Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

האמת שזה כבר מוגזם עם כל הערכה המקצועית לשחקנים האלה.. שחקנים ששנה אחרי שנה פצועים כמו אצילי, גולסה, ניקוליץ׳׳(שמעולם לא היה כשיר) צריך פשוט לדעת להיפרד מהם ולהפסיק לבנות עליהם כי זה באמת מוגזם אי אפשר לפתוח כל עונה עם מחליפים בעמדות האלה, כי זה עולה לנו בהדחות כואבות מאירופה.

היו מלא פצועים גם בעונות של ג'ורדי (בעונות שלא זכינו באליפות)

אולי פשוט המתקנים שלנו במתחם אימונים לא כאלה טובים ואין קשר לצוות כושר/רפואי.

האמת שזה כבר מוגזם עם כל הערכה המקצועית לשחקנים האלה.. שחקנים ששנה אחרי שנה פצועים כמו אצילי, גולסה, ניקוליץ׳׳(שמעולם לא היה כשיר) צריך פשוט לדעת להיפרד מהם ולהפסיק לבנות עליהם כי זה באמת מוגזם אי אפשר לפתוח כל עונה עם מחליפים בעמדות האלה, כי זה עולה לנו בהדחות כואבות מאירופה.

ברור לוותר על אצילי.

ב"ש הולכים על סייף, אם הוא אופציה במצב של אצילי היתי הולך עליו בלי לחשוב פעמים בהשאלה ..גם ככה חסר לנו יצירתיות חוץ ממיכה.

יש לנו מספיק שחקנים על העמדה של אצילי.

צ'יקו, בלקמן, יוני כהן ואצילי.

אני מדבר על קשר יצירתי סטייל מיכה, אצילי הרבה פעמים שיחק גם בתפקיד הזה.

כבר סגרנו שבלי מיכה חסר לנו יצירויות והכל תקוע.

אתה מדבר על קשר התקפי? אני לא זוכר שאצילי שיחק בתפקיד הזה ובטח שלו בעונה שעברה. יש משחק שאתה זוכר אותו בתפקיד הזה?

ברור לוותר על אצילי.

בקצב של הפציעות אצלנו צריכים מינימום עוד שני שחקנים לכל עמדה.

צוות רפואי ששווה לתחת.

בקצב של הפציעות אצלנו צריכים מינימום עוד שני שחקנים לכל עמדה.

צוות רפואי ששווה לתחת.

אנחנו בפתיחת עונה וכל עונה יש פצועים זה לא קשור לצוות הרפואי.

הפצועים שלנו נכון להיום זה ייני, אצילי, גולסה וניקוליץ'. אצילי וגולסה נחשבו שחקנים די פציעים עוד לפני שהם באו למכבי.

זה לא נורמלי, בקבוצת תחתית עם צוות של 2 אנשים אין פציעות כאלה, הזייה.

וכמה משחקים הם משחקים לעומתך? כמה זמן יש להם פגרה? אבל אל תבלבל את עצמך עם עובדות

זה לא נורמלי, בקבוצת תחתית עם צוות של 2 אנשים אין פציעות כאלה, הזייה.

חחח לך תבדוק כמה כבר נפצעו אצל בני יהודה, עוד לפני שהם עשו אפילו מחנה אימון

ברור לוותר על אצילי.

על אצילי לא אבל על גולסה הייתי מוותר עוד בעונה הזאת. ולא אני לא אבכה אם היה מצליח להביא 5 משחקים טובים בקבוצה אחרת עד שיגמור את העונה.

הקטע עם גולסה באמת הזוי.. או שאתה שחקן כדורגל או שלא.

שיגיעו שם להחלטה כבר

על אצילי לא אבל על גולסה הייתי מוותר עוד בעונה הזאת. ולא אני לא אבכה אם היה מצליח להביא 5 משחקים טובים בקבוצה אחרת עד שיגמור את העונה.

גולסה זה סיפור אחר. אני דיברתי על אצילי.

גולסה זה סיפור אחר. אני דיברתי על אצילי.

אצילי להזכירכם בעונה הראשונה סבל משבר ברגל שהשבית אותו עד תחילת הפלייאוף, ובכלל כל הזמן יש לו כל מיני פציעות שמתארכות ומתארכות להזכירכם הוא הגיע לפה על תקן של ״כוכב״ ושחקן מוביל, אגב גם שהוא בריא חוץ מהברקות מידי פעם עם בעיטות מרחוק לא רואים אותו משפיע על המשחק הקבוצתי.. לכן אני לא רואה הצדקה לשכר המופקע שלו, אם הוא היה מבין את מקומו כשחקן רוטציה בשכר שפוי אז מילא .. אבל שחקן שרוצה להיות מוביל ומכבי בונה עליו ככזה לא יכול להיות שתמיד ברגעי האמת לא שם.

אצילי להזכירכם בעונה הראשונה סבל משבר ברגל שהשבית אותו עד תחילת הפלייאוף, ובכלל כל הזמן יש לו כל מיני פציעות שמתארכות ומתארכות להזכירכם הוא הגיע לפה על תקן של ״כוכב״ ושחקן מוביל, אגב גם שהוא בריא חוץ מהברקות מידי פעם עם בעיטות מרחוק לא רואים אותו משפיע על המשחק הקבוצתי.. לכן אני לא רואה הצדקה לשכר המופקע שלו, אם הוא היה מבין את מקומו כשחקן רוטציה בשכר שפוי אז מילא .. אבל שחקן שרוצה להיות מוביל ומכבי בונה עליו ככזה לא יכול להיות שתמיד ברגעי האמת לא שם.

גם מיכה נפצע הרבה פעמים ומרוויח הרבה אז צריך לשחרר אותו? שבר ברגל כל אחד יכול לקבל זה לא קשור לכושר.

אצילי זה שחקן שכל קבוצה בליגה תקח אותו, שחקן שיודע לתת גולים קשים גם כשהקבוצה לא נראית טוב ולהביא ניצחונות (רק מהזיכרון יש לי את אשדוד וק"ש חוץ).

אולי הציפיות שלך ממנו יותר מדי גדולות אבל הוא מרוויח כמו עטר למשל שגם הוא לא כוכב כזה גדול.

גם מיכה נפצע הרבה פעמים ומרוויח הרבה אז צריך לשחרר אותו? שבר ברגל כל אחד יכול לקבל זה לא קשור לכושר.

אצילי זה שחקן שכל קבוצה בליגה תקח אותו, שחקן שיודע לתת גולים קשים גם כשהקבוצה לא נראית טוב ולהביא ניצחונות (רק מהזיכרון יש לי את אשדוד וק"ש חוץ).

אולי הציפיות שלך ממנו יותר מדי גדולות אבל הוא מרוויח כמו עטר למשל שגם הוא לא כוכב כזה גדול.

צמד בטדי בחוץ ישר עלה לי

צמד בטדי בחוץ ישר עלה לי

זה רק מוכיח שיש לו הרבה משחקים כאלה והוא שווה הרבה נקודות.

בשלוף הבאנו פה 9 נקודות שהוא הביא.

גולסה מצד שני לא מרוויח (יחסית למכבי) כזה הרבה, סביב ה250 אלף דולר

וכשהוא כשיר- כמה שחקנים ישראלים יש שמתקרבים בכלל לרמה שלו? וואלה לא מוותר עליו כזה מהר כל עוד המשכורת שלו היא סבבה ביחס להזייה שהשאר מקבלים..

זה רק מוכיח שיש לו הרבה משחקים כאלה והוא שווה הרבה נקודות.

בשלוף הבאנו פה 9 נקודות שהוא הביא.

זה בדיוק שב-9 האלה זה נגמר. כי לא היו עוד

שלא נדבר על הפנדל דקה 90 שהוא החטיא באשקלון.

וההחמצה הזוועתית שלו שנה שעברה בפלייאווף האירופית שבמקום שיהיה 3-0 ובתים הסתיים במפח נפש גדול.

מה שאני אומר זה שאי אפשר לבנות עליו כשחקן מוביל ובטח שלא כזה שבא למאני טיים. הזכירו פה את עטר. עטר העלה אותנו שלבים לבד בשנה שעברה עם שערים מכריעים.. ותמיד אפשר לסמוך עליו שאם מאמינים בו ונותנים לו להרגיש שחקן מוערך הוא מחזיר במשחקים גדולים ובטח שהוא ניגש לקחת פנדל אתה יכול להיות רגוע. קיצר אצילי זה שחקן פציע של הבלחות ושלוש דוגמאות לא ישנו את זה.

זה בדיוק שב-9 האלה זה נגמר. כי לא היו עוד

שלא נדבר על הפנדל דקה 90 שהוא החטיא באשקלון.

וההחמצה הזוועתית שלו שנה שעברה בפלייאווף האירופית שבמקום שיהיה 3-0 ובתים הסתיים במפח נפש גדול.

מה שאני אומר זה שאי אפשר לבנות עליו כשחקן מוביל ובטח שלא כזה שבא למאני טיים. הזכירו פה את עטר. עטר העלה אותנו שלבים לבד בשנה שעברה עם שערים מכריעים.. ותמיד אפשר לסמוך עליו שאם מאמינים בו ונותנים לו להרגיש שחקן מוערך הוא מחזיר במשחקים גדולים ובטח שהוא ניגש לקחת פנדל אתה יכול להיות רגוע. קיצר אצילי זה שחקן פציע של הבלחות ושלוש דוגמאות לא ישנו את זה.

גם יצחקי החטיא פנדל בדקה 90, גם זהבי החטיא פנדלים אתה באמת מביא את זה כדוגמא?

נתנו לך סתם שלושה דוגמאות שבהם בלעדיו היינו מפסידים נקודות.

אם תסתכל טוב תראה שהיחס בין כמות הדקות שהוא שיחק לבין כמות השערים שהוא היה מעורב בהם תראה שהוא שחקן חשוב.

גם יצחקי החטיא פנדל בדקה 90, גם זהבי החטיא פנדלים אתה באמת מביא את זה כדוגמא?

נתנו לך סתם שלושה דוגמאות שבהם בלעדיו היינו מפסידים נקודות.

אם תסתכל טוב תראה שהיחס בין כמות הדקות שהוא שיחק לבין כמות השערים שהוא היה מעורב בהם תראה שהוא שחקן חשוב.

וכן מביא את זה בתור דוגמא..זה מעיד על אופי של שחקן בזמן קריטי. יש להחטיא כשזה מאני טיים ויש להחטיא שאפשר לתקן..לא תשכנע אותי אצילי אוברייטד רציני.. והוא לא ממש משלתלב במשחק הקבוצתי.. רוב המשחקים הוא בכלל לא קיים על המגרש ולכן גם מוחלף הרבה.

לא שחקן שהייתי בונה עליו במאני טיים ושאתה רוצה ממנו תפוקה תחת לחץ .. כי הוא פשוט לא יהיה שם כדי לתת את זה. כשחקן משלים סבבה לגמרי.

אצילי מאבד לפעמים ומחמיץ הרבה או הולך ראש בקיר אבל יש לו 2 יתרונות. אחד שהוא כן מצליח לסיים עם מספרים בסופו של דבר בדרך פלא, דבר שני הוא עובד המון בפן ההגנתי, וזה משהו שהשתפר אצלו מאוד בעיקר אצל איביץ'.הוא רץ המון, סוגר שחקנים, מחלץ הרבה, אני לא זוכר מה הסטט' שלו בנושא אבל אם מישהו יוכל להביא אני די בטוח שהוא מהמחלצי כדור הבכירים שלנו בטח בתפקיד שלו.