Jump to content

יש רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

הבעיה שלי זה שלקחנו מב"ש שחקן שהם לא רצו וזה החתמה שיותר מתאימה לחיפה או לבית"ר לקחת את מה שב"ש לא רוצים. נכון שהוא בא רק להיות גיבוי אבל גם קנדיל הגיע ככה וראינו שהוא שיחק לא מעט. הלוואי ואלו יפתיע ויצליח כמו קנדיל ואני אוכל את הכובע.

זה לא עניין של אם הוא רוצה לחתום במכבי או לא, זה עניין של רצוי ומצוי.

יש לו חלום לשחק באירופה וכנראה שהוא מאמין שיצליח למצוא קבוצה כזאת כבר עכשיו לפני שהוא נכנס לחוזה דרקוני, במידה והוא לא יצליח ברור שנמני בשניה מוצא לו קבוצה בארץ.

מכבי לא צריכה להתנהל מתוך פחד. המגעים כנראה מוצו. אם דסה לא יחתום באירופה ויחתום בקבוצה אחרת, זה כישלון ענק בשיקול הדעת שלו. הוא גם לא וויין רוני... עם כל הכבוד.

הבעיה שלי זה שלקחנו מב"ש שחקן שהם לא רצו וזה החתמה שיותר מתאימה לחיפה או לבית"ר לקחת את מה שב"ש לא רוצים. נכון שהוא בא רק להיות גיבוי אבל גם קנדיל הגיע ככה וראינו שהוא שיחק לא מעט. הלוואי ואלו יפתיע ויצליח כמו קנדיל ואני אוכל את הכובע.

חיפה או בית"ר? הוא היה בדרך להפועל.

גם באר שבע לקחו מאיתנו שחקן שלא רצינו.

עד היום מייללים על זה בפורום

הזוי הסיפור הזה וכדאי מאוד שדסה יחתום כי הסיטואציה נוכחית ממש משפילה בשביל אלו ויכולה להיות ממש לא נעימה בשביל מכבי אם דסה לא חותם.

הזוי הסיפור הזה וכדאי מאוד שדסה יחתום כי הסיטואציה נוכחית ממש משפילה בשביל אלו ויכולה להיות ממש לא נעימה בשביל מכבי אם דסה לא חותם.

הראשון שירד בדרישות

אלו וב"ש עם הסכומים ההזויים שהם רוצים על שחקן שהיו צריכים להשתתף בשכר שלו עם כפ"ס או דסה שלא הייתה לו שום הצעה וסתם חיפש להאריך את החופשה ולקבל סכומים דמיוניים ע"ח חלוץ

יהיה המגן במכבי

אני מקווה שב"ש ירדו ראשונים מהעץ ונחסוך כסף לחלוץ

הראשון שירד בדרישות

אלו וב"ש עם הסכומים ההזויים שהם רוצים על שחקן שהיו צריכים להשתתף בשכר שלו עם כפ"ס או דסה שלא הייתה לו שום הצעה וסתם חיפש להאריך את החופשה ולקבל סכומים דמיוניים ע"ח חלוץ

יהיה המגן במכבי

אני מקווה שב"ש ירדו ראשונים מהעץ ונחסוך כסף לחלוץ

אני מתקשה להאמין שב"ש דורשים סכומים מופרכים ומצד שני אלו יצא למחנה האימונים. הפערים מינימליים אם בכלל קיימים כי אחרת אלו לא היה טס אם זה היה רחוק מסגירה ובכל מקרה זה לא מה שמונע כרגע את העיסקה אלא זה שדסה נבהל פתאום מהאפשרות שלא יהיה לו קבוצה והתחיל לשלוח מסרים שהוא רוצה לשחק פה.

אישית אני מקווה שאומרים לדסה, זאת ההצעה הכי טובה שלנו, אין יותר זמן למשא ומתן נוסף ואנחנו חייבים לסגור את הסגל ולא להישאר בסוף קירחים מכל הכיוונים, קח את ההצעה או שכל אחד ימשיך לדרכו כי בסוף אפילו את אלו אנחנו עלולים לאבד בסוף.

אני מתקשה להאמין שב"ש דורשים סכומים מופרכים ומצד שני אלו יצא למחנה האימונים. הפערים מינימליים אם בכלל קיימים כי אחרת אלו לא היה טס אם זה היה רחוק מסגירה ובכל מקרה זה לא מה שמונע כרגע את העיסקה אלא זה שדסה נבהל פתאום מהאפשרות שלא יהיה לו קבוצה והתחיל לשלוח מסרים שהוא רוצה לשחק פה.

אישית אני מקווה שאומרים לדסה, זאת ההצעה הכי טובה שלנו, אין יותר זמן למשא ומתן נוסף ואנחנו חייבים לסגור את הסגל ולא להישאר בסוף קירחים מכל הכיוונים, קח את ההצעה או שכל אחד ימשיך לדרכו כי בסוף אפילו את אלו אנחנו עלולים לאבד בסוף.

אני מתקשה להבין איך מכבי מוכנה לשלם שקל (לא יורו, שקל) על שחקן שלא שיחק שנתיים, מנודה בקבוצת פח ואתה גם משלם רבע מיליון שקל על השאלה עם אופציה לרכישה של 4 מיליון שקל.

אני רוצה באמת להאמין שהשמועות שרצות כבר מאתמול בלילה על הסוויץ׳ של דסה הוא גם חלק מהעניין שיש מחלוקת בסיכום מול ב״ש וככל שיתעכבו יותר איתם ככה הסיכוי של דסה לחתום גבוה יותר.

לפי התקשורת, ב"ש דורשים סכומים הזויים 50 אלף יורו דמי השאלה על שחקן שכממעט השתתפו בשכר שלו+ 750 אלף יורו כדי לרכוש אותו..

מקווה שהם ירדו מהעץ ושדסה ירוויח כסף מביטוח של קבוצת תחתית בבלגיה

אני מתקשה להבין איך מכבי מוכנה לשלם שקל (לא יורו, שקל) על שחקן שלא שיחק שנתיים, מנודה בקבוצת פח ואתה גם משלם רבע מיליון שקל על השאלה עם אופציה לרכישה של 4 מיליון שקל.

אני רוצה באמת להאמין שהשמועות שרצות כבר מאתמול בלילה על הסוויץ׳ של דסה הוא גם חלק מהעניין שיש מחלוקת בסיכום מול ב״ש וככל שיתעכבו יותר איתם ככה הסיכוי של דסה לחתום גבוה יותר.

מסכים איתך על זה שהסכומים מוגזמים אבל כנראה שמכבי הסכימה או הפערים זניחים, אחרת ואני שוב אומר אלו לא היה טס למחנה כמו שדלמאו לא טס למחנה כי לא היינו קרובים לסיכום עם הקבוצה שלו.

כמוך אני מאוד מקווה שדסה יחתום ולא אלו, לכולם ברור ההבדל ברמה ביניהם ואני לא מאמין שזה או אלו וחלוץ זר תותח או דסה וחלוץ זר סביר כמו שראיתי שחלק טענו פה.

מסכים איתך על זה שהסכומים מוגזמים אבל כנראה שמכבי הסכימה או הפערים זניחים, אחרת ואני שוב אומר אלו לא היה טס למחנה כמו שדלמאו לא טס למחנה כי לא היינו קרובים לסיכום עם הקבוצה שלו.

כמוך אני מאוד מקווה שדסה יחתום ולא אלו, לכולם ברור ההבדל ברמה ביניהם ואני לא מאמין שזה או אלו וחלוץ זר תותח או דסה וחלוץ זר סביר כמו שראיתי שחלק טענו פה.

יכול להיות שמכבי לא הוציאו ההודעה כי הטיסו את אלו למה שנקרא 'מבחנים'.

למרות החולצה וכל השטויות שיש בתקשורת. ועל הדרך ללחוץ את דסה.

יכול להיות שמכבי לא הוציאו ההודעה כי הטיסו את אלו למה שנקרא 'מבחנים'.

למרות החולצה וכל השטויות שיש בתקשורת. ועל הדרך ללחוץ את דסה.

ועדיין ב"ש לא הייתה מאפשרת לו אם לא היה סיכום עקרוני בין המועדונים.

אני לא מכיר שיטה עם שתי קשרים קדמיים.

אתה בטח מתכוון לקשר אמצע סטייל גולסה ויש את קארצב שחזר מהשאלה לרוטציה.

לגבי מה שכתבת על מיכה אני מעדיף צא להגיב כי זה לא ממש הגיוני להגיד דברים כאלה על שחקן העונה שבלעדיו אני לא רוצה לדעת איך היינו נראים.

רוב המשחקים של מכבי שוחקו עם 2 קשרים קדמיים.

גולסה וריקן, מיכה וריקן וכאלה.

וגם שגלזר אחורי פרץ משחק קדמי עם ריקן או מיכה.

זה יותר נראה כמו 4 מאחורה, קשר אחורי, 4 בקישור וחלוץ.

רוב המשחקים של מכבי שוחקו עם 2 קשרים קדמיים.

גולסה וריקן, מיכה וריקן וכאלה.

וגם שגלזר אחורי פרץ משחק קדמי עם ריקן או מיכה.

זה יותר נראה כמו 4 מאחורה, קשר אחורי, 4 בקישור וחלוץ.

זה לא נכון. פרץ וריקן שיחקו כקשרי אמצע ולא כקשרים התקפיים.

הכדורגל היום הוא מודרני.

ההצבה של השחקנים כ4-3-3 (קשר דפנסיבי ו2 קשרי 50-50 מעליו) או 4-2-3-1 (מיכה 10 קלאסי, 2 קשרים מאחורין) זה מינורי. פרץ משחק לצד גלזר / גולסה ומקבל הוראות להצטרף מקו שני לחלק ההתקפי. גלזר/גולסה מקבלים הוראה להישאר מאחור.