Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

אורוש ניקוליץ’ שנגרע בשל כאבים בברכו. לפי הערכות בקבוצה, הקשר הסרבי כמו גם אבי ריקן, לא אמורים להיות מוכנים למשחק מול ב”ש בעוד עטר נמצא בספק גדול. 

ככה זה מתחיל (ממשיך?)

6 דקות לפני, דקסטר said:

ככה זה מתחיל (ממשיך?)

באתר אחר (וואלה אם אני לא טועה) אומרים שהוא יהיה בסגל.

הם יודעים בדיוק כמוך.

כמו שאמרתי בעבר, לטוריחו היה ידע בין חילוק עומסים ואיתור פציעות פוטנצאילות הזה בקרית שלום אפילו הגדירו אותו כמו מדען בקטע הזה..

אני לא אומר סתם

אל תאשימו רק את הצוות הרפואי, גם בנבחרת אין להם את הידע של טוריחו ולצערנו יש פה בעיה.

58 דקות לפני, erantheking21 said:

כמו שאמרתי בעבר, לטוריחו היה ידע בין חילוק עומסים ואיתור פציעות פוטנצאילות הזה בקרית שלום אפילו הגדירו אותו כמו מדען בקטע הזה..

אני לא אומר סתם

אל תאשימו רק את הצוות הרפואי, גם בנבחרת אין להם את הידע של טוריחו ולצערנו יש פה בעיה.

@טוריחו

עדיין באף קבוצה אין כמות פציעות כזאת. זה לא סביר בשום קנה מידה, גם אם אין לך "מדען" בצוות.

מקרי זה פעם/פעמיים, לא סריה כזאת.

On 16.10.2019 at 21:42, Wade said:

מאיפה הביטחון? אני באמת שואל. אין לי שום ידע לגבי עתידו של קארצב ועל אופן ההתפתחות שלו, אבל הקונצנזוס שהולך פה בפורום לגבי היכולת שלו להשתלב בהרכב (!!!) של מכבי תל אביב קצת מדאיג. פחות בשביל מכבי, יותר בשביל הילד שאלוהים יודע מה יקרה אם הוא לא יצליח לעמוד בציפיות המפלצתיות שיש פה ממנו לפני שבכלל שיחק כמות דקות דו ספרתית.

לא חושב שהוא צריך להיות מולחם מהרגע שחוזר מהשאלה להרכב של מכבי, אבל צריך להיות מסוגל לשחק ברוטציה של מכבי. אני לא סקאוט ולא אימנתי את קארצב אבל מהקצת שראיתי אותו משחק ועוד הצורה שבה מדברים עליו כל מיני אנשי מקצוע אני מאמין בו. יכול להיות שאני טועה, בגלל זה כתבתי 'מאמין' ולא 'בטוח'.

44 דקות לפני, Sawyerdroid said:

יאללה לעלות בבונקר מול בש להוציא תיקו נלקק את הפצעים אח''כ ונראה איך מתמודדים במציאות החדשה :(

מה הפסימיות? יש עוד פצועים?

25 דקות לפני, Adir12 said:

לא אשכח ששרן ייני נפצע אמרו שאולי יחזור נגד קלוז' או מקסימום נגד סודובה. מפה לשם הוא כבר יותר מדי זמן בחוץ.

בסוף דווקא בגלל שאומרים שפרץ יחזור עוד הרבה זמן הוא יחזור מוקדם מהצפוי.

על מי אני עובד...

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הפתעה משמחת לקראת סוף השבוע: ניקוליץ' השלים אימון מלא וצפוי להיות כשיר נגד באר שבע.

חכה, יש עוד 4 ימים עד המשחק...