Jump to content

מחנה אימון מספר 2

yellowcake

Recommended Posts

שוב, תקרא מה שכתבתי בפעם הראשונה.

לא התייחסתי למשחקי האימון וכתבתי שהמסקנה שלי לא מגיעה בגלל זה.

כותב נטו דעתי על הסגל והסיכוי שלו לאירופה כרגע.

אם לפני העונה הייתה ציפייה להתחזק ב2 שחקנים, עכשיו יש ציפייה להתחזק ב3-4 שחקנים בגלל עזיבות.

אנחנו לא מוכנים לדעתי

יש לי ביטחון מלא במאמן ובמנהלים. אני חושב שמנסים להביא שחקנים שישפרו. ברגע שיש לך את הביטחון, החיים הרבה פחות מורכבים. ברגע שאתה מבין שאתה אלוף ליגת תחת שמנסה(תחת הפייר פליי) לתפוס את הפירור, אתה מקבל פורפורציות. גם ארבעה שחקנים חדשים לא יגרמו לך להניע כדור בנוחות מול אלופת בלגיה. פלזן, בימי זהבי ובקבוצה בשלה יותר מהיום, קצת טיילה בבלומפילד. פשוט פורפורציות. יש דברים שלא יקרו, עם כל הכסף של מיטש. זה הכל. אנחנו אף פעם לא ניהיה מוכנים מראש. ועדיין, בוודאי שיש היגיון בלהאמין במי שהביא אותנו לכאן- השחקנים. זה המקסימום שהכסף שלנו(והליגה שבה אנחנו משחקים) יכול לקנות.

יש לי ביטחון מלא במאמן ובמנהלים. אני חושב שמנסים להביא שחקנים שישפרו. ברגע שיש לך את הביטחון, החיים הרבה פחות מורכבים. ברגע שאתה מבין שאתה אלוף ליגת תחת שמנסה(תחת הפייר פליי) לתפוס את הפירור, אתה מקבל פורפורציות. גם ארבעה שחקנים חדשים לא יגרמו לך להניע כדור בנוחות מול אלופת בלגיה. פלזן, בימי זהבי ובקבוצה בשלה יותר מהיום, קצת טיילה בבלומפילד. פשוט פורפורציות. יש דברים שלא יקרו, עם כל הכסף של מיטש. זה הכל. אנחנו אף פעם לא ניהיה מוכנים מראש. ועדיין, בוודאי שיש היגיון בלהאמין במי שהביא אותנו לכאן- השחקנים. זה המקסימום שהכסף שלנו(והליגה שבה אנחנו משחקים) יכול לקנות.

גם לי יש ביטחון מלא במאמן ובמנהלים.

אין לי תלונות וטענות לאף אחד.

פשוט מבואס שזה המצב כרגע.

יודע שזה ישתנה ונהיה מוכנים לליגה.

אי אפשר כבר לדעת מי ציני ומי רציני כאן.

אבל מה שקורה בפייסבוק של מכבי ובקבוצות אוהדים זה טמטום ברמות קשות. כמה שטויות אנשים רושמים שם, איזה יצורים מפגרים.

גם לי יש ביטחון מלא במאמן ובמנהלים.

אין לי תלונות וטענות לאף אחד.

פשוט מבואס שזה המצב כרגע.

יודע שזה ישתנה ונהיה מוכנים לליגה.

איתך לגמרי. אני מצפה לשיפור כשהמשחקים הרישמיים יגיעו.

להכנה טקטית אחרת, הבנת המעמד, תשוקה. זה לא תמיד קורה במשחקי אימון ובטח שההרכב סופר חסר.

דווקא ראיתי במחצית השניה אחלה דברים, תנועה לחץ צירופים הזדמנויות. סך הכל אף אחד לא יודע מה המטרות של איביץ' בכל משחק אימון. ובסופו של דבר משחקי אימון זה לא כמו הדבר האמיתי. קיצר אני לא מודאג השנה עולים לבתים של הצ'מפיונס מארק מיי וורדס

דווקא ראיתי במחצית השניה אחלה דברים, תנועה לחץ צירופים הזדמנויות. סך הכל אף אחד לא יודע מה המטרות של איביץ' בכל משחק אימון. ובסופו של דבר משחקי אימון זה לא כמו הדבר האמיתי. קיצר אני לא מודאג השנה עולים לבתים של הצ'מפיונס מארק מיי וורדס

אכן גם אני ראיתי את הלחץ הגבוה שאפיין אותנו העונה, הרבה חטיפות בחלק שלהם. בהתקפה ראו קצת חלודה,צ'יקו נראה טוב וגם שכטר היה אחלה לפרקים אבל כן היה חסר איזה אצילי/עטר שיתן את הברק. כל כך חבל שאצילי פצוע. מקווה שעטר יהיה כשיר למשחק הקרוב באירופה.

עוד מישהו שמאוד חסר זה סבוריט. גם הגנתית וגם התקפית.

חלוץ חד+בלם טוב זה מה שצריך. זו ל על איביץ' שיעשה את ההתאמות למשחקים באירופה. אולי נראה מערך שונה.

למה שתראה את המכונה בתחילת יולי? את העסק נשפוט במשחקים רישמיים...

כי הייתרון הגדול שלנו השנה הוא שסוף סוף שמרנו על הסגל ועל צוות האימון.

הייתרון הכי גדול של הדבר הזה הוא שיש המשכיות למכונה ולא צריך לבנות אותה מחדש

מעבר לזה, אנחנו שבועיים לפני המשחק הכי חשוב שלנו העונה ( ולא בקלישאה ).

"הצבר"

כי הייתרון הגדול שלנו השנה הוא שסוף סוף שמרנו על הסגל ועל צוות האימון.

הייתרון הכי גדול של הדבר הזה הוא שיש המשכיות למכונה ולא צריך לבנות אותה מחדש

מעבר לזה, אנחנו שבועיים לפני המשחק הכי חשוב שלנו העונה ( ולא בקלישאה ).

"הצבר"

אוקיי, אז מה השתבש לדעתך? המאמן שהמשיך טוב מספיק? טוב מספיק.

הסגל הזה ברובו, היה טוב מספיק? טוב מספיק.

איך אתה רוצה לעצור את החריקות(כדברייך) כשאתה בפייר פליי ידוע מראש? כל הנתונים ידועים כמו גם רמת הכדורגל ממנה מכבי באה.

רוצה לומר-לא יודע עד כמה אפשר היה לעשות שונה.

רק התחילה העונה ואתם מצפים שהשחקנים יפגיזו

לוקח לשחקנים זמן להיכנס לכושר

משחקי אימון לא מעניינים בכלל זה סתם כדי לתת למאמן לנסות לדברים ולבחון שחקנים

3

בין הרגליים של חואן פאבלו ינאסטיס

הנה עוד רעל,לראיקוביץ נתתם 4 עונות,את השוער הזה אתם שורפים אחרי 2 משחקי אימון? איזה מטומטמים יש פה.

אולי כדאי שנשחק נגד קבוצות מהליגה השמינית בהולנד, כמו חיפה. ככה אנשים פה יהיו רגועים.

מה היה הולך פה אם היינו חוטפים צמד מקבוצה מהליגה השמינית בהולנד..