Jump to content

תומר לוי - כנס זריז

Sawyerdroid

Recommended Posts

הגנבת דעת הזאת כבר מתחילה לחלחל לאנשים. כאילו מיץ' גולדהאר אי פעם שאל את דעתנו או שמאה אחוז מאוהדי מכבי הם לה פמיליה במסווה. שיגידו לי שחקן ערבי אחד שהיינו צריכים להביא למכבי אחד ולא שישב על הספסל. הם הגזענים שחושבים שצריך להביא שחקן ערבי רק בשביל להגיד הבאנו מזל שמנספורד ומיץ' לא עובדים ככה.

יש הבדל בין האמירה שחלק מהקהל של מכבי גזעני (נכונה או לא זה כבר דיון אחר) לבין להגיד שהמועדון גזעני כי הם לא מביאים ערבי.

יש הקלטה חדשה שלו בווטסאפ, שם הוא מדבר על קומץ, שכביכול, צריך להביא שחקן ערבי רק כדי להוציא את הגזענות בעודה קטנה

איך משיגים אותה

שמיץ׳ יפתח את הארנק ויביא את מונאס דאבור.

זה ישתיק את כל מי שאומר שמכבי גזענית, יסדר לנו את עמדת החלוץ וישחרר עמדה של זר.

שניסו להחזיר אותו לפני 4 שנים הערוץ שלו יצא בקמפיין שמואנס צריך להישאר בשוייץ

לא מבין איך לא תובעים לשמן הזה את הצורה

הערוץ המזויין שלו עשה קמפיין שדאבור לא יחזור למכבי בזמנו ועכשיו הם מתלוננים שאין ערבי במכבי? את מי הם רוצים שנחתים, את אחמד עאבד? כל הערבים הטובים משחקים בחו"ל וכל השאר ברמה של מכבי חיפה.

מכבי חייבת להגיב בתביעה.הוא מאשים את מכבי במדיניות שיקרית והחרא הזה מחלחל.

זו הבעיה.

שותלים נראטיב שקרי ואחר כך לך תוכיח שאין לך אחות

זו הבעיה.

שותלים נראטיב שקרי ואחר כך לך תוכיח שאין לך אחות

ממש. יש לי חבר פייסבוק שאהד שרוף את ביתר, הקים את נורדיה ולא מסתכל לאחור יותר. עורך דין, איש מהשורה, אינטילגנטי. המון ויכוחים איתו.זה מטריף. שאני מדבר איתו על ערבים במחלקת נוער הןא מבטל אותי ואומר שגם לביתר יש וזה לא המבחן. אלא רק הבוגרת. זה חולני.

אני לא עו"ד אבל לא נראה לי שאפשר לתבוע מישהו דיבה על משהו שהוא כתב בשיחה פרטית בוואצפ, לא?

אתה כותב דברים וכל מה שאני קורא זה "סוייר תתייק אותי כבר!!!!!"

ממש. יש לי חבר פייסבוק שאהד שרוף את ביתר, הקים את נורדיה ולא מסתכל לאחור יותר. עורך דין, איש מהשורה, אינטילגנטי. המון ויכוחים איתו.זה מטריף. שאני מדבר איתו על ערבים במחלקת נוער הןא מבטל אותי ואומר שגם לביתר יש וזה לא המבחן. אלא רק הבוגרת. זה חולני.

מתסכל.

אני לא עו"ד אבל לא נראה לי שאפשר לתבוע מישהו דיבה על משהו שהוא כתב בשיחה פרטית בוואצפ, לא?

גם שיחות טלפון אלו שיחות פרטיות שברגע שמודלפות וידועות לציבור - ישנה חשיפה לתביעה. היגיון פשוט.

תשאל אותו איזה ערבי מתאים לרמה של מכבי? בקשר לאלה שמשחקים בחו"ל - כיאל ודאבור לא רלוונטים וסבע וטווטאחה יקרים מידי. מי שנשאר זה אלחמיד וטאהא שאישית אני לא מחזיק מהם בכלל אבל גם לא רלוונטים כי הם משחקים בב"ש ואותו הדבר חבשי. כל השאר פשוט לא מתקרבים לרמה שלנו.

כוס אמא שלנו אם אנחנו לא עושים כלום בנדון.

הגיע הזמן להפשיל שרוולים. תתנו כאן את הטלפון שלו, כתובת מייל, פייסבוק וטוויטר. בואו נתחיל לעבוד.

זיינתם את המוח לדלמאו אז לתומר לוי לא? ללכת עם זה עד הסוף. רז הקיר, צנציפר, כולם למדו שמכבי אירופאים ולא מגיבים.. בואו נזיין אותם.

תשאל אותו איזה ערבי מתאים לרמה של מכבי? בקשר לאלה שמשחקים בחו"ל - כיאל ודאבור לא רלוונטים וסבע וטווטאחה יקרים מידי. מי שנשאר זה אלחמיד וטאהא שאישית אני לא מחזיק מהם בכלל אבל גם לא רלוונטים כי הם משחקים בב"ש ואותו הדבר חבשי. כל השאר פשוט לא מתקרבים לרמה שלנו.

אני יודע את זה. לטעמי, גם הוא יודע את זה אבל כל נושא הגזענות בביתר זה פצע מדמם אצלו אז הוא רואה צל הרים כהרים. וזה מתסכל שזה מגיע מאדם שאני בסך הכל מעריך. לא איזה טוקביסט ילד.

מעניין מה קרה בשעתיים האלה שבין זה שיצאו על אוהדי בית"ר בכל רחבי התקשורת ועד הרגע הזה שהתחילו ללקק להם עם כתבות על 100 ילדים בסה"כ שצועקים מוחמד מת.

מעניין שלובשי השחורים של בית"ר לא יכולים לעצור

" 100 ילדים " אבל לזרוק רימון צהוב ביציעי הפועל את זה הם יכולים.

איזה תקשורת.. בדיחה.