Jump to content

ניק בלקמן חתם במכבי!

ebibo

Recommended Posts

עדיין צריך חלוץ רוצח בלקמן עם כל אהבתי אליו לא יהיה זה שיתן 20 שערים בעונה לא עם איביץ ולא עם פפ...

לא יגיע כבר הקיץ. מספיק שיתן דו ספרתי יחד עם עוד שלושה ארבעה.

אני גם נורא שמח שכולם יוצאים מנקודת הנחה שאף שחקן כבר לא יעזוב אותנו. לא אתפלא אם יוני/פרץ (בדגש על פרץ) ירכשו כבר בחלון הזה, ואז נתקעת עם עוד חור שרק זר יוכל למלא. בלאקמן זה מעולה בהתחשב בהכל

בלקמן גם יכול שנה הבאה לשבת על הנישה של צ'יקו(בשנת חוזה) בתור ישראלי. ואם הייתה אופציה להביא עכשיו זה אחלה.

מסכים, הוא לא החלוץ 9 שחסר לנו - סקורר. לפחות לפי דעתי.

אבל הוא כן יכול להיות רכש אסטרטגי טוב, ששנה הבאה יאפשר לנו יותר גמישות עם זרים.

בלקמן אחלה שחקן וההיכרות שלו עם הקבוצה והמועדון תאפשר לו להשתלב בצורה טובה ברוטציה. נכון, זה קצת מבאס שאין לנו חלוץ ברמה כמו שרצינו, אבל אני בטוח שאיביץ' מרוצה מאוד ממגוון האפשרויות העומדות לרשותו - חלוץ לוחץ ונשק קטלני במתפרצות כמו צ'יקו, מנהיג מטריד הגנות וגונב שערים כמו שכטר, חלוץ שמתבסס על תנועה אבל מהווה גם איום מרחוק כמו בלקמן ובלם התקפי כמו שוינפלד.

יהיה מעניין לראות איך איביץ' ישלב בין כולם ואם מישהו מהם יצליח להשתלט על עמדת החלוץ. אני לא שקט, חד משמעית, אבל יש לנו כישרון בעמדה הזאת ואפשר וצריך לקוות שהחלוצים שלנו יצליחו להביא ביחד סדר גודל של 40-30 שערים.

זה נראה יותר כמו נסיון לשכנוע עצמי מאשר טענה אמיתית.

רבותי, יש מס' דקות מוגבל שאותן שחקנים יכולים לשחק. לכהן לא הייתה חסרה "תחרות" בעמדה שלו. גם לא מול שחקנים בכירים. הוא התמודד עם עטר, אצילי וצ'יקו, לפרקים גם עם ריקן, ובתחילת העונה גם עם חוזז. יותר מזה - ובלקמן זה יותר מזה - זה מיותר. גם שאלת ה-"כמה שערים הוא יכבוש" היא מיותרת אם אפשר להעריך דברים דומים על השחקנים שהיו משחקים במקומו אם לא היה מגיע.

גם ההתרפקות על מה שהיה איתו אז נראית נוסטלגית יותר מאשר ראלית. א. מכבי לא הייתה כזו גרועה כמו שמנסים לצייר אותה. היא הייתה קבוצה חזקה אך אפורה ונחותה מול ב"ש. זה הכל. ב. בלקמן עצמו היה שחקן נחמד, אבל לא משהו יוצא דופן. שלא במקרה, חסרונו לא הורגש במיוחד כשעזב ויש להודות שהקריירה שלו מאז שעזב את מכבי משקפת איזו בינוניות שהולמת את היכולת שהציג בצהוב.

לו אני במקום כהן הייתי מודאג. מילא להפסיד דקות בשביל משהו יוצא דופן. אוקיי. אבל עבור בלקמן? ואלמוג - אם הוא נשאר במכבי בקונסטלציה הזו, זה ממש מטופש.

הטענה היא אינה שבלקמן שחקן רע, או שהוא לא יתרום. הטענה היא שאין בו ערך מוסף. אני אומר שוב - אם מה שחסר לנו זה סוג של בלקמן (ולדעתי גם זה לא ממש חסר לנו), מגיע לאלמוג את ההזדמנות.

עדיף לא להביא כלום מאשר להביא סתם; זה גז בניוטרל.

שאלת הכמה שערים הוא יכבוש ממש לא מיותרת, אתה לא יכול להעריך שתקבל מאלמוג תפוקה דומה לשל בלאקמן כשבלאקמן כבר הוכיח בעבר שיכול לתת מספרים יפים(ובקבוצה חלשה משמעותית מזו) ואלמוג לעומת זאת עומד על שער אחד בקריירה בליגת העל.

הפעם הוא בא מעמדה שונה, פעם קודמת בחודשים הראשונים הוא התנהג כאילו הליגה פה קטנה עליו, עד שג'ורדי איפס אותו. מאמין שהוא יהיה שיחוק, רק שלא ייפצע הרבה.

למכבי לא היה חסר סתם חלוץ. למכבי היה חסר חלוץ ברמה גבוהה. כזה שיכול לשדרג את משחק ההתקפה שלה. קרי, טוב יותר מכל מה שיש לה וטוב יותר מבלקמן. אם לא הבאנו אחד כזה, אזי לא פתרנו שום בעיה, כי מבחינת כמות שחקנים, יש לנו די והותר.

יתרה מזו, יתכן שלא רק שלא פתרת בעיה אחת, גם מנעת פתרון של בעיה אחרת - כי את הכסף לבלקמן היה אפשר להוסיף עבור בלם, למשל.

כל הסיפורים והטיעונים השונים שהועלו פה הם לא רציניים. כולם ציפו שינחת פה חלוץ מעל הליגה, ולכן כל טענה שהיא לא "בלקמן שחקן מעל הליגה" היא לא כל כך רלוונטית. בסוף, זו שאלה מאוד פשוטה האם בלקמן שחקן שיישדרג את ה-11 או לא. לא נראה לי שעל השאלה הזו תגיע להסכמה עם שאר החברים פה. אני איתך בדעה. מקווה ששנינו נצא מטומטמים כבר בקמפיין האירופי הקרוב.

כל הסיפורים והטיעונים השונים שהועלו פה הם לא רציניים. כולם ציפו שינחת פה חלוץ מעל הליגה, ולכן כל טענה שהיא לא "בלקמן שחקן מעל הליגה" היא לא כל כך רלוונטית. בסוף, זו שאלה מאוד פשוטה האם בלקמן שחקן שיישדרג את ה-11 או לא. לא נראה לי שעל השאלה הזו תגיע להסכמה עם שאר החברים פה. אני איתך בדעה. מקווה ששנינו נצא מטומטמים כבר בקמפיין האירופי הקרוב.

אני לא ציפיתי בכלל לשחקן " מעל הליגה". אני גם לא כל כך מאמין במושג הזה והיסטורית, זה כמעט לא קורה. אני יחלתי שדלמאו הוא דו ספרתי. לא יותר.

מדוכא מההבאה של בלקמן. מרגיש שלא הצליחו להנחית אף חלוץ זר והחליטו לוותר. אין למכבי מה למכור בזירה האירופאית עם שכטר/בלקמן/צ׳יקו/שוינפלד בחוד.

צסקא סופיה ו-ויסלה קראקוב אלו קבוצות קטנות בעיניך, ואנחנו לא?

טעיתי לגבי סופיה מתברר שחזרו להיות חזקים בשנתיים האחרונות..

השחקנים שנתתי היו רק דוגמאות בשלוף שקצת יצא לי להכיר, אבל זה לא באמת דבר נדיר. זה קורה לא מעט בקבוצות בסדר הגודל הזה, אם זה בלודוגורץ, פרטיזן, הקרואטיות וכו'. מה גם שבשנתיים האחרונות רוב השחקנים שהבאנו היו בעלי רזומה לא שונה מידי, פשוט לא הצלחנו לפגוע כמוהן.

טוב אז זה סיבה לאופטימיות שאולי נצליח גם

אני לא ציפיתי בכלל לשחקן " מעל הליגה". אני גם לא כל כך מאמין במושג הזה והיסטורית, זה כמעט לא קורה. אני יחלתי שדלמאו הוא דו ספרתי. לא יותר.

!!!

אין שחקן מעל הליגה רק קבוצה

מדוכא מההבאה של בלקמן. מרגיש שלא הצליחו להנחית אף חלוץ זר והחליטו לוותר. אין למכבי מה למכור בזירה האירופאית עם שכטר/בלקמן/צ׳יקו/שוינפלד בחוד.

איזה שטויות אתה מדבר. אפילו עם שוטא וג'ורדי עלינו.

אז בגלל שלטענתך החלוצים שלנו לא טובים לא נעלה לאירופית?

איך אפשר להיות מדוכא מההבאה של בלקמן? ההבאה של בלקמן לא תמנע אף החתמה אחרת.

ההחתמה של בלקמן בעייני היא סופר איכותית. נותן לנו במחיר של ישראלי המון אופציות התקפיות, במיוחד בליגה. יכול לבוא בעונות הבאות ע"ח צ'יקו.

איך אפשר להיות מדוכא מההבאה של בלקמן? ההבאה של בלקמן לא תמנע אף החתמה אחרת.

ההחתמה של בלקמן בעייני היא סופר איכותית. נותן לנו במחיר של ישראלי המון אופציות התקפיות, במיוחד בליגה. יכול לבוא בעונות הבאות ע"ח צ'יקו.

אני מאוד מחזיק ממנו ומאוד אוהב את ההחתמה. אבל הטענה של המאוכזבים היא שזה האציל חשבון חלוץ זר שבתאוריה היה אמור להיות טוב ממנו. לדעתי, לא היינו מוצאים טוב ממנו והוא חלוץ מצויין ומגוון ועונה על הצרכים שלנו

לא יגיע כבר הקיץ. מספיק שיתן דו ספרתי יחד עם עוד שלושה ארבעה.

הקלישה היא שאכן צריך 2 שחקנים טובים לכל עמדה, אבל בפועל יותר בריא שלקבוצה יש היררכיה ברורה עם עוגן בכל קו (שוער,הגנה,קישור,התקפה).

שכטר, אופואדו, עטר, אצילי, יוני כהן, בלקמן - מי בא לפני מי פה ?

מקווה שלאיביץ ולשחקנים זה ברור

הקלישה היא שאכן צריך 2 שחקנים טובים לכל עמדה, אבל בפועל יותר בריא שלקבוצה יש היררכיה ברורה עם עוגן בכל קו (שוער,הגנה,קישור,התקפה).

שכטר, אופואדו, עטר, אצילי, יוני כהן, בלקמן - מי בא לפני מי פה ?

מקווה שלאיביץ ולשחקנים זה ברור

מי שבכושר יותר טוב, זה גם מה שהיה בעונה שעברה.

החתמה רעה לצ'יקו

ישלם מחיר אם נעלה לבתים עם מכסת זרים מלאה

להביא ישראלי בכיר בחינם, בעמדה שמאייש אותה זר, זו לא החתמה רעה

מזכיר במעט את ההחתמה של שכטר כשוידאר עוד היה פה

מי שבכושר יותר טוב, זה גם מה שהיה בעונה שעברה.

זה לא מה שהיה שנה שעברה.

אחרי המכירה של וידאר פתחו עונה עם שכטר-עטר-אצילי בתור השלישייה הבכירה שאופואדו לעיתים החליף את שכטר או עטר ושוינפלד השחקן ה 18 או 19 בסגל.

שיוני כהן התחיל לשחק לקראת אמצע העונה (שמדד הלחץ כבר היה על 0 כי אליפות לקחנו בדצמבר) זה היה שעטר ואצילי עשו בינהם רוטציית פציעות.