Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

אני מאמין שמכבי מבוטחת.

היא לא באמת משלמת את כל הטיפולים ואת המשכורת המלאה, זה מועדון רציני, לא שכונה.

להבנתי - אם משחררים אז הביטוח לא משלם לו את המשכורת אלא מכבי.

אז מה נעשה איתו?

איך אמרו פה פעם על טומאסיץ'

זה כמו שאתה קונה לאפה לא טעימה אבל אתה ממשיך לאכול אותה כי היא עלתה לך ביוקר.

אנחנו משוועים למחליף למיכה, אם זה היה תפקיד שיש לנו בשפע זה לא היה נורא כלכך, אבל כרגע אין מחליף למיכה ואנחנו כבר שנה אוכלים אותה בגלל זה...

אי אפשר פשוט לא לרשום אותו? בלי הקפאות ושטויות, פשוט לא לרשום אותו כשחקן מן המניין בליגה ואירופה. להמשיך להעסיק אותו כמובן עד סוף הטיפול (במיוחד אם הביטוח מכסה). 

14 דקות לפני, Krishi said:

אי אפשר פשוט לא לרשום אותו? בלי הקפאות ושטויות, פשוט לא לרשום אותו כשחקן מן המניין בליגה ואירופה. להמשיך להעסיק אותו כמובן עד סוף הטיפול (במיוחד אם הביטוח מכסה). 

אז אתה משלם את השכר שלו.

בהתחלה זה היה סוג של "פלופ" ומשעשע.

היום אני פשוט מרחם על הבנאדם.

לעבור 2 ניתוחים שנחשבים "גומרי קריירה" בתוך שנה זה משהו שלא כל בנאדם יסכים ומסוגל לעבור.

רק מזכיר שהניתוחים האלה הם משו שמשאירים צלקות נפשיות ופיזיות לכל החיים

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

אני מאמין שמכבי מבוטחת.

היא לא באמת משלמת את כל הטיפולים ואת המשכורת המלאה, זה מועדון רציני, לא שכונה.

מכבי לא מבוטחת נקודה. 

ועצם זה שאתה מאמין שהיא מבוטחת כי מועדון רציני מעיד שאתה לא מבין (וסליחה שאני אומר ) את מהות המילה ביטוח. 

מכבי מועדון רציני ולכן היא לא מבוטחת. 

6 דקות לפני, הצבר said:

מכבי לא מבוטחת נקודה. 

ועצם זה שאתה מאמין שהיא מבוטחת כי מועדון רציני מעיד שאתה לא מבין (וסליחה שאני אומר ) את מהות המילה ביטוח. 

מכבי מועדון רציני ולכן היא לא מבוטחת. 

אולי תסביר למה זה לא רציני לבטח שחקנים ? 

משער שברגע שאתה יכול לשלם על קטסטרופה במידה וקורה משהו, אז עדיף לך לשלם על הקטסטרופה מבחינה סטטיסטית, ולא תשלום נמוך יותר לביטוח. מה גם שברגע שתפעיל את הביטוח כל רגע אז הפרמיה תעלה.

ממה שאני זוכר שקראתי, רוב המועדונים לא מבטחים פציעה זמנית(פחות משנה).

יש ביטוח אובדן קריירה שחלק מהקבוצות משלמות אבל בחלק גדול מהמקרים השחקנים משלמים את הביטוח הזה לעצמם.

אגב כל המקפיאים/המשחררים והמפנטזים על זר במקום ניקוליץ' למניהם, אתם זוכרים שבעונה שעברה באטוקיו היה חלק ממכבי עד ינואר (ניקוליץ' חתם במקומו, מדהים) וחזר לצרפת רק אחרי שהחלים מהפציעה כן?

מכבי לא תשחרר שחקן פצוע, המועדון לא מתנהל ככה. אז למען השקט הנפשי שלכם... תפנימו שלא יקרה כלום בגזרה הזו.

58 דקות לפני, nirnir20 said:

אולי תסביר למה זה לא רציני לבטח שחקנים ? 

תחשוב לבד רגע מה זה ביטוח ? 

בביטוח אתה למעשה קונה סיכון, חברת הביטוח גובה הרבה יותר ממה שהיא משלמת כי היא צריכה להחזיק מנגנון, לשלם על בדיקה של התביעות , להפריש לרמאויות והגזמות וכמובן להרוויח. 

אבל למרות שתוחלת התמורה שלנו נמוכה מהתשלום אנחנו עושים ביטוחים בעיקר משתי סיבות האחת פסיכולוגית והיא שנאת סיכון השנייה כלכלית וזה התועלת השולית הפוחתת של הכסף

במילים אחרות אתה ואני מוכנים לשלם כסף בשביל שלא נגיע למצב שאין לנו שקל לאוכל. 

בהשאלה לכדורגל, רעננה משלמת פרמיית סיכון כדי שאם יפצעו לה שני שחקנים בכירים הם לא יתרסקו תקציבית וירדו ליגה. 

במכבי מיץ לא צריך לשלם על הפחד מפני פשיטת רגל. אם תהיה במכבי בעיה מיץ  יפתור אותה באמצעים שלו והוא לא חייב את הגב של הביטוח. 

חוץ מזה, ביטוח השחקנים מוגבל לסכומים נמוכים בהרבה מאלה שמרוויחים במכבי. 

במודגש : יש ביטוחים שונים שהקבוצה כן עושה מסיבות שונות כמו חוק הספורט, הסכמי שכר הטבות מס ולדעתי גם יש דברים שנעשים מנוחות/הרגל 

* למיטב ידיעתי גם במכבי חיפה נוהגים ככה וגם בבאר שבע נהגו ככה תקופה מסוימת. 

14 דקות לפני, הצבר said:

תחשוב לבד רגע מה זה ביטוח ? 

בביטוח אתה למעשה קונה סיכון, חברת הביטוח גובה הרבה יותר ממה שהיא משלמת כי היא צריכה להחזיק מנגנון, לשלם על בדיקה של התביעות , להפריש לרמאויות והגזמות וכמובן להרוויח. 

אבל למרות שתוחלת התמורה שלנו נמוכה מהתשלום אנחנו עושים ביטוחים בעיקר משתי סיבות האחת פסיכולוגית והיא שנאת סיכון השנייה כלכלית וזה התועלת השולית הפוחתת של הכסף

במילים אחרות אתה ואני מוכנים לשלם כסף בשביל שלא נגיע למצב שאין לנו שקל לאוכל. 

בהשאלה לכדורגל, רעננה משלמת פרמיית סיכון כדי שאם יפצעו לה שני שחקנים בכירים הם לא יתרסקו תקציבית וירדו ליגה. 

במכבי מיץ לא צריך לשלם על הפחד מפני פשיטת רגל. אם תהיה במכבי בעיה מיץ  יפתור אותה באמצעים שלו והוא לא חייב את הגב של הביטוח. 

חוץ מזה, ביטוח השחקנים מוגבל לסכומים נמוכים בהרבה מאלה שמרוויחים במכבי. 

במודגש : יש ביטוחים שונים שהקבוצה כן עושה מסיבות שונות כמו חוק הספורט, הסכמי שכר הטבות מס ולדעתי גם יש דברים שנעשים מנוחות/הרגל 

* למיטב ידיעתי גם במכבי חיפה נוהגים ככה וגם בבאר שבע נהגו ככה תקופה מסוימת. 

אם ככה צריכים לנסות להגיע איתו להסכם פיצויים ולשלוח אותו מכאן, עם כל האהבה והרצון להיות מועדון שמכבד את השחקנים שלו, אין מה להחזיק שחקן זר שלא יכול לשחק כדורגל, ולדעתי גם לא יחזור לשחק ברמות האלה אחרי שנה וחצי לפחות בחוץ. 

נראה שזה שוב בעיה של שיקום, קשה לי להאמין שהמנתח מפינלנד שנחשב מומחה עולמי פישל שם.

אם זה נכון, דבר ראשון שצריך לעשות זה להחליף את הפיזוטרפיסטים שאיביץ' הביא, גרמו פה נזק אדיר. או לפחות להביא מישהו מומחה מעליהם.

2 hours ago, Krishi said:

לפי מה שאני יודע, אם רוצים לגרוע את הרישום שלו בהתאחדות על מנת לרשום זר אחר במקומו, צריך או להקפיא אותו, או להעביר לקבוצה אחרת, או להגיע איתו להסדר על התרת החוזה, אי אפשר לבטל את הרישום שלו בדרך אחרת.

2 hours ago, Krishi said:

אני חושב שזה ההגדרה להקפאה.

12 דקות לפני, turgi said:

כמו שאמרו פה, קשה לי להאמין שמכבי יזרקו לכלבים שחקן שבדיוק עבר ניתוח.

אז שירשמו אותו במ.ס דימונה ושיקבל מה שצריך

ויביאו תחליף

יש אליפות על הפרק והזקן מחיפה לא יוותר הפעם עלייה

1 hour ago, hen34 said:

אז שירשמו אותו במ.ס דימונה ושיקבל מה שצריך

ויביאו תחליף

יש אליפות על הפרק והזקן מחיפה לא יוותר הפעם עלייה

זה כמו לשחרר אותו. 

אם נרשום אותו בקבוצה אחרת אנחנו נשלם את השכר, אז כבר עדיף לשחרר אותו.

בפועל לא נשחרר אותו גם בגלל שמכבי לא מועדון שנוהג ככה לטוב ולרע וגם בגלל שאנחנו בתקופת פייר פליי ולשלם לו פיצויים זה לא דבר שמכבי ממש רוצים.

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה כמו לשחרר אותו. 

אם נרשום אותו בקבוצה אחרת אנחנו נשלם את השכר, אז כבר עדיף לשחרר אותו.

בפועל לא נשחרר אותו גם בגלל שמכבי לא מועדון שנוהג ככה לטוב ולרע וגם בגלל שאנחנו בתקופת פייר פליי ולשלם לו פיצויים זה לא דבר שמכבי ממש רוצים.

אולי די כבר עם הבולשיט הזה 

השחקן נפילה מארץ הנפילות,עובר 3 פציעות ברציפות תוך שנה ,רואה 20 דקות בשנה 

נו בחייאת ראבק

מה זה פה ביטוח לאומי או הקרן לשיקום נפגעים?!?

אנחנו קבוצת כדורגל השגית שרוצה לקחת כל תואר אפשרי!!

השנה לא כמו בשנה שעברה שלא היתה לנו תחרות יש קבוצה(אולי גם ביתר לא תוותר בקלות) שתתאבד על האליפות 

אנחנו חייבים חיזוק