Jump to content

מחאת האתיופים

Yoadknux

Recommended Posts

כרגע גל גבאי ב @GLZRadio

הביאה את הנתונים האמיתיים על עברו הפלילי של טקה וריסקה את מסע התדרוכים השקרי.להלן:

1. לא 14 עבירות. אחת. 'סיוע למעשה גניבה'

2. לא 14 תיקים. 3. באחד הורשע, שניים בדיונים.

3. אין עבירות אלימות. שני התיקים האחרים הם: זרק בקבוק מים על אחותו ואיים על אחות.

גם אחרי ה"נתונים האמיתיים" הוא עדיין לא ילד טוב ירושלים. מי לעזאזל מאיים על אחותו??

דבר שני, העבר שלו לא משנה. מה שמשנה זה מה שקרה באירוע הספציפי, ובשביל זה נצטרך לחכות לסיום החקירה.

ברוטר פרסמו שהאתיופים הניחו סלעים על מסילת הרכבת בבית שמש ובנס ראו את זה ומנעו אסון כבד,

בערבון מוגבל כי זה מופיע רק שם כרגע,

מקווה מאוד שזה לא נכון.

https://rotter.net/forum/scoops1/562472.shtml

עריכה: כבר הסירו את הנושא ברוטר אולי פייק

פה עדיין קיים

https://m.facebook.com/shoslive.co.il/photos/a.590939554303613/2379849802079237/?type=3&__xts__%5B0%5D=68.ARBE_BZdpsf4Q11NBcfjKjXatYZwJClfqY19uE1sjjou0Xf3B3i1NB1FEAZlm2U3Hb6EFlX6KAdyM_bTy_HSIUPoIbTpIlrZzFSGQi5ZdbMoK8LkuzelVyNzJzsiePIggZBEPLTPytDCCdGK7wf8pprLlOTKYjQ7f1wK83r72w_LFR2UTOHhvGcuDlRlzqjB6i2-p5gwRA3PDnUktKqwpxRuLExQguS-9CuEqvSo2Rupfc__bxYkgJvDehkbl7TaDxybhVPL-NlaQTOT0vFpiA2rkbUgLDOnKn6HFO6rZkigmlmkWeGpojkpD_paxRFDMp7rLcKYCS4jE78vA1XZFCW2zhTnREc5j2wufkGs2EavxZnsgCpDt-AC&__tn__=-R

פשוט אנחנו מדינה של מפגרים ונותנים לגיטימציה לחסימות כבישים.

*כל מי שנתן לגיטימציה כלשהי לחסימת כביש הוא מטומטם/יפה נפש מטומטם*

כולם באים להטיף לנו על כמה אין ברירה לאתיופים ושאנחנו פריוולגים על זה שאנחנו לא מבינים את המצוקה ושלפעמים אין ברירה.

עוד מעט אין לנו מדינה כולנו גרים ברחוב וכל המשק הישראלי קורס כי הטרנד החדש ניהיה לחסום כבישים במקום שהשוטרים יתחילו לשבור פנים ולסרוק למעצר כל אדם שמעז לנסות לפגוע בתנועה בציר ראשי במדינת ישראל. מדינת חלם מלאה ביפי נפש מתנשאים שכדי שיחשבו שהם יותר אינטליגנטים מאיתנו זורקים את המדינה לפח.

נמאס.

כל מי שיוצא להפגין במדינה הזו ישר יוצאים עליו, תפנימו שרק מחאות קשות מביאות שינוי, החברה הישראלית מזמן איבדה את הסולידריות שלה כלפי אוכלוסיות חלשות, גם את הנכים אנשים קיללו וציקצקו על המחאה שלהם.

כל מי שיוצא להפגין במדינה הזו ישר יוצאים עליו, תפנימו שרק מחאות קשות מביאות שינוי, החברה הישראלית מזמן איבדה את הסולידריות שלה כלפי אוכלוסיות חלשות, גם את הנכים אנשים קיללו וציקצקו על המחאה שלהם.

גם מחאות קשות לא עושות שינוי סתם מפריעות לחיי אנשים אחרים. כבר אף אחד לא זוכר את המחאה של האתיופים כי עברו למחאה של ההורים שעוד שבוע גם אותה לא יזכרו כי יעברו למחאה של הדרומיים או אווטאבר.

גם מחאות קשות לא עושות שינוי סתם מפריעות לחיי אנשים אחרים. כבר אף אחד לא זוכר את המחאה של האתיופים כי עברו למחאה של ההורים שעוד שבוע גם אותה לא יזכרו כי יעברו למחאה של הדרומיים או אווטאבר.

רק מראה לך על הכשלון של הממשלה שהצליחה להזניח כלכך הרבה נושאים חשובים.

רק מראה לך על הכשלון של הממשלה שהצליחה להזניח כלכך הרבה נושאים חשובים.

האמת שאני מופתע שהצלחנו להחזיק 9 עמודים לפני שזה הפך לנושא רק ביבי/ רק לא ביבי

ב17:00 האתיופים יחסמו שוב את עזריאלי, מי שרואה את זה עכשיו שיברח לפני שיתקע

https://www.israelhayom.co.il/article/672285

על פי ההודעה, אלה ההפגנות שייערכו ברחבי הארץ: בשעה 17:00 יתקבצו מפגינים מול בניין העירייה בפתח תקווה ותיערך צעדה לאורך כביש ז'בוטינסקי, עד לחסימת צומת גהה. באותה עת, יחסמו מפגינים את צומת עזריאלי בתל אביב.

במקביל, צפויה חסימה בכביש החוף בין מחלף פולג לאיקאה עקב הפגנה בנתניה. בהמשך, תתקיים הפגנה בראש העין ב-17:30 מול תחנת המשטרה. באשקלון יפגינו בשעה 18:00 מול היכל הספורט העירוני ובירושלים תיערך הפגנה בצומת פ"ת.

העיקר בג'ינה לא נותנים לנו רבע שעה לחגוג על הכביש ועוד חגיגה מהמוצדקות שיש. איזו מדינה.

צריך לבקש בצורה מסודרת בימים של משחקים גדולים להפגין בצומת פלאפל גינה על מנת לבטא את עצמנו

צריך לבקש בצורה מסודרת בימים של משחקים גדולים להפגין בצומת פלאפל גינה על מנת לבטא את עצמנו

צריך לתאם עם האתיופים מחאה מאורגנת אחרי דרבים בצומת של פלאפל ג'ינה, ככה גם המשטרה תתן לנו לעשות בלאגן וגם הם יוכלו לפרוק קצת עצבים.

צריך לתאם עם האתיופים מחאה מאורגנת אחרי דרבים בצומת של פלאפל ג'ינה, ככה גם המשטרה תתן לנו לעשות בלאגן וגם הם יוכלו לפרוק קצת עצבים.

מחאת תמיכה באלי דסה.

ב17:00 האתיופים יחסמו שוב את עזריאלי, מי שרואה את זה עכשיו שיברח לפני שיתקע

https://www.israelhayom.co.il/article/672285

במקביל, צפויה חסימה בכביש החוף בין מחלף פולג לאיקאה עקב הפגנה בנתניה.

עם הקצב הזה של המחאות יהיה קשה מאוד להגיע למוקדמות.

אני אגיד שלושה דברים ברורים ופשוטים שכדאי שתפנימו:

1. זו ההודעה הראשונה והאחרונה שלי בנושא. אני לא הולך לקרוא את התגובות שתגיבו על מה שאני כותב פה.

2. מי שתומך במאבק - מלכים! ישר כוחכם!

3. כל הפריווילגים שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת והם יכולים להתנשא ולהתגזען כל עדה שלמה שסובלת מכל גוף ממסדי ומאנשים צבועים מתוכם הסולדים מהעדה האתיופית, לכם אני אגיד תשתו מים קרים ותתמודדו עם הפקקים. עם הבאסה. עם ההד התקשורתי. אתם לעולם לא תבינו. ילדים/מבוגרים מפונקים ובורים.

אם אתם מזרחים שמתלוננים ומתגזענים - תתביישו לכם. תשאלו את המשפחות שלכם כמה חרא הם אכלו. אם אתם אשכנזים שמתלוננים ומתגזענים - כמות הרע שיצאה מהעדה הזאת היא לא נתפשת. העדה הכי גזענית ואלימה בישראל בסטייל של צווארון לבן.

הצדק ינצח. אנחנו ננצח. באים לדרוש צדק ולא לבקש.

תמשיכו להגיב תוך כדי הפקקים.

איתכם או בלעדיכם צדק יהיה פה.

וואלה אני בשוק איך לא היה יותר בלאגן על הסיפור של נהג ההסעות והילד האתיופי, אשכרה חטף ילד.

אם אתם אשכנזים שמתלוננים ומתגזענים - כמות הרע שיצאה מהעדה הזאת היא לא נתפשת. העדה הכי גזענית ואלימה בישראל בסטייל של צווארון לבן.

ואז האירוניה מתה

וואלה אני בשוק איך לא היה יותר בלאגן על הסיפור של נהג ההסעות והילד האתיופי, אשכרה חטף ילד.

זה אחד הדברים ההזויים שראיתי.

הבן אדם הזה צריך להיקנס ולהיכנס לכלא לשנים יפות. גם גזען גם טיפש וגם פושע. עצוב שיש אנשים כאלה בחברה שלנו.

ואז האירוניה מתה

מי שמת זה לא האירוניה אלא אנשים אחרים. ולא רק שהם מתו אלא גם נחטפו, עברו ניסויים קשים והתעללויות וחלקם הועלו לארץ לא רק ממניעים ציונים אלא גם מצורך לכוח עבודה זול (אחרי שהערבים גורשו וברחו במלחמת השחרור). היום אנחנו רואים אותם מוסללים לפריפריה ומקבלים כמות משאבים דלה שמוקצבת לאזורים האלו מתוך מדיניות. ומי שנמצא במוקדי הכוח זו חונטה אשכנזית ולבנה. אז זה לא האירוניה שמתה אלא הילדים של תימן, בלקן ומזרח. ובשנים האחרונות גם של העדה האתיופית.

גילוי נאות - גם אני אשכנזי.

ותתבישו לכם על הכותרת הבזויה.

זו לא מחאה של אתיופים אלא של ישראלים.

מאחל לכם להתפקח ולהתעורר על החיים שלכם.

עצוב ממש לקרוא את התגובות השטחיות שחלקכם כתב פה. פריוולגים הזויים.

מקווה שתתקעו בפקק ולא נראה את כל ההזויים האלה בלומפילד.

אבל אמרת שאתה לא תגיב יותר אז תן לאנשים לרדת עליך...(מודה שלא קראתי את ההודעה השניה שלך כי הראשונה הכאיבה לי בעיניים מספיק).

אבל אמרת שאתה לא תגיב יותר אז תן לאנשים לרדת עליך...(מודה שלא קראתי את ההודעה השניה שלך כי הראשונה הכאיבה לי בעיניים מספיק).

תלך קיבינימט אדיוט מתנשא

אנשים בשר מבשרנו נהרגים וסובלים יום יום ואתה עושה מההודעה הזאת צחוק?!?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.