Jump to content

יש רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

לא יודע מה יותר מרגיז - אלו מצטרף לסגל או העסקה עם ב"ש. ברור לכם שהפוך אנחנו משחררים חינם קל? והפעם אין את התירוץ של קבוצה קטנה וקבוצה גדולה.

מקווה לאכול את הכובע בסוף העונה והלוואי שיפתיע.

מהרגע ששחקן חתם כאן - הוא שלנו. הוא קורא כאן, הוא מודע למה קורה ביציע, ואין שום סיבה בעולם לא לעמוד מאחוריו. זה לא שורמוט חתם כאן הרגע שאנשים כאן נגעלים ועם צורך להקיא על המקלדת.

תתקררו, הנושא ייפתח מחדש בעוד כמה שעות.

הוא בהחלט בעיה לדעתי, אני ממש לא אוהב אותו, מקווה שיחמם ספסל בעיקר ויותר מקווה לאכול את הכובע

ברור שאם בסוף הוא יהיה שחקן מכבי הוא יקבל את כל העידוד והאהבה, אבל כרגע אני עוד בשלב הפנטזיה שזה לא יקרה בסוף.

אגב אין בעיה לדעתי שהוא ידע שהקהל שונא הדלפות וכועס עליו בגלל זה

הוא בהחלט בעיה לדעתי, אני ממש לא אוהב אותו, מקווה שיחמם ספסל בעיקר ויותר מקווה לאכול את הכובע

אז אתה מקווה שהוא לא ישחק הרבה, אבל עוד יותר אתה מקווה שהוא כן ישחק הרבה. אנחנו חיים בזמנים משונים.

אחלה החתמה.
עכשיו יהיה פייט טוב על עמדה כזאת חשובה.
במידה ודסה היה מקבל חוזה מנופח היו שמים אותו בהרכב רק בגלל המחיר.
פה יש לך מגן טוב ואת קנדיל שהשנה היה יותר טוב מדסה(וגם פחות פציע ממנו) אחלה תחרות.
יעשה רק טוב לקו ימין שלנו.
את הכסף הרציני שישמרו לחלוץ, למרות שאני עדיין בדעה שצריך פה קשר קדמי חזק יותר ממה שיש כרגע.

אחלה החתמה.

עכשיו יהיה פייט טוב על עמדה כזאת חשובה.

במידה ודסה היה מקבל חוזה מנופח היו שמים אותו בהרכב רק בגלל המחיר.

פה יש לך מגן טוב ואת קנדיל שהשנה היה יותר טוב מדסה(וגם פחות פציע ממנו) אחלה תחרות.

יעשה רק טוב לקו ימין שלנו.

את הכסף הרציני שישמרו לחלוץ, למרות שאני עדיין בדעה שצריך פה קשר קדמי חזק יותר ממה שיש כרגע.

מה שיש עכשיו זה מיכה ואין יותר טוב.

המחליף שלו זה ניקוליץ' שלא שיחק משחק אחד.

מה שיש עכשיו זה מיכה ואין יותר טוב.

המחליף שלו זה ניקוליץ' שלא שיחק משחק אחד.

ניקוליץ' עד שהוא לא פותח בהרכב אני לא מחשיב אותו שחקן פעיל.

מיכה לא מספיק מסוכן מעבר ליכולת שלו לבשל.

במשחק נורמלי אתה אמור להיות עם 2 קשרים קדמיים ואחד אחורי.

במקרה שלנו אתה עם גלזר ופרץ שאחד מהם על תקן קשר קדמי ומיכה היחיד שבאמת קשר קדמי.

ברגע שאחד מהם לא משחק המשחק נהיה שונה.

אפשר לשחק ככה אולי שמו ששיחקנו 5-4-1

ניקוליץ' עד שהוא לא פותח בהרכב אני לא מחשיב אותו שחקן פעיל.

מיכה לא מספיק מסוכן מעבר ליכולת שלו לבשל.

במשחק נורמלי אתה אמור להיות עם 2 קשרים קדמיים ואחד אחורי.

במקרה שלנו אתה עם גלזר ופרץ שאחד מהם על תקן קשר קדמי ומיכה היחיד שבאמת קשר קדמי.

ברגע שאחד מהם לא משחק המשחק נהיה שונה.

אפשר לשחק ככה אולי שמו ששיחקנו 5-4-1

אני לא מכיר שיטה עם שתי קשרים קדמיים.

אתה בטח מתכוון לקשר אמצע סטייל גולסה ויש את קארצב שחזר מהשאלה לרוטציה.

לגבי מה שכתבת על מיכה אני מעדיף צא להגיב כי זה לא ממש הגיוני להגיד דברים כאלה על שחקן העונה שבלעדיו אני לא רוצה לדעת איך היינו נראים.

אז אתה מקווה שהוא לא ישחק הרבה, אבל עוד יותר אתה מקווה שהוא כן ישחק הרבה. אנחנו חיים בזמנים משונים.

ברגע שחומץ בלסמי אומר על הודעה שלי שהיא משונה זה בהחלט זמנים משונים...

הסבר להודעה שלי - אני מעדיף שלא ישחק בכלל, אפילו שלא יהיה בסגל, אבל אם הוא ישחק ויככב ברור שזו אופציה טובה יותר עבור מכבי למרות שאני לא אוהב את הבחור, אז במקרה כזה אוכל את הכובע בשמחה. בקיצור- טובת מכבי חשובה יותר מאהבתי/שנאתי לשחקן זה או אחר

תשמעו, אתם מגזימים בטירוף.

נתחיל מזה שלפני שאלו הגיע לבאר שבע חלק אוננו כאן על ההגעה שלו. הוא שחקן טוב מאוד התקפית (יש לו הרמות מעולות, עוד כשהיה בפ״ת היה דיבור על זה) והגנתית הוא יכול להשתפר, בדיוק כמו שדסה הגיע אלינו כבור הגנתי אחד גדול. אני בכלל לא מדבר על העובדה שאנחנו משאילים אותו שזה בכלל בונוס, אם הבן אדם לא משתלב אנחנו יכולים להחזיר אותו ארוז בסרט מתנה לבאר שבע.

בנוסף לכל זה, הבן אדם מגיע כפאקינג מגן שני וכגיבוי לאחר שאנחנו מאוד אוהבים, מאור קנדיל שיקבל את המפתחות ואנחנו יודעים שיש לו עוד הרבה לאן להתפתח (היו כאלה שציינו שהוא יותר טוב מדסה כבר עכשיו?)

בקיצור שתו כוס מים. מה נסגר.

אחרי עונת 16/17 הטובה שלו בפתח תקוה אנשים התבאסו שהוא חתם בבש, הבעיה, מלבד השנתיים הלא טובות היא האופי שלו. אוהדי בש לא יכולים לסבול אותו, בנוסף לזה התמונה שהעלה היום כמו ילד מפגר ביאסה מאוד.

נקווה שיהיה מחליף ראוי לקנדיל.

שנרגעים קצת מהבאסה הראשונית (מבחינתי יותר על איבוד דסה מאשר החתמת אלו), ומנסים לנתח את המהלך בצורה קרה מבינים שמכבי סה"כ התנהלו בסדר מבחינתם.

מכבי מכירים בכך שדסה הוא המגן הטוב בארץ והיו מוכנים לחכות לו עד אמצע יולי, ברגע שהבינו שזה לא מסתדר והוא מתעקש לחכות לאופציה טובה יותר באירופה הלכו על אלו.

מבחינת כישרון אני לא חושב שיש מגן יותר טוב שיכלנו להביא (קונסטנטין? דור מלול? אין פה קאפו), ומבחינת "אופי" אני סומך על איביץ' והמערכת של מכבי שתדע ליישר אותו.

בכל מקרה אנחנו כקהל צריכים להיות מאחוריו כמו כל שחקן שלובש צהוב.

שנרגעים קצת מהבאסה הראשונית (מבחינתי יותר על איבוד דסה מאשר החתמת אלו), ומנסים לנתח את המהלך בצורה קרה מבינים שמכבי סה"כ התנהלו בסדר מבחינתם.

מכבי מכירים בכך שדסה הוא המגן הטוב בארץ והיו מוכנים לחכות לו עד אמצע יולי, ברגע שהבינו שזה לא מסתדר והוא מתעקש לחכות לאופציה טובה יותר באירופה הלכו על אלו.

מבחינת כישרון אני לא חושב שיש מגן יותר טוב שיכלנו להביא (קונסטנטין? דור מלול? אין פה קאפו), ומבחינת "אופי" אני סומך על איביץ' והמערכת של מכבי שתדע ליישר אותו.

בכל מקרה אנחנו כקהל צריכים להיות מאחוריו כמו כל שחקן שלובש צהוב.

השאלה אם אפשר היה אפילו לחכות עוד קצת לדסה, או שפשוט לוותר ובמקרה ולא ימצא קבוצה בחול הוא יכול לחתום בחיפה או ב"ש.

השאלה אם אפשר היה אפילו לחכות עוד קצת לדסה, או שפשוט לוותר ובמקרה ולא ימצא קבוצה בחול הוא יכול לחתום בחיפה או ב"ש.

נראה לי שחיכו מספיק. מי שניהל את המגעים כנראה הבין את מה שהבין.

מה יש לחכות לו? אם הוא באמת היה רוצה להיות פה, היה לו זמן לסגור חוזה עוד מינואר. היו צריכים להגיד לו לעוף עוד לפני המחנה אימון הראשון.

אחי תראה עד מתי חיכו לו. זה כבר לא רציני.

המשא ומתן מתנהל איתו כבר למעלה משנה אם הוא באמת היה רוצה הוא כבר היה חותם פה.

זה לא עניין של אם הוא רוצה לחתום במכבי או לא, זה עניין של רצוי ומצוי.

יש לו חלום לשחק באירופה וכנראה שהוא מאמין שיצליח למצוא קבוצה כזאת כבר עכשיו לפני שהוא נכנס לחוזה דרקוני, במידה והוא לא יצליח ברור שנמני בשניה מוצא לו קבוצה בארץ.