Jump to content

כרטיס אשראי ישראכרט לאוהדי הקבוצה

Michael Scofield

Recommended Posts

בדרך כלל בשותפיות כאלה ישנה חלוקה בעלויות בין החברות. חברת האשראי נותנת כרטיס אשראי חינם ( עלות שולית עבורה וסיכון נמוך למעילות גניבות וכו) ובנוסף תתן לך 30 שח על רכישת מנוי ב 1200 שח ומכבי כנראה כ30 שח מנגד (ההנחה של המנוי מתחלקת לעיתים שווה בין הגופים). מכבי נותנים לך ערכת הצטרפות שהעלות לדעתי גם לא גבוהה, ובטח רכשו אלםי פריטים מסין בזול. חברות במועדון אין עלות, והכרטיס לאירופה גג 50-60 שח שלא בטוח שבכלל האיצטדיון יהיה מלא. בסופו של תהליך המטרה של מכבי היא ליצור אפיק הכנסות נוסף, שייכות למועדון ואופציה לצירוף מנויים חדשים. המטרה של ישראכרט שתהפוך להיות לקוח שלהם גם אם אתה קיים עצם זה שהסמל של מכבי על גבי הכרטיס שלהם מעלה את קרנם בעיני אוהדי מכבי בעשרות אחוזים. יש סיכוי שלא תרצה להחזיר את הכרטיס, גם אם יעלה לך 10-15 שח לחודש להחזיקו, בגלל הסמל. יש כאן אפקט פסיכולוגי.וכמובן מעל לכל אם אתה לקוח מבוסס ייתכן שתשתמש רבות בכרטיס באלפי שח בחודש שיכניסו כספים רבים לחברה.

טוב נו שכנעת אותי, אני גם ככה סטודנט עני בנתיים.

חשבתי על זה רק בגלל הפייר פליי אבל אני נראה לי פשוט אקנה עוד חולצת בית וככה סגרתי את שתי הפינות

טוב נו שכנעת אותי, אני גם ככה סטודנט עני בנתיים.

חשבתי על זה רק בגלל הפייר פליי אבל אני נראה לי פשוט אקנה עוד חולצת בית וככה סגרתי את שתי הפינות

כסטודנט אתה בטח לא צריך לחשוב על מכבי והפייר פליי. גולדהאר כבר הבין איך העסק מתנהל מקסימום יגדילו את הפינגווין. לגבי חולצת הבית תחכה לתחילת מכירת המנויים. בטוח תהייה הנחה על מחיר החולצה ולמי שיש מועדון ++ יקבל הנחה נוספת.

מי שהזמין אשראי קיבל קוד קופון?
e4wdecyyzjj3.png

אתה אמור לקבל בסמס לפלאפון. זה לוקח כמה דקות לפעמים

הזמנתי לפני חצי שעה לא קיבלתי כלום, גם לא באימייל

שלי ושל אישתי (שכבר לא באה איתי כל כך, אני בעיקר מוכר ניקובים ושומר לבן שלי).

ראיתי שכתבת שחידשת מנוי, אולי לא הבנתי נכון חח :)

ראיתי שכתבת שחידשת מנוי, אולי לא הבנתי נכון חח :)

חחח לא, רשמתי שיש לי 2 מנויים (מהעונה הקודמת), לכן הזמנתי 2 כרטיסי אשראי ונרשמתי ל-2 מועדוני FOREVER+

כן זה לוקח כמה דקות גם אני לא קיבלתי ישר. פעם אחת זה הגיע אחרי 10 דקות, פעם שניה אחרי קצת פחות

פשוט תרשום פה, זה אותו קוד קופון אני חושב

לא מעודכן כל כך

מה הסיפור עם הנקודות חוץ ולמה שמעתי שמנויים רותחים על מכבי?

כי משעמם להם אין סיבה אחרת, הניקוד לא רלוונטי יותר אלא אם כן יש מישהו שממש חרמן על טרנר גמלים ובדואים

כסטודנט אתה בטח לא צריך לחשוב על מכבי והפייר פליי. גולדהאר כבר הבין איך העסק מתנהל מקסימום יגדילו את הפינגווין. לגבי חולצת הבית תחכה לתחילת מכירת המנויים. בטוח תהייה הנחה על מחיר החולצה ולמי שיש מועדון ++ יקבל הנחה נוספת.

יש בזה משהו אבל עדיין משום מה הרגשתי צורך, אבל אתה צודק 100%.

אם ככה כנראה הם מתחלקים שם בהוצאות אז אני אוציא את האשראי ואכניס למכבי כסף מהחולצות במקום. וואלה הזמנתי כבר אחת, אני אחכה למנויים עם השניה נקווה שיהיה מבצע מעניין.

כי משעמם להם אין סיבה אחרת, הניקוד לא רלוונטי יותר אלא אם כן יש מישהו שממש חרמן על טרנר גמלים ובדואים

הדבר היחיד שיכול עוד להיות רלוונטי לניקוד מלבד טרנר זה אם יהיה יעד שווה בחו"ל עם מעט כרטיסים כמו באלקמאר אבל גם שם מי שרוצה ישיג את הכרטיס. עוד לא שמעתי על מישהו שטס למשחק של מכבי בחו"ל ונשאר בחוץ.

הדבר היחיד שיכול עוד להיות רלוונטי לניקוד מלבד טרנר זה אם יהיה יעד שווה בחו"ל עם מעט כרטיסים כמו באלקמאר אבל גם שם מי שרוצה ישיג את הכרטיס. עוד לא שמעתי על מישהו שטס למשחק של מכבי בחו"ל ונשאר בחוץ.

תמיד אפשר להשיג כרטיס מקסימום קונים ליציע ליד, רוב האצטדיונים באירופה גדולים אז אין חשש

זה לא אותו קוד קופון

תביא אני אנסה

עקרונית ממה שאני מבין לא לעשות את הכרטיס אשראי זה פשוט לזרוק כסף לפח.

אומרים לכם קחו אשראי לשנה בחינם ואתם אפילו לא חייבים להשתמש בו, קחו מועדון מכבי לשנה בחינם במקום לשלם 240 ש"ח, תקבלו כרטיס חינם למשחק, תקבלו ערכה בחינם עם ארנק וצעיף של מכבי, תקבלו 5 אחוז הנחה במנוי,

ותוכלו לבטל את המנוי והאשראי מתי שאתם רוצים במהלך השנה הזאת ולא תשלמו שקל על כל המתנות האלו שקיבלתם.

אין היגיון לא לעשות את זה... אבל אני לא הולך לעשות את זה. מעדיף להיות פראייר ולספוג 240 ש"ח בשביל הקדימות במנוי על פני מינויים חדשים אחרים, חלק מהסכום יתקזז לי על ההנחה במנוי + כרטיס לאירופה בלאו הכי, ושמתי עין על הארנק. פשוט אין לי כוח להתעסק עם ישראכרט.

שלי ושל אישתי (שכבר לא באה איתי כל כך, אני בעיקר מוכר ניקובים ושומר לבן שלי).

רעיון נכון לשמור מנוי לבן במיוחד אם יש לך מנוי שקל למצוא אוהד שירצה לרכוש ניקוב ממנו. מה שלא הבנתי מדוע עשית שתי חברויות על שני מנויים. לא כדאי לבצע את החברות הנוספת בעונה הבאה, או אולי בעונה שלאחר מכן ואז להנות מההטבות והמתנות שיהיו אז?

לך תדע. אולי שתקבל ניקוד כפול תהייה זכאי לרכוש כרטיס למשחק אליפות שיתקיים באיצטדיון של קבוצה אחרת? ואז תהייה לך זכות קודמת למנויים שהלכו לאותם משחקים חוץ כמוך ( או אפילו יותר), מכיוון שצברת ניקוד כפול על אותם נשחקי חוץ. זה יכול להיות משחק בנתניה/במושבה/טרנר/אפילו בסמי לא יתנו יותר מ 5000-6000 כרטיסים והביקוש יהיה בשמיים. שלא נדבר על משחקים באירופה שתרצה לשבת עם האוהדים של מכבי. מי שגם ככה הולך לכל משחק חוץ הסיכוי שהוא לא יהיה זכאי שואף לאפס, אבל כמה אוהדים יש כאלה?

עקרונית ממה שאני מבין לא לעשות את הכרטיס אשראי זה פשוט לזרוק כסף לפח.

אומרים לכם קחו אשראי לשנה בחינם ואתם אפילו לא חייבים להשתמש בו, קחו מועדון מכבי לשנה בחינם במקום לשלם 240 ש"ח, תקבלו כרטיס חינם למשחק, תקבלו ערכה בחינם עם ארנק וצעיף של מכבי, תקבלו 5 אחוז הנחה במנוי,

ותוכלו לבטל את המנוי והאשראי מתי שאתם רוצים במהלך השנה הזאת ולא תשלמו שקל על כל המתנות האלו שקיבלתם.

אין היגיון לא לעשות את זה... אבל אני לא הולך לעשות את זה. מעדיף להיות פראייר ולספוג 240 ש"ח בשביל הקדימות במנוי על פני מינויים חדשים אחרים, חלק מהסכום יתקזז לי על ההנחה במנוי + כרטיס לאירופה בלאו הכי, ושמתי עין על הארנק. פשוט אין לי כוח להתעסק עם ישראכרט.

ישראכרט חברת האשראי הגדולה בישראל. יש לה מועדוני אשראי מאוד חזקים כמו חבר, לייף סטייל, רמי לוי, הוט, ההסתדרות ועוד. הם גם גובים את העמלות הכי נמוכות בשוק האשראי. לבטל כרטיס זה בדיוק להתקשר לחברת האשראי שאתה עומד בפקקים לפני או אחרי העבודה ולסגור עניין. כבר לא מבקשים להחזיר את הכרטיס לבנק או לשלוח בדואר, מספיק לגזור את הפס המגנטי מסםר פעמים. אם כל זה לא שווה לך את הזמן וחסכון של 240 שח אז מצבך טוב

רעיון נכון לשמור מנוי לבן במיוחד אם יש לך מנוי שקל למצוא אוהד שירצה לרכוש ניקוב ממנו. מה שלא הבנתי מדוע עשית שתי חברויות על שני מנויים. לא כדאי לבצע את החברות הנוספת בעונה הבאה, או אולי בעונה שלאחר מכן ואז להנות מההטבות והמתנות שיהיו אז?

כדי לקבל את ההטבות גם על המנוי השני, אני מתכנן להתחיל להביא את הבן שלי העונה לכמה משחקים. אז מנוי זול יותר + כרטיס חינם למוקדמות באירופה זאת הטבה שאני רוצה לנצל כבר עכשיו

כדי לקבל את ההטבות גם על המנוי השני, אני מתכנן להתחיל להביא את הבן שלי העונה לכמה משחקים. אז מנוי זול יותר + כרטיס חינם למוקדמות באירופה זאת הטבה שאני רוצה לנצל כבר עכשיו

אם כך אז הגיוני לגמרי. תהנו