Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

מבאס.. 

על גולסה כבר הפסקתי לבנות מזמן,ניקוליץ מבחינתי סימן שאלה כי עוד לא ראינו אותו משחק דקה, אבל אצילי זה משהו אחר. 

אנחנו יודעים את האיכויות שלו,הוא מוסיף המון למשחק ההתקפה וההגנה ודי בניתי עליו .

מאכזב מאוד הקיץ הזה מכל הבחינות. 

ממש מאכזב.. 

אין קשר לאיביץ', היו כבר מיליון סיפורים כאלו בעבר, כבר מניתי אותם. לא שמעתי על עוד קבוצה שבכל עונה יש לה שחקן שאמור להיפצע לשבועיים אבל בסוף לא משחק חצי שנה. לא מובן

קראתי איפושהו שאחד השחקנים אמר שניקוליץ' בטירוף לחזור לשחק. 

לאירופה הוא כבר לא יעזור אבל לליגה הוא קריטי, שיהיה קצת פייט למיכה, מכל הבחינות זה לא תקין שיש עמדה שיש בה רק שחקן אחד שיכול לשחק. 

לפני דסה, עטר, חלוץ זר או בלם ישראלי, זו התעלומה הגדולה שמלווה אותנו כבר חודשים. שחקנים נפצעים פה בקצב של באג במנג'ר, וכאילו נעלמים לתוך חור שחור.  זה לא צירוף מקרים ולא קללה, ובעידן של פייר פליי זו מותרות שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו.

24 minutes ago, bister said:

לפני דסה, עטר, חלוץ זר או בלם ישראלי, זו התעלומה הגדולה שמלווה אותנו כבר חודשים. שחקנים נפצעים פה בקצב של באג במנג'ר, וכאילו נעלמים לתוך חור שחור.  זה לא צירוף מקרים ולא קללה, ובעידן של פייר פליי זו מותרות שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו.

כשאני אמרתי צוות רפואי מצחיק עומר טס פה על 200, קצב פציעות מכריעות שלא מביישות את ליגה ג, כל פיפס של פציעה חצי שנה בחוץ

1 hour ago, ראש הזהב said:

כשאני אמרתי צוות רפואי מצחיק עומר טס פה על 200, קצב פציעות מכריעות שלא מביישות את ליגה ג, כל פיפס של פציעה חצי שנה בחוץ

אם אני זוכר נכון חוץ משרן כל שאר הפצועים זה עוד מעונה שעברה, בגלל זה איביץ' למעשה התהפך עליהם.

1 hour ago, אקיטה said:

אם אני זוכר נכון חוץ משרן כל שאר הפצועים זה עוד מעונה שעברה, בגלל זה איביץ' למעשה התהפך עליהם.

אבל הוא הביא צוות משלו כשהוא הגיע, לא? 

9 minutes ago, Moryo said:

אבל הוא הביא צוות משלו כשהוא הגיע, לא? 

רק העונה הוחלף הצוות הרפואי, בגלל שאיביץ' אכל סיבוב על כל הפציעות של עונה שעברה, דיבר על זה גם באחת ממסיבות עיתונאים לקראת סוף עונה וכמובן שהיה על זה כתבת טינופים נגדו לא מזמן.

גולסה, ניקוליץ' ואצילי כולם פציעות של שנה שעברה שנמרחו לטענת הצוות המקצועי במכבי בגלל שלא טופלו נכון.

למעשה היחידי שלא פצוע משנה שעברה אם אני לא טועה זה ייני.

הנושא הזה כמו בכל עונה הוא המנחוס העיקרי. אני מבקש לנעול את הנושא או לחילופין לא להגיב פה. סלמאת עונה מהנה לכולם ותפסיקו להיות כאלה אנטי.

1 minute ago, קובי השועל said:

הנושא הזה כמו בכל עונה הוא המנחוס העיקרי. אני מבקש לנעול את הנושא או לחילופין לא להגיב פה. סלמאת עונה מהנה לכולם ותפסיקו להיות כאלה אנטי.

לא הודו בטעות בנושא מלפפונים אז פה יודו.