Jump to content

כרטיס אשראי ישראכרט לאוהדי הקבוצה

Michael Scofield

Recommended Posts

אם אני בעל אשראי של ישראכרט ועכשיו ביקשתי להנפיק את הכרטיס אשראי של מכבי, זה מחליף את הכרטיס הקודם או שיהיו לי 2 כרטיסי אשראי של ישראכרט?

תלוי בהם, הם יכולים לאשר לך עוד אשראי שלהם, או יכולים להגיד לך שזה יהיה במקום הקיים/יקח מסגרת מהקיים.

קיבלתי קוד בשביל הפוראבר+ ועשיתי, זה אותו קוד לכרטיס מול קלוז'?

לא

שימו לב: כל אוהד שיצטרף למועדון האוהדים החדש של מכבי בדרגת חברות FOREVER+ עד השעה 17:00 היום (שני, 22.7) יקבל לפני תחילת המכירה הודעת טקסט עם קוד קופון שיאפשר לו לקבל כרטיס בחינם למשחק הבית. את קוד הקופון יש להזין בהליך קניית הכרטיס. חברי מועדון חדשים שירכשו חברות ל-FOREVER+ לאחר השעה 17:00 יקבלו את קוד הקופון בימים הבאים.

תלוי בהם, הם יכולים לאשר לך עוד אשראי שלהם, או יכולים להגיד לך שזה יהיה במקום הקיים/יקח מסגרת מהקיים.

תודה. האשראי אמור להגיע אלי בדואר או שצריך ללכת לבנק בשביל זה?

קיבלתי קוד עם 11 ספרות, זה בשביל הכרטיס נגד קלוז' או בשביל ההצטרפות למועדון?

קיבלתי קוד עם 11 ספרות, זה בשביל הכרטיס נגד קלוז' או בשביל ההצטרפות למועדון?

אם כתוב לך לפני הקוד "למימוש מתנת ההצטרפות" אז זה קוד למועדון

אגב אני עשיתי אתמול את האשראי, קיבלתי קוד ועשיתי פוראבר אבל עדיין לא קיבלתי קוד לכרטיס למשחק

הם מבקשים פרטים של האשראי שלי ובדיוק איבדתי אותו לפני כמה ימים, עכשיו האשראי החדש יגיע רק שבוע הבא

יש אופציה לעשות את זה בלי להכניס פרטי אשראי?

המועדון פוראבר+ מן הסתם מוזמן בתוך לאן לכן אני מניח שבפתיחת המכירה יהיה אוטומטית זכאות בכרטיס חינם ללא צורך בהזנת קוד כלשהו

עוד שאלה -

כתבו כמה זמן יקח עד שיגיע המאסטרקארד? כי להבנתי בשביל ההנחה למנוי צריך לשלם דרכו

לאו דווקא.

החברות בפוראבר+ מקנה לך את ההנחה על המנוי.

לא ראיתי שום התנייה על תשלום בכרטיס עצמו.

עוד שאלה -

כתבו כמה זמן יקח עד שיגיע המאסטרקארד? כי להבנתי בשביל ההנחה למנוי צריך לשלם דרכו

לא כתבו, זה תלוי בחברת אשראי, בדרך כלל זה לוקח כמה ימים-שבוע מרגע שהבקשה אושרה

הם מבקשים פרטים של האשראי שלי ובדיוק איבדתי אותו לפני כמה ימים, עכשיו האשראי החדש יגיע רק שבוע הבא

יש אופציה לעשות את זה בלי להכניס פרטי אשראי?

אם יש לך אשראי שלהם אתה לא חייב את המספר אשראי

ככה אני עשיתי.

לאו דווקא.

החברות בפוראבר+ מקנה לך את ההנחה על המנוי.

לא ראיתי שום התנייה על תשלום בכרטיס עצמו.

לא כתבו, זה תלוי בחברת אשראי, בדרך כלל זה לוקח כמה ימים-שבוע מרגע שהבקשה אושרה

אוקיי תודה

טוב סימנתי שיש לי אשראי של ישראכרט והבקשה אושרה...

לשלוח את הערכת מתנה זה רק במשחק או עם שליח?

איסוף באיצטדיון - ללא עלות

שליח עד הבית - 30 ₪

ביטול חברות: 1.11.2 כל חבר מועדון יהיה זכאי לבטל את חברותו במועדון האוהדים ורישומו כחבר יבוטל וימחק תוך 60 ימים מיום קבלת הודעתו באמצעות דוא"ל אצל השותפות על רצונו כאמור. 2.11.2 ביטול חברות במועדון יעשה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן. 3.11.2 החזר דמי הרישום במקרה של ביטול: חבר מועדון המבקש לבטל את חברותו מיוזמתו, טרם חלפו שבועיים מיום הצטרפותו, יהיה זכאי לקבל חזרה את דמי הרישום, וזאת בכפוף לתנאים המצטברים הבאים: • חבר המועדון הודיע על רצונו לבטל את חברותו במועדון האוהדים והודעתו התקבלה אצל השותפות. • חבר המועדון השיב לשותפות את ערכת ההצטרפות באריזתה המקורית. • חבר המועדון לא מימש את ההטבות המפורטות בסעיפים 1.1.5 ,1.2.5 ו-1.3.5 להלן. יודגש ויובהר: במידה שחבר מועדון יבקש לבטל את חברותו במהלך התקופה כאמור בסעיף זה, וזאת לאחר שחבר המועדון כבר מימש את הטבת ההנחה ו/או הקדימות ברכישת מנוי, ביטול החברות כאמור יהיה כרוך גם בביטול המנוי עצמו. למען הסר ספק, חבר המועדון שפעל כאמור וביקש לבטל את חברותו יהיה זכאי לרכוש מנוי מחדש במסגרת מכירת המנויים הנותרים לקהל הרחב ועל בסיס מקום פנוי )ובכלל זה סוג המנוי ומיקום המושבים(. 4.11.2 ביטול לאחר שבועיים ממועד ההצטרפות: למען הסר ספק מובהר כי בקשת ביטול חברות לאחר התקופה כאמור בסעיף 3.11.2 לעיל, לא תזכה את חבר המועדון בהחזר כספי מכל סוג שהוא, לרבות דמי הרשמה יחסיים בגין התקופה הנותרת במהלך אותה עונת משחקים.