אלא אם זה איזה זהבי. תמיד מרגיש כמו חזרה לאחור במקום התקדמות, אבל זו החתמה מצוינת.

זו לא חזרה כמו אחרות. הוא היה מושאל אלינו והיה חייב לעזוב בסוף העונה שעברה, אחרת היה נשאר. לאור הנסיבות שהיו לו בדרבי, החזרה שלו לגצרי מתבקשת.