Jump to content

כרטיס אשראי ישראכרט לאוהדי הקבוצה

Michael Scofield

Recommended Posts

אם אני לא מנצל את הקופון למשחק הקרוב זה יהיה רלוונטי למשחק הבא? כבר שילמתי על כרטיס!

מה מקבלים בערכת הצטרפות לפוראבר? איל מקבלים את הערכה?

אחי קיבל בקשה לתדפיס עו"ש, והבנתי שהם דורשים PDF בלבד. איך מוציאים דרך האתר PDF ולא אקסל? (בנק הפועלים)

ליד הכפתור של הייצוא אקסל יש אפשרות הדפסה, תעשה שליחה להדפסה ובבחירת מדפסת יש לך אפשרות לשמור כPDF

אם אני לא מנצל את הקופון למשחק הקרוב זה יהיה רלוונטי למשחק הבא? כבר שילמתי על כרטיס!

מה מקבלים בערכת הצטרפות לפוראבר? איל מקבלים את הערכה?

כן, זה תקף גם לשלב הבא.

הכל כתוב בשאלות ותשובות באתר הרשמי.

ליד הכפתור של הייצוא אקסל יש אפשרות הדפסה, תעשה שליחה להדפסה ובבחירת מדפסת יש לך אפשרות לשמור כPDF

אכן. תודה.

אחי קיבל בקשה לתדפיס עו"ש, והבנתי שהם דורשים PDF בלבד. איך מוציאים דרך האתר PDF ולא אקסל? (בנק הפועלים)

מה זאת אומרת? לצלם להם את ההדפסות ולשלוח במייל?

אחרי שעשיתי את האשראי, הקישור שמוביל להרשמה לפורבר פלוס עם האשראי משום מה לא תקין, עוד מישהו שזה קרה לו?

זה מוביל אותי לאפשרות לשלם על החברות

אחרי שעשיתי את האשראי, הקישור שמוביל להרשמה לפורבר פלוס עם האשראי משום מה לא תקין, עוד מישהו שזה קרה לו?

זה מוביל אותי לאפשרות לשלם על החברות

נכון, אתה עושה את התהליך כאילו אתה משלם ובסוף אתה שם את הקופון שקיבלת בSMS וזה הופך להיות 0 שקל

https://www.youtube.com/watch?v=L57axNpOJF4

אמרתי נעשה ספתח לכרטיס נקנה איתו את המנוי אבל באסה אי אפשר להשתמש בו עד שהמסמכים שחתמת לשליח לא מגיעים חזרה לישראכרט ורק אחרי זה הוא הופך לפעיל וזה יכול לקחת כמה ימים

אמרתי נעשה ספתח לכרטיס נקנה איתו את המנוי אבל באסה אי אפשר להשתמש בו עד שהמסמכים שחתמת לשליח לא מגיעים חזרה לישראכרט ורק אחרי זה הוא הופך לפעיל וזה יכול לקחת כמה ימים

מה?? קיבלתי הודעה שיש לי מסגרת זמנית של 10, וברגע שהמסמכים יגיעו תחול המסגרת הקבועה. אז יש לי מספיק לגהץ אותו על שלושת המנויים. אתה בטוח במה שאתה אומר? נשמע לי מוזר