Jump to content

מחנה אימון מספר 2

yellowcake

Recommended Posts

בטווח הארוך שנים קדימה אני מזהה פוטנציאל בבר כהן, אבל כמובן שזה לא לעכשיו

בטווח הקרוב, אצילי לא יכול למלא את התפקיד הזה? בלאו הכי אנחנו משופעים כרגע בווינגרים טובים אז אפשר להשתמש באצילי בצורה יצירתית יותר.

לא יודע איך זה יעבוד כי אני לא יודע אם הוא רואה את המשחק כמו שמיכה רואה, אבל תיאורטית זה יכול לעבוד

זה היה אמור לעבוד כשהביאו אותו. אם צריך לשפוט את רמת המסירה וקבלת ההחלטות של אצילי לפי מה שהוא עשה עד היום במכבי - גם תאורטית זה לא יכול לעבוד.

כרגיל בפורום מדברים רק על הדברים הרעים.

שכטר, ייני, גלזר, ברסקי (במחצית השנייה), ריקן וכמובן מיכה היו מצויינים. גם קנדיל ויוני היו לא רעים.

בסך הכל אי אפשר באמת לדעת מה יהיה נגד אסטנה, אבל נקווה לטוב.

2 בלמים חדשים חובה.

אחד זר, אחד ישראלי, אמאדור יכול לחזור הביתה לספרד.

למה לא 20?

למה לא 20?

למרבה הפלא אני מצדיק אותו הפעם.

בואו לא נשקר לעצמנו, עוד מהקיץ פחדנו מה השמועות יעשו לז'איר ורואים את התוצאות הראשוניות(משחק אימון לא משחק אימון יש דברים בסיסיים..)

ומי שראה את משחקי הנבחרת מבין שייני זה לא ייני שייצב לנו את ההגנה פלאים עונה שעברה .

מה גם שקבוצה כמו שלנו חייבת בלם רביעי לרוטציה ולסגל הרחב.

מאוד מקווה שהשמועות על מגן ימני זר מאוד לא נכונות.קנדיל בסדר גמור ואפילו פאקינג דור אלו יכול להיות בק אפ טוב לליגה שלנו.

למרבה הפלא אני מצדיק אותו הפעם.

בואו לא נשקר לעצמנו, עוד מהקיץ פחדנו מה השמועות יעשו לז'איר ורואים את התוצאות הראשוניות(משחק אימון לא משחק אימון יש דברים בסיסיים..)

ומי שראה את משחקי הנבחרת מבין שייני זה לא ייני שייצב לנו את ההגנה פלאים עונה שעברה .

מה גם שקבוצה כמו שלנו חייבת בלם רביעי לרוטציה ולסגל הרחב.

מאוד מקווה שהשמועות על מגן ימני זר מאוד לא נכונות.קנדיל בסדר גמור ואפילו פאקינג דור אלו יכול להיות בק אפ טוב לליגה שלנו.

אמאדור ממש לא היה גרוע כמו שאתם עושים ממנו.

כשמסתכלים על שחקן ככזה שרוצה לעזוב אוטומטית הוא נראה פחות טוב.

מכבי צריכה עוד בלם ומגן ימני.

ייני זה בדיוק ייני של שנה שעברה ושל כל השנים. מביא ערך מוסף אבל בפני עצמו לא מתאים להיות בלם באירופה. בכללי לשום קבוצה ישראלית אין מה למכור בלי בלם איכותי פלוס פלוס. בדכ הוא יהיה זר. נראה שז'איר הוא לא כזה.

אמאדור ממש לא היה גרוע כמו שאתם עושים ממנו.

כשמסתכלים על שחקן ככזה שרוצה לעזוב אוטומטית הוא נראה פחות טוב.

מכבי צריכה עוד בלם ומגן ימני.

לדעתי זה יותר דוידזאדה והחורים שהוא עושה בהגנה,בצד שמאל .

אמאדור ? סך הכל זה אותו השחקן שהפסיד את המקום שלו בהרכב לאורך רוב העונה, לילד בן 23,שבאמתחתו חצי עונת בוגרים בליגה בלחץ,אין פלא.

הפלא הוא שמכבי לא ניצלה את ההזדמנות של כל ההצעות מספרד,כדי לשחרר אותו ולנסות להביא בלם קצת יותר מתאים..

לדעתי זה יותר דוידזאדה והחורים שהוא עושה בהגנה,בצד שמאל .

אמאדור ? סך הכל זה אותו השחקן שהפסיד את המקום שלו בהרכב לאורך רוב העונה, לילד בן 23,שבאמתחתו חצי עונת בוגרים בליגה בלחץ,אין פלא.

הפלא הוא שמכבי לא ניצלה את ההזדמנות של כל ההצעות מספרד,כדי לשחרר אותו ולנסות להביא בלם קצת יותר מתאים..

דוידזאדה ואמאדור אכן לא היו בתיאום בכלל.

ואני מזכיר שוב שאותו אמאדור שאתם משמיצים עכשיו אהבתם מאוד בסוף העונה שעברה. אני לא יודע איזה בלמים אתם מצפים שינחתו פה, אבל אם איביץ' החליט להשאיר את אמאדור כנראה שהוא חושב שיהיה קשה למצוא אחד שטוב ממנו.

סתם כדי להבין את הפאניקה , הגנה ששנה שעברה שברה שיא ספיגות במתכונת החדשה , פתאום לא מספיק טובה ?

על סמך מחנה אימון אחד ?

לייני יש תקופות רעות לפעמים אבל הוא בדרכ יציב (אל תשכחו שבנבחרת הוא משחק במערך שונה ומשחק עם חבורה של נגרים סביבו ע״ש עומרי בן הרוש ), אמאדור סהכ בלם זר לא זה שייחלנו לו ומעל הליגה אבל אין ספק שבלבל הליגה הוא בלם טוב , פיבן היה מצוין שנה שעברה .

קנדיל לא כזה שינמוך לעומת דסה , היו הרבה חלקים בעונה שהציג יכולת טובה ממנו , וסבוריט באנקר .

לא מבין את הפאניקה , כן הייתי מצפה ממכבי להחליף את אמאדור ולהביא בלם זר יותר טוב , אבל אין ספק שזה סיכון וכנראה איביץ לא רצה לקחת את הריזיקה של להרוס את התיאום של שנה שלמה בהגנה כשיש בפתח את מוקדמות האלופות .

מסקנות

בתור יו"ר איגוד התירוצים, המשחק מול הבלגים מהליגה השניה היה קשה כי הם באו בכושר טוב יותר וגם נראו מוכנים..במשחק השני שיחקנו מול יריבה טובה בהרבה וגם היום שיחקנו מול ירעבה טובה בהרבה אבל עם גלזר ונראנו יותר מחוברים, מקום לדאגה ..אמאדור, לא ברור לגביו

סתם כדי להבין את הפאניקה , הגנה ששנה שעברה שברה שיא ספיגות במתכונת החדשה , פתאום לא מספיק טובה ?

על סמך מחנה אימון אחד ?

לייני יש תקופות רעות לפעמים אבל הוא בדרכ יציב (אל תשכחו שבנבחרת הוא משחק במערך שונה ומשחק עם חבורה של נגרים סביבו ע״ש עומרי בן הרוש ), אמאדור סהכ בלם זר לא זה שייחלנו לו ומעל הליגה אבל אין ספק שבלבל הליגה הוא בלם טוב , פיבן היה מצוין שנה שעברה .

קנדיל לא כזה שינמוך לעומת דסה , היו הרבה חלקים בעונה שהציג יכולת טובה ממנו , וסבוריט באנקר .

לא מבין את הפאניקה , כן הייתי מצפה ממכבי להחליף את אמאדור ולהביא בלם זר יותר טוב , אבל אין ספק שזה סיכון וכנראה איביץ לא רצה לקחת את הריזיקה של להרוס את התיאום של שנה שלמה בהגנה כשיש בפתח את מוקדמות האלופות .

הפאניקה, המוצדקת אם אפשר לציין, מדברת בעיקר על הזירה האירופית. כדי לטאטא את השאריות בליגה לא חייב בלם על.

לגבי קנדיל, אין בעיה לרוץ איתו במוקדמות, גם זו הייתה דעתי באמצע העונה כשדסה סירב לחתום.

מעניין יהיה לראות מה עם בלטקסה, אולי איביץ׳ שוקל לשים אותו בלם שמאל שלישי במערך של שלושה בלמים.

אגב מהשני משחקים שראיתי(השלישי כבר היה יותר מדי בשבילי) מאוד אהבתי לראות את יאניוטיס. בלי עדיין תיאום עם שחקני ההגנה נתן כמה עצירות מרשימות ויש לי הרגשה מעולה לגביו.

אגב מהשני משחקים שראיתי(השלישי כבר היה יותר מדי בשבילי) מאוד אהבתי לראות את יאניוטיס. בלי עדיין תיאום עם שחקני ההגנה נתן כמה עצירות מרשימות ויש לי הרגשה מעולה לגביו.

אני מבין שיש נרטיב לגבי אמאדור, שנקבע על-סמך דיווחים שחלקנו החלטנו לאמץ אותם כאמת לאמיתה - שהוא לא רוצה להישאר במכבי.

ומכאן שהנרטיב אומר שאם הוא לא משחק טוב, אז זה בוודאות בגלל זה ולא נניח בגלל ששיחקנו מול שתי קבוצות טובות מאיתנו וכשלצידו המון מושאלים ושחקנים לא בכושר.

אני מציע לשתות מים ולהבין שבחיים לא הכל זה סיבה ותוצאה.

אני מבין שיש נרטיב לגבי אמאדור, שנקבע על-סמך דיווחים שחלקנו החלטנו לאמץ אותם כאמת לאמיתה - שהוא לא רוצה להישאר במכבי.

ומכאן שהנרטיב אומר שאם הוא לא משחק טוב, אז זה בוודאות בגלל זה ולא נניח בגלל ששיחקנו מול שתי קבוצות טובות מאיתנו וכשלצידו המון מושאלים ושחקנים לא בכושר.

אני מציע לשתות מים ולהבין שבחיים לא הכל זה סיבה ותוצאה.

וזה רק מתחיל כאן.

כבר נגד בני יהודה בשבת אתה תשמע אנשים שמקללים אותו, שורקים לו בוז ואומרים שהוא מוכר אותנו.

אותו דבר קרה עם ראייקו, פרץ ועוד שחקנים שאנשים החליטו שהם עושים דווקא אז הורידו להם את הביטחון.

אני דווקא לא השתמשתי במושג לא רוצה לשחק במכבי ,אלא התייחסתי לכושר הנוכחי שלו נטו, לא טוב.

אז זה עניין של דעה.

יכול להיות שהוא באמת לא הופיע טוב במשחקי אימון (כולה משחקי אימון...) ויכול להיות שהוא לא בכושר, אבל זה לא אומר שהוא עושה בכוונה.

אני לא יודע אם הוא עושה בכוונה או לא, אבל אי אפשר היה להתעלם מהאדישות שהוא הפגין במשחקי האימון יחסית לשאר השחקנים.

אני לא יודע אם הוא עושה בכוונה או לא, אבל אי אפשר היה להתעלם מהאדישות שהוא הפגין במשחקי האימון יחסית לשאר השחקנים.

איך מודדים אדישות? ועוד מהטלויזיה...

לא חייך מספיק? לא כעס מספיק על שחקנים אחרים ?

תהיו רציניים...

חצי מהשחקנים ששיחקו איתו, בטח במשחק הראשון מגרדים את העשרים מלמעלה, אז בטח שיהיו לו פרופרציות אחרות למשחק אימון שגם יתבטאו בתגובות שלו ביחס אליהם.

איך מודדים אדישות? ועוד מהטלויזיה...

לא חייך מספיק? לא כעס מספיק על שחקנים אחרים ?

תהיו רציניים

אני רציני. תסתכל על הפעולות שלו במשחק. תסתכל על התגובות שלו, על הסגירות, הבן אדם בקושי זז. חולם, עושה טובה שמתאמץ או קופץ. לא יודע מה. דברים שלא ראית ממנו בעבר. עכשיו אם כולם היו כאלה מילא, אבל שאר השחקנים רצים מתאמצים, הוא עושה טובה שהוא מבצע סגירה, שם רגל קדימה ו.. "אופס, הכדור עבר אותי". משהו עובר עליו זה בטוח.