Jump to content

כרטיס אשראי ישראכרט לאוהדי הקבוצה

Michael Scofield

Recommended Posts

בתוך כך, מכבי ת”א מכרה כבר למעלה מ-1,000 מנויי forever אשר הושקו אתמול. כ-800 מהם מנויים בדרגת פלוס, מה שזיכה אותם אוטומטית בהטבה אשר מעניקה כרטיס למשחק הגומלין מול קלוז׳. המשמעות היא שעוד לפני תחילת מכירת הכרטיסים למשחק (שנפתחה היום), 800 אוהדים כבר הבטיחו את מקומם במשחק.

עוד מישהו התבקש לשלוח תדפיסי עובר ושב אחרי שהוא עשה את האשראי?

לא באשראי הזה אבל בכרטיסי אשראי אחרים יצא לי פה ושם. זה הגיוני הם רוצים לראות מה מצב חשבון לפני שמאשרים אשראי (אם לא היה להם את המידע הזה קודם)

לא באשראי הזה אבל בכרטיסי אשראי אחרים יצא לי פה ושם. זה הגיוני הם רוצים לראות מה מצב חשבון לפני שמאשרים אשראי (אם לא היה להם את המידע הזה קודם)

באשראי הזה לא שמעתי על זה עד שעשיתי

תודה

לא התבקשתי לשלוח תדפיסי עו"ש, אבל הכנסתי במהלך ההרשמה את פרטי האשראי שלי כדי שיבדקו מול מאגר האשראי ובנק ישראל או שקרכלשהו.

לא התבקשתי לשלוח תדפיסי עו"ש, אבל הכנסתי במהלך ההרשמה את פרטי האשראי שלי כדי שיבדקו מול מאגר האשראי ובנק ישראל או שקרכלשהו.

אני גם הכנסתי, הרבה אנשים שאני מכירה ועשו גם לא קיבלו הוראה כזאת, זה ממש מוזר

כל מי שאי פעם קנה כרטיס לדרבי חוץ

ורשמתי את סכנין חוץ

ממני לא ביקשו, אולי זה גם תלוי הכנסה.

הצטרפתי גם לאשראי, יודע שזה נשמע הכי תמים אבל למה לא בעצם ?

חינם שנה ראשונה , אין התחייבות , חוסכים 5% על המנוי , צעיף ועוד כמה שטויות מסביב.

מה אני מפספס ולמה אין 16 אלף איש שעושים את זה ?

חינם שנה ראשונה , אין התחייבות , חוסכים 5% על המנוי , צעיף ועוד כמה שטויות מסביב.

למה אין 50 אלף שעושים את זה? למה אפילו פה חלק מהמשתמשים מתלבטים?

כי כל אחד ושיקוליו הוא. ויש למכביר.

ישראלים יוצאים מנק' הנחה שתמיד ידפקו אותם , לכן הם מפחדים לעשות את הצעד. (וגם חוסר הבנה).

לא רואה סיבה למה לא לעשות כרטיס אשראי שהוא חינם לשנה ראשונה, נותן לך חבר מועדון בחינם + הטבות וכו'....

יש פה חיסכון של 240 + 200-300 (ההטבות שמכבי נותנת)

למה אין 50 אלף שעושים את זה? למה אפילו פה חלק מהמשתמשים מתלבטים?

כי כל אחד ושיקוליו הוא. ויש למכביר.

מבין שיש כאלה שלא יאשרו להם, אבל למה לא לנסות ?

הרי זה לא עולה כסף, מקסימום תבטל עוד שנה .

50 אלף אין כי אין 50 אלף שמעניין אותם לחסוך 240 שקל על חברות מועדון של קבוצת כדורגל.

אבל 16 אלף מנויים למכבי יהיו כנראה, ולמה לא לחסוך 5%?

מישהו שעשה אחרי 17:00 אתמול וקיבל SMS לכרטיס לקלוז'?

אני עכשיו דיברתי עם ישראכרט והם אמרו :"כרטיס למשחק במסגרת אירופאית" .

לא יודע מה זה אומר בדיוק אבל יכול להיות שמי שלא ישתמש בהטבה למשחק הקרוב יקבל כרטיס למשחק בסיבוב הבא.

אגב, ההנחה של ה5% על המנוי היא בנוסף להנחה למחדשים או שזה במקום ?

אני עכשיו דיברתי עם ישראכרט והם אמרו :"כרטיס למשחק במסגרת אירופאית" .

לא יודע מה זה אומר בדיוק אבל יכול להיות שמי שלא ישתמש בהטבה למשחק הקרוב יקבל כרטיס למשחק בסיבוב הבא.

אגב, ההנחה של ה5% על המנוי היא בנוסף להנחה למחדשים או שזה במקום ?

לדעתי בנוסף.

אם בחרת איסוף באצטדיון אז כן.

רק מלחשוב על העמידה בתור (חוצמזה שאני מגיע תמיד ברגע האחרון), שילמתי 30 שקל שיביאו לי.

מבין שיש כאלה שלא יאשרו להם, אבל למה לא לנסות ?

הרי זה לא עולה כסף, מקסימום תבטל עוד שנה .

50 אלף אין כי אין 50 אלף שמעניין אותם לחסוך 240 שקל על חברות מועדון של קבוצת כדורגל.

אבל 16 אלף מנויים למכבי יהיו כנראה, ולמה לא לחסוך 5%?

אני יכול להגיד לך עליי אישית.

כמו שאמרת, תמיד יש את החשש שפתאום יקריצו לך איזה סעיף שלא ידעת ואז תידפק. ככה זה, רואים את המקרים האלה בארץ באופן יומיומי ולכן (לדעתי בצדק) אנשים לא ממהרים להירשם לכל ה"ללא התחייבות" האלה.

לך תדע פתאום עוד חודשיים יכולים להגיד לך שהאשראי חייב פעולות של 1000 שקל מינימום כל חודש כדי שלא יבוטל. לאף אחד אין פה תשובה חד משמיית לגבי זה. עכשיו תתעסק עם עוד כרטיס אשראי, הרבה לא אוהבים את זה.

לא יודע אם ראית אבל שלחו פה את התקנון ומי שמבטל את האשראי בתקופה של המנוי, אז המנוי של מכבי מתבטל אוטומטית.

אולי גם אחרי שנה יגידו לך שאם אתה מבטל את הפוראבר עכשיו אז גם הקדימות של המנוי לשנה הבאה מתבטלת כי הזמנת את המנוי הקודם דרך ההטבה של הפוראבר. אי אפשר לדעת מעכשיו על סמך השערות.

איפה הראו שכתוב רשמית שאין דמי כרטיס חודשיים? וגם אם באמת אין, מבחינת הרבה אנשים ההתעסקות לא שווה את זה.

שורה תחתונה מה שבאתי להאיר לך פה שלאנשים אין כח להתעסק בכל החרא והסעיפים האלה, להתעסק בלזכור לבטל את זה אחרי שנה ולקוות שלא יטרטרו אותך עם זה.

בשביל איזה 100-120 שקל במצטבר חוסכים את הכאב ראש.

כרטיס לקלוז' - 65 שקל

הטבה 5% במנוי - משהו כמו 40-50 שקל

זה לא 240 כמו שרשמת, 240 זה בעצם המחיר של החברות אחרי שנה, זה לא אומר שחסכת את זה (אלא אם כן יש אוהדים שבכל מקרה היו מתכוונים להצטרף).

זה כמו שיביאו לי בחינם עכשיו לצורך העניין שידת החתלה שהיתה עולה 500 (שלא התכוונתי לקנות), לא חסכתי פה 500.

לא מעודד פה אוהדים לא להירשם לפוראבר אבל יש סיבות למה לא ממהרים להירשם.

עבור מי שבכל מקרה התכוון לעשות את הפוראבר זה חיסכון של 240 ובנוסף ההנחות שהפוראבר מקנה.

כל מה שאמרת נכון ופשוט מסכם את הישראלי המצוי שמעדיף לקנות דייסון בא.ל.מ ב2600 שקל כי אין לו כוח לכאב ראש של להזמין שיאומי מחו"ל ב600 שייתן אותה עבודה, או משלם 350 ש"ח להוט במקום לתפעל קודי. מי ש"לא רוצה כאב ראש" ישלם ביוקר, וזה בסדר. זה העלות של לא לרצות לחסוך. בפועל, לכל השאלות ששאלת יש תשובות ברורות וכולן מעידות שאין שום מינוס בלעשות את האשראי.