Jump to content

רשמי - דסה לא ממשיך

DeepSpace

Recommended Posts

לא מבין את ההודעה הזו, מרגיש נטול פאסון.

ניכר שהמערכת חמה עליו טורבו.

מה יש להבין? במכבי רוצים לשים סוף למחול השדים שהתחולל סביבו בימים האחרונים ולחתוך את הסיפור פומבית. מאוד אלמנטרי לתפיסתי

כמה אפשר היה למשוך ולשגע אותנו??? כן רוצה לחתום - לא רוצה לחתום

רוצה אירופה - מתחרט וכן רוצה לחתום

מעלה דרישות - מחפשים אופציה למגן אחר - פתאום שוב כן רוצה לחתום

רוצה לחתום אבל דברו עם הסוכן שלי

שנה שלמה שיגע אותנו !!!

התנהלות זוועה, הזויה וכפויית טובה.

בדרך כלל, כשחקן משמעותי, שהיה אהוב, ששיחק פה כמה שנים טוב עוזב אני נפרד ממנו בעצב ומודה לו.

במקרה הזה, אני מודה, בגלל התנהלות שלו אני מרגיש בדיוק ההיפך.

מרגיש הקלה שזה סוף סוף נגמר

לא מבין מה אתם כועסים על דסה. אז נכון, לאור זה שהוא כל עונה חצי מהזמן עם קביים, הוא היה צריך להודות למכבי על ההצעות שנתנו לו, אבל מצד שני הוא ברמה מעל כל המגנים הקיימים בשוק הישראלי ובנוסף אולי בכלל יצא לחו"ל ואז בכלל לא אבין את הכעס עליו.

מכבי מבחינתה התנהלה נכון שלא החזיקה אותו בכל מחיר, במיוחד שזה שחקן פציע. אבל גם כלפי דסה אין לי טענות, הוא רוצה להתקדם כלכלית או להתקדם לחו"ל שזה לגיטימי.

מצד שלישי, אם הוא הולך לקבוצה בארץ אז אני לוקח את כל מה שאמרתי והוא מטומטם.

מה יש להבין? במכבי רוצים לשים סוף למחול השדים שהתחולל סביבו בימים האחרונים ולחתוך את הסיפור פומבית. מאוד אלמנטרי לתפיסתי

לגיטימי, אבל אני רואה את זה אחרת.

לא זוכר מקרי עבר שבהם מכבי התייחסה למחול שדים תקשורתי, תהיה הסוגיה אשר תהיה. ע״ע כל המשחקי מו״מ של זהבי/ג׳ורדי בעונות קודמות.

בעיניי, ההודעה הזו נועדה אך ורק כדי ״להכניס אחת״ לדסה וסובביו.

הודעה על החתמה של אלו לצורך העניין, גם אם ייקחו עוד 48 שעות להשלים את העסקה, הייתה סוגרת את הפרשה ומייתרת את ההודעה הנוכחית,

ועושה את זה עם סטייל.

לא זוכר מקרי עבר שבהם מכבי התייחסה למחול שדים תקשורתי, תהיה הסוגיה אשר תהיה. ע״ע כל המשחקי מו״מ של זהבי/ג׳ורדי בעונות קודמות.

זו הודעת פרידה סטנדרטית כמו שהייתה לטב"ח, אלברמן ושפונגין ותהיה גם לטיבי אם יעזוב סופית.

יצא אפס. אני מאוד מרוצה ממכבי במהלך הזה, הגיע הזמן להראות קשיחות ולגרום לשחקנים בארץ להבין שמכבי זה לא רק שכר, זה המועדון הכי טוב בארץ על כל המשתמע בכך - תנאים, קהל, מערכת, מאמנים וצוות טופ קלאס, בעלים מושלם וכולי. אם דסה לא מבין שעדיף לו לקבל 50 אלף פחות אצלנו ולהינות משאר ההטבות שיש לנו להציע, שיהיה לו בהצלחה בקבוצות אחרות. ואגב, כולם פה מדברים על חיפה, אבל התחושה שלי היא שאלונה כבר שועטת על המציאה.

הודעה על החתמה של אלו לצורך העניין, גם אם ייקחו עוד 48 שעות להשלים את העסקה, הייתה סוגרת את הפרשה ומייתרת את ההודעה הנוכחית,

ועושה את זה עם סטייל.

לא חושב. היו הודעות דומות גם לשחקנים אחרים שהיו הרבה זמן במועדון (לדוגמא ראיקוביץ׳ רק הקיץ).

זכותו לעשות מה שהוא רוצה ולחתום איפה שבא לו, וכמובן למקסם את הרווחים שלו כמה שיותר. אם הוא חושב באירופה/במועדון אחר בארץ הוא יכול להצליח יותר אז לבריאות.

מכבי עשו מה שהיו צריכים לעשות מזמן, לקבוע דד ליין שיסגור את הסיפור ולא למרוח את זה כמו מסטיק.

בכל אופן סומך על קנדיל שהוא ישתלט על העמדה הזאת במהירות, אבל קצת חושש מדור אלו שמגיע אחרי שנתיים בלי משחק רציף.

ועושה את זה עם סטייל.

מסכים.

ומה דעתך המקצועית על ההתרחשויות?

לא חושב. היו הודעות דומות גם לשחקנים אחרים שהיו הרבה זמן במועדון (לדוגמא ראיקוביץ׳ רק הקיץ).

אולי אתה צודק, קשה לי מאוד לנתק את העיתוי של ההודעה מהתוכן שלה.

טביעות אצבע של ״אגו״ על כל הסיפור הזה.

לא היה עילוי כמו שעושים ממנו, כל שנה חצי עונה לא בסגל ואף פעם לא הראה איזה חיבור למועדון מעל הממוצע.

מגן טוב אבל רחוק מהסכומים שדרש גם אם שמים את הפציעות בצד.

זכותו לעשות מה שהוא רוצה ולחתום איפה שבא לו, וכמובן למקסם את הרווחים שלו כמה שיותר. אם הוא חושב באירופה/במועדון אחר בארץ הוא יכול להצליח יותר אז לבריאות.

מכבי עשו מה שהיו צריכים לעשות מזמן, לקבוע דד ליין שיסגור את הסיפור ולא למרוח את זה כמו מסטיק.

בכל אופן סומך על קנדיל שהוא ישתלט על העמדה הזאת במהירות, אבל קצת חושש מדור אלו שמגיע אחרי שנתיים בלי משחק רציף.

מכבי היו צריכים לקבוע דד ליין, זה נכון וזו טעות ניהולית.

כל שאר ההתנהלות השערורייתית על דסה, שהייתה לו חצי שנה(!) למצוא קבוצה והוא לא עצר לרגע לחשוב שאולי לבוא קצת לטובת הקבוצה יהיה בסופו של דבר לטובתו.

לדעתי, המשחק נגד פולין קצת טרף לו את הקלפים. זה היה בדיוק הרגע שהיה צריך להשאיר את האגו בצד, לבוא כמו גבר למנספורד ולהגיד לו שהוא נשאר.

אם להאמין לממציפח, מנספורד הסכים לתת לדסה 450K לחמש שנים לא כולל בונוסים, והם לחצו יד על זה - בכפוף לאישור של מיץ'.

מיץ, שם וטו ומנספורד חזר לדסה עם הצעה סופית של 400K לשלוש שנים כולל בונוסים ושם זה נפל:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5548153,00.html

אני לוקח את הסיפור הזה בעירבון מוגבל מאוד, אבל אם הוא נכון אני שמח שמיץ' כבר לא משמש חותמת גומי. שום שחקן שלא קוראים לא ערן זהבי לא שווה חוזים כאלה.

ועושה את זה עם סטייל.

מסכים.

היה נכון להוציא את ההודעה אחרי ההחתמה של אלו.

ועושה את זה עם סטייל.

בעיניי, הודעת תודה ופרידה רשמית הרבה יותר מכובדת מהודעה סתמית על החתמה ללא התייחסות לדסה. האמת שהודעה שכזו אם כבר היתה משדרת לי את המסר שאתה חווית

ההיסטוריה של אלי דסה מלמדת שאין בו שורשיות כלל. הוא לא מחובר למועדון כלשהו.

מוזמנים לבדוק את תחלופת המועדונים ששיחק בהם החל מגיל קטקטים.

מי שציפה ללויאליות כלשהי מצדו - מגה נאיבי.

לא עצוב על העיזבה שלו, כבר שנה שעברה העדפתי את קנדיל עליו.

מבואס ממי שהגיע במקומו, כי אם קונסטנטין היה מגיע לספסל הייתי רגוע יותר מאשר אלו, אבל לוקח את זה בפורפורציה שבלאו הכי קנדיל מיועד להרכב נכון לעכשיו אז זה לא סוף העולם.

אם בכסף שנחסך יוכלו להתחזק בחלוץ או בבלם במקום טיבי/אמאדור אז מה טוב.

מה גם שאם היינו משלמים לו משכורת פרועה אז עוד שחקנים ידרשו משכורות כאלו, אם השאיפה היא להוריד את המשכורות במכבי אז צריך לקחת בחשבון שדברים כאלו יקרו וייתכן ועוד שחקנים טובים יעזבו בהמשך כי לא נתפרע עם השכר.