Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

6 דקות לפני, Prici said:

בתוך הכתבה הם טוענים שפרץ משלם על הטיפולים באופן פרטי בלונדון, זה אומר שזה בניגוד למה שמכבי חשבו שצריך? 

אני חושב שבגלל שהוא נפצע בנבחרת זה שונה מפציעה רגילה בתוך המועדון.

2 hours ago, Prici said:

בתוך הכתבה הם טוענים שפרץ משלם על הטיפולים באופן פרטי בלונדון, זה אומר שזה בניגוד למה שמכבי חשבו שצריך? 

כתוב שההתאחדות משלמת על הטיפולים.

שחקנים מבוטחים, השיקום עליהם, גם מתחלקים במשכורות אם אני לא טועה.

חברות נמנעות לבטח שחקנים עם פציעות חוזרות, כמו למשל בוזגלו שקרע רצועות פעמיים/שלוש.

ספורט 1: חברנו ניקוליץ' נבדק ע"י מומחה בברצלונה והמליץ על ניתוח וצפוי להיות מושבת עוד כמה חודשים לפחות, נטען שיש בעיה בפיקת הברך כתוצאה מהניתוח הקודם.

פייר? לא היה כדבר הזה

נצחון על יניב עזרן.

אני חושב שהגיע הזמן באמת להקפיא, מכבי לא יכולה להמשיך להתברבר זה הזוי הזוי הזוי.

17 דקות לפני, erantheking21 said:

ספורט 1: חברנו ניקוליץ' נבדק ע"י מומחה בברצלונה והמליץ על ניתוח וצפוי להיות מושבת עוד כמה חודשים לפחות, נטען שיש בעיה בפיקת הברך כתוצאה מהניתוח הקודם.

פייר? לא היה כדבר הזה

נצחון על יניב עזרן.

אני חושב שהגיע הזמן באמת להקפיא, מכבי לא יכולה להמשיך להתברבר זה הזוי הזוי הזוי.

:wub::wub:

הפ הפ תורג'י, אני לא מאלה שכולם הביתה אתה מכיר אותי פה שאני אחד העדינים עם השחקנים בשנתים האחרונות, קורה שנופלים עם בעיה כזו ולכן אני אמרתי להקפיא ולא לשחרר כי אני מאמין באיביץ' שרצה מאוד את השחקן ויודע אבל בסוף הקדנציה שלו הוא יהיה פה שנה וחצי ללא משחק, אז נשלם לו והוא ימשיך לשבת בחוץ? מה עשינו בזה? ומה לגבי זה שאנחנו מבזבזים עליו זר?

Just now, erantheking21 said:

הפ הפ תורג'י, אני לא מאלה שכולם הביתה אתה מכיר אותי פה שאני אחד העדינים עם השחקנים בשנתים האחרונות, קורה שנופלים עם בעיה כזו ולכן אני אמרתי להקפיא ולא לשחרר כי אני מאמין באיביץ' שרצה מאוד את השחקן ויודע אבל בסוף הקדנציה שלו הוא יהיה פה שנה וחצי ללא משחק, אז נשלם לו והוא ימשיך לשבת בחוץ? מה עשינו בזה? ומה לגבי זה שאנחנו מבזבזים עליו זר?

מה שהוא מתכוון שאין כזה דבר להקפיא. להקפיא זה לשחרר ולשלם את לו החוזה.

6 דקות לפני, erantheking21 said:

אני אמרתי כולם הביתה. לא אתה. כל מי שאחראי על המחדל הזה צריך ללכת הביתה.

לשחרר - אי אפשר. יש לו חוזה לעוד איזה שלוש שנים, תשלם לו עכשיו מיליון יורו כדי להיפטר ממנו?