Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

3 minutes ago, החתול הצהוב said:

לאצילי הייתה פציעה ממושכת בעונה שקרויף אימן לא? 

לפי טרנספר מרקט 131 יום.

נפצע בנובמבר וחזר איפשה ובפלייאוף.

היורש של גולסה.

לצערי חייבים עוד קשר התקפי והגיע הזמן, מיכה לבד לא יכול להחזיק לנו את הקישור ועם כל הכבוד למנספורד ולמה שניקוליץ' רוצה, אי אפשר לחכות, זה לא אומר שצריך להביא זר על חשבונו אבל צריך להתחזק בעמדה הזו.

המשחק האחרון שלו היה מול חדרה בסוף אפריל, את הניתוח עבר בסוף מאי. כבר עכשיו 3.5 חודשים בחוץ (עם צפי לעוד חודשיים)

גולסה 9.5 חודשים בחוץ

ניקוליץ' חתם ב-5/12 (היה אמור להיות בסגל עם פתיחת החלון - 14/1 בדרבי חוץ) נפצע ב31/12 ל"חודש", חזר לאימונים ואז קרע את הגיד ב27/3. סה"כ 7.5 חודשים בחוץ בגלל הפציעות.

מטורף

אצילי שחקן חשוב, פתח לנו הרבה משחקים עם שער ראשון.

נקווה לפחות שגולסה וניקוליץ יחזרו לעניינים כי הקישור נראה רע מאוד.

מי ייתן גולים מהקישור? לא יודע.

אני לא מבין, זה לא פציעה שהיה אמור להיעדר איתה רק חודש? והוא אפילו שיחק כמה דקות נגד בני יהודה? באמת בשנים האחרונות יש דברים הזויים בקטע של הפציעות, אני יכול להבין את איביץ' שזועם על זה כביכול.

4 minutes ago, liron1006 said:

אני לא מבין, זה לא פציעה שהיה אמור להיעדר איתה רק חודש? והוא אפילו שיחק כמה דקות נגד בני יהודה?

לפי וואן, מלבד הכאבים בבטן (שם עבר ניתוח) יש לו כאבים במפשעה ובירך. הכאבים במפשעה היו אמורים להפחית (לפי ההנחה של הרופאים) בעקבות הניתוח, ולגבי הבעיה בירך זה כבר משהו שיטפל בו בשלב מאוחר יותר בחיים. הקטע הוא שהכאבים לא הפסיקו לכן כרגע יעבור שיקום ואולי אפילו יצטרך ניתוח נוסף ואז נראה לי שהוא כבר יעשה גולסה.

ואחרי כל זה - לפי הפרסום באתר של מכבי בסוף העונה שעברה, אצילי עבר בכלל ניתוח לתיקון הבקע במפשעה ולא ניתוח בשרירי הבטן. אז כנראה שבוואן עשו סלט.

9 minutes ago, liron1006 said:

אני לא מבין, זה לא פציעה שהיה אמור להיעדר איתה רק חודש? והוא אפילו שיחק כמה דקות נגד בני יהודה? באמת בשנים האחרונות יש דברים הזויים בקטע של הפציעות, אני יכול להבין את איביץ' שזועם על זה כביכול.

אצלנו שחקן יכול להיחתך באצבע מדף של ספר ולהיות מושבת לחצי שנה

זה כבר הזוי כל הסיפור הזה. כל פציעה של שבועיים  הופך להעדרות של חצי שנה.  איביץ מלך מאמן אדיר וכו' אבל מאז שעשה מהפכה בצוות הרפואי זה נראה רע מאד.  יש פה פיל בחדר וכולם מעדיפים להתעלם.  לא מובן למה מאמן בכלל מתעסק בקטע הזה  הזוי. 

48 minutes ago, vega22 said:

זה כבר הזוי כל הסיפור הזה. כל פציעה של שבועיים  הופך להעדרות של חצי שנה.  איביץ מלך מאמן אדיר וכו' אבל מאז שעשה מהפכה בצוות הרפואי זה נראה רע מאד.  יש פה פיל בחדר וכולם מעדיפים להתעלם.  לא מובן למה מאמן בכלל מתעסק בקטע הזה  הזוי. 

כי אצילי וגולסה לא היו פצועים עוד מלפני הצוות החדש, לא היו כל מני ראדוניצ'ים ויצחקים למניהם.

17 minutes ago, vega22 said:

די, תפסיקו ליפול למלכודות של התקשורת. הם מלכלכים, ואתם מאמינים.

חמור מאוד. מכה רצינית. מתווסף להעדרות הממושכת שלו מהשנה שעברה ובנוסף לכל הניקולצים... מכבי חייבים חיזוק או לגייס פיליפיני לכל הפצועים הללו. 

1 minute ago, טוריחו said:

מכבי חייבים חיזוק או לגייס פיליפיני לכל הפצועים הללו. 

אין לנו מקומות לזרים ואם משחררים את ניקוליץ' אפשר לוותר על הפיליפיני ולהביא חלוץ.