Jump to content

רשמי - דסה לא ממשיך

DeepSpace

Recommended Posts

דיעה לא פופולארית -

הלוואי שיחתום באיזה חיפה/בית"ר ופשוט יזדיין עם עצמו,

הגרידיות הזאת פשוט לא מובנת, בטח לא ההתערבות של הסוכן שלו.

אני מבין שיש הרבה כעס על דסה, אבל זה ממש לא נכון, הבנאדם שיחק רק 23 משחקים העונה (5 מתוכם כמחליף), אבל מבחינת מספרים נתן 2 שערים ו-6 בישולים ומקום 3 בקבוצה (אחרי מיכה ואצילי) במסירות מפתח, אם הוא מצליח להיות כשיר עונה שלמה הוא גם שווה משהו כמו 3-4 שערים בעונה עם 9-10 בישולים, מבחינה התקפית אין מגנים ברמה שלו בארץ (לא מאבוקה, לא בן ביטון, לא קונסטנטין וגם לא קונטה מתקרבים לרמה שלו), עדיף לנו שילך לאירופה, מאשר שיחזק קבוצה אחרת.

אני מבין שיש הרבה כעס על דסה, אבל זה ממש לא נכון, הבנאדם שיחק רק 23 משחקים העונה (5 מתוכם כמחליף), אבל מבחינת מספרים נתן 2 שערים ו-6 בישולים ומקום 3 בקבוצה (אחרי מיכה ואצילי) במסירות מפתח, אם הוא מצליח להיות כשיר עונה שלמה הוא גם שווה משהו כמו 3-4 שערים בעונה עם 9-10 בישולים, מבחינה התקפית אין מגנים ברמה שלו בארץ (לא מאבוקה, לא בן ביטון, לא קונסטנטין וגם לא קונטה מתקרבים לרמה שלו), עדיף לנו שילך לאירופה, מאשר שיחזק קבוצה אחרת.

לא יודע כמה בישולים יש לקנדיל אבל זוכר שגם כבש פעמיים.

מסכים לגביי עדיפותו של דסה על רוב השמות, מלבד קונטה(שגם היה פצוע וגם תופקד כבלם לעיתים קרובות). קונטה כישרון נהדר בעיני.

לא יודע כמה בישולים יש לקנדיל אבל זוכר שגם כבש פעמיים.

מסכים לגביי עדיפותו של דסה על רוב השמות, מלבד קונטה(שגם היה פצוע וגם תופקד כבלם לעיתים קרובות). קונטה כישרון נהדר בעיני.

לקנדיל יש 17 הופעות, 2 שערים ו-2 בישולים, מקום חמישי במסירות מפתח (אחרי מיכה, אצילי, דסה וריקן).

קונטה כישרון אדיר, השאלה אם הוא מסוגל להישאר כשיר, עונה שעברה שיחק רק 7 משחקים (335 דקות, השלים 90 דקות רק בשני משחקים), עונה קודם לכן שיחק יותר (29 משחקים, מתוכם 24 משחקים הוא השלים 90 דקות) 15 מהמשחקים הוא שיחק כמגן, 11 כבלם ועוד 3 כקשר, המספרים שלו היו 2 בישולים וללא שערים, אם אני צריך לבחור בינו לבין דסה, הייתי לוקח את דסה, בטח כשלוקחים בחשבון שהוא זר, אבל אני לא מאמין שתהיה קבוצה בארץ שתציע לו יותר ממה שאנחנו הצענו לו (אולי מכבי חיפה, אבל גם זה בספק).

מישהו חושב שיש מצב שאם הוא לא מוצא שום דבר רציני בחו״ל ומוכן לתנאים של מכבי במלואם, המועדון יסכים להחתים אותו?

לא וטוב שכך.

התקדמנו.

זה מבט מאוד צר להסתכל רק על יום רביעי ולדבר רק על הפער הסופי (שכנראה לא נכון, אבל זה לא הדיון מבחינתי). מכבי במו"מ עם דסה המון זמן ויש לזה משמעות.

מה אתם חושבים, כשהיה לדוגמא מו"מ עם מיכה או דור פרץ, לא היו פערים בשלבים מסוימים? שמכבי לא התגמשה? דסה הוא לא הראשון ולא האחרון שעשה מו"מ להארכת חוזה וכמו שאמרו פה לפני, ההתנהלות שלו היתה גרידית ותחמנית, אז מכבי שמה לזה סוף.

עטר. סיפור דומה. היתה עליו אופציה יקרה אבל עשה עונה מעולה. לרגע לא רצה לעזוב את מכבי וזה היה ידוע לכולם. לא רצה לשחק בחצי כסף וזה לגיטימי.. מיטש נתן לשחקן בן 32 חוזה על סמך האטיטיוד. זה לקח שאמור להילמד להמשך. אני הופתעתי מחידוש החוזה של אלירן.

אני לא מצליח להבין למה כולם חושבים שאם הוא ישאר בארץ הוא ישחק בחיפה ..

לחיפה יש את מאבוקה שחקן זר שמשחק על אותו תפקיד ואם לומר אל האמת נותן עבודה התקפית

לא רעה בכלל .. לא רואה שום סיבה שחיפה תחתים את דסה ובמיוחד לא בסכומים שהוא דורש.

זה כבר לא משנה כלום עבורנו. חיפה, ליון, או בשיקטאש.

זה מאוד משנה, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לחזק יריבות לצמרת, נכון שזה לא בשליטתנו כי מדובר בשחקן חופשי, אבל עדיין עדיף לנו שילך לאירופה.

זה מאוד משנה, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לחזק יריבות לצמרת, נכון שזה לא בשליטתנו כי מדובר בשחקן חופשי, אבל עדיין עדיף לנו שילך לאירופה.

סבבה. מה שעושה לך טוב. שיחתום באירופה. אתה יכול להרשות לעצמך כל מה שמיטש מחליט והוא בטח מודע שזה אולי יקרה. ואני הולך עם העקרונות וההחלטות שלו.

סבבה. מה שעושה לך טוב. שיחתום באירופה. אתה יכול להרשות לעצמך כל מה שמיטש מחליט והוא בטח מודע שזה אולי יקרה. ואני הולך עם העקרונות וההחלטות שלו.

ככל שאני יודע, בסוף באמת גולדהאר דפק על השולחן. לא בטוח שמה שסופר לי (מישהו שאמר למישהו שאמר למישהו שאמר לי) הוא נכון, אבל הדיבור הוא שאחרי שמכבי הראתה רצינות כלפי אלו, דסה הגיע בריצה חזרה עם הסכמה לחוזה האחרון שמכבי הציעה לו, וגולדהאר פשוט לא היה מוכן לשמוע מזה. כאמור - לא יודע עד כמה זה אמין, אבל זה כן נשמע הגיוני לאור הדמויות המעורבות.

זה לא קשור לאם הוא יחתום בחיפה או לא, כי כרגע זה תלוי בדסה, זה קשור להעדפה שלנו כאוהדים, להגיד שזה לא משמעותי בשבילנו אם יחתום בחיפה או באירופה זו הסתכלות לא נכונה, כי גם אם סיים פה בצורה לא טובה עדיין לא צריך לזלזל בו מדובר בשחקן טוב, שהוא גם המגן הימני הכי טוב בליגה, אז ההעדפה שלנו צריכה להיות שאם הוא לא אצלנו אז שגם לא ישאר פה ויצא לאירופה, אבל עזוב, אם זו ההעדפה של חלק מהאנשים, אז זה וויכוח מיותר.

זה לא קשור לאם הוא יחתום בחיפה או לא, כי כרגע זה תלוי בדסה, זה קשור להעדפה שלנו כאוהדים, להגיד שזה לא משמעותי בשבילנו אם יחתום בחיפה או באירופה זו הסתכלות לא נכונה, כי גם אם סיים פה בצורה לא טובה עדיין לא צריך לזלזל בו מדובר בשחקן טוב, שהוא גם המגן הימני הכי טוב בליגה, אז ההעדפה שלנו צריכה להיות שאם הוא לא אצלנו אז שגם לא ישאר פה ויצא לאירופה, אבל עזוב, אם זו ההעדפה של חלק מהאנשים, אז זה וויכוח מיותר.

אין זילזול באף אחד. אמונה במערכת ובמקבל ההחלטות שלה שהביא אותנו למקומות נהדרים. אבל גם אין פחד. כדורגל והחיים בכלל יותר מורכבים מהחתמת מגן ימני או לא. חוזקת הקבוצה תלויה ועומדת על העקרונות של מיטש. לא על מגן ימני כשיר/ לא כשיר שסחב את כל האירגון הזה למערבולת של כותרות. ועוד משהו בקטנה, לא מדובר בעילוי.

ככל שאני יודע, בסוף באמת גולדהאר דפק על השולחן. לא בטוח שמה שסופר לי (מישהו שאמר למישהו שאמר למישהו שאמר לי) הוא נכון, אבל הדיבור הוא שאחרי שמכבי הראתה רצינות כלפי אלו, דסה הגיע בריצה חזרה עם הסכמה לחוזה האחרון שמכבי הציעה לו, וגולדהאר פשוט לא היה מוכן לשמוע מזה. כאמור - לא יודע עד כמה זה אמין, אבל זה כן נשמע הגיוני לאור הדמויות המעורבות.

ברור. ניתוח קר- הוא לא רוצה לפרנס אותו יותר. גם אם דסה היה יורד ל300. כבר לא יכול לראות אותו. במושגים שלו, דסה לא קיים יותר.

זה שהוא הגיע לרמה הזאת אצלנו לא אומר שזה מה שיהיה בחיפה אם יחתום שם, יכולת של שחקן מושפעת מאוד גם מהקבוצה והסגנון וכידוע חיפה קוברת שחקנים.