Jump to content

רשמי - דסה לא ממשיך

DeepSpace

Recommended Posts

מבאס, שחקן סופר איכותי שאני באופן אישי מאוד התחברתי אליו, הייתי שמח מאוד אם היה ממשיך, אבל נראה שאם יוצאת כזאת הודעה משהו שם באמת התפוצץ בין הצדדים וחבל.

מאחל לו הצלחה ומקווה מאוד שחיפה לא שברו עליו קופה.

אני מוכרח להגיד שעדיין לא הבנתי מה אלי דסה רוצה.

כסף?אירופה? גם וגם?

בסה"כ חבל, גם לנו וגם לו.

הוא היה צריך להיות יותר החלטתי, גם בשביל עצמו וגם מתוך הוגנות למכבי.

אם רצית אירופה מינואר, ולא חתמת על חוזה חדש כדי שלא ישלמו עליך דמי העברה, בשביל מה חזרת לדבר עם מכבי?

כי לא מצאת קבוצה? ואז אתה עוד מעיז להמשיך ולהתמקח אחרי שקיבלת הצעה טובה שכבר לא מקבלים בעידן הפייר פליי?

לא ברור...

מבאס רצח, גם זה שהוא עזב, גם כי המחליף שלו זה אלו, גם הדרך שבה זה קרה. אבל אפשר וצריך להתעודד מזה שיש לנו את קנדיל. צד ימין בידיים טובות.

אני רק מזכיר את הביקורת שהיתה פה על עסקת קנדיל. בדיעבד היא הייתה שיחוק. אני סומך על המערכת שעושה את המקסימום לנצל את המשאבים העומדים לרשותה

למי נשיר אלינור עכשיו? חייב אלי חדש

תמיד אפשר לחזור למקורות של אלי זיזוב...

(גם ככה כבר כמה עונות חלק שרים זיזוב במקום דסה חחחחח)

אני מוכרח להגיד שעדיין לא הבנתי מה אלי דסה רוצה.

כסף?אירופה? גם וגם?

בסה"כ חבל, גם לנו וגם לו.

הוא היה צריך להיות יותר החלטתי, גם בשביל עצמו וגם מתוך הוגנות למכבי.

אם רצית אירופה מינואר, ולא חתמת על חוזה חדש כדי שלא ישלמו עליך דמי העברה, בשביל מה חזרת לדבר עם מכבי?

כי לא מצאת קבוצה? ואז אתה עוד מעיז להמשיך ולהתמקח אחרי שקיבלת הצעה טובה שכבר לא מקבלים בעידן הפייר פליי?

לא ברור...

הכי מדוייק שיש! אני רק רוצה להוסיף,לדעתי, אגו זו לא הבעיה במכבי. אנשים שוכחים שמנהל את מכבי מנדספורד ומעלין נמצא בן אדם שהוכיח שההחלטות העיסקיות שלו הן תמיד עסקיות נטו. אם גולדהאר היה מחליט מהלב עם אגו, הוא לא היה מגיע לאן שהגיע.

ככל שמתפרסמים המספרים בנוגע לחוזה שכמעט ונסגר עם דסה, אני רק יותר מרוצה מזה שהוא לא חתם.

מדובר על חוזה מפלצתי שלא מגיע לאף שחקן ישראלי שהוא לא ערן זהבי. על-סמך ניסיונות עבר, שחקנים ישראלים שמקבלים חוזה כזה והדגש הוא בעיקר על האורך שלו, נוטים להוריד את הרגל הגז. עתידם מובטח שנים קדימה. ועם היסטוריית הכשירות הסופר בעייתית של אלי דסה במדינו, נפלא שהוא לא חתם. יגיע שחקן, שהוא באופן מאוד סביר יהיה פחות טוב ממנו, אבל רעב ממנו. יגרום לקנדיל להזיע ולהישאר דרוך שמא יאבד את מקומו בהרכב. המסר שעבר לשאר השחקנים, אלו שייכנסו בחודשים הקרובים למו"מ עם מכבי הוא גם משהו שעושה לנו טוב - לא מפחדים לוותר על שחקנים, טובים ככל שיהיו.

איך אפשר לסלוח למגן שיודע שאנחנו בקשיים עם הפיירפליי, ולא בא לקראתנו בכלל וחשב רק על עצמו?

דסה קיבל שיעור בנאמנות, תיהיה לויאלי למערכת וכשיגיע הזמן ידאגו לתת לך בונוסים במידה והבאת הצלחות.

ככל שמתפרסמים המספרים בנוגע לחוזה שכמעט ונסגר עם דסה, אני רק יותר מרוצה מזה שהוא לא חתם.

מדובר על חוזה מפלצתי שלא מגיע לאף שחקן ישראלי שהוא לא ערן זהבי. על-סמך ניסיונות עבר, שחקנים ישראלים שמקבלים חוזה כזה והדגש הוא בעיקר על האורך שלו, נוטים להוריד את הרגל הגז. עתידם מובטח שנים קדימה. ועם היסטוריית הכשירות הסופר בעייתית של אלי דסה במדינו, נפלא שהוא לא חתם. יגיע שחקן, שהוא באופן מאוד סביר יהיה פחות טוב ממנו, אבל רעב ממנו. יגרום לקנדיל להזיע ולהישאר דרוך שמא יאבד את מקומו בהרכב. המסר שעבר לשאר השחקנים, אלו שייכנסו בחודשים הקרובים למו"מ עם מכבי הוא גם משהו שעושה לנו טוב - לא מפחדים לוותר על שחקנים, טובים ככל שיהיו.

כל מילה. מה שמעניין אותי זה שלפני כמה שנים שהחתימו את טב"ח על חוזה הזוי הייתה תמימות דעים שזו טעות שתעלה לנו ביוקר. והיא אכן עלתה, מקצועית וכלכלית. לאיפה זה נעלם? כל כך מהר שכחו לאן הגענו עם טירוף המשכורות הזה? אנחנו גם ככה הכי שלמנים בליגה, לפחות שיהיו לנו טיפה גבולות. לכל ישראלי יש תחליף.

רז אמיר

"מכבי ת"א הפסידה את דסה על 25 אלף דולר"

מלנוביץ' בהתבטאות בלעדית ל-ONE: "ביקשתי ממנספורד הצעה אחרונה, הוא לא התקשר בחזרה ובמקום התפרסמה הודעת פרידה. חבל, כך הם גם הפסידו את דאבור"

כשאני קורא את מה שהסוכן אומר אני עוד יותר שלם שהוא לא ממשיך. הוא בפירוש אומר שהוא נכנס לתמונה לא היה סיכום עם מכבי, בניגוד לכל הפירסומים שכביכול מכבי חזרו מסיכומים וכשהוא פנה למנדספורד ,מכבי כבר לא חזרו אליו, כלומר הם החליטו שדאסה הגזים.

רז אמיר

"מכבי ת"א הפסידה את דסה על 25 אלף דולר"

מלנוביץ' בהתבטאות בלעדית ל-ONE: "ביקשתי ממנספורד הצעה אחרונה, הוא לא התקשר בחזרה ובמקום התפרסמה הודעת פרידה. חבל, כך הם גם הפסידו את דאבור"

אני טוען: "דסה הפסיד את מכבי על 25 אלף דולר"