Jump to content

מצבת פצועים

Recommended Posts

וכן מביא את זה בתור דוגמא..זה מעיד על אופי של שחקן בזמן קריטי. יש להחטיא כשזה מאני טיים ויש להחטיא שאפשר לתקן..לא תשכנע אותי אצילי אוברייטד רציני.. והוא לא ממש משלתלב במשחק הקבוצתי.. רוב המשחקים הוא בכלל לא קיים על המגרש ולכן גם מוחלף הרבה.

לא שחקן שהייתי בונה עליו במאני טיים ושאתה רוצה ממנו תפוקה תחת לחץ .. כי הוא פשוט לא יהיה שם כדי לתת את זה. כשחקן משלים סבבה לגמרי.

שמע אתה הזוי.

הוא החמיץ פנדל וזה הופך אותו לחדר אופי? זהבי לא החמיץ פנדלים מכריעים? יצחקי לא החטיא בדקה 90 באירופה?

איזה שחקן טוב יותר יש לך בעמדה שלו?

שמע אתה הזוי.

הוא החמיץ פנדל וזה הופך אותו לחדר אופי? זהבי לא החמיץ פנדלים מכריעים? יצחקי לא החטיא בדקה 90 באירופה?

איזה שחקן טוב יותר יש לך בעמדה שלו?

זו דעתי וזה לא הופך אותי להזוי רק תפקח את העיניים כי הוא ממש לא כוכב הוא שחקן שלא תורם למשחק הקבוצתי, שחקן לא יציב, ושחקן שלא מגיע למאני טיים.

כנף ימין יש את בלקמן, יונתן כהן יכול להיות מעולה שם עם כניסות לאמצע.. להשוות את אצילי לשחקן זהבי או אפילו יצחקי זה לעשות עוול לשחקנים האלה אז...

שחקן רוטציה פציע וזהו.

זו דעתי וזה לא הופך אותי להזוי רק תפקח את העיניים כי הוא ממש לא כוכב הוא שחקן שלא תורם למשחק הקבוצתי, שחקן לא יציב, ושחקן שלא מגיע למאני טיים.

כנף ימין יש את בלקמן, יונתן כהן יכול להיות מעולה שם עם כניסות לאמצע.. להשוות את אצילי לשחקן זהבי או אפילו יצחקי זה לעשות עוול לשחקנים האלה אז...

שחקן רוטציה פציע וזהו.

לדעתי זה הזוי להכריע על היכולת של שחקן לפי פנדל אחד שהוא החטיא.

אני לא יודע איפה ראית שאמרתי שאצילי הוא כוכב כי הוא לא כזה ולדעתי הוא גם צריך להשתפר, אבל מפה ועד להגיד שצריך להיפרד ממנו יש פער נורא גדול.

בלקמן הגיע כדי להיות חלוץ אמצע ושם הוא הבקיע 12 גולים. כשהוא שיחק באגף הוא הרס את המשחק הקבוצתי. ליונתן כהן יש פוטנציאל גדול יותר, אבל הוא עדיין לא יותר טוב מאצילי ולא בטוח שזאת העמדה שבה איביץ' רוצה שהוא ישחק.

וזה שהוא נפצע פעמיים שלוש בשנתיים לא הופך אותו לפציע. גם מיכה נפצע המון בשנתיים האחרונות, עטר נפצע לפחות שלושה פעמים גם לייני היו פציעות. זה אומר שצריך להיפרד מהם או שהם שחקנים לא טובים?

מכבי אחת הקבוצות שמשחקות הכי הרבה בשנה אז ברור שיהיו הרבה פציעות. זה שאצילי נפצע כבר מזמן וטעו עם הטיפול שלו זה לא אשמתו.

לדעתי זה הזוי להכריע על היכולת של שחקן לפי פנדל אחד שהוא החטיא.

אני לא יודע איפה ראית שאמרתי שאצילי הוא כוכב כי הוא לא כזה ולדעתי הוא גם צריך להשתפר, אבל מפה ועד להגיד שצריך להיפרד ממנו יש פער נורא גדול.

בלקמן הגיע כדי להיות חלוץ אמצע ושם הוא הבקיע 12 גולים. כשהוא שיחק באגף הוא הרס את המשחק הקבוצתי. ליונתן כהן יש פוטנציאל גדול יותר, אבל הוא עדיין לא יותר טוב מאצילי ולא בטוח שזאת העמדה שבה איביץ' רוצה שהוא ישחק.

וזה שהוא נפצע פעמיים שלוש בשנתיים לא הופך אותו לפציע. גם מיכה נפצע המון בשנתיים האחרונות, עטר נפצע לפחות שלושה פעמים גם לייני היו פציעות. זה אומר שצריך להיפרד מהם או שהם שחקנים לא טובים?

מכבי אחת הקבוצות שמשחקות הכי הרבה בשנה אז ברור שיהיו הרבה פציעות. זה שאצילי נפצע כבר מזמן וטעו עם הטיפול שלו זה לא אשמתו.

אתה נותן פה השוואות לא נכונות אתילי שחקן מאד פציע גם מתקופתו בבית״ר. ייני ועטר שחקנים שעשו משהו במכבי לאורך הקריירה שלהם ונתנו לקבוצה הרבה, הם שחקנים מנוסים שחצו כבר את גיל ה-30 ואף מתקרבים לסוף הקריירה שלהם, הפציעות שלהם הם טבעיות ולא משמעותיות.

אצילי אמור להיות בשיאו.

בלקמן בעונה עם קרויף לא שיחק חלוץ במכבי שיחק בדיוק באגף ימין כשחבר אצילי היה פצוע. בכל מקרה אצילי היה אמור להוביל והוא פשוט לא כזה. ואנחנו חייבים שחקן שמגיע למאני טיים ומגיע חד. הוא היה אמור להיות האיש לצערו ולצערנו זה כבר לא יקרה.

אתה נותן פה השוואות לא נכונות אתילי שחקן מאד פציע גם מתקופתו בבית״ר. ייני ועטר שחקנים שעשו משהו במכבי לאורך הקריירה שלהם ונתנו לקבוצה הרבה, הם שחקנים מנוסים שחצו כבר את גיל ה-30 ואף מתקרבים לסוף הקריירה שלהם, הפציעות שלהם הם טבעיות ולא משמעותיות.

אצילי אמור להיות בשיאו.

בלקמן בעונה עם קרויף לא שיחק חלוץ במכבי שיחק בדיוק באגף ימין כשחבר אצילי היה פצוע. בכל מקרה אצילי היה אמור להוביל והוא פשוט לא כזה. ואנחנו חייבים שחקן שמגיע למאני טיים ומגיע חד. הוא היה אמור להיות האיש לצערו ולצערנו זה כבר לא יקרה.

למה העלמת מהפציעות של מיכה? ומה זה משנה מה היה בבית"ר?

בלקמן בעונה עם קרויף היה חלוץ שני בשיטה של שלושה בלמים.

למה העלמת מהפציעות של מיכה? ומה זה משנה מה היה בבית"ר?

בלקמן בעונה עם קרויף היה חלוץ שני בשיטה של שלושה בלמים.

לא נכון, בלקמן היה קשר ימין אצל קרויף בדיוק כמו אציל קרויף לא שיחק מעולם עם שתי חלוצים.

למה התעלמתי ממיכה? תסתכל על הסטטיסטיקה לאורך 8-9 העונות האחרונות שלו.. ובפרט על החלק המרכזי והתרומה שלו למשחק הקבוצתי.

לא נכון, בלקמן היה קשר ימין אצל קרויף בדיוק כמו אציל קרויף לא שיחק מעולם עם שתי חלוצים.

למה התעלמתי ממיכה? תסתכל על הסטטיסטיקה לאורך 8-9 העונות האחרונות שלו.. ובפרט על החלק המרכזי והתרומה שלו למשחק הקבוצתי.

אתה נורא מנותק. תבדוק שוב איפה בלקמן שיחק אצל ג'ורדי ברגע שהקבוצה עברה לשחק עם שלושה בלמים.

לגבי מיכה הוא שחקן מצוין אבל גם לו היו הרבה פציעות. זה אומר שצריך לוותר עליו או שהוא פחות טוב?

אתה נורא מנותק. תבדוק שוב איפה בלקמן שיחק אצל ג'ורדי ברגע שהקבוצה עברה לשחק עם שלושה בלמים.

לגבי מיכה הוא שחקן מצוין אבל גם לו היו הרבה פציעות. זה אומר שצריך לוותר עליו או שהוא פחות טוב?

היחיד פה שמנותק זה אתה ואני לא נכנס איתך לויכוח בוא נסכים שאנחנו לט מסכימים.

אתה משווה פה בין שחקנים שהם בכלל לא ברי השוואה.

אתה אומר את זהבי, יצחקי, מיכה ואני פאקינג מדבר על עומר אצילי.

איפה אלה ואיפה זה.

לגבי החלוץ.. בלקמן לא היה חלוץ במכבי.

וכן בפעם האחרונה אומר את זה אצילי בא לפה לתקן של שחקן מוביל בשכר של שחקן מוביל. הוא לא כזה ולא יהיה כזה. אין לו את האופי לזה הוא לא מגיע למאני טיים, ועכשיו בוא נוסיף את הפציעות והרי לך שחקן סגל וזהו, אי לכך ובהתאם לזאת גם השכר צריך להיות בהתאם.

איפה אלה ואיפה זה.

וכן בפעם האחרונה אומר את זה אצילי בא לפה לתקן של שחקן מוביל בשכר של שחקן מוביל. הוא לא כזה ולא יהיה כזה. אין לו את האופי לזה הוא לא מגיע למאני טיים, ועכשיו בוא נוסיף את הפציעות והרי לך שחקן סגל וזהו, אי לכך ובהתאם לזאת גם השכר צריך להיות בהתאם.

לא השוותי את היכולת של אצילי לאף אחד מאלה שרשמת. הבאתי כדוגמא שכולם גם החמיצו פנדלים ונפצעו אז זה אומר שהם לא טובים?

יש הרבה שחקנים שלא הופיעו למאני טיים ושינו את זה. זה שאתה לא מאמין בו לא אומר שהוא לא יכול להשתנות.

איפה אלה ואיפה זה.

בלי להתייחס לכל שאר הדברים שכתבת בלקמן בוודאות שיחק חלוץ במכבי בתקופה של הריצה לפני הפלייאוף ששיחקנו קבוע 3-5-2 / 5-3-2.

לא השוותי את היכולת של אצילי לאף אחד מאלה שרשמת. הבאתי כדוגמא שכולם גם החמיצו פנדלים ונפצעו אז זה אומר שהם לא טובים?

יש הרבה שחקנים שלא הופיעו למאני טיים ושינו את זה. זה שאתה לא מאמין בו לא אומר שהוא לא יכול להשתנות.

נראה לי שעניתי לך על זה יש פציעות ויש פציעות ויש שחקנים שגם בלי הפציעות הם לא מציאה גדולה דוגמאת אצילי.. האחרים הם רמה אחרת לכן זה גם נסלח.

וכן אני לא מאמין בו הוא כבר לא בן 20 והוא לא ישתנה היו לו מספיק הזדמניות לעשות את ההבדל והוא פשוט לא.. אתה יכול להמשיך ולשכנע את עצמך שאוטוטו זה יגיע.. ממנו זה לא יבוא.

המינוס בעוש של מיץ׳

אני פשוט חושב שבמקום לבזבז את זה על אצילי ולחכות שיהיה מה שהוא לעולם לא יהיה .. יגיע לפה מישהו אחר ואני לא נכנס לשמות עכשיו, מישהו שכן מסוגל להביא בשכר הזה את מה שאצילי לא מביא ולא יביא.

תגיד לי, אתה במינוס בעו"ש שהשכר של אצילי כל כך מעניין אותך?

אף פעם לא הבנתי את הטיעון הזה בסגנון של "מה זה יוצא לך מהכיס?". 3 שנים אנשים אמרו את זה פה ובסוף הגענו לפייר פליי ואנחנו לא יכולים לקנות שחקנים נורמלים בעקבות זה.

אז כן זה לגיטמי לגמרי להעביר ביקורת על משכורת או העלות של שחקנים בדיוק כמו להעביר ביקורת על היכולת שלהם במגרש.

אף פעם לא הבנתי את הטיעון הזה בסגנון של "מה זה יוצא לך מהכיס?". 3 שנים אנשים אמרו את זה פה ובסוף הגענו לפייר פליי ואנחנו לא יכולים לקנות שחקנים נורמלים בעקבות זה.

אז כן זה לגיטמי לגמרי להעביר ביקורת על משכורת או העלות של שחקנים בדיוק כמו להעביר ביקורת על היכולת שלהם במגרש.

לא, זה לא - ולו בגלל שאתה לבטח מבין בזה פחות ממי שמשלם את זה במועדון. סומך על מיץ' שהוא לומד מטעויות, מתקן ומיישם יותר טוב מ-99% מהאנשים, אחרת הוא לא היה מגיע להיות מה שהוא.

לפי מה שהבנתי ממסע"ת של איביץ - אחרי שאצילי התחיל להחלים מניתוח לתיקון בקע במפשעה גילו אצלו עוד בעיה (שהייתה לו גם בתחילת העונה שעברה) ועוד שבוע-שבועיים יחליטו אם "ילך לתקן את הבעיה" (ניתוח?)

אלוהים ישמור מה נסגר אצלו

אצילי יכול יותר וזה לא דבר רע להגיד. הוא עושה דו ספרתי תוך כדי שינה. אין הרבה כאלה.

בדיוק, לדעתי השחקן הכי כשרוני שיש לנו שיכול להיות מפלצת.

נראה שייני וסבוריט כשירים למפגשים עם סודובה. חדשות מצוינות

לא נראה לי שסבוריט יפתח מקווה שדוידזאדה לא יעשה יותר מדי נזק עד שהוא יוחלף.