Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

8 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

סיכוי נמוך שתראה אותו עונה הבאה, אנחנו לא צריכים עוד זר לא כשיר בסגל.

צריכים לשאוף ליותר טוב ממנו במילא, אחד שהוא באנקר בהרכב, צ'יקו לא היה 

זכותך לחשוב אחרת.. בשנה הבאה יש עדיין מגבלות פייר פליי ככה שהייתי נותן לו עוד שנה + אופציה. הייתי משחרר זרים אחרים הרבה לפניו. תמיד נתן מספרים טובים למרות שסבל מחוסר מזל עם הפציעות. אחלה צ'יקו שבעולם

טוב כוס שליראבקכם, אתם והסיריל מקנקי המנחוס שלכם. 

זה אשכול האנטי לאשכול האלילי של ג'ק, עוד לא היה מנחוס יותר גדול בעולם מסיריל מקנקי והנושא הזה.

לנעול למחוק לשרוף את הנושא הזה כבר לפני שלא ישארו לנו מספיק שחקנים ל 11

"הצבר"

11 דקות לפני, הצבר said:

טוב כוס שליראבקכם, אתם והסיריל מקנקי המנחוס שלכם. 

זה אשכול האנטי לאשכול האלילי של ג'ק, עוד לא היה מנחוס יותר גדול בעולם מסיריל מקנקי והנושא הזה.

לנעול למחוק לשרוף את הנושא הזה כבר לפני שלא ישארו לנו מספיק שחקנים ל 11

"הצבר"

צבר למלחמה הזאת יצאתי עוד מתחילת העונה, אין עם מי לדבר. היה שלב באמצע העונה שהנושא הגיע כבר לעמוד השלישי שברוב חרדתי בדקתי לאן הנושא הגיע. ואז פתאום יצור נאלח החליט להחזיר את הנושא לקדמת הבמה.

לפני שמוותרים על צ׳יקו שהוא אחד הזרים היותר טובים שלנו בשנתיים צריך למצוא 2x , בזמן שאנחנו מחזיקים שחקן ששיחק ביותר משנה 5 דקות תוך כדאי התעקשות להיותו עילוי ושוער זר על הספסל , צ׳יקו לא לוקסוס, תרם 9 גולים שאף אחד מהם לא מניח או משהו מבחינתי בימים שיש 6 זרים זה הזר הדישי שלי ,בעידן הפייר פליי לא נמצא טוב יותר , אם מישהו חושב שגולדהאר ישקיע ברכישה התבדה מהר מאוד

19 דקות לפני, erantheking21 said:

לפני שמוותרים על צ׳יקו שהוא אחד הזרים היותר טובים שלנו בשנתיים צריך למצוא 2x , בזמן שאנחנו מחזיקים שחקן ששיחק ביותר משנה 5 דקות תוך כדאי התעקשות להיותו עילוי ושוער זר על הספסל , צ׳יקו לא לוקסוס, תרם 9 גולים שאף אחד מהם לא מניח או משהו מבחינתי בימים שיש 6 זרים זה הזר הדישי שלי ,בעידן הפייר פליי לא נמצא טוב יותר , אם מישהו חושב שגולדהאר ישקיע ברכישה התבדה מהר מאוד

אין קשר בין ניקוליץ' ויאניוטיס לבין צ'יקו משתי סיבות. 

קודם כל לצ'יקו החוזה מסתיים ולאחרים יש חוזה שלא נגמר בקרוב.

דבר שני גם אם נשחרר את אחד מהם אנחנו נביא ככל הנראה שחקן זר לעמדה שלהם, ככה שזה לא יפתור לנו את בעיית החלוצים.

בכל מקרה הייתי מנסה לבדוק אופציות ושומר על צ'יקו כי לא בטוח בכלל שנצליח למצוא משהו טוב יותר.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דבר שני גם אם נשחרר את אחד מהם אנחנו נביא ככל הנראה שחקן זר לעמדה שלהם, ככה שזה לא יפתור לנו את בעיית החלוצים.

בכל מקרה הייתי מנסה לבדוק אופציות ושומר על צ'יקו כי לא בטוח בכלל שנצליח למצוא משהו טוב יותר.

1 .אנחנו יכולים להביא יותר טוב מצ'יקו, זה לא יהיה קל, אבל זה בהחלט אפשרי. 

2. קשה לדעת מה נקבל ממנו אחרי חצי שנה בלי כדורגל. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

1 .אנחנו יכולים להביא יותר טוב מצ'יקו, זה לא יהיה קל, אבל זה בהחלט אפשרי. 

2. קשה לדעת מה נקבל ממנו אחרי חצי שנה בלי כדורגל. 

אני מסכים איתך לגמרי ובגלל זה רשמתי שמצד אחד נצטרך לבדוק אופציות טובות יותר ומצד שני לשמור על צ'יקו קרוב במידה ולא נמצא משהו אחר.

1 hour ago, erantheking21 said:

כשירותו מוטלת בספק לתחילת העונה וזה הסנאריו האופטימי. קשה לי להאמין שיחתימו אותו על חוזה חדש(וצ'יקו לא שחקן זול). אתה לא רוצה לייצר בפוטנציה עוד סאגת זר פצוע. חוץ מזה, זאת באמת העמדה הכי דחופה. אני מאד אוהב אותו אבל הנסיבות ממש נגדו.

12 דקות לפני, המכבייה said:

כשירותו מוטלת בספק לתחילת העונה וזה הסנאריו האופטימי. קשה לי להאמין שיחתימו אותו על חוזה חדש(וצ'יקו לא שחקן זול). אתה לא רוצה לייצר בפוטנציה עוד סאגת זר פצוע. חוץ מזה, זאת באמת העמדה הכי דחופה. אני מאד אוהב אותו אבל הנסיבות ממש נגדו.

דווקא מכבי עכשיו בעמדת כוח מולו, אם יסכים לקצץ משמעותית בשכר אז וואלקם כזר שישי.

31 דקות לפני, המכבייה said:

גמר את הסיפור שלו במכבי לדעתי. היה אחלה אבל אפשר להביא יותר. לא יחכו להחלמה שלו לדעתי. 

משאיר את אופציית צ'יקו עד כמה שאפשר באוויר. הוא כרגע צריך יותר את מכבי.

מקווה  שאחד מניקוליץ' או יאניוטיס לא ימשיכו איתנו.

1 hour ago, קובי השועל said:

דווקא מכבי עכשיו בעמדת כוח מולו, אם יסכים לקצץ משמעותית בשכר אז וואלקם כזר שישי.

ברמה הכלכלית אולי, אבל ברמה הפרקטית, הם לא ידעו בוודאות מה יש להם ביד. נראה לי תלוש והימור גדול.

39 דקות לפני, המכבייה said:

ברמה הכלכלית אולי, אבל ברמה הפרקטית, הם לא ידעו בוודאות מה יש להם ביד. נראה לי תלוש והימור גדול.

עוד פעם הכל עניין של רצוי ומצוי, לא בטוח שימצאו חלוץ בסכומים דומים שיהיה טוב ממנו. לכן בתנאים שונים מצד מכבי צ'יקו כן יכול להיות אחלה פלאן בי. מצידי גם על חשבון יאניוטיס.

קודם כל תתעסקו בלשחרר את ניקוליץ' ואת היווני לפני שאתם מדברים על צ'יקו.

אם שניהם ביחד עם ג'ארלדש עוזבים אז צ'יקו חייב להישאר.

אי אפשר להחליף את כל מצבת הזרים.

אם תמצאו לי תואם צ'יקו גם מבחינת הכיבושים, משחק הגוף, התנועה וכ'ו בהעברה חופשית אני חותם, יהיה קשה מאוד להנחית אחד כזה..ראינו מה קרה בקיץ האחרון.

אני מת על צ'יקו, אבל עם כל הכבוד הוא אמור לחזור להתאמן עוד 4 חודשים, ככה ששוב אנחנו לא נוכל ליהנות ממנו במוקדמות באירופה, זו מכה.

כל שחקן פציע לא צריך להישאר בסגל. יש אצלינו רוטציה די רחבה בהתקפה מתחילת העונה ואף שחקן פה לא באמת נשחק.  

מי שלא עומד בעומס לא צריך להיות פה עם כל האהבה והכבוד ובאמת שיש כבוד והערכה לכל שחקן בסגל הזה. אבל זה פשוט לא עובד הקטע הזה שיש שחקנים שאנחנו מפחדים לשחק איתם יותר מידי. 

זה מבלי לדבר על האיכות המקצועית של צ'יקו, שהיא בוודאות לא מה שאנחנו מחפשים בחלוץ זר.

24 דקות לפני, אדביסי said:

אתה תקוע עם ניקוליץ, גם אם הוא יהיה בריא, מי תיקח אותו אחרי שנה ויותר בלי כדורגל? 

1 hour ago, אדביסי said:

16 hours ago, מכביסט לעד said:

לא, לא. מכבי לא תוכל להתפשר בעמדה הכי בוערת וחסרה שלה. זה בכלל לא קשור לשני הזרים האחרים שלא תורמים. לצ'יקו יש משכורת יפה שכנראה תתפנה. זה מה שיש. הנסיבות והעיתוי הן נגדו. מבאס אבל זה מה שזה. אלא אם כן הוא מתאושש מהר ומוכיח כשירות.

1 hour ago, אדביסי said:

אוקיי, מתחיל להתעסק. מעדכן...

1 hour ago, המכבייה said:

יש טיפה בעיות עם ניקוליץ, לא משהו שבלתי ניתן לפתור תוך שעה...

אני מקווה שזה ירצה את המלומד אדביסי.