Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

46 דקות לפני, המכבייה said:

זה עדיין חיסרון בשבוע בו משחקים שלושה משחקים. זה אומר ששוינפלד ושכטר הם המרכזיים(המובהקים) היחידים שלנו.

בלקמן מרכזי מובהק?

אם כבר נסיונות אז עטר שכבר כשיר ויוני כהן לפניו שם, אם הוא יכול להיות בתפקיד הזה אז בטח גם הם.

בלקמן כבר גמר פה.

בוא נגיד ככה, אם היינו צריכים לבחור בלית ברירה שחקן שייחסר לנו מכל הסגל - אז הוא.

30 דקות לפני, yellow_blood said:

בלקמן מרכזי מובהק?

אם כבר נסיונות אז עטר שכבר כשיר ויוני כהן לפניו שם, אם הוא יכול להיות בתפקיד הזה אז בטח גם הם.

בלקמן כבר גמר פה.

בוא נגיד ככה, אם היינו צריכים לבחור בלית ברירה שחקן שייחסר לנו מכל הסגל - אז הוא.

הוא מתכוון שברצף כזה של 3 משחקים ב8 ימים לאבד עוד אופצייה כלשהי ל"מקרה ש", כצ'יקו כבר פצוע ואתה נשאר עם חוד של שכטר ושוינפלד (שלא שיחק כדורגל 4 חודשים מינוס חצי שעה במשחק אימון) זה עדיין חסרון. 

ואם כבר עטר שאפילו במשחק אימון מול נס ציונה לא קיבל דקה גמר פה...

1 hour ago, yellow_blood said:

בלקמן מרכזי מובהק?

בלקמן כבר גמר פה.

יכול לחלטר שם(וכבר עשה את זה העונה). לא חושב שהוא גמר, ההפך- הוא יהיה פה לפחות! עד סוף העונה(לא יהיה שום שינוי בינואר). ואני חי עם זה בשלום. עם הפציעות שלנו, לא הייתי גורע אף אחד מהסגל הקיים.

1 hour ago, Armagedon said:

צ'יקו זה מכה בכנף.

יש לנו את אצילי, שכטר ויוני בטריפל של החוד, המצב לא אסון.

הייתי נותן לעטר לפתוח לשם שינוי.

מכה בכנף?!

צ'יקו לא רק החלוץ הכי פורה שלנו 

הוא גם השחקן התקפה היחיד בינתיים שיציב ושווה הרכב

3 hours ago, רויקלה said:
4 hours ago, Mario said:

זה הזמן לשים את יוני 9

או כחלוץ מדומה...

או על הספסל.. סתם 

לדעתי זה יתקע לגמרי את משחק ההתקפה לשים אותו באחד התפקידים האלה 

1 hour ago, Armagedon said:

צ'יקו זה מכה בכנף.

יש לנו את אצילי, שכטר ויוני בטריפל של החוד, המצב לא אסון.

הייתי נותן לעטר לפתוח לשם שינוי.

עזוב שהוא השחקן שאחראי על הכי הרבה שערים אצלנו (4 גולים + 3 בישולים), אף אחד לא טוען שאנחנו לא יכולים להעמיד אחלה שלישיה התקפית למשחק בשבת. הבעיה היא שארבעה ימים אחכ יש דרבי ושלושה ימים אחכ יש עוד משחק מול נתניה, כשהוא לא אמור להיות כשיר לשלושתם, וגם בלקמן פצוע (לא משנה כושרו או חלקו ברוטציה כרגע) ושוינפלד בלי כדורגל 4 חודשים ולמרות הרצון של חלק פה לראות את יוני בחוד אני לא מאמין שזה יקרה.

כשזה הכל ביחד זה קצת יותר ממכה בכנף אבל קודם שנעבור את שבת ונמשיך משם.

14 hours ago, דקסטר said:

עזוב שהוא השחקן שאחראי על הכי הרבה שערים אצלנו (4 גולים + 3 בישולים), אף אחד לא טוען שאנחנו לא יכולים להעמיד אחלה שלישיה התקפית למשחק בשבת. הבעיה היא שארבעה ימים אחכ יש דרבי ושלושה ימים אחכ יש עוד משחק מול נתניה, כשהוא לא אמור להיות כשיר לשלושתם, וגם בלקמן פצוע (לא משנה כושרו או חלקו ברוטציה כרגע) ושוינפלד בלי כדורגל 4 חודשים ולמרות הרצון של חלק פה לראות את יוני בחוד אני לא מאמין שזה יקרה.

כשזה הכל ביחד זה קצת יותר ממכה בכנף אבל קודם שנעבור את שבת ונמשיך משם.

נחו מספיק בפגרה, מאמין ששכטר יוכל לשחק 90 דקות בק"ש ובדרבי, נגד נתניה כבר אפשר להסתדר עם חלוקת דקות בינו לשוינפלד

7 דקות לפני, eran_7 said:

נחו מספיק בפגרה, מאמין ששכטר יוכל לשחק 90 דקות בק"ש ובדרבי, נגד נתניה כבר אפשר להסתדר עם חלוקת דקות בינו לשוינפלד

שכטר נראה שהוא לא מסיים את החצי שעה שהוא עולה בתור מחליף, איזה 90 דקות... ועוד בהפרש של 4 ימים.

5 דקות לפני, Krishi said:

שכטר נראה שהוא לא מסיים את החצי שעה שהוא עולה בתור מחליף, איזה 90 דקות... ועוד בהפרש של 4 ימים.

צורת הריצה שלו מטעה, הוא תמיד נראה ככה

18 דקות לפני, eran_7 said:

חחח ממש

אין לו אויר (ולא, לא רק בגלל צורת הריצה)

4 דקות לפני, דקסטר said:

חחח ממש

אין לו אויר (ולא, לא רק בגלל צורת הריצה)

לא באשמתו כל כך, איביץ' לא נתן לו לשחק איך הוא יכול לשמור על כושר משחק? כמו אגב, עטר.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

לא באשמתו כל כך, איביץ' לא נתן לו לשחק איך הוא יכול לשמור על כושר משחק? כמו אגב, עטר.

אין קשר. גם בזמן המועט שהוא עולה זה נראה כאילו קשה לו יותר לרוץ כל הזמן. בשביל להיות מסוגל לרוץ בדקות שהוא מקבל לא חייבים כןשר של משחק אמיתי.

אני אוהב את שכטר מאוד, הוא שחקן מאוד חכם שיודע לעשות את הפעולות הנכונות למרות שלפעמים הוא מוסיף לזה תאטרליות קצת ומנסה לסחוט עבירות. אבל יש לו ניסיון. עם הניסיון הזה הוא מכפה על הכושר שנראה שירד לו.

לא היה משחק אחד שראיתי אותו עולה מהספסל שהוא אחר כך רץ באטרף ועבר מגנים עד השריקה. היו פעמים שהוא ניסה ולא הצליח. היו פעמים שהוא ויתר מראש. לשחק 90 דקות ועוד 2 משחקים בהפרש של 4 ימים יהיה לו קשה מדי לצערי. 

10 דקות לפני, קובי השועל said:

שכטר נלחם כשהוא עולה, אבל מה לעשות שצ'יקו מתאים יותר? עטר לעומת זאת לא נלחם כשהוא עולה לשחק ולפני הפגרה הוא היה פצוע ובגלל זה לא שיחק.

מהמסיבת עיתונאים בOne לגבי הפציעות:

מצבם הרפואי של אורוש ניקוליץ’, צ’יקו אופואדו וניק בלקמן: “אורוש בסדר, הוא התגבר על הפציעה העיקרית שלו, אך נוצרה פציעה חדשה בברך, רופא הקבוצה ינסה להחזיר אותו כמה שיותר מהר. הוא כן קיבל מעט דקות עד עכשיו, אבל זה קשה לחלק מהשחקנים לחזור מיד מפציעה כל כך ארוכה, והוא דוגמה לכך. אני מקווה שב-10-15 הימים הקרובים הוא יחזור אלינו. צ’יקו נמצא גם בתהליך שיקום, זו פציעה קטנה בשריר, אני לא יודע כמה ימים ייקחו לו לחזור, אנחנו מחכים לתשובה מהרופא. בלקמן בחוץ כי גם הוא נפצע בפגרת הנבחרות ואני מקווה שהוא יחזור אלינו בימים הקרובים”.

https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,3,32201/348357.html?ref=hp