Jump to content

כרטיס אשראי ישראכרט לאוהדי הקבוצה

Michael Scofield

Recommended Posts

בוסה, מרתון של "הכל כלול" ערוץ 13 מומלץ לך.

זה מעבר לכאב ראש ולא לעבוד יותר קשה קצת כדי לחסוך.

כבר שנים כל יום הטלוויזיה והפייסבוק מפוצצים בדברים האלה. לא מדבר על נוכלים פרטים, חברות ענק כמו הוט וסלולר עושות את השטיקים האלה ואז אתה מסונדל כי לא קראת את כל התנאים וכו'.

מי שלא נזהר, נכווה ומשלם יותר.

לא חס וחלילה בא להגיד שמכבי באה לדפוק את האוהדים אבל יש פה אינטרס גם מבחינת ישראכרט.

אתה חי במדינה כזו, זה המצב.

כבר שנים כל יום הטלוויזיה והפייסבוק מפוצצים בדברים האלה. לא מדבר על נוכלים פרטים, חברות ענק כמו הוט וסלולר עושות את השטיקים האלה ואז אתה מסונדל כי לא קראת את כל התנאים וכו'.

לא חס וחלילה בא להגיד שמכבי באה לדפוק את האוהדים אבל יש פה אינטרס גם מבחינת ישראכרט.

זה נכון, בטלפון אשכרה ניסו לגרום לי להתחייב ל"מסגרת" שאם אני עובר אותה החיובים עוברים לחודש אחרי עם ריבית עליהם, יכול להיות שזה מתאים לאדם מסוים אבל לאדם אחר זה פשוט גניבה.

צריך להיות טיפה מחובר למה שקורה אבל על פניו אין שום בעיה עם הכרטיס הזה, בחינם, אין התחייבות , מקבלים כרטיס חינם למשחק ו5 אחוז הנחה על המנוי.

אין סיבה אמיתית לא לעשות אותו אם יש לך אפשרות.

כל מה שאמרת נכון ופשוט מסכם את הישראלי המצוי שמעדיף לקנות דייסון בא.ל.מ ב2600 שקל כי אין לו כוח לכאב ראש של להזמין שיאומי מחו"ל ב600 שייתן אותה עבודה, או משלם 350 ש"ח להוט במקום לתפעל קודי. מי ש"לא רוצה כאב ראש" ישלם ביוקר, וזה בסדר. זה העלות של לא לרצות לחסוך. בפועל, לכל השאלות ששאלת יש תשובות ברורות וכולן מעידות שאין שום מינוס בלעשות את האשראי.

זה נכון, בטלפון אשכרה ניסו לגרום לי להתחייב ל"מסגרת" שאם אני עובר אותה החיובים עוברים לחודש אחרי עם ריבית עליהם, יכול להיות שזה מתאים לאדם מסוים אבל לאדם אחר זה פשוט גניבה.

צריך להיות טיפה מחובר למה שקורה אבל על פניו אין שום בעיה עם הכרטיס הזה, בחינם, אין התחייבות , מקבלים כרטיס חינם למשחק ו5 אחוז הנחה על המנוי.

אין סיבה אמיתית לא לעשות אותו אם יש לך אפשרות.

זה שירות שהוא הגזל הכי גדול בארץ, מגרד את ה10 אחוז ריבית אם אני זוכר נכון.

אני יכול ללמד את הכל כלול דבר או שניים בצרכנות נכונה. מי שנופל ב"שטיקים" זה בעיקר כאלה שאין להם כוח לעשות סקר שוק רציני, להשוות, לבדוק ולחקור. חלילה, אני לא מוריד לרגע מהאחריות של התאגידים על ההטעיות והרמאויות, אבל צרכן חכם לא יפול בזה.

אז שוב, אני יכול להבין את אנשי ה"לחסוך כאב ראש", פשוט חבל לי עליהם. הם משלמים יותר ובסוף גם הם אלה שתמיד נופלים ברמאויות. מה לעשות.

הפוך בוסה, מי שנופל ברמאויות בסופו של דבר זה אותם אנשים שמתפתים לכל המבצעים של "ללא התחייבות" ואלה שנותנים פרטי אשראי רק לצורך בדיקה של זכאות/בטחון.

נכון שאם תבדוק ממש טוב ותקרא הכל רוב הסיכויים שלא תיפול אבל אתה מדבר פה על אוכלוסיה ממש מזערית ביחס לרוב הציבור.

אני אישית לא חושב ש100 שקל שווים את זה ואת ההפתעות שיכולות לצוץ אחרי השנה חינם.

זה לא אומר שכולם צריכים לנהוג ככה, כל אחד והישקולים שלו.

ניר שאל למה אנשים מתלבטים בכלל, הסברתי לו מה עומד מאחורי.

לא מפתיע אותי שבשיחת טלפון התחילו לדבר איתו על ריביות וכו'.

2 דברים מפריעים לי בזה:

- כרטיס אשראי שמעורב פה. הגיוני שיהיה שת"פ עם חברה במשק אבל אפשר למצוא גם שת"פ בלי שצריך להזמין כרטיס אשראי.

- ניקוד חוץ כפול.

שמישהו יעשה לי סדר יש 2 קודים של קופונים ? אחד של החבילה ואחד של הכרטיס של המשחק נגד קלוז? אני מדבר עם ישרכארט והנציגה שם אומרת לי שהקוד שקיבלתי לחבילה זה גם קוד הכרטיס למשחק אבל בלאן הקוד הזה לא תופס,רשום שכבר השתמשתי בו אבל זה היה רק לחבילה עצמה של הארנק הצעיף וכל החרא הזה,מישהו פה יכול לעזור?

הפוך בוסה, מי שנופל ברמאויות בסופו של דבר זה אותם אנשים שמתפתים לכל המבצעים של "ללא התחייבות" ואלה שנותנים פרטי אשראי רק לצורך בדיקה של זכאות/בטחון.

נכון שאם תבדוק ממש טוב ותקרא הכל רוב הסיכויים שלא תיפול אבל אתה מדבר פה על אוכלוסיה ממש מזערית ביחס לרוב הציבור.

אני אישית לא חושב ש100 שקל שווים את זה ואת ההפתעות שיכולות לצוץ אחרי השנה חינם.

זה לא אומר שכולם צריכים לנהוג ככה, כל אחד והישקולים שלו.

ניר שאל למה אנשים מתלבטים בכלל, הסברתי לו מה עומד מאחורי.

לא מפתיע אותי שבשיחת טלפון התחילו לדבר איתו על ריביות וכו'.

2 דברים מפריעים לי בזה:

- כרטיס אשראי שמעורב פה. הגיוני שיהיה שת"פ עם חברה במשק אבל אפשר למצוא גם שת"פ בלי שצריך להזמין כרטיס אשראי.

- ניקוד חוץ כפול.

נסכים שלא להסכים חבר.

רק כדי שזו לא תהיה הדעה האחרונה, שעלולה להטעות, אדגיש שאחרי בדיקה השנה הראשונה היא חינם לחלוטין ובסופה אתה יכול לבטל את האשראי\להתמקח איתם על עמלות. תהיה זכאי בוודאות לחידוש כרגיל של מועדון הפוראבר+ על כל המשתמע מכך. ריביות לא רלוונטיות למי שלא מתכוון להשתמש בכרטיס גם ככה, ולמי שכן מתכוון אז שיבדוק את תנאי הקרדיט של הכרטיס (שלא רעים בכלל, אגב). ולסיכום - אין מה לפחד לעשות את האשראי, אין בזה שום חיסרון אלא חיסכון כספי נטו.

מסכים איתך שעניין ניקוד החוץ הכפול מגוחך, מעקר את כל הרעיון של הניקוד והיה עדיף שלא היה קיים.

בסופו של דבר צרכן חכם לא יפול בדברים האלה. מבררים מראש וחוסכים. נכון יש מבצעים שהם מלכודות דבש, ויש שלא.

חברת האשראי בונה על זה שתישאר אצלה גם אחרי השנה הראשונה, זה הכל. תחשוב איזו תוספת זה בשבילם של עוד אלפי אנשים תוך כמה ימים, חלקם אשכרה ישתמשו באשראי, והרבה יש סיכוי שימשיכו גם בשנה שאחרי.

האופציה של החוב המתגלגל היא לא חדשה והייתה בעבר. יש אנשים שזה נוח להם בתקופות זמן מסויימות, עם הריבית המפלצתית. בסופו של דבר אם לא רוצים אומרים "לא, אני מעדיף שירד לי כל חודש בדיוק מה שבזבזתי" ובזה נגמר הסיפור.

באמת שאין שום סיבה לא לעשות את האשראי הזה לפחות לשנה הראשונה ולחסוך כסף. זה שווה את הטרחה הקטנה הזאת בהוצאת אשראי חדש.

מה גם שבשנה השניה על דמי כרטיס תמיד אפשר להתקמח, זה לא חקוק בסלע. לא יסכימו להוריד בדמי כרטיס או לבטל אותם לגמרי גם בשנה השניה? מבטלים את הכרטיס. אולי יהיו כאלה שכן ישתמשו בכרטיס וימשיכו להשתמש בו גם עם דמי הכרטיס החודשיים. בסופו של דבר זה עוד מסגרת חוץ בנקאית שאפשר לנצל.

הקדימות של מועדון FOREVER+ ברכישת מנויים היא רק אחרי חידוש המנויים הרגיל. כלומר אם היה לך כבר מנוי אתה תהיה ראשון לחדש, עם FOREVER או בלי.

מנסיוני עם חברות אשראי, כל מה שצריך זה להרים להם טלפון ולהגיד להם שרוצים לבטל. באותו רגע העמלות יורדות ל-0 לשנה נוספת. לצערי, רוב האנשים מתעצלים לעשות את השיחה הזו פעם בשנה כדי לחסוך בערך 120-150 ש"ח בשנה. האמת, שעם רמת השירות של מוקדי השירות שם, זה לא מופרך העצלנות הזו.

כולכם מודעים לעובדה שהרווח העיקרי של חברות האשראי הוא מהעמלות על העסקאות? דמי הכרטיס זה רק בונוס עבורן.

זה נכון עוד יותר כשמדובר על כרטיס חוץ בנקאי.

העסקה הזו מאוד משתלמת למכבי ולישראכרט, אל תחשבו שהם לא עשו את כל הבדיקות האפשריות.

אחלה הצעה, רק צריך לעשות תזכורת אחרי שנה לבקש פטור מדמי אשראי או לחילופין לבטל אותו. זה הכל.

שמישהו יעשה לי סדר יש 2 קודים של קופונים ? אחד של החבילה ואחד של הכרטיס של המשחק נגד קלוז? אני מדבר עם ישרכארט והנציגה שם אומרת לי שהקוד שקיבלתי לחבילה זה גם קוד הכרטיס למשחק אבל בלאן הקוד הזה לא תופס,רשום שכבר השתמשתי בו אבל זה היה רק לחבילה עצמה של הארנק הצעיף וכל החרא הזה,מישהו פה יכול לעזור?

מקבלים 2 אסמסים - אחד מישראכרט שכתוב לך ברכות על הצטרפות לכרטיס אשראי של פוראבר+ עם קוד למתנת הצטרפות (שזה בעצם החברות מועדון)

ואסמס שני מ-Forever שכתוב במפורש "קוד למשחק נגד קלוז'"

מקבלים 2 אסמסים - אחד מישראכרט שכתוב לך ברכות על הצטרפות לכרטיס אשראי של פוראבר+ עם קוד למתנת הצטרפות (שזה בעצם החברות מועדון)

ואסמס שני מ-Forever שכתוב במפורש "קוד למשחק נגד קלוז'"

מקודם קיבלתי את הקוד והזמנתי כרטיס

שלחו לי כבר הודעה לתאום משלוח האשראי.

לא יכלו לשלוח את הערכת הצטרפות ביחד?

הערכה נשלחת ממכבי ע"י מכבי (אליי הם תמיד שולחים מוצרים עם שליחים חרשים, כנראה עובדים עם איזשהי עמותה)

הכרטיס נשלח ע"י ישראכרט

יש לי ויכוח עם חבר הוא מתעקש שאני בכל זאת משלם את ה240 שח למרות שאמרתי לו שאין מצב שעשיתי הכל ולא חייבו אותי בכלום

עשית את האשראי? אתה לא משלם השנה 240 רק אם תמשיך לשנה הבאה ולא תבטל עד אז (בנוסף שנה הבאה תתחיל לשלם דמי מנוי לאשראי אם לא תבטל,אבל לא השנה)

העמלה לגבי הכרטיס אשראי זה 20 שקלים בחודש גם לגבי שנה ראשונה? אם כן, זה יוצא שאתה עדיין משלם סכום של 240 שקל כמו בפוראבר פלוס

הבנתי נכון?

העמלה לגבי הכרטיס אשראי זה 20 שקלים בחודש גם לגבי שנה ראשונה? אם כן, זה יוצא שאתה עדיין משלם סכום של 240 שקל כמו בפוראבר פלוס

הבנתי נכון?

לא, יש לך פטור לשנה מעלמת אשראי

מנהל יכול לנעוץ?

בהצטרפות לאשראי פוראבר+ של מכבי:

1. פטור מלא מדמי מנוי חודשיים לכרטיס אשראי למשך שנה

2. פוראבר פלוס בחינם לשנה במקום 240 ש"ח

3. אפשר לבטל את שניהם מתי שרוצים בלי התחייבות ובלי קנסות, אם תבטלו אותם לפני תום שנה ראשונה יצא שלא שילמתם כלום עבור שניהם

4. חידוש מינויים: קודם כל מינויים מחדשים מנתניה, לאחר מכן מנויים חדשים שעשו "פוראבר", לאחר מכן מינויים חדשים שלא עשו פוראבר

5. ערכת הצטרפות שכוללת ארנק וצעיף מתנה בהצטרפות לפוראבר: איסוף חינם מאיצטדיון או שליחות בעלות (לדעתי 30 ש"ח)

6. כשמצטרפים לאשראי מקבלים קוד קופון 1 בSMS שנותן אפשרות להרשם לפוראבר בחינם ומקבלים קוד קופון 2 שהוא מאפשר להזמין כרטיס לקלוז' ללא עלות

עשית את האשראי? אתה לא משלם השנה 240 רק אם תמשיך לשנה הבאה ולא תבטל עד אז (בנוסף שנה הבאה תתחיל לשלם דמי מנוי לאשראי אם לא תבטל,אבל לא השנה)

זה בדיוק מה שהסברתי לו ועכשיו הוא הבין שאני צודק אחרי שהוא בדק את זה