Jump to content

כרטיס אשראי ישראכרט לאוהדי הקבוצה

Michael Scofield

Recommended Posts

היום שבכל אצטדיון יש קרוסלות ואם יש בעיה אפשר להביא גם סורקים ניידים. אני לא רואה סיבה של איסוף כרטיסים פיזי. צריכים לעבור לשיטה של הטענה על המנוי/הדפסה ביתית/דרך הטלפון הנייד. ואז לא יהיה צורך לאיסוף כרטיסים ובאמת לא תהייה הצדקה לעמלות.

איך זה קשור? אני תמיד עושה הדפסה ביתית ומשלם עמלה. העמלה היא לא על האיסוף, אלא על השירות שאתה מקבל מהם.

איך זה קשור? אני תמיד עושה הדפסה ביתית ומשלם עמלה. העמלה היא לא על האיסוף, אלא על השירות שאתה מקבל מהם.

בכל מדינה מתוקנת בעולם שאתה קונה כרטיס באינטרנט אתה משלם קצת פחות כסף.

וואלה זה לא נכון, גם באירופה יצא לי לשלם עמלות.

סתם דוגמה, במשחקי בונדסליגה יצא לי לשלם 2 יורו עמלה.

וואלה זה לא נכון, גם באירופה יצא לי לשלם עמלות.

סתם דוגמה, במשחקי בונדסליגה יצא לי לשלם 2 יורו עמלה.

דווקא לי יצא לשלם פחות על כרטיסים (לקולנוע בעיקר) בהזמנה באינטרנט גם באנגליה וגם בארה"ב

עברו שנים מאז, אז יכול להיות שזה כבר לא המצב היום

אם אתה קונה ישירות מהמנפיק, אז כן. אבל דרך משרד כרטיסים, בוודאי שתשלם, זו הפרנסה שלהם.

בעיקר כדי לייצר נאמנות לקוח.

זה כן ייצר טיפה הכנסה אבל אסור לשכוח שההכנסה תתקזז כנגד ההטבות וההנחות שזה יתן, אז הרווח בטח לא יהיה כזה משמעותי.

"תתקזז" רק ללקוח(הרוב לא יקזזו אפילו חצי מהסכום), הרווח של המועדון יהיה גבוה יותר.

אני בגדול בעד חוץ מעניין הניקוד הכפול, מקווה שהגיעו למכבי הביקורות על זה.

אני מבין מאיפה הטענות על ניקוד כפול והתחושה שהכסף שווה יותר מנאמנות ובלה בלה.

אבל אם עושים מנוי, אז ההנחה שמקבלים על המנוי + ערכת הצטרפות + מתנת יומולדת וכל מיני דברים מסביב זה די מחזיר את ההשקעה של 180 שקל שגם ככה היינו מוציאים. אולי למי שקונה קצת פחות בחנות יצא שהוא הפסיד כמה עשרות שקלים.

משם לשדרג את זה לחבילה של ה240 זה עוד 60 שקלים ומקבלים כרטיס למשחק מוקדמות באירופה, גם כן מחזיר את ההשקעה.

זאת אומר שסך הכל משלמים את אותם 240 שקל בדרכים קצת שונות.

זה לא שדרשו לשלם 240 שקל רק על הזכות להכפיל את הנקודות, אז זה באמת לא היה בסדר.

חוץ מזה, מי שיש לו ניקוד גבוה וימשיך ללכת למשחקי חוץ כרגיל יוכל לקנות כרטיסים לכל המשחקי חוץ. גם הניקוד הלא מוכפל יספיק בזכות בלומפילד החדש. הבעיה תיהיה אולי אולי בטרנר ואולי אולי באירופה במשחק סטייל אלקמאר אבל זה באמת זניח ומי שממש ירצה ישיג כרטיס גם בלי הניקוד.

זה שהמצב כפי שתיארת, לא אומר שכזה הוא צריך להיות...

מחיר העמלה מגלם את ההוצאות הגדולות שבאמת יש ללאן כשהם מחלקים כרטיסים כמו פעם.

אבל ברור שאם לא הייתה אופציה של חלוקה אז הם לא היו לוקחים כל כך הרבה בערך 10% עמלה.

זה שהמצב כפי שתיארת, לא אומר שכזה הוא צריך להיות...

מחיר העמלה מגלם את ההוצאות הגדולות שבאמת יש ללאן כשהם מחלקים כרטיסים כמו פעם.

אבל ברור שאם לא הייתה אופציה של חלוקה אז הם לא היו לוקחים כל כך הרבה בערך 10% עמלה.

צריך להחזיק שרתים, לתחזק אותם, צוות תמיכה ומענה, משרד, משכורות. זה הכל כסף.

אני מבין מאיפה הטענות על ניקוד כפול והתחושה שהכסף שווה יותר מנאמנות ובלה בלה.

אבל אם עושים מנוי, אז ההנחה שמקבלים על המנוי + ערכת הצטרפות + מתנת יומולדת וכל מיני דברים מסביב זה די מחזיר את ההשקעה של 180 שקל שגם ככה היינו מוציאים. אולי למי שקונה קצת פחות בחנות יצא שהוא הפסיד כמה עשרות שקלים.

משם לשדרג את זה לחבילה של ה240 זה עוד 60 שקלים ומקבלים כרטיס למשחק מוקדמות באירופה, גם כן מחזיר את ההשקעה.

זאת אומר שסך הכל משלמים את אותם 240 שקל בדרכים קצת שונות.

זה לא שדרשו לשלם 240 שקל רק על הזכות להכפיל את הנקודות, אז זה באמת לא היה בסדר.

חוץ מזה, מי שיש לו ניקוד גבוה וימשיך ללכת למשחקי חוץ כרגיל יוכל לקנות כרטיסים לכל המשחקי חוץ. גם הניקוד הלא מוכפל יספיק בזכות בלומפילד החדש. הבעיה תיהיה אולי אולי בטרנר ואולי אולי באירופה במשחק סטייל אלקמאר אבל זה באמת זניח ומי שממש ירצה ישיג כרטיס גם בלי הניקוד.

שום תירוץ לא מתקבל על הדעת ואסור לתת לרעיון הזה לגיטימציה. מחזיר או לא מחזיר זה כבר עניין של כל אוהד מול עצמו.

שורה תחתונה אוהד מנוי ששילם את החבר מועדון יוכל להגיע לחצי מהמשחקי חוץ וירוויח אותו ניקוד כמו מנוי שלא שילם את המועדון, מסיבותיו. לא תקין ונוגד את כל ההיגיון של שיטת הניקוד.

שום תירוץ לא מתקבל על הדעת ואסור לתת לרעיון הזה לגיטימציה. מחזיר או לא מחזיר זה כבר עניין של כל אוהד מול עצמו.

שורה תחתונה אוהד מנוי ששילם את החבר מועדון יוכל להגיע לחצי מהמשחקי חוץ וירוויח אותו ניקוד כמו מנוי שלא שילם את המועדון, מסיבותיו. לא תקין ונוגד את כל ההיגיון של שיטת הניקוד.

זכותך לא להסכים לרעיון, מבין את הטענות שלך אבל לא מסכים עם המסקנה.

שורה תחתונה, אם תגיע לכל המשחקי חוץ גם בלי זה תזכה לכרטיס לדרבי, חיפה, ביתר ו99% גם לטרנר.

רעיון לגיטימי ביותר שאמור לעזור למכבי בנושא הפייר פליי, ומכבי משתמשת בכל מה שיש לה למכור כמועדון כדי לשווק את זה, ובצדק.

אחרי השיפוץ של בלומפילד כל עניין הניקוד הופך כמעט ללא רלוונטי

בדרבי חוץ, סמי עופר וטדי יש מספיק כרטיסים לכולם.

טרנר היחיד שבעייתי, אבל תוך שנה-שנתיים זה כבר לא יהיה מעניין.

אחרי השיפוץ של בלומפילד כל עניין הניקוד הופך כמעט ללא רלוונטי

בדרבי חוץ, סמי עופר וטדי יש מספיק כרטיסים לכולם.

טרנר היחיד שבעייתי, אבל תוך שנה-שנתיים זה כבר לא יהיה מעניין.

הפועל עוד מסוגלים להעביר את הדרבי למושבה על מנת שאנחנו נקבל פחות כרטיסים

זה לא מקור הכנסה נוסף. ההכנסה מזה תהיה אפסית אם בכלל.

מעריך שמתכוונים לאיזור העשרת אלפים מצטרפים, כנקודת פתיחה (זה לא מאוד מופרך), זה יכול להגיע לכ-2 מיליון שקל הכנסה וזה יפה מאוד. לא הכנסה עצומה, בטח לא למכבי, אבל זה בערך כמו ההכנסה ממרצ'נדייז לפני כמה שנים וזה גם יכול לגדול בעתיד.

גם אם תקזז הטבות ומתנות שנגזרות מזה זה באיזור 1.5 מיליון שקל.

אני מעריך שעם הזמן יהיו יותר ויותר דברים בלעדיים לחברי מועדון, בעיקר כאלה שנוגעים לספונסרים ושותפים עסקיים, וזה יגדיל את מספר המצטרפים ואת ההכנסה.

מעריך שמתכוונים לאיזור העשרת אלפים מצטרפים, כנקודת פתיחה (זה לא מאוד מופרך), זה יכול להגיע לכ-2 מיליון שקל הכנסה וזה יפה מאוד. לא הכנסה עצומה, בטח לא למכבי, אבל זה בערך כמו ההכנסה ממרצ'נדייז לפני כמה שנים וזה גם יכול לגדול בעתיד.

גם אם תקזז הטבות ומתנות שנגזרות מזה זה באיזור 1.5 מיליון שקל.

אני מעריך שעם הזמן יהיו יותר ויותר דברים בלעדיים לחברי מועדון, בעיקר כאלה שנוגעים לספונסרים ושותפים עסקיים, וזה יגדיל את מספר המצטרפים ואת ההכנסה.

אני לא יודע עד כמה המספרים האלה ריאליים, בעיקר כי ההצעה של הכרטיס לא ממש אטרקטיבית ללקוח. לי אישית יש כרטיס הייטקזון בתנאים הרבה יותר טובים, יש כל מיני כרטיסי i need it ומולטי עזריאלי למיניהם בתנאים יותר טובים מזה, כרטיסי חיילים וסטודנטים שהם חינם. ככרטיס אשראי בפני עצמו זה כרטיס לא משהו. אז מי יעשה אותו? או אוהדים שרוצים להכניס עוד כסף לקבוצה (וזה כנראה לא עשרת אלפים איש), או כאלה שמתכוונים לנצל עד תום את ההטבות הנלוות כי חושבים שהכרטיס יכול להחזיר את עצמו.

מכבי צריכה באמת כמו שאמרת למצוא את הדרך להפוך את הכרטיס למאוד אטרקטיבי בדרכים שהן לא רק כספיות.

אני לא יודע עד כמה המספרים האלה ריאליים, בעיקר כי ההצעה של הכרטיס לא ממש אטרקטיבית ללקוח. לי אישית יש כרטיס הייטקזון בתנאים הרבה יותר טובים, יש כל מיני כרטיסי i need it ומולטי עזריאלי למיניהם בתנאים יותר טובים מזה, כרטיסי חיילים וסטודנטים שהם חינם. ככרטיס אשראי בפני עצמו זה כרטיס לא משהו. אז מי יעשה אותו? או אוהדים שרוצים להכניס עוד כסף לקבוצה (וזה כנראה לא עשרת אלפים איש), או כאלה שמתכוונים לנצל עד תום את ההטבות הנלוות כי חושבים שהכרטיס יכול להחזיר את עצמו.

מכבי צריכה באמת כמו שאמרת למצוא את הדרך להפוך את הכרטיס למאוד אטרקטיבי בדרכים שהן לא רק כספיות.

אני לא מדבר על כרטיס האשראי אלא על מועדון האוהדים, זה בנפרד. כרטיס האשראי הוא מאסטרקארד גולד רגיל עם הנחה להצטרפות למועדון האוהדים.

אני לא מדבר על כרטיס האשראי אלא על מועדון האוהדים, זה בנפרד. כרטיס האשראי הוא מאסטרקארד גולד רגיל עם הנחה להצטרפות למועדון האוהדים.

אז מה הטעם בכרטיס אשראי עצמו בעצם?

מישהו יכול לתת מידע תמציתי על המועדון פוראבר, על כרטיס הארשראי, האם יש קשר בינהם ומהו?

האם כרטיס האשראי עולל את המוכדון חבאות אח שאין קשר?

לא יודע איך אפשר להגן על עניין הניקוד כפול. מגרד את הראש ולא מצליח להבין.

שימכרו נקודות בכסף וזהו, למה ללכת סחור סחור

אתה יכול להגיד את אותו הדבר בדיוק על ניקוד כפול למנויים.