Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

18 דקות לפני, erantheking21 said:

טוריחו היה מדען בקטע של עומסים

נראה לי שהמאמן כושר הנוכחי הורג אותם

חח מדען

אבל יש בזה משהו, רוב הסגל פה היה רגיל שנים להתאמן עם חלוקת עומסים מסויימת ועכשיו שינו הכל כולל את הרופאים

לדעתי אין קשר לצוות הרפואי במקרה הזה ואולי בעוד מקרים

יש עומס בתוכנית אימונים של מאמן הכושר שכנראה לא מסונכרן עם הצוות וכ'ו ואז הוא גורם לעומס

את הרופאים בסופו של דבר החלפנו וזה לא עזר, טוריחו ידע למקסם עומסים ולדעת לבנות תוכניות בהתאם, נראה שפה יש בעיה.

להגיד מזל ונאחס ומנחוסים זה לא רציני...אפשר אולי לתרץ 2-3 פציעות על מזל.

אצלנו 8-9 שחקנים פצועים - שליש מהסגל הרחב!

נכון, אני לא מבין גדול באימונים ואני בטח לא רופא, אבל משהו פה לא עובד טוב וגורם לנו נזק ארוך טווח

נפצע באלוף האלופים ביולי, פציעה זניחה למראה, חוזר *כנראה* אחרי 4 חודשים, זה כמעט חצי עונה בחוץ ! . 

לא נורמלי, זה פשוט לא נורמלי. 

אני לא אוהב חרטוטים על צוות רפואי וכל זה אבל זה כבר באמת לא נורמלי. 

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אדוני רופא או קשור למכבי ויודע ממה הפציעות? אולי זה בכלל העומס? אולי משהו אחר?

להגיב תגובה כזאת זה פשוט לטמון את הראש בחול, במסווה שאסור להגיד משהו רע על הצוות. חלאס עם זה כבר, אותו דבר עם פתיחת העונה הרעה שלנו ואירופה, למה? למישהו יש ספק שהתנהלנו חרא עם הרכש? מה הבעיה להגיד את זה? אותו גבר כאן, בבירור אני אומר לך שיש כאן משהו שמעבר למזל ונאחס. גולאסה פצוע על פציעה פשוטה שלא אבחנו נכון ובזמן, ניקוליץ גם אובחן רק אחרי שחשבו שהוא בסדר וחזר לאימונים, אפילו מליקסון!!! חוזר להתאמן לפני אצילי. פשוט הזיה

דברים מטרידים מאוד קורים במכבי ברמה המקצועית.

זה נראה כמו כדור שלג, אבל אלה חוליות שלא אמורות להיות קשורות אחת לשניה שמתחברות לשרשרת של תקריות שליליות מאוד: הכנה לקויה בקיץ, פספוסים דרמטיים בהחתמות שחקנים, היעדר יכולת לחלק עומסים, פציעות בהתאם, וחוסר יכולת לטפל בפצועים ולהכשיר אותם כמו שצריך. מכבי הייתה צריכה להיות כבר בליגה אחרת. אני לא מבין מה מונע מזה לקרות, אבל זה מטריד.

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

להגיב תגובה כזאת זה פשוט לטמון את הראש בחול, במסווה שאסור להגיד משהו רע על הצוות. חלאס עם זה כבר, אותו דבר עם פתיחת העונה הרעה שלנו ואירופה, למה? למישהו יש ספק שהתנהלנו חרא עם הרכש? מה הבעיה להגיד את זה? אותו גבר כאן, בבירור אני אומר לך שיש כאן משהו שמעבר למזל ונאחס. גולאסה פצוע על פציעה פשוטה שלא אבחנו נכון ובזמן, ניקוליץ גם אובחן רק אחרי שחשבו שהוא בסדר וחזר לאימונים, אפילו מליקסון!!! חוזר להתאמן לפני אצילי. פשוט הזיה

בוודאי שאפשר לבקר, אני פשוט לא יודע את מה לבקר. לא מבין ברפואה, לא מבין בבניית כושר, לא מבין בשרירים ועומסים ולא נוכח שם ויכול להשוות לימי טוריחו (למשל). רק יכול להתבאס ולקוות שאת מה שאני לא מבין, יפתרו אנשים שכן מבינים. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

בוודאי שאפשר לבקר, אני פשוט לא יודע את מה לבקר. לא מבין ברפואה, לא מבין בבניית כושר, לא מבין בשרירים ועומסים ולא נוכח שם ויכול להשוות לימי טוריחו (למשל). רק יכול להתבאס ולקוות שאת מה שאני לא מבין, יפתרו אנשים שכן מבינים. 

אז נסכים שמשהו דפוק לגמרי שם באחד הדברים שכתבת? זה באמת משנה מה לנו כאוהדים?

1 hour ago, turgi said:

כן, לנעול זה מה שיפתור את הבעיה.

מעניין מה המנכל חושב על העניין ואיך זה ממשיך לקרות.

"יש לנו מאמני כושר ורופאים מהטופ 5 בעולם".

29 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה לא יודע כלום וזה מפגר לקבוע דברים שאתה לא יודע.

גם אני חושב שמשהו פה מוזר ולא טוב אבל מי אמר שזה הצוות? אולי זה המאמני כושר? אולי זה משהו אחר?

למה לקבוע דברים כשיש לכם אפס ידיעה בעניין?

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אדוני רופא או קשור למכבי ויודע ממה הפציעות? אולי זה בכלל העומס? אולי משהו אחר?

לא צריך להיות רופא כדי לדעת שמשהו גרוע פה בצוות הרפואי. קצת ביקורת עצמית לא תזיק. 

יכול להיות שזאת בעיה אצל מאמני הכושר או שהתכנון של האימונים לא טוב.

ברור שיש בעיה, אבל אי אפשר לדעת מי אשם.

יש בעיה ועם זה אין ספק, אבל אנחנו לא יודעים מה היא אז אין טעם להאשים סתם.

אגב הפציעות המוזרות התחילו לפני שהצוות רפואי הנוכחי הגיע והוא הוחלף בגלל אותם פציעות. או שכל הרופאים בארץ פחים או שהבעיה היא אחרת.