Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

גלזר ופרץ לא יכולים לשחק יחד. זה נראה מזעזע. כרגע, גלזר טוב יותר ולאור העובדה שפרץ חלש מאוד כבר תקופה אולי זה יאלץ את איביץ לפתוח עם קישור של גולסה וניקו ואפילו קארצב בינןאר.  לא חושב שהשד נורא כמו שאתם מציירים פה.  מבחינתי לאחר המשחקים האחרונים הוא צריך לשבת ביציע ככה או ככה

1 דקה לפני, Shroud said:

גלזר ופרץ לא יכולים לשחק יחד. זה נראה מזעזע. כרגע, גלזר טוב יותר ולאור העובדה שפרץ חלש מאוד כבר תקופה אולי זה יאלץ את איביץ לפתוח עם קישור של גולסה וניקו ואפילו קארצב בינןאר.  לא חושב שהשד נורא כמו שאתם מציירים פה.  מבחינתי לאחר המשחקים האחרונים הוא צריך לשבת ביציע ככה או ככה

לאבד שחקן ל5 חודש זה נורא. 

גם אם זה השוער השני שלך אז בטח אםזה שחקן שהוא בורג מרכזי בקבוצה. 

וסתם שאלה, גלזר  מורחק אחרי 5 צהובים או חס וחלילה נפצע, או סתם אפילו לנוח. מי משחק במקומו?

31 דקות לפני, Shroud said:

צריך לשבת ביציע לאור יכולת זה משהו אחד. גם אם פתח את העונה בצורה לא מספיק טובה אין לך אין עכשיו את אחד השחקנים הכי טובים בעונה החולפת לשלושה חודשים-חצי שנה.

יכול להיות שגם אם לא היה נפצע והשחקנים שחזרו עכשיו אחרי שנה בחוץ יכלו לפתוח בהרכב באורח פלא אז הוא היה מסופסל למחזור הקרוב-אולי עוד משחק, אבל עדיין אין לך מחליף לקשר האחורי/אופצייה מהספסל כשאתה צריך לחזק את הקישור לאיזה 20 מחזורים עכשיו. השד אחושרמוטה נורא.

1 דקה לפני, Mario said:

אפשר לקרוא לקרצב בחזרה?

קארצב לא משחק קבוע בק"ש וגם בצעירה הוא לא פותח ככה שלא בטוח שהוא פתרון מספיק טוב.

אם חלילה נצטרך מחליף לגלזר כנראה שאין ברירה וצריך לתת לייני לשחק כקשר אחורי לפחות עד ינואר. 

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קארצב לא משחק קבוע בק"ש וגם בצעירה הוא לא פותח ככה שלא בטוח שהוא פתרון מספיק טוב.

אם חלילה נצטרך מחליף לגלזר כנראה שאין ברירה וצריך לתת לייני לשחק כקשר אחורי לפחות עד ינואר. 

לא כל כך רלוונטי. הוא כח אדם נחוץ ולדעתי גם מספיק מוכשר כדי להיכנס לרוטציה.

על שרן אני מעדיף אותך קשר אחורי(:

כבר חפרתי על זה מתחילת העונה שאסור לשחרר את קארצב, בגלל מקרים כאלה.

אממממ להסתמך על הכשירות של גולסה, על ריקן וברסקי בקישור, לא טוב.

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה הדבר הכי נוראי ששמעתי. ואגב, הוא עוד לא חזר מהפציעה (כבר 3 חודשים בחוץ, לשואלים).

אם וכאשר קרצב יחזור אני לחלוטין בטוח שיקח את ההזדמנות בשתי ידיים ויוכיח שהוא לא פחות טוב מאלו שפרצו עונה לפניו

14 דקות לפני, Mario said:

אם וכאשר קרצב יחזור אני לחלוטין בטוח שיקח את ההזדמנות בשתי ידיים ויוכיח שהוא לא פחות טוב מאלו שפרצו עונה לפניו

מאיפה הביטחון? אני באמת שואל. אין לי שום ידע לגבי עתידו של קארצב ועל אופן ההתפתחות שלו, אבל הקונצנזוס שהולך פה בפורום לגבי היכולת שלו להשתלב בהרכב (!!!) של מכבי תל אביב קצת מדאיג. פחות בשביל מכבי, יותר בשביל הילד שאלוהים יודע מה יקרה אם הוא לא יצליח לעמוד בציפיות המפלצתיות שיש פה ממנו לפני שבכלל שיחק כמות דקות דו ספרתית.

47 דקות לפני, המכבייה said:

לא כל כך רלוונטי. הוא כח אדם נחוץ ולדעתי גם מספיק מוכשר כדי להיכנס לרוטציה.

על שרן אני מעדיף אותך קשר אחורי(:

35 דקות לפני, דקסטר said:

זה הדבר הכי נוראי ששמעתי. ואגב, הוא עוד לא חזר מהפציעה (כבר 3 חודשים בחוץ, לשואלים).

אין עוד ברירה. גם אם מחליטים שאפשר לסמוך על קארצב זה יקרה רק בינואר. מה עד אז?

שרן לפחות אחראי מבחינה הגנתית...

יש עוד אפשרות וזה לשחק עם שלושה בלמים ובלי קשר אחורי אמיתי.

בואו נקווה שגלזר יוכל לשחק את כל המשחקים לפחות עד ינואר.

18 דקות לפני, Wade said:

מאיפה הביטחון? אני באמת שואל. אין לי שום ידע לגבי עתידו של קארצב ועל אופן ההתפתחות שלו, אבל הקונצנזוס שהולך פה בפורום לגבי היכולת שלו להשתלב בהרכב (!!!) של מכבי תל אביב קצת מדאיג. פחות בשביל מכבי, יותר בשביל הילד שאלוהים יודע מה יקרה אם הוא לא יצליח לעמוד בציפיות המפלצתיות שיש פה ממנו לפני שבכלל שיחק כמות דקות דו ספרתית.

אני איתך. אני מאוד רוצה שקארצב פתאום יחזור בינואר ובאמת יהיה שחקן רוטציה לגיטימי שיוכל לפתוח בכל משחק, אבל אני לא בטוח שזה המצב.

העובדה שהוא לא משחק קבוע בק"ש ובנבחרת הצעירה גורמת לספקות.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין עוד ברירה. גם אם מחליטים שאפשר לסמוך על קארצב זה יקרה רק בינואר. מה עד אז?

שרן לפחות אחראי מבחינה הגנתית...

יש עוד אפשרות וזה לשחק עם שלושה בלמים ובלי קשר אחורי אמיתי.

בואו נקווה שגלזר יוכל לשחק את כל המשחקים לפחות עד ינואר.

אני איתך. אני מאוד רוצה שקארצב פתאום יחזור בינואר ובאמת יהיה שחקן רוטציה לגיטימי שיוכל לפתוח בכל משחק, אבל אני לא בטוח שזה המצב.

העובדה שהוא לא משחק קבוע בק"ש ובנבחרת הצעירה גורמת לספקות.

גם יוני לא תמיד שיחק בבני יהודה. .לא תמיד זה מספר את כל הסיפור.במכבי הוא ישחק עם שחקנים טובים יותר ותפקידו יהיה מוגדר יותר. אני לא רואה שום סיבה לא להחזיר אותו ולהשתמש בו במידת הצורך. ואם היה נקנה במיליון וחצי(ואם היה שחקן של נתניה, זה בדיוק מה שהיה קורה), זה היה הופך את זה להגיוני יותר? ובכל מקרה, הוא שחקן שלנו ואנחנו קצרים. זה פשוט טבעי.  

1 דקה לפני, המכבייה said:

גם יוני לא תמיד שיחק בבני יהודה. .לא תמיד זה מספר את כל הסיפור.במכבי הוא ישחק עם שחקנים טובים יותר ותפקידו יהיה מוגדר יותר. אני לא רואה שום סיבה לא להחזיר אותו ולהשתמש בו במידת הצורך. ואם היה נקנה במיליון וחצי(ואם היה שחקן של נתניה, זה בדיוק מה שהיה קורה), זה היה הופך את זה להגיוני יותר? ובכל מקרה, הוא שחקן שלנו ואנחנו קצרים. זה פשוט טבעי.  

אני לא אומר שאין לו כישרון או שהוא לא יצליח. הוא מוכשר מאוד ואי אפשר לקחת את זה ממנו.

יוני לא שיחק קבוע ובגלל זה הוא היה בכמה עונות השאלה לעומת קארצב שהתחיל רק בינואר הקודם. 

קארצב הספיק להתאמן עם מכבי בעונה שעברה ובתחילת העונה הזאת ובניגוד לחוזז ואלמוג הוא לא נשאר.

לדעתי במכבי רצו לתת לו עוד זמן להתפתח ולא רצו שהוא יהיה אחרון ברוטציה כמו חוזז למשל כי זה יכל לעצור את ההתפתחות שלו.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לכל אלה שמאשימים את מכבי תרגיעו כי הוא נפצע בכלל בנבחרת בלי שום קשר אלינו.

עצוב ומבאס בשבילו ובשבילנו. איזה זין.

ומכל השחקנים בנבחרת, תמיד אחד שלנו נפצע. 

נמשיך לטמון את הראש בחול בנוגע לצוות הרפואי שלנו. 

Just now, Moryo said:

ומכל השחקנים בנבחרת, תמיד אחד שלנו נפצע. 

נמשיך לטמון את הראש בחול בנוגע לצוות הרפואי שלנו. 

אני לרגע לא אומר שהצוות הרפואי שלנו בסדר, אבל הפציעה הספציפית הזאת לא קשורה למכבי.

הוא חטף קרע במהלך אימון בנבחרת וזה משהו שיכול לקרות לכל אחד בכל קבוצה.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא אומר שאין לו כישרון או שהוא לא יצליח. הוא מוכשר מאוד ואי אפשר לקחת את זה ממנו.

יוני לא שיחק קבוע ובגלל זה הוא היה בכמה עונות השאלה לעומת קארצב שהתחיל רק בינואר הקודם. 

קארצב הספיק להתאמן עם מכבי בעונה שעברה ובתחילת העונה הזאת ובניגוד לחוזז ואלמוג הוא לא נשאר.

לדעתי במכבי רצו לתת לו עוד זמן להתפתח ולא רצו שהוא יהיה אחרון ברוטציה כמו חוזז למשל כי זה יכל לעצור את ההתפתחות שלו.

זה נכון (הוא כנראה הושאל כי יש ציפיות שיתפתח ויחזור טוב יותר) אבל החיים מפתיעים. יש אליפות לקחת ופרץ נפצע לתקופה ארוכה. גם אבילה ז"ל קיבל את החולצה בגלל פציעה של רוזן. אם חושבים על האופציות בשוק ובכלל, זה הדבר ההגיוני לעשות.

הרי יהיו עוד פציעות, הרחקות, השעיות בקישור שלנו. העונה רק החלה.. 

1 hour ago, Wade said:

הציפיות שלי לפחות הן שהוא יצליח להשתלב במכבי הנוכחית כאשר פרץ פצוע, שזה בעצם אומר שאני מצפה שהוא יהיה יותר טוב מברסקי. לא כזה ציפיות מפלצתיות בעיניי. 

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לרגע לא אומר שהצוות הרפואי שלנו בסדר, אבל הפציעה הספציפית הזאת לא קשורה למכבי.

הוא חטף קרע במהלך אימון בנבחרת וזה משהו שיכול לקרות לכל אחד בכל קבוצה.

אבל למי סיכויים גבוהים יותר להיפצע? 

לשחקנים שלנו שזוכים ביום יום לטיפולים ברמת ליגה א'.