Jump to content

תומר לוי - כנס זריז

Sawyerdroid

Recommended Posts

אתה כותב דברים וכל מה שאני קורא זה "סוייר תתייק אותי כבר!!!!!"

שאלתי שאלה, חתיכת מטומטם

ילד כפות של און ליין היית, נשארת וכנראה תהיה כזה לתמיד

בטח איימו עליו בתביעה או משהו אחרת אין מצב שהיה מתנצל. בחיים לא ראיתי מישהו מתנצל בפומבי על דברי רעל כנגד מכבי.

התנצל איפה? ברדיו טלוויזיוני שאף אחד לא שומע/רואה?

יא קוקסינלים. שיתנצל כמו שצריך. בינתיים צריך למרר לו את החיים. לא נמאס לכם שהפכנו שק חבטות?

לא איימו עליו ולא בטיח

הא כל היום מטייל פה האפס הזה

שידחוף את האגודל עמוק לתחת

צריך לעשות בלגן ולמנוע דבר אחד - שהשמן ימשיך לסקר את מכבי

חתיכת אפס תחזור עם הלשון לתחת של הקסקט

הגיע הזמן שמכבי יכנסו עם תביעה רצינית גם למען יראו וייראו

יש לנו כוח כקהל רק חבל שאנחנו לא מנצלים אותו

רץ טינוף שלו בוואטסאפ על זה שאנחנו הקבוצה הכי גזענית בארץ הרבה יותר מביתר ושאין שחקן ערבי 5 שנים במכבי ופשוט מונף כדי למצוץ לביתר.

אל תדאג, מכבי תזיין אותו.

מדונאנין מוסלמי לא? קצת סותר את העובדות שהוא מציג

מדונאנין מוסלמי לא? קצת סותר את העובדות שהוא מציג

זה ביזיון שזה בכלל עלה על הפרק. מכבי לא בודקת למי השחקן מתפלל. ועל זה צריך לזיין את השמן

הקלטה מקורית:

מכבי הכי גזענים בארץ, מכבי מועדון גזעני

התנצלות:

דבריי הוצאו מהקשרם, אני לא חושב שמכבי מועדון גזעני

ליצן

ענק, לפורום אשכרה יש השפעה על השיח. כלי אדיר.

אם ב"לפורום" אתה מתכוון לזה שהעברתי את הקלטת הווטוסאפ למכבי ושהם טיפלו בזה מול האגודל - סבבה.

בכל צורה אחרת לפורום לא הייתה שום השפעה כאן, תומר לוי אפילו הבהיר שהוא מפחד רק מהמערכת המשפטית של מורן מאירי ולא מהקהל הצהוב והצהוב (חושב שהוא מצחיק..)

אם ב"לפורום" אתה מתכוון לזה שהעברתי את הקלטת הווטוסאפ למכבי ושהם טיפלו בזה מול האגודל - סבבה.

בכל צורה אחרת לפורום לא הייתה שום השפעה כאן, תומר לוי אפילו הבהיר שהוא מפחד רק מהמערכת המשפטית של מורן מאירי ולא מהקהל הצהוב והצהוב (חושב שהוא מצחיק..)

תומר לוי בוואטסאפ: אחי אני מפחד רק מהמערכת המשפטית של מורן מאירי ולא מהקהל הצהוב

תומר לוי בוואטסאפ: אחי אני מפחד רק מהמערכת המשפטית של מורן מאירי ולא מהקהל הצהוב

אמיתי? אם כן תכל'ס הוא צודק, לא הייתי רוצה להתעסק עם מאירי.

כל זמן שכל יצורי הפייסבוק והקהל הרחב שבקושי מגיע למשחקים ימשיך להיכנס לכל הנפצה בוואן, ספורט5 ו-Ynet אנחנו נמשיך לקבל את הרפש הזה.

הקהל של מכבי הכי לא מאורגן והכי טיפש בקטעים האלה, לצערי. אני לא נכנסתי לוואן ולספורט5 בערך עשר שנים, אולי אפילו יותר לגבי וואן. Ynet גם כן מוחרמים כבר כמה שנים טובות (מאז צנציפר).

ברגע שתהייה מחיקה מאסיבית של האפליקציות שלהם וקריאה ברורה להפסיק להאמין להם ולתת להם במה ויחס, נראה כאן שינוי. כולנו יודעים שזה לא יקרה.

כל זמן שכל יצורי הפייסבוק והקהל הרחב שבקושי מגיע למשחקים ימשיך להיכנס לכל הנפצה בוואן, ספורט5 ו-Ynet אנחנו נמשיך לקבל את הרפש הזה.

הקהל של מכבי הכי לא מאורגן והכי טיפש בקטעים האלה, לצערי. אני לא נכנסתי לוואן ולספורט5 בערך עשר שנים, אולי אפילו יותר לגבי וואן. Ynet גם כן מוחרמים כבר כמה שנים טובות (מאז צנציפר).

ברגע שתהייה מחיקה מאסיבית של האפליקציות שלהם וקריאה ברורה להפסיק להאמין להם ולתת להם במה ויחס, נראה כאן שינוי. כולנו יודעים שזה לא יקרה.

ואז מעלים לנושא מלפפונים כל כתבת רעל של לוציפר

אני אומר את זה כבר שנים - הם מרשים לעצמם לטנף, לשקר ולהמציא ידיעות כי לא עושים משהו נגדם ונגד זה.

עד שלא יקבלו תביעות לפנים הם לא ירגעו - למה להם?? מאפשרים להם את זה.

רק תביעות !!!

אני אומר את זה כבר שנים - הם מרשים לעצמם לטנף, לשקר ולהמציא ידיעות כי לא עושים משהו נגדם ונגד זה.

עד שלא יקבלו תביעות לפנים הם לא ירגעו - למה להם?? מאפשרים להם את זה.

רק תביעות !!!

הם מתים שייתבעו אותם. מתים. זה רק ייתן להם עוד רייטינג וקליקים.

הדבר היחיד שיכול להשפיע עליהם זה החרמה מאסיבית וירידה בכמות הכניסות, וזה לא יקרה לעולם, ובטח ובטח שלא רק בזכות הפורום.