Jump to content

תומר לוי - כנס זריז

Sawyerdroid

Recommended Posts

הם מתים שייתבעו אותם. מתים. זה רק ייתן להם עוד רייטינג וקליקים.

הדבר היחיד שיכול להשפיע עליהם זה החרמה מאסיבית וירידה בכמות הכניסות, וזה לא יקרה לעולם, ובטח ובטח שלא רק בזכות הפורום.

הם מפחדים פרימו אחרי התביעה שקיבל היה בהקפאה כמה זמן ואחרי זה חזר "יותר מתון" בכל השנאה שלו כלפיי מכבי.

הם מתים שייתבעו אותם. מתים. זה רק ייתן להם עוד רייטינג וקליקים.

הדבר היחיד שיכול להשפיע עליהם זה החרמה מאסיבית וירידה בכמות הכניסות, וזה לא יקרה לעולם, ובטח ובטח שלא רק בזכות הפורום.

רק תביעות לדעתי.

תבע אחד מהם על 100 אלף שקל (שזה הון תועפות בשביל אדם ממוצע), תאמין לי הוא יצטער על הרגע.

יותר לא תראה דיווחים מכפישים ושקריים יותר ממנו.

בדרך כלל אין בסיס לתביעות האלה ומכבי לא יתעסקו בזה.

עד שאנשים לא יפסיקו לספק לאתרי הרפש האלה קליקים שום דבר לא ישתנה. על כל כתב שייעלם נקבל עוד צנציפר ועוד פכשצקי.

בדרך כלל אין בסיס לתביעות האלה ומכבי לא יתעסקו בזה.

עד שאנשים לא יפסיקו לספק לאתרי הרפש האלה קליקים שום דבר לא ישתנה. על כל כתב שייעלם נקבל עוד צנציפר ועוד פכשצקי.

אם להאשים מועדון במדיניות גזענית זה לא בסיס לקייס אני לא יודע מה כן. רק חסר שעכשיו יבוא איזה כתב ויאשים את מכבי בגזענות נגד אתיופים.

אם להאשים מועדון במדיניות גזענית זה לא בסיס לקייס אני לא יודע מה כן. רק חסר שעכשיו יבוא איזה כתב ויאשים את מכבי בגזענות נגד אתיופים.

באיזה פורום זה נאמר, מה הנזק, ועוד ועוד.

רק אזכיר שלפני תומר לוי היה לנו את שירלי בר דיין וגם אותה אנשים לא אהבו (הגם שלא הייתה נוראית כמו השקרנים הנוכחיים). יילך האגודל יבוא מישהו אחר.

באיזה פורום זה נאמר, מה הנזק, ועוד ועוד.

רק אזכיר שלפני תומר לוי היה לנו את שירלי בר דיין וגם אותה אנשים לא אהבו (הגם שלא הייתה נוראית כמו השקרנים הנוכחיים). יילך האגודל יבוא מישהו אחר.

דווקא אהבתי את שירלי בר דיין היה אפילו פעם אחת שהיא הקריאה איזה משהו מנושא בבטיל. מעניין אם היא עוד גולשת פה עם היוזר שלה.