Jump to content

כרטיס אשראי ישראכרט לאוהדי הקבוצה

Michael Scofield

Recommended Posts

זה בלאגן לבטל? בזמנו אני זוכר שדרשו ממני לגזור את האשראי ולשלוח להם אותו במעטפה מיוחדת שהם שלחו לי קודם לכן כשביקשתי לבטל,

עברו כמה שנים טובות מאז, התהליך השנה קצת?

תגיד נאבד, ולא רוצה חדש.

https://www.leaan.co.il/mtlvfc/custom/mtaf/credit.pdf

תקנון האשראי.

לפי התקנון כל הרכישות למבצע יש לבצע עם האשראי (נניח את המנוי לקנות עם האשראי).

לגבי ביטול - זה הדבר היחיד בתקנון

בכל מקרה מובהר כי כל משתתף בתוכנית יהיה זכאי לפרוש מהתוכנית ורישומו כמשתתף בתוכנית יבוטל וימחק תוך 30 יום מיום הודעתו, במכתב רשום, על רצונו כאמור. במקרה כזה הודעתו כאמור תחשב כויתור על הטבות שינתנו בקשר עם התוכנית על ידי השותפות ו/או ישראכרט לפי העניין וכפי שיהיו מעת לעת.

זה בלאגן לבטל? בזמנו אני זוכר שדרשו ממני לגזור את האשראי ולשלוח להם אותו במעטפה מיוחדת שהם שלחו לי קודם לכן כשביקשתי לבטל,

עברו כמה שנים טובות מאז, התהליך השנה קצת?

ביטלתי מאסטרקארד לפני שבועיים, לא ביקשו לשלוח כלום, רק אמרו לי לגזור ולזרוק

אם כבר יש לי ישראכרט אני מקבל את הforever+ בחינם?

לא, אתה צריך אשראי ישראכרט "פוראבר" כמו שיש אשראי שופרסל למשל וכו',

אבל אם אתה כבר בחברה הזאת אז עוד יותר קל לך להוציא אשראי פוראבר, לבטל את האשראי הקיים ולהעביר את החיובים והו"ק בקלות לכרטיס החדש ועל הדרך לחסוך לשנה את העלות החודשית של הכרטיס אשראי.

אם אין עמלת אשראי בשנה הראשונה זה שווה לגמרי לעשות את אותו ולקבל את הפורבר+ חינם בשנה הראשונה. אחרי זה כבר צריך לחשב מה עדיף

זה בדיוק מה שאני חושב ולכן הזמנתי אשראי וקיבלתי את המועדון מתנה וכרטיס לאירופית ואפילו 5 אחוז בנחה על המנוי נקבל. אין התחייבות על סכום עיסקאות בחודש בקיצר שווה.

ביטלתי מאסטרקארד לפני שבועיים, לא ביקשו לשלוח כלום, רק אמרו לי לגזור ולזרוק

היום כל החברות אשראי לא עושות בעיות עם ביטולים, בשונה מחברות תקשורת. לדעתי עוד שנה יתנו שנה חינם של דמי כרטיס למי שירכוש מעל 500 שח בחודש באמצעות האשראי.

אמרו כבר נגד קלוז'

במייל שקיבלתי אחרי שעשיתי אתה החברות אני חושב שאמרו שזה יכול להשתנות.

אז תגידו לי אם הבנתי נכון, אם עושים את האשראי

אתה לא משלם עמלת כרטיס למשך שנה ומקבל FOREVER+ לשנה.

כלומר אתה לא משלם כלום וגם יש לך 5% הנחה במנויי?

אז תגידו לי אם הבנתי נכון, אם עושים את האשראי

אתה לא משלם עמלת כרטיס למשך שנה ומקבל FOREVER+ לשנה.

כלומר אתה לא משלם כלום וגם יש לך 5% הנחה במנויי?

כן וגם מקבל מתנה ארנק וצעיף של מכבי וכרטיס למשחק באירופה.

על פניו זה רווח נקי ודי עצום למי שעושה את האשראי,

פשוט צריך לזכור לבטל אותו לפני שמסתיימת שנה.

מעניין אם מכבי מרוויחה משהו מזה שעושים את האשראי לשנה ומבטלים (יכול להיות שישראכרט מעבירים את הכסף למכבי והם אלה שיפסידו)

כי אם כן אז הבחירה קלה, אם לא אני אעשה דרך לאן.

כמובן שאין פה מילימטר של ביקורת או משהו שלא יובן לא נכון. נותנים לך תקח ואם נותנים חינם אז אפשר להתנפל בכיף, בכל זאת אנחנו ישראלים.

מעניין אם מכבי מרוויחה משהו מזה שעושים את האשראי לשנה ומבטלים (יכול להיות שישראכרט מעבירים את הכסף למכבי והם אלה שיפסידו)

כי אם כן אז הבחירה קלה, אם לא אני אעשה דרך לאן.

כמובן שאין פה מילימטר של ביקורת או משהו שלא יובן לא נכון. נותנים לך תקח ואם נותנים חינם אז אפשר להתנפל בכיף, בכל זאת אנחנו ישראלים.

בדרך כלל בשותפיות כאלה ישנה חלוקה בעלויות בין החברות. חברת האשראי נותנת כרטיס אשראי חינם ( עלות שולית עבורה וסיכון נמוך למעילות גניבות וכו) ובנוסף תתן לך 30 שח על רכישת מנוי ב 1200 שח ומכבי כנראה כ30 שח מנגד (ההנחה של המנוי מתחלקת לעיתים שווה בין הגופים). מכבי נותנים לך ערכת הצטרפות שהעלות לדעתי גם לא גבוהה, ובטח רכשו אלםי פריטים מסין בזול. חברות במועדון אין עלות, והכרטיס לאירופה גג 50-60 שח שלא בטוח שבכלל האיצטדיון יהיה מלא. בסופו של תהליך המטרה של מכבי היא ליצור אפיק הכנסות נוסף, שייכות למועדון ואופציה לצירוף מנויים חדשים. המטרה של ישראכרט שתהפוך להיות לקוח שלהם גם אם אתה קיים עצם זה שהסמל של מכבי על גבי הכרטיס שלהם מעלה את קרנם בעיני אוהדי מכבי בעשרות אחוזים. יש סיכוי שלא תרצה להחזיר את הכרטיס, גם אם יעלה לך 10-15 שח לחודש להחזיקו, בגלל הסמל. יש כאן אפקט פסיכולוגי.וכמובן מעל לכל אם אתה לקוח מבוסס ייתכן שתשתמש רבות בכרטיס באלפי שח בחודש שיכניסו כספים רבים לחברה.

הזמנתי, מקסימום אני אבטל עוד שנה אם אני לא אהיה מרוצה

zi3jzmzmj4di.png

גם אני הזמנתי היום דאבל ויש לי עוד 4 כרטיסים של ישראכרט ואמריקן אקספרס ולאומי קארד. אגב כולם חינם ללא דמי כרטיס ורק נותנים הטבות. בן אדם רציונאלי חייב לעשות זאת. אין כאן שום סיכון אלא רק וחסכון נחמד לאוהד. בכל מקרה בעוד שנה תקבל 50 אחוז הנחה על המועדון של מכבי ++ וכנראה שלא תשלם דמי כרטיס, אם תאיים להתנתק יחדשו לך את החברות לעוד שנה.

הוזמן האשראי

מקווה שחלק מהשיתוף פעולה כולל את זה שלא יהיה אדום על הכרטיס

אל תבנה על זה. הלוגו של מאסטר קארד ( חלקו באדום) חזק מכל שיתוף פעולה גם אם מדובר בעוד 10000 לקוחות חדשים לישראכרט.