Jump to content

כרטיס אשראי ישראכרט לאוהדי הקבוצה

Michael Scofield

Recommended Posts

חייב עזרה! ניסיתי לבצע הרישום, התקבלה הודעת שגיאה,כעת מנסה שוב וכתוב "המשתמש כבר רשום במערכת.הכנס לחשבונך" .

ולא נוצר עבורנו שום משתמש פורבר ...מה אני עושה ?סעמק

ידעתי שאני אסבתך עם זה

מישהו?? מנסה להשיג את לאן בטלפון..כבר 40 דקות!! ואין מענה!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

חייב עזרה! ניסיתי לבצע הרישום, התקבלה הודעת שגיאה,כעת מנסה שוב וכתוב "המשתמש כבר רשום במערכת.הכנס לחשבונך" .

ולא נוצר עבורנו שום משתמש פורבר ...מה אני עושה ?סעמק

ידעתי שאני אסבתך עם זה

אצלי אותו הדבר... איזה דבר מעיק

השליח צריך להגיע אלי מחר

אני גם קיבלתי היום , אני עובד בחברת שליחויות, אז שימו לב, רק תעודת זהות , (לא רישיון , לא דרכון , לא חוגר...) וחייבים להיות נוכחים , לא להשאיר תז לאמא,אבא, בן\בת זוג

אני גם קיבלתי היום , אני עובד בחברת שליחויות, אז שימו לב, רק תעודת זהות , (לא רישיון , לא דרכון , לא חוגר...) וחייבים להיות נוכחים , לא להשאיר תז לאמא,אבא, בן\בת זוג

למי שזה ממש בעיתי/נאבדה לו הת.ז, אפשר להתקשר למוקד של ישראכרט ולבקש אישור להציג רישיון וחוזרים אליכם לאשר אבל יש סיכוי שתצטרכו לקבוע מועד חדש לקבלת המשלוח.

אני עכשיו דיברתי עם ישראכרט והם אמרו :"כרטיס למשחק במסגרת אירופאית" .

לא יודע מה זה אומר בדיוק אבל יכול להיות שמי שלא ישתמש בהטבה למשחק הקרוב יקבל כרטיס למשחק בסיבוב הבא.

אגב, ההנחה של ה5% על המנוי היא בנוסף להנחה למחדשים או שזה במקום ?

דיברתי עם לאן על זה, הם אמרו שמי שלא ישתמש בקופון הזה למשחק מול קלוז' יוכל להשתמש בזה במשחק בסיבוב הבא (אלופות או אירופית)

תודה רבה אחי !

חוזר על השאלה שלי, כי אני לא צפוי לקבל את הכרטיס עד יום שני...

חייבים לשלם בכרטיס האשראי הזה על המנוי כדי לקבל את ההנחה של הפוראבר?

אם אני עושה אשראי ורוצה לקנות שני מנויים חדשים? אפשרי?

או שכל מנוי חדש צריך אשראי בתקופה של הפוראבר?

אתה לא חייב לעשות אשראי בכלל. אתה כן צריך לעשות חברות במועדון פוראבר. יש גם מסלול חינמי לא חייבים לקחת את המסלולים שבתשלום. כל אוהד חייב להיות חבר במועדון פוראבר במסלול כלשהו (גם החינמי) כדי שיוכל לחדש מנוי/לקנות חדש