Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

איפה הימים ששחקנים היו עולים עם זריקות ומשככי כאבים.. היום כל פליצה קטנה זה בית חולים ומשבית את עצמך שחס וחלילה שחקן יעלה עם כאב גרון, הייתי חייב!

8 דקות לפני, Shlomix said:

תנשמו, קרע קטן בירך זה חודש בחוץ.

השערה שלי שהוא חוזר לאימונים תוך שבוע.

ואיך אתה יודע שזה קרע קטן...?

32 דקות לפני, Shlomix said:

מתיחה בשריר זה קרע קטן

את זה אני יודע אבל יש טווחים. הכוונה שלי הייתה איך אתה יודע כמה קטן...

הקל שבקלים זה חודש בחוץ אם אני לא טועה (וצ'יקו כבר חודש בחוץ). קונה עכשיו שיהיה בסגל לאום אל פאחם.

ניקוליץ חוזר ומבקיע שלושער אדיר ומוכתר לזר הטוב בליגה אבל מפסידים לחיפה 3

או ניקוליץ לא ידרוך יותר על דשא בחייו ויוכתר כפלופ הכי גדולצבכח הזמנים אבל לוקחים אליפות לחיפה על הראש עם 3 0 בסמי עופר משערים של עטר,  סבוריט ושועה שעבר בינואר. 

2 דקות לפני, Shroud said:

או ניקוליץ לא ידרוך יותר על דשא בחייו ויוכתר כפלופ הכי גדולצבכח הזמנים אבל לוקחים אליפות לחיפה על הראש עם 3 0 בסמי עופר משערים של עטר,  סבוריט ושועה שעבר בינואר. 

לקנות פחית קולה במכונה ולקבל 2, או טלפון מאראלה? 

37 דקות לפני, Shroud said:

להחליף את שועה באיזה חלוץ זר עם שפם וזה מספיק.

17 hours ago, Shlomix said:

תנשמו, קרע קטן בירך זה חודש בחוץ.

השערה שלי שהוא חוזר לאימונים תוך שבוע.

אתה מבין...

אופואדו נפצע כבר לפני חודש במשחק מול הפועל חיפה ולמרות שבתחילה נראה היה כי לא מדובר במתיחה חזקה בשריר הירך האחורי, השחקן עדיין לא יכול להתאמן ומסתפק רק באימוני ריצה קלים וטיפולים. ההערכה היא שהחלוץ לא יהיה כשיר למקבץ המשחקים הקרוב מול סקציה נס ציונה, בני יהודה והפועל כפר סבא כשבתווך תחכה גם הפועל אום אל פאחם בגביע המדינה.

אגב מלבד אופואדו שהולך לבלות סה"כ חודשיים בחוץ (לפי טוכמן), שרן עוד רגע לא משחק כבר 5! חודשים, פרץ (שניבאו לו בין חודשיים לארבעה בחוץ) כבר עכשיו חודשיים מחוץ למגרשים, ניקוליץ' שאחרי פאקינג 9 חודשים בחוץ, שיחק במצטבר 17 דקות בשני משחקים שונים - משחק אחרי לא היה בסגל אח"כ מול באר שבע היה בסגל ולא שותף והופ, בלי לשים לב(?) הוא כבר סוגר עוד! חודשיים בחוץ, מטורף.

32 דקות לפני, דקסטר said:

אגב מלבד אופואדו שהולך לבלות סה"כ חודשיים בחוץ (לפי טוכמן), שרן עוד רגע לא משחק כבר 5! חודשים, פרץ (שניבאו לו בין חודשיים לארבעה בחוץ) כבר עכשיו כבר חודשיים מחוץ למגרשים, ניקוליץ' שאחרי פאקינג 9 חודשים בחוץ, שיחק במצטבר 17 דקות בשני משחקים שונים - משחק אחרי לא היה בסגל אח"כ מול באר שבע היה בסגל ולא שותף והופ, בלי לשים לב(?) הוא כבר סוגר עוד! חודשיים בחוץ, מטורף.

בינואר צריך לשחרר את שוינפלד וניקוליץ' ולהביא חלוץ ורופא.

51 דקות לפני, YoC said:

בינואר צריך לשחרר את שוינפלד וניקוליץ' ולהביא חלוץ ורופא.

את המכשפה מסרביה