Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

32 דקות לפני, Silent Shout said:

הציפיות שלי לפחות הן שהוא יצליח להשתלב במכבי הנוכחית כאשר פרץ פצוע, שזה בעצם אומר שאני מצפה שהוא יהיה יותר טוב מברסקי. לא כזה ציפיות מפלצתיות בעיניי. 

להחזיר אותו מהשאלה, מקבוצה בה הוא עדיין לא השתלב כמו שצריך ישר לסיר הלחץ במכבי ולאחת העמדות החשובות במגרש יהיה לא פייר כלפיו בעיקר. הילד צריך להשתלב מהדלת הקדמית ולעשות את אותה הדרך שעשו יונתן כהן, דור פרץ, גלזר וגם רוסלן ברסקי. להעלות את השם שלו כמושיע כל פעם שיש דיבור על הקישור זה פשוט תלוש מהמציאות. בינואר הגיע הזמן לעשות רכש כמו שצריך ולא לירות לעצמנו ברגל.

20 דקות לפני, Wade said:

להחזיר אותו מהשאלה, מקבוצה בה הוא עדיין לא השתלב כמו שצריך ישר לסיר הלחץ במכבי ולאחת העמדות החשובות במגרש יהיה לא פייר כלפיו בעיקר. הילד צריך להשתלב מהדלת הקדמית ולעשות את אותה הדרך שעשו יונתן כהן, דור פרץ, גלזר וגם רוסלן ברסקי. להעלות את השם שלו כמושיע כל פעם שיש דיבור על הקישור זה פשוט תלוש מהמציאות. בינואר הגיע הזמן לעשות רכש כמו שצריך ולא לירות לעצמנו ברגל.

לא מסכים איתך. במצבך, אין לך את הלוקסוס הזה של השאלה ביי דה בוק עכשיו כשפרץ פצוע לתקופה ארוכה. כל תוכנית היא רק בסיס לשינויים שהמציאות מכתיבה.  לא כל אחד "חייב" לעשות את אותה דרך(והרשימה של אלה שלא הושאלו מעולם ונשארו במכבי, ארוכה פי כמה מאלו שעשו את הדרך הזאת).

בכלל לא מושיע, רק עוד זוג רגליים טריות ומוכשרות לרוטציה. משם, אין לדעת איך זה יתפתח.

ולא הייתי בונה על רכש בכסף בינואר או רכש גדול בכלל. לא נראה לי ריאלי. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

לא מסכים איתך. במצבך, אין לך את הלוקסוס הזה של השאלה ביי דה בוק עכשיו כשפרץ פצוע לתקופה ארוכה. כל תוכנית היא רק בסיס לשינויים שהמציאות מכתיבה. ולא, לא כל אחד "חייב" לעשות את אותה דרך(והרשימה של אלה שלא הושאלו מעולם ונשארו במכבי, ארוכה פי כמה מאלו שעשו את הדרך הזאת).

בכלל לא מושיע, רק עוד זוג רגליים טריות ומוכשרות לרוטציה. משם, אין לדעת איך זה יתפתח.

ולא, לא הייתי בונה על רכש בכסף בינואר או רכש גדול בכלל. לא נראה לי ריאלי. 

מאיפה לך שהוא מתאים לרוטציה במכבי תל אביב בכלל? ראית אותו משחק יותר ממשחק וקצת במכבי? או שאתה מדבר על סמך פוטנציאל שאמור להתממש כל רגע?

במצב הסגל של היום להחזיר שחקן שהוא פוטנציאל לקישור שגם ככה על כרעי תרנגולת זאת וואחד יריה ברגל. לקארצב, אם הוא לא מתאים, זה עוד יותר גרוע. לי אגב לא נראה ריאלי שיחזירו את אותו. גם כשקראו פה אשכרה לתת לו את המפתחות לקישור בתחילת העונה כשפרץ דישדש הוא לא ראה דקה. אם אני זוכר נכון, גם לא במשחקי האימון. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אני לרגע לא אומר שהצוות הרפואי שלנו בסדר, אבל הפציעה הספציפית הזאת לא קשורה למכבי.

הוא חטף קרע במהלך אימון בנבחרת וזה משהו שיכול לקרות לכל אחד בכל קבוצה.

אני דווקא חושב שפציעה מסוג כזה, שלא נבעה מפגיעה חיצונית, מראה שזה לא עניין של חוסר מזל.  יותר עניין של טיפולים רפואיים ברמה לא מספיק טובה לאורך תקופה או בנייה תוכנית אימונים שלא מתאימה. 

עניין של דיעה, מבין בנושא כמו כל אוהד ממוצע.

49 דקות לפני, Moryo said:

אבל למי סיכויים גבוהים יותר להיפצע? 

לשחקנים שלנו שזוכים ביום יום לטיפולים ברמת ליגה א'. 

אתה אומר את זה מידיעה?

19 דקות לפני, Wade said:

מאיפה לך שהוא מתאים לרוטציה במכבי תל אביב בכלל? ראית אותו משחק יותר ממשחק וקצת במכבי? או שאתה מדבר על סמך פוטנציאל שאמור להתממש כל רגע?

במצב הסגל של היום להחזיר שחקן שהוא פוטנציאל לקישור שגם ככה על כרעי תרנגולת זאת וואחד יריה ברגל. לקארצב, אם הוא לא מתאים, זה עוד יותר גרוע. לי אגב לא נראה ריאלי שיחזירו את אותו. גם כשקראו פה אשכרה לתת לו את המפתחות לקישור בתחילת העונה כשפרץ דישדש הוא לא ראה דקה. אם אני זוכר נכון, גם לא במשחקי האימון. 

ראיתי ממנו מספיק והתחושה שלי היא שהוא יכול להוסיף לנו מימד נוסף(יכולת מסירה אדירה מהקו האחורי למשל והצטרפות טובה מקו שני, הרבה שכל כדורגל). לי זה פשוט נראה המהלך הטבעי. אני לא רואה בליגה שחקנים ישראלים ריאלים עבורנו שטובים ממנו או רלוונטים אלינו בכלל(גם כלכלית). קראצב מושאל, יכול לחזור בינואר, פרץ בחוץ. זהו. מהלך טבעי של הדברים. לא יותר ולא פחות (כל דבר אחר נראה לי מורכב יותר). אני רק יכול לקוות. 

אני חשוב שהרצון לראות את קארצב הוא פחות בגללו(למרות שהוא נראה סבבה בחדרה, גם מבחינת חילוצי כדור וגם מבחינת הצטרפות להתקפה והבקעת שערים), אלא יותר בגלל המצב הגרוע של הקישור שלנו. גלזר ופרץ לא התאימו לשחק ביחד כי שניהם צריכים לשחק את ה-6. השחקן היצירתי היחיד שיש לנו הוא מיכה שגם הוא כרגע בכושר לא משהו.

מאוד מקווה שגולסה וניקוליץ' יכנסו לקצב מהר מאוד ויכניסו קצת יצרתיות והתעוררות לקישור העייף הזה.

15 דקות לפני, zion8 said:

אני דווקא חושב שפציעה מסוג כזה, שלא נבעה מפגיעה חיצונית, מראה שזה לא עניין של חוסר מזל.  יותר עניין של טיפולים רפואיים ברמה לא מספיק טובה לאורך תקופה או בנייה תוכנית אימונים שלא מתאימה. 

עניין של דיעה, מבין בנושא כמו כל אוהד ממוצע.

אני גם לא ממש מבין בזה, אבל אני לא חושב שזה קשור לאיזשהו טיפול. 

בדרך כלל כשיש קרע זה משהו רציני שקורה כמו תנועה לא טובה או מכה במקום מסוכן.

קיצר פרץ גמר תעונה. 

לא יאמן, באמת. 

אני באמת מקווה שמישהו במכבי בודק את העניין הזה לעומק כי מדובר פה בסוף בהפסדים של מיליונים . 

צריך לעשות פה מהפכה בנושא, שיביאו פחות שחקן שנה הבאה וישקיעו כמו שצריך בצוות רפואי. 

לא הגיוני שכל כמה שבועות שחקן שלנו נפצע לכמה חודשים, זה לא קורה באף קבוצה אחרת בליגה, אין לנו עומס מיוחד על השחקנים, לא הגיוני, לא תקין. 

58 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הדבר הטוב היחיד שיכול לצאת מזה זה שאולי פרץ יסכים להאריך חוזה וככה לא יעזוב אותנו בחינם.

יש לו עוד שנה לחוזה והפציעה הזאת יכולה לטרפד מכירה בקיץ. 

אחי בידיוק עובר פציעה כזאת בידיוק,באסה

פציעה מגעילה,לא עשה ניתוח נותן לזה להחלים לבד עברו חודשיים בערך המקום די השתפר אבל עדיין יש רגישות.

מקווה שעם הטיפול של הצוות הרפואי ההחלמה של דור תיהיה מהירה יותר

6 דקות לפני, BRoi said:

מקווה שעם הטיפול של הצוות הרפואי ההחלמה של דור תיהיה מהירה יותר

ניסיון העבר מלמד שהגישה הפסימית היא דווקא הריאלית בהקשר הזה...

2 hours ago, Krishi said:

זה מדהים, השחקן היחיד שלנו שלא שיחק בפגרת נבחרת הזאת נפצע ועוד לחצי שנה... 

לפי מה שהבנתי הוא נפצע באימון הנבחרת.. לא?

3 דקות לפני, עמית ר said:

לפי מה שהבנתי הוא נפצע באימון הנבחרת.. לא?

נו.. הוא מתכוון שמארבעת השחקנים שלנו שזומנו הוא אפילו לא שיחק (היה מורחק בראשון, נפצע באימון לפני השני)

1 hour ago, דקסטר said:

לדעתך ניתוח זה לא הדבר הנכון לעשות?

קרע מספיק משמעותי בגודל שלו, אז ניתוח זה בלתי נמנע.

מה שמעצבן אותי זה שאין שום יכולת לנטר שחקנים כדי למנוע פציעות עומס. יותר מדי קרעים בשלב הזה של העונה. לא הייתה כמות כזאת בשנים הקודמות. את דעתי כבר אמרתי לא פעם ולא פעמיים - ספורטתרפיסט לא יכול לנהל את הצוות הטיפולי שלנו.